Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) kerxy válasza szemesi69 (#2400) üzenetére


kerxy
senior tag

DS= DUALSIM

(#2402) Takuun válasza trobi28 (#2389) üzenetére


Takuun
aktív tag

Na az van, hogy a garancia érvényes a vásárlást igazoló számlával, hiába nincs kitöltve a garanciajegy.
Amúgy a központi szerviz azt mondta, hogy a honlapon azért nem tudom beregisztrálni, mert EU-s készülék, nem konkrétan Magyarországra szánt. Magyar nyelv amúgy van benne. Nem is értem, EU-s állam vagyunk mi is. Mind1, garancia van rá, csak azt sajnálom, hogy a +1 évet nem tudom elintézni rá.

(#2403) szemesi69 válasza kerxy (#2401) üzenetére


szemesi69
addikt

Elnéztem, előfordul :Y

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2404) TJános válasza kerxy (#2401) üzenetére


TJános
csendes tag

Ez érdekes, mert azt írja, hogy Dual simes és azt is, hogy 1,5 GB RAM van benne... Nem hallottam még ilyen verzióról

(#2405) szemesi69 válasza TJános (#2404) üzenetére


szemesi69
addikt

Ezt elírták rendesen, bocs, hogy félretájékoztattalak, de először nem olvastam végig. Dual csak 1 GB ram.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2406) Tomi7979 válasza gyulabacsi (#2399) üzenetére


Tomi7979
csendes tag

Szia!

Még nem nagyon sikerült tesztelnem. Munkahelyen vagyok, majd csak otthon rakom fel a programokat.
Én nem nagyon vagyok multitaskozós, nálam max a deezer, a hangouts, meg valami apróbb játék meg egyszerre.
A dual sim úgy van megoldva, hogy a második kártyát a memóriakártya helyére kell betenni. Az 16GB memóriából alapállapotban 11,56GB szabad. Nekem ez elég, de lehet hogy mások memóriakártyát is tennének még bele pluszba.
Ha nem nagyon van szükséged a dual simre, akkor inkább a plusz ramot válaszd.

(#2408) norbiv8


norbiv8
tag

Sziasztok. Lehetseges hogy uj keszuleket 5.0.2 es androiddal adnak el? Meg lehet valahogy nezni hogy valojaban mennyit ment a keszulek? Gondolok itt arra hogy regen speci koddal kiirtak a telefonok hogy mennyi az osszes hivasido amit nem lehetett torolni. Valamibt meg az lenne a kerdesem hogy van olyan app ami az elso gombok hattervilagitasaval tudja jelezni ha volt elmulasztott hivas/sms stb? Koszi a segitseget.

///°°\\\

(#2409) kerxy válasza norbiv8 (#2408) üzenetére


kerxy
senior tag

Szerintem lehetséges, hogy úgy adják.
Másodikra: nem hiszem, hogy lehetséges megnézni mennyit ment, de pl azt meg tudod, hogy hányszor volt töltő csatlakoztatva: Phone info

[ Szerkesztve ]

(#2410) mateus válasza norbiv8 (#2408) üzenetére


mateus
senior tag

Mi kb másfél hónapja vettük, már 5.0.2. volt gyárilag, a teló akkor lett kibontva.

(#2411) AliasB válasza kerxy (#2409) üzenetére


AliasB
senior tag

Üdv mindenkinek!

Néztem ezt az alkalmazást és a telefonom gyártási ideje Április 16! Ez csak azért érdekes nekem mert én Április 15.én születtem :) De ismerek olyat aki Április 16 :) meg is mondom neki mert egy szép hölgyről van szó :)

Amúgy 193x volt töltőre téve a telefonom. De ha valaki csak a gépéhez csatlakoztatja, hogy netalántán frissítse vagy csak nagyobb és/vagy több fájlt másoljon át azt is beleszámolja.

Járj nyitott szemmel.

(#2412) andriska413


andriska413
tag

Megjött a kártyám :)
Akkor ezt most teszteljem le? Hogyan kell azt csinálnom és mivel? :B :F
Előre is köszönöm a segítséget :)

Andrea

(#2413) mateus válasza andriska413 (#2412) üzenetére


mateus
senior tag

Eredetinek tűnik, mennyibe került?

(#2414) cigam válasza andriska413 (#2412) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A leg1szerübb, ha a chkflsh programmal lefuttatsz egy írás-olvasás tesztet.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2415) andriska413 válasza mateus (#2413) üzenetére


andriska413
tag

Én csak átvettem, de benne volt a számla :B

Andrea

(#2416) andriska413 válasza cigam (#2414) üzenetére


andriska413
tag

Még nemcsináltam ilyet :B :F
A telefonnal teszteljem vagy pl. a laptopba tegyem? Bocs, de ehhez nagyon nem értek. :(

Andrea

(#2417) janaman01 válasza andriska413 (#2416) üzenetére


janaman01
addikt

Pc n legbiztosabb modszer a h2testw progival. Jo pár óráig teszteli de tutira megmondja hogy fake e vagy sem...
( sajnos már jártam meg fake kartyaval pc minden 32gb nak latta, de ez a progi megmondta a tutit.. 8gb os volt valoban és marha lassú)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#2418) Ferkósza


Ferkósza
tag

Sziasztok! :)
Hétfő óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen telónak. Kérdésem azokhoz szól, akik 4.x és 5.x rendszerrel is sokat használták a készüléket: várható érdemi javulás a fogyasztás terén a Lollipop-nál? Érdemes frissíteni rá?
Köszi előre is :) .

[ Szerkesztve ]

(#2419) szemesi69 válasza Ferkósza (#2418) üzenetére


szemesi69
addikt

Milyen fogyasztásra gondolsz? Akku idő jó mindkét rendszer alatt. Lollinál talán a memóriakezelés jobb.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2420) zalsmony válasza Ferkósza (#2418) üzenetére


zalsmony
csendes tag

A legutolsó frissítés után (5.0.2) szerintem még jobb az battery fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

(#2421) AliasB


AliasB
senior tag

Az újabb 5.0.2 nagyon jóra sikeredett. Én mindig a legújabbat használom és nem véletlen. Sokkal jobban kezeli a ramot is. Aki folyamat olvassa a fórumot vagy csak visszaolvas az tudja miről beszélek. Most átlagban 360MBot használ a rendszer azelőtt 570MBot. Amúgy 4nap és 20órája megy egy töltéssel és 40%on van az akku. Igaz nem nagyon volt időm nyomkodni a telefonom mert a munka és a pihenés elvitte szinte mind de ezt egész jól tolerálja az akku :D

Járj nyitott szemmel.

(#2422) mateus


mateus
senior tag

Bemutatták az új Samsung A szériás mobilokat

Európában várhatóan csak januárban kerülnek forgalomba.

[ Szerkesztve ]

(#2423) Ferkósza válasza szemesi69 (#2419) üzenetére


Ferkósza
tag

Köszi mindenkinek, igen, az akksira gondoltam, jól hangzik, amiket írtatok :). Akkor valamikor megejtem majd a frissítést, ha már "összeszoktunk".

(#2424) parkr


parkr
őstag

Srácok, ezt a material skint fel lehet A3-ra rakni?

(#2425) szemesi69 válasza Ferkósza (#2423) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha kit-kat-ról frissítesz a verzió váltás miatt és megtörtént a frissítés, csinálj egy gyári visszaállítást, nagyon ajánlott.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2426) Attila57 válasza parkr (#2424) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Ez S6-ra való tok. Természetesen nem jó az A3-ra!!!

(#2427) zalsmony válasza Attila57 (#2426) üzenetére


zalsmony
csendes tag

Ő szerintem a témára gondolt... Vagy nem... 😊

[ Szerkesztve ]

(#2428) parkr válasza zalsmony (#2427) üzenetére


parkr
őstag

igen, skin alatt a témát értettem. de úgy látom az csak S6-on elérhető.
pedig jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2429) Attila57 válasza zalsmony (#2427) üzenetére


Attila57
tag

Bocsi!

(#2430) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Kilenc eves kislanynak keresek telefont karacsonyra, es mar el volt dontve hogy xiaomi redmi 2 pro lesz, de akkor meg nem tudtam hogy letezik ez a galaxy A3 :)
Egyetlen dolog ami miatt most ide irok, a ram. A xiaomiban 2gb van, ebben meg csak 1,5gb.
Hasznalat kozben errztek valami hatranyt amiatt hogy csak 1,5gb ram van benne?
Nekem a galaxy s2 telefonom mai napig hibatlanul mukodik 1gb rammal, de azon 4.1.2 android van, ezen meg a legelso is 4.4.4 volt.
Szoval nem tudom hogy ezt vegyem vagy a xiaomit, es dontenem kene minel hamarabb, mert nyakunkon a karacsony.
Esetleg van itt olyan, akinek mindkettovel van tapasztalata?

(#2431) hammertron1


hammertron1
tag

Sziasztok! Meg érkezett a kicsike.Tmobile ténylegesen 1,5giga memóriával szereltett variánst forgalmazza. Pár nap múlva szerintem jelentkezek.

(#2432) senior69 válasza parkr (#2424) üzenetére


senior69
tag

Ahogy látom ebben a videóban az S6-on karbonos kinézetű matrica van. Az lenne a kérdésem hogy ez negoldható A3-ra is? :)

(#2433) parkr válasza senior69 (#2432) üzenetére


parkr
őstag

a dbrand-nél nincs erre a modellre, de úgy látom innen lehet rendelni
sőt itt van fa és bőr is

[ Szerkesztve ]

(#2434) AliasB válasza anonym1s (#2430) üzenetére


AliasB
senior tag

Üdv.
Néztem róla tesztet és a 2GB ram tényleg jó de én nem érzem úgy, hogy ez a 1.5GB kevés lenne. Sőt ezzel a frissítéssel sokkal jobban kezeli a ramot és ha arra nincs frissítés akkor még nem is biztos, hogy jobb. Szóval előbb nézz utána mi a legfrissebb rom. Ha nincs rá 5ös android az nagy hátrány. Aztán néztem a tesztfotókat és nem csinál olyan jó képeket, mint az A3! Valamint majdnem 10mm vastag :D ez kicsit vicces mert ha megnézed az A3ast akkor az egy bumfordi tégla mellette :D Biztos nem cserélném le arra a valamire :D xiaomi... :D nem egy samsung :D

Járj nyitott szemmel.

(#2435) Ferkósza válasza szemesi69 (#2425) üzenetére


Ferkósza
tag

Okés, köszi a tippet! :)

(#2436) pacman789 válasza Alonso (#2319) üzenetére


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Nálunk ugyan az a probléma, mint Alonso-nak volt, annyi különbséggel, hogy nincs memória kártya a telefonban. Kivettem a SIM-et újraindítottam, de nem segített. menü néha akadozik, de a facebook görgetésnél folyamatosan, illetve ha átlépek másik alkalmazásba és vissza néha 10 sec is kell mire ténylegesen megnyitja a facebookot…

Azóta valaki találkozott ilyennel?

Előre is köszi a segítséget.

ui.: Antutu szerint nem kéne ,hogy gond legyen.. Az adatbázis IOPS nem kevés? :O

[ Szerkesztve ]

(#2437) hammertron1


hammertron1
tag

Sziasztok. Meg tudná mondani valaki hogy mi ez a kettő fehér négyzet a dísz fém csíkba? Alul felül van. Bocsánat de telóról nem tudok képet fel tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#2438) anonym1s válasza AliasB (#2434) üzenetére


anonym1s
őstag

Kossz!
En is igy gondolom :)
Az a3 elonye az amoled kijelzo, kisebb meret es suly, van 900mhz 3g es 800mhz 4g, konyebb hozza kiegeszitoket es alkatreszt beszerezni is, mert sokkal nepszerubb az eu-ban, es szebb is.
Egyedul a ram miatt voltak ketsegeim, bar a galaxy s2 telefonom 1gb rammal is hibatlanul mukodik.
Akkor azt hiszem a3 lesz.
Legtobb helyen viszont a dual sim-es valtozatot aruljak emberi aron (60ezer ft) de abban csak 1gb ram van, edigitalban meg 80ezer ft a normal a3.

Hol lehet legolcsobban venni normal 1,5gb ram-os valtozatot?

[ Szerkesztve ]

(#2439) szemesi69 válasza hammertron1 (#2437) üzenetére


szemesi69
addikt

Mindenkién van, gondolom az is dísz :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2440) mateus válasza anonym1s (#2438) üzenetére


mateus
senior tag

MediaMarkt-ban vmelyik nap 60e volt a normál változat (Aréna Plaza-ban néztem meg, menüben is 1.5GB RAM volt, szóval nem a duos változat).

(#2441) anonym1s válasza mateus (#2440) üzenetére


anonym1s
őstag

Kossz!
A medimarkt honlapja szerint csak a dual simes valtozat van, de ennek utanajarok akkor, mert lehet rosszul van kitoltve a honlapjuk.

[ Szerkesztve ]

(#2442) ttiimdr válasza hammertron1 (#2437) üzenetére


ttiimdr
tag

antennakivezetes(szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#2443) AliasB válasza pacman789 (#2436) üzenetére


AliasB
senior tag

Üdv.
A hiba a facebookal van nem a telefonnal. Az egyik legrosszabb alkalmazás a facebook ami semmire sem való.
Amúgy az antutu teszten nekem 21203 pontot kapott.

Járj nyitott szemmel.

(#2444) AliasB válasza ttiimdr (#2442) üzenetére


AliasB
senior tag

Elképzelhető, hogy antenna vagy antennák és azért van megszakítva. Iphone telefonoknál is így van és nem ez lenne az egyetlen hasonlóság :)

Amúgy ezeket találtam az A3hoz:

To Check Audio Loopback Control : *#0283#
To Check Battery status ADC, RSSI reading : *#0228#
Secret code to Camera Firmware Update : *#34971539#
To Check GSM status information : *#0011#
To Check Insert Network Lock Keycode : #7465625*638*#
To Check TSP / TSK firmware update : *#2663#
To Check Hardware Version : *#2222#
To Check IMEI number : *#06#
To lock the phone: #7465625*782*Code#
To Check Diagnostic configuration : *#9090#
To Check Dump mode : *#9900#
To Check General Test Mode : *#0*#
To Check Quick Test Menu : *#7353#
To Check Software and hardware info : *#12580*369#
To Check View SW Version PDA, CSC, MODEM : *#1234#
To Check Product code : *#272IMEI#*
To Check Buyer Code, S3 CSC Code : *#272*IMEI#
To Change USB Settings: *#0808#
To To Check Audio Loopback Control : *#0283#
To To Check software version: *#1111#
To reset total call time: *#22558463#
To Show Camera Firmware Menu: *#34971539#

Járj nyitott szemmel.

(#2445) hammertron1 válasza AliasB (#2443) üzenetére


hammertron1
tag

Én most a lite verziót használgatom. Eddig elfogadhatónak tűnik. Plusz javaslom azoknak a környezetemben akiknek fontos hogy magyarul jelenjen meg az a pár szó :)

[ Szerkesztve ]

(#2446) mateus válasza anonym1s (#2441) üzenetére


mateus
senior tag

Más a honlap és más az üzlet maga, sokszor nem függnek össze az akciók, hiába MM mind a kettő ;)

(#2447) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Tök komoly, hogy egy 9 éves lánynak már mobiltelefont kell venni?
És hogy számít a tudása?
És hogy nem mindegy mennyi ram van benne és hogy az android melyik verziója fut rajta??

:Y

[ Szerkesztve ]

(#2448) AliasB válasza gekkoXT (#2447) üzenetére


AliasB
senior tag

Nincsen azzal semmi baj ha valaki a legjobbat akarja a gyerekének :)

De ha ezen csodálkozol akkor gondolj bele milyen káros a facebook ahol már szinte kötelező mindenkinek fent lennie! Az a bajok forrása nem pedig az, hogy kinek milyen telefont vesznek a szülei.

Járj nyitott szemmel.

(#2449) pacman789 válasza AliasB (#2443) üzenetére


pacman789
aktív tag

Szia,

Köszi a választ. Igen tudom, hogy nem épp a legjobban optimalizált alkalmazás, de másnak itt a fórumon semmi gondja vele. Mert ha a többieknek is laggolna, akkor elfogadnám, hogy ez ilyen.
Illetve ami még eszembejutott, hogy valamiért az sms-t 3 nappal később kapta meg, mint amikor küldtem neki. A viber sokszor csak akkor szinkronizál, ha ébren van a telefon. :S

(#2450) AliasB válasza pacman789 (#2449) üzenetére


AliasB
senior tag

Szia.
Én ahogy olvasom a fórumot úgy látom, hogy mindenkinek csak a baja van vele. De szerintem máshogy reagál ha más jellegű vagy több adatot kell betöltenie más beállításokkal stb... ez nagyon felhasználó függő dolog is szerintem. Persze lehet nem jól gondolom ezért ez csak az én véleményem.

3 nappot késik az sms? Ez inkább szolgáltatói problémának tűnik.

A viber csak akkor működik ha van hálózat. Ha csak wifid van és az alvó állapotba kerül akkor nem is fogod megkapni az üzenetet csak ha újból felébreszted azzal, hogy elkezded használni. Kivétel ha van mobilneted ami be is van kapcsolva mert akkor folyamat van hálózat. Illetve ha a wifi úgy van beállítva, hogy sose menjen le alvó állapotba de akkor meg nagyon hamar le fog merülni az akku.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.