Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) mateus válasza senior69 (#1745) üzenetére


mateus
senior tag

Mivel az A5 és A7 is rajta van, szerintem ez is megkapja, írják is, hogy várhatóak változások.
Amúgy meg ha nem is kapná meg, mire valóban elavult lesz az 5ös android, ez a teló már talán sehol nem lesz.
Én pl. a G2-mön a 4.4.2-t használom, mert jobb tapasztalatok vannak vele az adott telón, és egyáltalán nincs vele gond:)

(#1752) Orient84


Orient84
aktív tag

Sziasztok,

milyen telefon ez? :) Gondolkozok, hogy beújítok, csak nem tudom,hogy jó választás lenne vagy sem. Várom a kedves segítségetek, pro és kontra :DD Köszi!

(#1753) szemesi69 válasza Orient84 (#1752) üzenetére


szemesi69
addikt

Egyszerűen jó :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1754) AliasB válasza szemesi69 (#1753) üzenetére


AliasB
senior tag

Szerintem is jó

Járj nyitott szemmel.

(#1755) mtade


mtade
aktív tag

Jövő héten érkezik nekem is az A3, remélem, nem fog csalódást okozni. Fura lesz a vékony ház és a kivehetetlen akksi, de csak nem fog befagyni annyira, hogy használni kellene... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#1756) AliasB válasza mtade (#1755) üzenetére


AliasB
senior tag

Ja azt szokni kell, hogy vékony. Nekem még sokszor most is ki akar esni a kezemből. Nálam még egyszer sem fagyott le hisz ezt már azért egész jól megcsinálták minden szempontból.

Járj nyitott szemmel.

(#1757) mtade válasza AliasB (#1756) üzenetére


mtade
aktív tag

3. Samu lesz, sem az S2vel, sem az S4 minivel nem volt gondom. Bízok ebben is. :D

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#1758) Orient84 válasza szemesi69 (#1753) üzenetére


Orient84
aktív tag

bővebben? :D 3 alternatíva van, alcatel idol 3, microsoft 640 és samsung a3 :)

(#1759) AliasB válasza Orient84 (#1758) üzenetére


AliasB
senior tag

Az alcatel nem jó a microsoft sem mondható jónak de az A3 jó!

Járj nyitott szemmel.

(#1760) Orient84 válasza AliasB (#1759) üzenetére


Orient84
aktív tag

En is afele hajlok,csak kerdes engedelyezik vagy sem :D

(#1761) szemesi69 válasza Orient84 (#1758) üzenetére


szemesi69
addikt

Mondjuk nekem android a jó a többi nem jön be, volt már a kezemben wp nem tetszett, az alcatelt én sem javaslom, volt a családban igaz nem 3-as hanem 2-es, olyan szinten behalt, hogy nem javították, mert alkatrész sem volt hozzá. Ha jó telefont akarsz az A3-t erőltesd, itt még senki nem mondta, hogy rossz választás volt. Pörgős gyors, jól optimalizált az akku ideje kifejezetten jó.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1762) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Hali! Új készülék. Haza hoztuk,töltőre fel. kb 15% után bekapcsoltam. Pár perc múlva se kép,se hang. Tetves akksi persze nem kivehető. Power gomb hosszan nyomva,semmi. Valami ötlet esetleg? Köszi!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#1763) szemesi69 válasza Rabidsnail (#1762) üzenetére


szemesi69
addikt

Próbáld a bekapcsoló gombot és a hangerő gombot le vagy fel azt nem tudom, mindkét variációt próbáld egyszerre nyomni hosszan. Valaki már járt így, próbáld vissza keresni, de ha jól emlékszem valami jasonló megoldás volt mint amit írtam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1764) mtade válasza Rabidsnail (#1762) üzenetére


mtade
aktív tag

Bekapcs + hangerő le gomb 7 másodpercig nyomvatartva újraindítja.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#1765) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Bocsi, az eredeti tartalom nem ide való...

[ Szerkesztve ]

YOLOska

(#1766) ssas


ssas
újonc

Sziasztok!
Nem régen vettem egy telenoros A3 at.Az a problémám vele hogyha a messengeren írok fekvő módban akkor nem látszik az első sor amit írok,mert az egész be van csúszva az értesítési sáv alá!Találkozott már valaki ilyennel?Szeptemberi telenor rom van rajta!

(#1767) trobi28 válasza ssas (#1766) üzenetére


trobi28
addikt

Nem teljesen értem, hogy mi a problémát csak sejtem :B
Gondolom a teljes képernyős mód zavar fektetett írásnál, de az első sort akkor is kell látnod, max az előző írásod nem. A teljes képernyős írásmód rootal kikapcsolható :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1768) ssas válasza trobi28 (#1767) üzenetére


ssas
újonc

Az a problémám hogy A szöveg mező felső része ahová írni lehet,grafikailag a értesítési sáv alatt helyezkedik el,tehát egy részét ki takarja az értesítési sáv!Ez nem a messenger hibája,mert próbáltam több vrziót is,meg egyszer egy másik programnál is elő fordult ugyan ez a jelenség!

[ Szerkesztve ]

(#1769) trobi28 válasza ssas (#1768) üzenetére


trobi28
addikt

Lőj légyszíves egy képet

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1770) ssas válasza trobi28 (#1769) üzenetére


ssas
újonc

Figyeld meg a képet!A betűk alsó része látszik egy kicsit!

Ha ki próbálnék egy független romot,akkor ugrana a knox?
Gps jelet is szenvedve talál csak!

Vagy szerinted jobb lenne ha vissza vinném a telenorba?

[ Szerkesztve ]

(#1771) szemesi69 válasza ssas (#1770) üzenetére


szemesi69
addikt

Mi van rajta 5.02? Te frissítetted? Ha te frissítetted, volt wipe data factory reset?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1772) ssas válasza szemesi69 (#1771) üzenetére


ssas
újonc

Igen én frissítettem,mióta meg vettem így működik!5.02 van rajta,volt vipe reset!

(#1773) szemesi69 válasza ssas (#1772) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem használok messengert, arról nem tudok nyilatkozni, de ilyent még nem láttam, lehet csak valami egyszerű beállítási probléma, a billentyűzet a gyári?

Elvileg bármelyik gyári romot ráteheted, TMH, VDH, XEH, csak gyári legyen az nem billenti a knoxot, viszont átfogja írni a product kódot, amit nem egyszerű visszaállítani, ha garanciális probléma adódna.

Ha nem változik a helyzet, a helyedben csinálnék újra egy factory resetet, ha az sem jön be, akkor odinnal ráhúznám újra az 5.02-es telenor romot, ha ez sem segít, és biztos nem beállítási hiba, akkor érdemes gondolkodni szervizen. De azt jobb lenne elkerülni, mert a telemax a hivatalos szerviz, és én harcoltam már velük, sokan szídják őket. Jobb elkerülni őket messzire, csak nagyon végszükségben fordulnék hozzájuk, szemét egy banda.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1774) AliasB válasza ssas (#1770) üzenetére


AliasB
senior tag

Üdv.
Na ilyennel még én sem találkoztam. Szerintem az alkalmazás hibája lesz.

Járj nyitott szemmel.

(#1775) morneo.it


morneo.it
senior tag

Sziasztok! Paromnak 4 hete vettem online MM-ban A3-at. 14 napon belul visszaadtam, s vettem ujra, mert a Viber 5-6 perc utan offline lett, nem volt elerheto. Csak ha feloldotta a kepernyot. A masodik A3 szinten ezzel szenved. Volt Telemax-nal, ok nem tapasztaltak mobil internet megszakadast. Gmail, Facebook megy, orakkal a lezaras utan is megy a push ertesites. Viber nem. Kartyafuggetlen dualsim-es. Velemeny, tapasztalat? Ja, a ketto SIM-je mas keszulekben is teszteltem (DuoS), ott ment szepen...

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#1776) AliasB válasza morneo.it (#1775) üzenetére


AliasB
senior tag

A vibernél van olyan a beállításoknál (beállítások-általános-wi-fi alvó állapot szabályai)ahol meg tudod adni, hogy folyamat kapcsolatban legyen-e wi-fin vagy az eszköz állapotát használja ami a telefon beállításai wi-fi (jobb felső sarok három pont) speciális wi-fi készenléti módban van megadva.

Járj nyitott szemmel.

(#1777) gekkoXT válasza ssas (#1770) üzenetére


gekkoXT
senior tag

ez a messenger huibája. köze nincs a rendszerhez. nekem is csinálta párszor a messenger, de elmúlt valamitől. passz,

(#1778) senior69


senior69
tag

Nos hogy kicsit pörögjön a topic.. Ki hogy használja, pontosabban kinek hogy néz ki a kezdőképernyő meg ezek? Screenshot melléklettel! :)
Ha majd valamikor gépközelbe kerülök én is megosztom veletek😆

(#1779) papp54


papp54
aktív tag

Sziasztok fórumozok én is csatlakoztam hozzátok.

Samsung Galaxy A52s 5G

(#1780) AliasB válasza senior69 (#1778) üzenetére


AliasB
senior tag

Ilyen

Járj nyitott szemmel.

(#1781) zalsmony válasza AliasB (#1780) üzenetére


zalsmony
csendes tag

Az enyém ilyen:

(Smart Launcher Pro)

[ Szerkesztve ]

(#1782) 1egaly válasza senior69 (#1778) üzenetére


1egaly
aktív tag

Az enyém...http://kepfeltoltes.hu/view/151013/Screenshot_2015-10-13-17-53-13_www.kepfeltoltes.hu_.png

[ Szerkesztve ]

(#1783) 1egaly válasza 1egaly (#1782) üzenetére


1egaly
aktív tag

Namég1szer(b*lf*sz):

(#1784) AliasB


AliasB
senior tag

Lenne egy kérdésem ha már a kinézetnél tartunk ;) a kezdőképernyőmnél (lásd kicsit feljebb lévő hozzászólásom) az alsó sorban a jobb szélső az "alkalmazások". Ez eléggé idegesít mert nekem mindig középen szokott lenni és ott a megszokott számomra. Lehet én vagyok balf*sz de nem tudom középre tenni sehogy. Elárúlná valaki, hogy hogyan tudom középre tenni? (gyári samsung alap téma)

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#1785) 1egaly válasza AliasB (#1784) üzenetére


1egaly
aktív tag

Color status bart próbáld..

(#1786) Chrys_ válasza vadalma65 (#1698) üzenetére


Chrys_
addikt

rootoltad már? Én is most akarom megcsinálni. 5.0.2

[ Szerkesztve ]

(#1787) AliasB válasza 1egaly (#1785) üzenetére


AliasB
senior tag

Status bar? Az felül van ha jól tudom nem alul. És hol találom ezt a telefonon?

Járj nyitott szemmel.

(#1788) senior69 válasza AliasB (#1784) üzenetére


senior69
tag

Az fix..nem lehet mozgatni😕

(#1789) AliasB válasza senior69 (#1788) üzenetére


AliasB
senior tag

Remek :/ de miért nem középen fix akkor már :/ tiszta hülyeség :/

Járj nyitott szemmel.

(#1790) senior69 válasza AliasB (#1789) üzenetére


senior69
tag

Nekem nincs vele semmi gondom:)
Így megvan az a samsungos érzés, sonynál középpen van, ott meg az lenne a furcsa ha a szélén lenne (szerintem)
De ha mindenáron középre szeretnéd tenni, akkor ajánlom a nova launchert (Mondjuk én nem tenném fel mert tökéletesen meg vagyok elégedve a gyárival!!)

(#1791) AliasB válasza senior69 (#1790) üzenetére


AliasB
senior tag

Néztem több launchert (köztük a novát is) de egyik sem jött be. Maradok én is a gyárinál és elviselem inkább ezt a kellemetlenséget. Csak érdekelt, hogy testre szabható-e de úgy látszik nem valami felhasználóbarát.

Járj nyitott szemmel.

(#1792) senior69 válasza AliasB (#1791) üzenetére


senior69
tag

Tény hogy lehetne több variációs lehetőség benne de még mindig a gyári a legjobb.. mondjuk én azt nem értem hogy témákat miért nem lehet leszedni úgy mint például az S6nál 😕😕

(#1793) AliasB válasza senior69 (#1792) üzenetére


AliasB
senior tag

Na igen mert igény az volna rá. Bár mit leszedtem mindegyik egy külön téma volt, úgy futtatta mint egy külön alkalmazást és még reklám is volt bennük, hogy mit töltsek még le meg adatokat gyűjtött vagy csak ronda volt stb :/ legjobb a gyári csak lenne belőle több.

Járj nyitott szemmel.

(#1794) szemesi69 válasza senior69 (#1792) üzenetére


szemesi69
addikt

Lehet xda-an van, itt a fórumon a link is, vissza kell keresni. Portolt témák, nálam a gyáriak közé települt. S6 htc miu lg3 és még pár téma tölthető, jól néznek ki.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1795) AliasB válasza szemesi69 (#1794) üzenetére


AliasB
senior tag

Nekem még nem sikerült olyat találnom ami a gyáriak közé települ. Tudnál linket küldeni róluk?

Járj nyitott szemmel.

(#1796) szemesi69 válasza AliasB (#1795) üzenetére


szemesi69
addikt

Megkeresem ha gépközelben leszek.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1797) szemesi69 válasza AliasB (#1795) üzenetére


szemesi69
addikt

http://forum.xda-developers.com/galaxy-alpha/help/galaxy-a3-a5-a7-themes-apk-theme-store-t3131852

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1798) AliasB válasza szemesi69 (#1797) üzenetére


AliasB
senior tag

Át fogom nézni köszönöm ;) és megírom mire jutottam.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#1799) szemesi69 válasza AliasB (#1798) üzenetére


szemesi69
addikt

IOS témán kívül, mert azt utálom, kipróbáltam az összeset, működnek :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#1800) AliasB válasza szemesi69 (#1799) üzenetére


AliasB
senior tag

Na én is kipróbáltam mindet. Minden téma ugyan az, mint a gyári csak másik ikonokkal és háttérképpel. A galaxy S6 ikonok tetszenek a többit le is töröltem. A háttérkép mindenképp saját szóval tulajdonképpen csak ikonokat lehet telepíteni ezekkel. És mint írtam a galaxy s6 ami bejön nekem személy szerint. Azt érdemes feltenni.

Járj nyitott szemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.