Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Szerintem 90 ért nem rossz főleg A5 höz képest.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Zolik válasza AS (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

pár hónap és szépen le megy majd az ára
ha azt nézzük hogy az iphone 5ért még mindig 100k fölött kérnek,akkor ez szinte olcsó

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Bone: A benchmark táblázatban elírtad a készülék nevét, kétszer szerepel az A5.

Egyelőre drága. Ilyen paraméterekkel rendelkező telefonokat 50-55ezerért lehet már kapni. Nem hiszem, hogy a fém hátlap 40ezerbe kéne hogy kerüljön...

Minden szavam magánvélemény!

(#4) Robertoq válasza AS (#1) üzenetére


Robertoq
őstag

Szerintem se, legalábbis házon belül. Igazából S4 mini újracsomagolva fém házba és az anno a tesztjében leírtak alapján 110e kezdett és az ~1.5 éve volt!

[ Szerkesztve ]

(#5) kortic


kortic
tag

A 3-ik oldalon a youtube ablak a Desire Eye - Eye vagy lő a mamám MA!TV-t mutatja

Egyébként korrekt készülék, az új A sorozata ott van a samu-nak, még samu-héterként is tetszik, csak ugye az ár kicsit htc-s :DDD

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#6) bollokcs80 válasza Robertoq (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

És a röhej az, hogy nevetségesen sokáig tartotta az árát (Emagnál a héten vitték le 65k-ra, annyiért elmegy).

Én csak az A5-nél megfogalmazott véleményemet tudom idézni: [link] (Horror ár).

B.Cs.

(#7) AS


AS
félisten

De most tényleg egy teljesen fém unbody készüléknek ellenfelet csak ugyan az jelentheti. Nem lehet ide sorolni a műanyag variánsokat.
Az viszont 100% hogy s6 nem lesz igy fém csak a keret (ami szerintem elég is.
Szerintem 2-3 honnap múlva: A5 90 A3 70 max addig érdemes várni.

Szerintem ez a plecsni rendszer nagyon elavult nem jó. Lehet akármilyen jó a készülék de ha drága már nem kap jobb plecsnit , vagy nem is kap. Szerintem ártól függetlenül kellene ítélni.
Vagy úgy hogy végén van egy PRO +Negativ kontra az a legjobb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Gery20 válasza Robertoq (#4) üzenetére


Gery20
tag

én is pont azt akartam írni, hogy ez semmivel nem nyújt többet mint egy 1,5 éves S4 mini fele ennyiért!

''Dehát én a Nyomkereső vagyok, nem a Batman'':DDD

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Egy jó árazással még lehet belőle "hős " :)

kengyel

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Látom itt páran azt hiszik hogy majd hamar leesik az ára. Hát nem fog. Ez megint durván el lett arazva.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) fmin válasza Zolik (#2) üzenetére


fmin
csendes tag

Igen, csak mig az i5 használható, ezt meg naponta újra kell indítani és használhattalan.

Üdv, fmin

(#12) blagolf válasza fmin (#11) üzenetére


blagolf
senior tag

Te biztos már legalább egy hete használsz A3-at hogy meg tudod mondani a frankót. Kb. te is ilyen lehetsz. Csak nevetni lehet rajtad. :DD

Üdv, Zoli

(#13) Graphics válasza AS (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz?

Ez tularazott.

Rakok melle egy Szent Istvant, es ott a Honor 6

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Forest48 válasza fmin (#11) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ezt úgy mégis mire alapozod? Hogy 5 éve próbáltál androidot és azóta nem követed a változásait?

(#15) Freiherr válasza fmin (#11) üzenetére


Freiherr
őstag

Van már ilyened?Mesélj,mit tudsz.😱

XXX

(#16) Peter13


Peter13
senior tag

Apró? Melyik része? :F
Az S4 mini kisebb ennél, ráadásul a lekerekített formáknak köszönhetően még kisebbnek hat. Ez a tepsi pont akkora mint az én noname "utime" U7 típusú készülékem (és így elnézve pont olyan szögletes is), és az minden csak nem "apró"
(egyébként még mindig keresem az ennél kisebb, normális tudású telefont, ami az eredeti Desire utódja lehetne: nem árasztanak el lehetőségekkkel :( )

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#17) Forest48 válasza Graphics (#13) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ennek az egyetlen esélye a szolgáltatói eladásokban van ilyen áron. Az irány végre jó, de így elcseszni a végeredményt...felér egy tökönbökéssel

[ Szerkesztve ]

(#18) kbyte1024


kbyte1024
addikt

90ropiba nem fér bele egy HD kijelző? Vicc. Legyen 1-2mm vastagabb és picit nagyobb aksi.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) blagolf


blagolf
senior tag

A kinézete ugyan az mint az S2. Ez a forma azóta hol a csúcskategóriában, hol a középkategóriában köszön vissza. Nagyon unalmas. Minőségi anyagokból épített telefon meg szerintem is kell, csak nem ilyen áron középkategóriában. Ez csak az én véleményem, nem kell belekötni! Nyilván mindenkinek másak az igényei.

Üdv, Zoli

(#20) becikem


becikem
tag

Nagyon eltalálták a formáját!

(#21) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

érdekesen ötvözi az i5 és a galaxy formavilágot :U
nekem mondjuk nem tetszik, de ha a következő galaxy s nézne ki így, akkor szerintem mindenki meg lenne elégedve

[ Szerkesztve ]

(#22) Skynet258


Skynet258
veterán

Kinézetre ott van, anno mennyit nyavalyogtunk, hogy bárcsak hoznák vissza az SII-vel megkezdett vonalat... hát tessék. Az ára meg... én inkább áttértem a kínai vonalra, az összes ismertebb gyártó mostanában túl sokat kér a logójáért. :U

https://geekpulse.hu

(#23) valaki654


valaki654
tag

Jelenleg márkán belül is akad jobb vétel. pl. Galaxy Alpha Viszont a mostani áruk kezdőár, ami valószínűleg pár hónap múlva barátságosabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#24) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Szerintem az ára miatt, és a házon belüli alternatívák miatt (s4 Mini) hamar lezuhan az ára mindenképpen.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#25) malomkaorm


malomkaorm
tag

En mar le se irom a velemeny mert a Samu fanok megesznek.

Üdv.: Dani

(#26) roli543


roli543
őstag

Maga a telefon nagyon szuper, nekem nagyon tetszik, de oldalt meghagyhatták volna a fém eredeti színét. Az ár sajnos, az magas. Az Lg F60 szinte ugyanez 45-50 körüli árral. És nyílván nem fém, de azért sokan elgondolkodnának a kettő között..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#27) hemaka válasza kbyte1024 (#18) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem, mert akkor meg az A5-ot nem veszi senki.

(#28) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az alapkoncepcióval van a gond. Egy fém "csomagolás" önmagában nem duplázza meg az amúgy korrekt középkategóriás hw árát.

Bukta.

Nem a lényeg a fontos.

(#29) valaki654 válasza fmin (#11) üzenetére


valaki654
tag

Hasonló árkategóriás telefonhoz kéne hasonlítanod az általad istenített Apple agyon hypeolt telefonját

(#30) atike


atike
nagyúr

....hogy mennyi? :Y Nagy kár az árért... Na de hátha emberi árra tudna csökkenni egy pár hónap múlva. :U

(#31) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Eljött a várva várt újítás az A-szériával, de a fém házzal szerintem még nem igazolják a magas kezdőárat. Ha csak a vasat és a kijelzőt nézem, kiegyensúlyozott triót raktak le az asztalra.

<< Heimdal >>

(#32) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Na mi lesz itt az MA-n? Még a végén megvonja a samu a reklámot az oldaltól... vagy azért ilyen drága az új teló, hogy legyen pénz reklámra?

(#33) kiszu


kiszu
senior tag

Teljesen normál az árazás. Pár hónap mulva 70 ért kell megvenni.

(#34) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

90 kezdőnek sztem okés az A5el ellenben...2honap mulva 70-80közé lemegy akkor top vétel lesz annak,aki nem szereti a nagy kijelzőt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35) #95590400


#95590400
törölt tag

azért egy 4,5-ös telefon helyett 5 vagy 5,3"-t ajánlani... nem egy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#36) janeszgol


janeszgol
félisten

Mivel sok nőismerősömön keresztül tudom, hogy van igény a kisebb telefonokra (ők már a 4,5 colos telefont is táskába rakják és úgy fogják, mint éhező a kenyeret), de drága lett na. Persze pár hónap és lemegy az ára stb. De mi lenne, ha nem menne le az ára, hanem rögtön normális áron osztogatnák? Ennyi erővel a kínai tornacipő is nyithatna mindenhol 20 ezernél, hogy majd egy hónap múlva ki lehessen rá tenni egy leárazást 1000 forintra.

Nem tudom küldöldön mennyire divat szolgáltatótól venni telefont, akár kp-ra, akár részletre. Lehet egyre nagyobb, azért nyitnak a telefonok magasabb áron? Valaki meg tudja mondani, mert kíváncsi vagyok!
Mert ahhoz képest, hogy "jajj jönnek a kínai mobilok és világuralom", nem hogy olcsóbban, hanem egyre drágábban kezdenek a telefonok (Samsung, Sony, HTC, LG, Lenovo inkább).

A kamera jó. Ha nem nagyítok bele, jók a képek. Ha belenagyítok, vacakok. (Kb Sony M2 szintű minőség.)
A kötelezőt hozza a telefon a cikk alapján, na de majd élőben is megnézem, ha lesz lehetőségem, mivel többet látatlanban alig lehet mondani.

Ahogy Bone123 megfoglamazására vesz valaki egy ilyet, zsákbamacskát biztos nem kap. A teszter teljesen érthetően leírta a lényeget. Max drága, de tuti kiszolgálja 2 évig mondjuk. (Kivéve, ha lesz valami finom szériahiba.)

[ Szerkesztve ]

(#37) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Miért kell mindig valamivel elrontani? :/ Pedig annyira tetszik ez az A széria ezerszer szebb mint az előző két évben kiadott Samu telefonok egy maximum 75 ös kezdőárral még jó is lenne.. De ennyiért nem tudom ki fogja ezeket megvenni.

Finn the human

(#38) Graphics válasza becikem (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teglatest, nyomok egy WoW-ot... annyira nem ajulok el.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha ilyen erősen fogott az a ceruza az A3-nál és az A5-nél, el sem merem képzelni, mit lesz az A7 vége....

All→M8

(#40) RaveForce


RaveForce
veterán

csodálkoznék, ha egyszer, csak egyszer nem menne az áron a sírás a fórumban, meg a tökömtudja kínaiakhoz hasonlítás, szakmai fórum az... :)) első nap ahogy megjött eladtunk 2-t, kezdőáron, tehát baromi jó sorozat lesz ez, pláne ha a kötelező áresés is megkezdődik, bármennyire is fáj a hatereknek :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) kbyte1024 válasza RaveForce (#40) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ja attól jó sorozat hogy eladtal 2? Hát wazze gratula! Ez aztán a szakmaiság!

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#42) no more


no more
addikt

Nagyon szép kis dögök vannak az A-szériában! :) Remélem tartja ezt a design-vonalat a Samsung. Az ára meg úgyis le fog menni, pár hét...

(#43) RaveForce: Mert az itthoniak 99%-a csak a Samsung telefonokat ismeri, meg az iphone-t és Nokiát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43) RaveForce válasza kbyte1024 (#41) üzenetére


RaveForce
veterán

nem attól, hanem attól, h ez nem jellemző, sőt ritka, pl a htc-k anno ránk rohadtak mert a kutyának nem kellett, nem is forgalmazunk többet, xiaomiból még egy darabot nem vittek, pedig jó telefonok, sonyból pl ilyenre h premier napon vigyenek bármelyik kategóriából sose volt, ettől sokeszűkém.... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) zsircica


zsircica
csendes tag

"Hosszú idő után belátták ugyanis, hogy a közösség egy része ráunt a Galaxy S III óta visszaköszönő samsungos formavilágra és a polikarbonát borításra – szó, mi szó, egyszerűen túl sok hasonló Galaxy került a piacra." Most meg túl sok hasonló "A" sorozatú telefon fog a piacra kerülni. :W

(#45) kokyt válasza RaveForce (#40) üzenetére


kokyt
senior tag

Ha az a bizonyos kínai minden tekintetben felveszi ezzel a versenyt, és csupán egy név miatt ignorálod, az minden, csak nem szakmaiság.

(#46) kbyte1024 válasza RaveForce (#43) üzenetére


kbyte1024
addikt

Világos. Ez oké, de 90ropiert ez brutál túlarazott. Biztos volt más teló is amiből eladtal kezdésként sokat, de attól még nem feltétlenül jó. Nem? Lehet hogy valami fan, vagy uj gazdag vette meg.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#47) malomkaorm válasza RaveForce (#40) üzenetére


malomkaorm
tag

Igen, viszik a telefont, mert ra van irva hogy Samsung es fímbül van. Aki ert barmennyire is a telefonokhoz, nem fogja megvenni. Nem mondta senki, hogy egy darabot sem fognak eladni, mert de. Amin Samsung felirat van, azt viszik mint a cukrot, viszont attol meg a termek nem lesz jo. Ismeroseim kozt is rengetegen ugy indulnak telefont vasarolni, hogy amelyik SAMU a legjobban tetszik KULSORE, azt veszik meg.

A koreaiak meg kihasznaljak, hogy a vevok 90%-a azt sem tudja mi az a SoC, csak a markat nezi, es igy el lehet adni haromszoros aron a szart. Mellesleg nem csak kinai telok kozt van jobb vetel. Ennyiert LG G2 is van akar...

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Dani

(#48) RaveForce válasza kokyt (#45) üzenetére


RaveForce
veterán

pár dolog akkor h tisztán láss.
1. az árazás. nem véletlen olcsók a kínaiak, vhogy be kell törni, 10éve a samsung is így kezdett, a nokia alá árazta magát, a ZTE is a bladeel mindet levert ár értékben 3-4 éve, egyszerűen muszáj és megtehetik egyelőre, de ez nem fenntartható állapot, egyre több lesz a járulékos költség
2. kiegészítők, iphone és samsung amihez temérdek gyári és utángyártott kiegészítő van, lenovohoz jönnek tokért, hát nyilván kapnak.....nem.
3. premium szervíz, 2év szervíz, nem kell magyarázni
4. értékállóság, iphonet már-már befektetés vásárolni ilyen szempontból :DDD utána samsung és a pár nagyobb márka, egy kínai ilyen szempontból nem nagyon játszik :)
5. logo. mint minden iparban, autó,kozmetikum, mindenhol van értéke, h egy s szériás samsungod van vagy mint egy akármilyen huaweied, fáj nem fáj, így van..
ez röviden csak pár dolog. szeretem én is a xiaomit, lenovo csúcskészülékeit is, sőt a huawei amit nem csípek, még ott is van egy mate7-es ami szimpi, de nem fogom ezeknek az árát összehasonlítani egy apple,samsung, vagy akár a sonyval(amit pl sose vennék), a haterséget , meg a tényeket keverni nem vmi okos dolog

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#49) malomkaorm válasza RaveForce (#48) üzenetére


malomkaorm
tag

Egyebkent feltunt, hogy mi vagyunk a haterek, akik elvakultan szidjuk a Samut, mikor neked csak Samu keszuleked van? :W

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Dani

(#50) RaveForce válasza malomkaorm (#47) üzenetére


RaveForce
veterán

Aki ert barmennyire is a telefonokhoz, nem fogja megvenni.
ez így eléggé támadható, akinek fém kell, és a fentebb felsorolt csúcsmárkához tartozó előnyök, és van pénze, bizony megveszi

Amin Samsung felirat van, azt viszik mint a cukrot, viszont attol meg a termek nem lesz jo.
ekkora portfólió mellet lehetetlen csak jó készülékekkel jelen lenni, nyílvánvaló, az ilyen pocket neo-young kategóriától engem is a hideg ráz, de még a grand-októl is sugárban hányok, viszont mind közép és főleg felső kategóriában elég kevés a komoly kihívó, ha mindent számba veszünk

amelyik SAMU a legjobban tetszik KULSORE, azt veszik meg.

mert ilyen változatosak? eddig azt hittem, h ha egy tetszik akkor mind tetszik :DDD

A koreaiak meg kihasznaljak, hogy a vevok 90%-a azt sem tudja mi az a SoC

ez így a helyes. ne is tudják, ebben az apple-t elismerem, nem a hw a lényeg, hanem az érzés h minden jól működjön, milyen jó volt anno az első 2 magos optimus LG, h verték magukat h ők az elsők, abban aztán volt SoC, aztán sokan évekig az LG közelébe se mentek :)

Ennyiert LG G2 is van akar...

lassan büntetném, ha vki egy friss 0 napos modellhez, egy 2 éves csúcsmodell árát hozza, amik köztudottan a legnagyobbat bukják :DDD meg ha vki egy minőségi fémházat akar ekkora méretben, az nem fog venni egy 5collos lakkműanyagot.... tényleg hihetetlen, h vki nem arra veri h hány mag hány ghz és mennyi antutu pont?! almát a körtéhez hasonlítani kb :N

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.