Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Cavsfan válasza iMagic7 (#2047) üzenetére


Cavsfan
tag

Én még a teló megvétele előtt berendeltem a legolcsóbból egyet,amíg nem találok jobbat,jó áron.(280 ft)

[link]

Kellemesen csalódtam,szuper az árához képest

[ Szerkesztve ]

(#2052) mateus válasza iMagic7 (#2047) üzenetére


mateus
senior tag

Én letettem az üvegfóliáról, most xpro ultra clear van fent, elég jó minőségű fólia, érintésre majdnem mint egy üveg (és ezt olyan ismerősöm is mondta, aki megszállott üvegfólia rajongó:D).
Fél éve van fent lassan a telón, és nem karcos, jól bírja, plusz egész jó áron van.

(#2053) cole16 válasza Aryes (#2049) üzenetére


cole16
csendes tag

Mondjuk a tudat engem is idegesítene, hogy már van rajta, pláne ha az első hetekben kerül rá. :)

(#2052) mateus: Meg tudod mondani, hogy hol lehet kapni jó áron? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2054) Sanyi.mTs válasza bzs73 (#2005) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

dbrand tényleg jó lenne, de sajnos erre a telóra nincs :(

(#2055) Aryes válasza cole16 (#2053) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez a negyedik üvegborítású telefonom, megtanultam már együtt élni vele. ;]
Ebből három gorilla glass volt. Az első gg egy wave I volt, azon szinte egy hajszálkarc sem volt 2 év után, úgy adtam el. Ezelőtt S2 volt, ami már jobban karcolódott. Érdekes, hogy az újabb gorilla üvegek jobban karcolódnak, gyanítom, hogy cserébe az ütéssállóságukat / rugalmasságukat növelték, az S1/wave idejében bizony nagyon törékenyek voltak a gorillás telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#2056) Celtis


Celtis
veterán

Sziasztok,

1-2 hete van ilyen telefonom és nem vagyok lenyűgözve tőle. Talán tudtok pár dologban segíteni.

- a készülék alapvetően nem lenne lassú, de időnként rettenetesen lagol például a képernyő feloldás. Már azt hiszem, hogy nem vette be nyitó mozdulatot, mert 2-3 másodpercig nem történik semmi. Aztán ha ráhúzok az ujjammal megint, akkor meg már az épp megnyíló alkalmazást "lapozom el". Most épp egy Moto G használtam előtte, ami minden paraméterében gyengébb, mégsem csinált ilyet.

- hihetetlen, hogy kispórolták belőle az értesítő LED-et. Van esetleg valami app, ami az Oled kijelzőnek egy-két pixelét használja ilyen célra és nem akkuigényes?

- Időnként érthetetlenül merül az akku. Pont ma reggel vettem le a töltőről. A kezemben volt negyed órát. Az akkuhasználat mégis folyamatos merülést mutat. 11% fogyott, a listában pedig csak a képernyő szerepel 2%-kal (<15 perc, amúgy). Hol a többi?
(Wifi, BT, mobiladat nálam mindig be van kapcsolva. Viszont ugyanilyen beállításokkal van, hogy tök lapos az akku merülés diagram.)
Mi a fene szívja az akkut?

[ Szerkesztve ]

(#2057) ben11 válasza Celtis (#2056) üzenetére


ben11
őstag

89%-on ír majd két napot üzemidőre, szerintem nem rossz.

Az értesítési led kiváltására ott van a NoLED. Jól be kell állítani, akkor az akkut nem szívja.

(#2058) iMagic7


iMagic7
tag

Köszönöm a tanácsokat :)
Nekem a fólia nem hozza az üveg érzetet. ..(persze mivel nem is az, tapadosabb a matt meg ront a minőségén )
A karcokra úgy kell gondolni ,hogy rettentő minimális semmit nem ront a minőségén, de ha úgy forgatom napos helyen akkor kikapcsolt kijelzonel látható. ...
Ha nagyobb nem lesz akkor nem zavar
(Csak jó a tudat ,ha védi valami ,az ördög nem alszik )

(#2059) Celtis válasza ben11 (#2057) üzenetére


Celtis
veterán

Köszi, a no LED-et kipróbálom.
Az akkufogyasztással kapcsolatban viszont nagyon nem értek egyet. Ez a merülés használat nélkül sok. Most nem teszek be másik képet, de egyszer csak kilaposodik, de fogalmam sincs, hogy mitől.

(#2060) Probert75 válasza Celtis (#2056) üzenetére


Probert75
addikt

Nem tudom ki mit csinál a telefonjával, de nálam nem merül ennyire. Igaz alig megy a net rajt, mert nagyrészt telefonálásra használom, ami kb hetente 1,5-2 óra.

(#2061) mateus válasza Celtis (#2059) üzenetére


mateus
senior tag

Van még az AC Display is, igaz az más jellegű, de a No LED is jó, csak rá kell szánni az időt a beállítására, eléggé testreszabható.

Én használom rendesen (chatprogramok, FB, böngészés, zenehallgatás, netradio, fényképezés stb) de ennyire még egyik telóm se bírta, azért az 5-6 óra képernyőidő nem átlagos manapság, inkább átlagon felüli. Igaz volt ez már 4 óra is, de egyszer 9 is:)
Éjszaka meg 7-8 óra alatt merül 1-2%-ot úgy, hogy normál üzemmódban van, netkapcsolattal.

Az android-nál hajlamos beragadni 1-2 program, ez nem a teló hibája. Főleg úgy, hogy nálam fél év alatt nem volt semmi gáz. Régebben pl. S2-t havonta újrahúztam, annyi bug volt.

Átlagos használatra elég, igaz az zavaró lehet ha nálad laggol egy sima feloldásnál.

(#2062) Aryes válasza Celtis (#2059) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nincs két hete, hogy téma volt, és leírtam egy dolgot a merüléssel kapcsolatban. Aug. 30 körül olvass vissza.

(#2063) negro válasza cole16 (#2048) üzenetére


negro
őstag

Olvasni olvashattal, de ahogy ket iPhone kozt is 2 ev telik el a Samsung most pont ezert hozta ki ezt az hasonlo kinezetet, hogy ne keljen evente fejleszteni. (ha vmi jo nincs is ra szukseg ilyen hamar) Jok a lepcsofokok igy mindenki megtalalja ami kell neki.

(#2049) aryes

Samsung teren erdoben eltem eddig. Sose volt samu telom es nem is akartam. Pont azert vettem most ezt mert lattam ezzel az S7(6) es A3 2016 es tarsai elkezdtek vmi ertelmeset alkotni. Semelyes velemenyem az, hogy anno az S3 volt ami kiemelkedo volt es most ezek. A koztes idoszakban nem ertettem ki az aki ezeket a muanyag tucat telefonokat veszi? Azert mert par szintetikus testben (ami semmit nem szamit) tobb pontot kap mint mas marka.

(#2050) mateus

Ahogy irtam En ketlem 4 honap mulva uj tipusok jonnenek ebbol a csaladbol.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#2064) negro válasza Celtis (#2056) üzenetére


negro
őstag

Toltes utan az elso 10% ot hamar el tudja szivni. Hogy utana hogyan alakul az mar mas tema. Nekem pl. volt hogy a soundhound egy felismeres utan, hiaba lottem ki, megis ment es szivta az aksit...

Nekem ez a rekord eddig. Wifi, 4G on mindig. Ergo a szinkronizaciok mennek non stop. 4 nap egy toltessel.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#2065) mateus válasza negro (#2063) üzenetére


mateus
senior tag

Nem értem ezt a logikát.
iPhone is minden évben jön ki, attól mert vmelyik csak ráncfelvarrás az még új teló (5 - 5s ; 6 - 6s).
Szóval szerinted kitalálták ezt a kinézetet, és már nem kell újabb teló mert ez a tökéletes.
Sajnos sűrűbben dobják ki az új telókat / utódokat mint kellene, ez az évenkénti ráncfelvarrás már a minimum.

Lehet olvasni már híreket, hogy az A7 2017 év végén debütál, márpedig akkor a kisebb tesók is jönni fognak szerintem. Na de majd meglátjuk, ezen nem veszünk össze:D

(#2066) Aryes válasza negro (#2063) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem inkább az S2 volt a kiemelkedő, a többi nem mozgatott meg engem sem. Bár S3 mini-m volt, de az nagy átb.ßás volt a Samu részéről (bár nem volt rossz teló).
A Samu évente modellt frissít, ha kell, ha nem, ebben biztos vagyok azok után, hogy a nagy sikerű A3 után egy évvel kiadott egy még jobb telefont ugyanazon a néven. :)

[ Szerkesztve ]

(#2067) Celtis válasza Aryes (#2062) üzenetére


Celtis
veterán

Erre gondolsz vagy arra, hogy lépjek ki a onedriveból?
A helyzet az, hogy be se léptem. Szívem szerint törölném az összes microsoft alkalmazást.
Az viszont igaz, hogy jellemzően a Google szolgáltatások szokott a akkufogyasztási lista élén lenni.
Próbáltam egy újraindítást. Meglátjuk.

(#2068) Celtis válasza mateus (#2061) üzenetére


Celtis
veterán

Nem műkődik a noLED. Beállítottam, hogy villogjon (8 másodpercenként 0,1s), de nem csinálja, folyamatosan kint van a kis négyzet.

(#2069) Aryes válasza Celtis (#2067) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mindkettőre. Nálam is néha beragad a play, és még nem jöttem rá, miért. Gyanítom, hogy a gyenge mobilnetnek köze lehet hozzá, wifin lógva ritkábban ragad be.

(#2070) negro válasza mateus (#2065) üzenetére


negro
őstag

Onnan nezve igen de ket szamozas kozott (-s) 2 ev telik el. Nem tokeletes. Irtam is mi hianyzik nekem, meg vetel elott...

Lehet debutal az A7 jovore de arra merget vehetsz arra ra min fel ev mire uj A3 jon. Innen ~egy ev. Biztos ennek nem 1 eves cuklusa lesz. Lehet nem 2 csak 1,5 de, hogy nem 1 az biztos. :) Ez lenne a jo. Ahogy irod is :Sajnos sűrűbben dobják ki az új telókat / utódokat mint kellene"

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#2071) negro válasza Aryes (#2066) üzenetére


negro
őstag

S2 se volt az amugy csak hozta azt amit a korabbi HTC Desire, iPhone de olcsobban es vettek. Persze ropogos muanyag volt az is.

Az, hogy a korabbi A3 miert lett sikeres szamomra kerdojel? Szerintem pont azert kelett a frissites mert az nem utotte meg a szintet.

Az A5 2015 nem rosz. Szint ugy csaladban van szoval tudom milyen. Ahoz kepest a 2015-os A3 vicc. Most az uj 2016 modellre egy egesz csalad epult. Hulye peldaval elve mikor mint anno "azonos" volt egy 3,5,7 es BMW vagy kesobb most az Audik. Ez marha jot tesz a markanak es megitelesenek. Ezzel most nagyot huzott a samu. Es ha ne adj isten jon is ujabb 2017-es komplett csalad abban biztos lehetsz, valtani ra nem lesz erdemes. Ebbe tette most bele az anyagot a ceg az egyseges modell csaladba.

Jot beszelgetunk errol. En a Samsung helyeben a supportra fektettnem a hangsulyt. Ezzel tudna sokat elerni a marka + megiteles erdekeben nem pedig egy ujabb 3 tagos csalad kihozatalaval es a regi feledesevel.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#2072) szemesi69 válasza negro (#2071) üzenetére


szemesi69
addikt

Miért is vicc a 2015 A3? Volt olyanod? Nagyon is jó eltalált telefon, van 2016 A3 is a családban, mindkettő jó.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2073) negro válasza szemesi69 (#2072) üzenetére


negro
őstag

Nekem nem. Miert vicc? Mert ugy nez ki mint egy 30e forintos kinai es belsoleg se nagy szam.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#2074) szemesi69 válasza negro (#2073) üzenetére


szemesi69
addikt

Ismételten kérdezem volt neked olyan? Ha volt akkor véleményezd, nekem van mindkettő. Tehát elsőkézből ismerem mindegyiket és nem tűnik kinai gagyinak. Egy régebbi modelt nem lehet az újabbal objektívan összehasonlítani. Az akkori állapothoz nem olyan rossz belsőleg és külsőleg sem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2075) paperboy válasza negro (#2073) üzenetére


paperboy
senior tag

És láttál már kínai telefont, mert ezek szerint még azt se. Nincs 2015-ös A3-am, de már volt dolgom vele, meg 2015-ös A5-tel is és egyáltalán nem gagyik, marha jól összerakott telók és még jól is néznek ki...

[ Szerkesztve ]

(#2076) Aryes válasza negro (#2073) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nagyon is jó telefon a tavalyi A3, venni is akartam, de végül az OTG hiánya és a gagyi kameramodul miatt nem vettem meg. A kinézete kimondottan tetszett, ahogy az is, hogy kisebb volt. Kollégámnak van, tavaly egész évben csorgott érte a nyálam. :DDD Sajnos az A3 (6) már túl van a számomra kényelmes egykezes méreten, fogásváltás nélkül nem érem át (persze, hogy a marhák iphone-majmolásból minden menüt fentre pakolnak, amit eddig lent kényelmesen elértem a dedikált menü gomb révén, azt is).

[ Szerkesztve ]

(#2077) szemesi69 válasza paperboy (#2075) üzenetére


szemesi69
addikt

paperboy :) korrekt vélemény :
aryes nem gagyi a kamerálya, már több mint egy éve nyüstölöm, de nem offolok tovább, mindkettő van nekem, mindegyik nek van előnye hátrány, de egy biztos mindkét készülék igényes, nem kinai gagyi :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2078) mateus válasza negro (#2073) üzenetére


mateus
senior tag

Na ezzel azért sem értek egyet, mert barátnőm mindenáron ájfont akart (5s), és alig tudtam lebeszélni róla, egyedül az A3 2015 tetszett neki az 5s-en kívül.
Ráadásul elég kényes a lassulásra meg minden olyanra ami miatt földhöz lehet vágni egy telefont, de az A3al nincs komolyabb baja azóta sem.

(#2079) Aryes válasza szemesi69 (#2077) üzenetére


Aryes
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy a 4 éves S2-m sokkal különb képeket csinál, gyorsabb is és beltérben nagyobb a fényereje, mint az A3 2015-nek. Az A3 2016 kamerája már nagyjából pariban van minőségre a tőle 4 évvel régebbi S2-vel, de a fókuszálás még mindig lassabb és sokat téveszt is.
És akkor megemlíteném azt a gyanúmat, hogy az A3 (6) kamerája szinte biztos vagyok benne, hogy a 13Mp képeket interpolálva tudja csak előállítani, ezért eleve csak 8Mp képeket lövök vele. De még néha ez is gyanús, hogy nem natív 8Mp felbontással készül. A videója viszont szép, a full hd is. Azóta vagyok ilyen gyanakvó, mióta rájöttem, hogy az S3 mini-m a 720p videókat 360p natív felbontást felinterpolálva készítette.

Merülés témához: mivel az 1,5G ram többnyire elég mindene, de azért elég szűkös, ha memóriaszivárgás miatt elfogy a nap végére. Nálam tipikusan a chrome böngésző hízza ki a teljes ramot, ha túl sok lapot nyitok-zárok. Ha megtelik a ram, a háttérfolyamatok folytonos újramegnyitása miatt elkezd jobban dolgozni a processzor, így ha látom, hogy elkezd pörögni az akku lefelé, rebootolom a telefont, és megszűnik a merülés.

[ Szerkesztve ]

(#2080) negro válasza szemesi69 (#2074) üzenetére


negro
őstag

Ismet valaszolok, nekem nem! De lattam mint mutat mas mellett, mint kb egy Xiaomi. Es az is marhara jol ossze rakott telefon ahoz kepest. Na es latod itt a gond...

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#2081) negro válasza mateus (#2078) üzenetére


negro
őstag

Nem ertem... egy 5s de meg 6 -is necces ehez kepest az A3 mellett. Pont ettol(is) jo. Az, hogy egy hozza nem ertonek bejott az A3 2015 az meg nem erv. Persze biztos feher volt :D

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#2082) mateus válasza negro (#2081) üzenetére


mateus
senior tag

Az A3 2015 volt az új Samsungok között az első ami már minőségi házat kapott, össze sem hasonlítható az alsó-középkategóriás műanyag telókkal. Nincs azzal gond, hogy neked nem jött be.
Na de ne offoljunk, ez az A3 2016 topikja.

(#2083) huszar90 válasza h65535 (#2011) üzenetére


huszar90
aktív tag

Köszi megoldotta! :K

(#2084) Humbucker


Humbucker
senior tag

Hát az én akksim ilyen, kicsit jobbra számítottam, kíváncsi vagyok ti hogy látjátok

(#2085) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha véletlenül egyszer lefagyna, akkor melyik billentyű kombinációval lehet újraindítani?

(#2086) Aryes válasza Humbucker (#2084) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tekintve, hogy láthatóan Facebook is van rá telepítve, és elég sokat telefonáltál is rajta, a két nap még így is simán megvan vele. Ha nem délben töltötted volna előzőleg, hanem este, te is így éreznéd. :)

(#2085) GEPESZ66: hangerő le + bekapcsoló gomb 10mp-ig benyomva. De talán elég önmagában a bekapcsoló gomb is 10 mp-ig.

[ Szerkesztve ]

(#2087) szemesi69 válasza GEPESZ66 (#2085) üzenetére


szemesi69
addikt

Van soft reset lehetőség: hangerő le + power gomb

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2088) iMagic7 válasza Aryes (#2086) üzenetére


iMagic7
tag

Mindez használat kérdése ;) nálam az egy nap megvan ,de ki is van használva a készülék
Készenlétben elég átlagos a fogyasztása, inkább használat közben bírja meglepően jól :D
(Tegnap pl 5 óra kijelzoidovel hozta a napot ,minden volt bent ,végig mobilhalon lógva semmi WiFi/ előtte flex2 volt ,az jó ha így bírta a 3 órát )

[ Szerkesztve ]

(#2089) Humbucker válasza Aryes (#2086) üzenetére


Humbucker
senior tag

Az a 7 % az azt mutatja hogy annyit beszéltem rajta?

(#2090) Celtis válasza Celtis (#2067) üzenetére


Celtis
veterán

Jelentem az újraindítás után egy nagyságrenddel kisebb a nyugalmi akkumerülés.
Már csak azt kell kitalálni, hogy mi ragad be. Alig pár ártatlan és korábban jól bevált alkalmazást tettem fel. Tehát inkább a gyárilag telepített cuccokra gyanakszom.

(#2091) mateus válasza Humbucker (#2084) üzenetére


mateus
senior tag

Egy egyszeri akku használatból nem szabad levonni semmilyen következtetést.
Teszteld 1-2 hétig aztán visszatérhetünk rá.
Nekem is van hogy 4 óra ki kijelző idő jön össze, van hogy 8.

(#2092) szemesi69 válasza mateus (#2091) üzenetére


szemesi69
addikt

Feleségemnek múlt hét pénteken vettem, belőttem neki, este fel lett töltve, tegnap este néztem, mert ugye most nincs itthon 60% fölött volt. Hozzáteszem ő nagyobb részt csak telefonál, kevés kis szó játék, közben azért én is gyerekek is nyomkodtuk játszottak vele, és ez még csak egy töltés, azért ez nem rossz :) Egy kis off is legyen, mivel nagyon kinai gagyizta egyik fórum társ a 2015 A3-t, hát elmondom erre a gagyira tegnap frissítettem a magyar vodafonos 6.0.1-t. Azért van itt még támogatás :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2093) GEPESZ66 válasza szemesi69 (#2092) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha úgy nézzük, hogy a 2015-ös frissült a 6-os droidra, akkor talán ez is fog majd a 7-esre.
Már többször megjegyeztem,hogy erre a telefonra az első 6.01 2 hónapja jelent meg,
Egyszerűen nem értem, hogy miért ilyen lassú a frissítés az egyes régiókra, csak 60 napról van szó!

(#2094) Veron válasza Humbucker (#2089) üzenetére


Veron
őstag

igen, de a kijelzőidőt érdemes lenne külön is megvizsgálni.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#2095) bzs73


bzs73
őstag

Üdv.
Kérdezném hogy akinek van root, megéri? érezhető ha ügye jó pár gyári alkalmazást kikapcsolunk? Mert így root nélkül azért elég sok minden ott marad, megy a háttérben. Sok csak kikapcsolható, de ugyanúgy elindul, hiába nem használom, és hát az 1.5gb ram azért ezt megérzi. Tudom mert eddigi telókat mindíg kitakarítottam, persze rootolva, és 2gb-nál is észrevehető volt. Tojok a garira ha arról van szó, eddig sem halt meg egy telóm sem, bízok benne hogy ezután sem fog. Az s7-nél 4gb ramnál már elhiszem hogy nem kell ilyennel foglalkozni, nincs értelme ez miatt rootolni, de előző z3compact-nál is jobb volt, pedig ott 2gb ram volt. Egyébként minden más szempontból jó kis teló, nem is tudnák jelenleg ebben a max méretben, ilyen kinézettel telót venni, csak ez a ram kevéske, ennyi szeméttel. S7 meg már nagy, majd fél cm-el szélesebb, és majd 1cm-el hosszabb, na meg árba sem ér annyit nekem egy teló.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#2096) Aryes válasza bzs73 (#2095) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amit az alkalmazások menüben kikapcsolsz, az hogy indulna már el? Már a jelly bean óta nem kell root a gyári appok kiirtásához, de csak rajta. :) Mégis, mondj példát, mi zavar téged, ami eszi a ramot és kikapcsolás után is fut?

[ Szerkesztve ]

(#2097) bzs73 válasza Aryes (#2096) üzenetére


bzs73
őstag

Ja. Kényszerített leállítás, az van, kikapcsolás sok alkalmazásnál nem elérhető. pl gyári időjárás alk szerintem nem sokat ér,eszik is rendesen, csak kényszerített leállítás lehetőség van, de később ua. elindul a háttérben. de pl galaxy apps, de nem is sorolom, van jó pár felesleges dolog, amit nem látsz.

If a second or you are the first to lose.

(#2098) Probert75 válasza bzs73 (#2097) üzenetére


Probert75
addikt

A Galaxy apps-ot éppen le lehet tiltani és nem indul az sehova semikor el.

(#2099) Aryes válasza bzs73 (#2097) üzenetére


Aryes
nagyúr

PEBCAK.

Ugye jól látszik a "kikapcsolás" gomb?
De hogy sokat fogyasztana... Ha így lenne, nem csinálnék SOT rekordokat. Az időkép widget, az igen! 4 év után le is szedtem a 3,14csába.

[ Szerkesztve ]

(#2100) Humbucker


Humbucker
senior tag

Olyat szokott nektek csinálni a telefon hogy amikor feloldanád a billentyűzárat, egyszer megnyomod az oldalsó gombját, és csak bevillan kicsit hogy az idő, meg az akksi %. Nem egyből nyitja meg a menüt, hanem próbálkozzak még egyszer. Ez elég idegesítő, vagy csak nekem van ilyen?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.