Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) NoMagix válasza gjoco1 (#350) üzenetére


NoMagix
addikt

Beállítások - Adathasználat, ott már látod mind a két kártyát

(#352) gjoco1 válasza NoMagix (#351) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen,azt láttam , de az adatkeret limit beállítást nem láttam.
Ki tudnád szedegetni a nejed kezéből a telcsit , hogy egy képernyőmentést mutatál ? :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#353) NoMagix válasza gjoco1 (#352) üzenetére


NoMagix
addikt

pl. egyes sim, mobil adatok bekapcsolva - mobiladat-használat - jobb felül fogaskerék és tádáám ott van alul... :)

[ Szerkesztve ]

(#354) gjoco1 válasza NoMagix (#353) üzenetére


gjoco1
addikt

Oh, köszönöm !

Meg is történt.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#355) csgabee


csgabee
tag

Sziasztok.Segítsetek kérlek,hogy tudom normálisan rendszerezni a névjegyeket Vezeték, és keresztnév szerint.Egy Xiaomi készülékből költöztem át A20-ebe.Anbban minden jó volt ebben soknál vezetéknév van hátul,és párnál fordítva.Ne kelljen már az összeset újra beírni,ha nem muszály.

(#356) gjoco1 válasza csgabee (#355) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!
Baloldalt felűl van a 3 vízszintes vonal, onnan a fogaskerék = beállítások ) , majd Partner rendezésnél " Keresztnév-re - Névformátumnál Utónév,vezetéknév.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#357) csgabee válasza gjoco1 (#356) üzenetére


csgabee
tag

Nagyon szépen köszönöm.Megvan.

(#358) gjoco1 válasza csgabee (#357) üzenetére


gjoco1
addikt

Igazán nincs mit ! :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#359) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Van rá lehetőség visszahozni a galériából törölt fotókat? Kukában nincs, a google fotóknál nincs.

Köszönöm.

(#360) szucstom válasza Pikaa (#359) üzenetére


szucstom
őstag

Egyetlen esélyed, ha a GetDataBack progit ráengeded, miközben rá van dugva gépre a telefon. ha az nem válik be, akkor sajnos nincs.

Samsung fiók, Onedrive nincs beállítva? Nézted azokat?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#361) Pikaa válasza szucstom (#360) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Köszi szépen, de végül megoldódott másképp. :)

(#362) munky


munky
őstag

Sziasztok!

Adott egy Galaxy A20e, ami elég gyakran magától újraindul. Zsebből kivéve a PIN-kódot kéri. Novemberig még garis. Tudna valaki ajánlani magyarországi márkaszervizet, ahova érdemes küldeni? Alzás rendelés, de gondolom célszerűbb lenne közvetlenül a szervizbe küldeni.
A Samsung Experience Store-ok fogadnak ilyen telefonokat?

Google alapján Oktogon Szerviz Kft.-t találtam esélyes jelöltnek még.

[ Szerkesztve ]

(#363) szucstom válasza munky (#362) üzenetére


szucstom
őstag

Minden további nélkül beviheted a SES-be.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#364) classic B válasza munky (#362) üzenetére


classic B
aktív tag

Hali!
Mielőtt bárhová is vinnéd, nézd meg a beállítások/eszközkarbantartó/haladó menüpont alatt nincs-e aktiválva az automatikus újraindítás. Alapesetben tudtommal ki van kapcsolva, de érdemes csekkolni.

(#365) Smiky válasza munky (#362) üzenetére


Smiky
csendes tag

Szia!

Nem biztos, hogy újraindul. Lehet "csak" a SIM-eket dobja el, majd újra érzékeli és kéri a PIN-t.
Nekem a céges ezt csinálja, nem lehet vele mit kezdeni. Van, hogy hetekig nem történik, van, hogy folyamatosan dobálja el és ismeri fel újra sokszor egymás után. Kicserélték egy ugyan ilyen A20e készülékre és egy idő után ez is csinálja...
Nekem 2 SIM van benne, kollégámnak egy, és neki is ezt csinálja időnként a készüléke.

(#366) janeszgol válasza Smiky (#365) üzenetére


janeszgol
félisten

Az enyémé is ezt csinálja. Igaz én tudatosan így vettem 15 ezerért pár hónaposan!
De dobálja a simet. Elérhetetlen a telefon, mintha le lenne tiltva, de nincs letiltva.
Ez az A20e szériahibája lehet. Sajnos így sikerült. Kár, mert méretben az a nagybetűs TÖKÉLETES. És amúgy sem rossz telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#367) classic B válasza Smiky (#365) üzenetére


classic B
aktív tag

Nagyjából mikor kezdte el csinálni? Nekem az 5 hónap alatt egyszer sem dobta el a SIM-et.

(#368) gjoco1 válasza classic B (#367) üzenetére


gjoco1
addikt

Asszonynak 2 SIM T és DIGI . Semmi gond.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#369) NoMagix válasza gjoco1 (#368) üzenetére


NoMagix
addikt

Nálunk asszonynak Telekom + Telenor és sok alkalommal nem tud hívast indítani vagy nem elérhető a Telekomon, az van a Sim2-ben!
Most kettő telefont használ, amig nem veszek valami jobbat!

(#370) gjoco1 válasza NoMagix (#369) üzenetére


gjoco1
addikt

:F Az sz@r ügy........
Asszonyomnak a SIM1-ben van , de mióta megvan Neki nem panaszkodott a Telekomra.
Mondjuk tudnánk negatív eseteket mondani nem is keveset a " kedves " szolgáltatóról.
Én is ennek a szolgáltatónak a ügyfele vagyok , de hála ilyen brutál eset még nem fordult elő .
Félreértés ne essék nem védeni szeretném Őket. :DDD
Térerő gondjaim vannak keményen néha. Betonban lakom és a " pálcika " az néha eszméletlen módon zsugorodik. Lemegyek a pincébe mondjuk , ott konkrétan letérdel.
Voltam ez ügyben a szolgáltatónál , de csak pingvineztek.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#371) sztivo


sztivo
senior tag

Sziasztok!

Anyumnak van egy ilyen csodája, kb 3 hónapos, és egyik napról a másikra nem működik a proximity szenzor. Már a hívás megkezdésekor sötét a képernyő, és csak a power gombra ébred fel. Leejtve nem volt, legújabb droid van rajta. Hard reset segítene, vagy inkább szerviz?

(#372) szetib válasza sztivo (#371) üzenetére


szetib
tag

Ezt én is akartam már kérdezni, mivel nálam is össze-vissza kapcsolgatja a kijelzőt híváskor. Legtöbbször a hívás befejezése nem sikerül, mivel tök sötét a kijelző, csak a power gombra éled fel.

(#373) NoMagix válasza szetib (#372) üzenetére


NoMagix
addikt

Hasonló volt asszonyom telójával is, nála akkor egy gyári visszaállítás segített.

(#374) sztivo válasza szetib (#372) üzenetére


sztivo
senior tag

Továbbá ezen nem tudom hol van a szenzor, olvastam neten olyat, hogy a notch körül van valami szoftveresen megoldva, új fólia van a képernyőn, viszont kicsit feljebb, mint kéne, de a kamerába nem lóg bele. Esetleg ez számíthat valamit?

(#375) szetib válasza sztivo (#374) üzenetére


szetib
tag

Lehetséges, hogy a fólia kavar be, ha a széle pont az érzékelőre esik. A play storeban van ilyen proximity kalibráló app, ott az elején említi is, hogy szedjem le a fóliát/üveget :U

(#376) janeszgol válasza sztivo (#374) üzenetére


janeszgol
félisten

videó link: [link]

Nagyon hülye helyen van. Próbálj meg hívni, majd takard le a kezeddel, hogy észleli-e.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#377) gjoco1


gjoco1
addikt

Korábban is volt ez téma. Sajnos elég sok A20 telcsi ilyen , köztük a nejemé is. Ráadásul még az automata fényerőszabályzó is kuka. Legalábbis az Övé nagyon. Csináltam gyári visszát , de nem segített sajnos.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#378) sztivo válasza janeszgol (#376) üzenetére


sztivo
senior tag

Alapból sötét kijelzővel indul a hívás :(

Köszönöm mindenkinek a tippeket!

(#379) Tron


Tron
csendes tag

Sziasztok,

Egyik reggelre tök sötét lett az A20e telefonom. Este 86%-os akkuval tettem le, reggel se kép se hang. Nem lehet bekapcsolni, töltőt rádugva nem reagál. A hangerő le + power gombra nem reagál akkor sem ha rá van dugva a töltő, és akkor sem ha nincs. Lepattintottam a hátlapot, és lehúztam az akksi szalagkábelét, majd egy óra múlva vissza, de ez sem segített. Szervizen kívül van még valami ötlet, hogy mit lehet vele kezdeni? Egy töltő áramkört még hajlandó vagyok venni hozzá ( kb. 3 eFt ), ha van rá esély, hogy ez megoldja.

(#380) classic B válasza Tron (#379) üzenetére


classic B
aktív tag

Szia!
Azt még megnézheted, hogy a hangerő fel + hangerő le + bekapcsoló gomb nyomva tartásával mit reagál a készülék.

(#381) Tron válasza classic B (#380) üzenetére


Tron
csendes tag

Szia,

Nem, sajnos az sem segít, próbáltam minden kombinációját a két gombnak. (hangerő le+ power, hangerő fel + power, hangerő le+fel+power).

(#382) gjoco1 válasza Tron (#381) üzenetére


gjoco1
addikt

És , ha esetleg az "ősi"módszerrel 8-10 mp-ig hosszan nyomod a power gombot ?
Bár erre sem nagy eseteben az esély , de annyit még megérne.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#383) Tron válasza gjoco1 (#382) üzenetére


Tron
csendes tag

Sajnos nem, önmagában a power gombot is próbáltam, meg a fenti kombókat is 10, 20 és 30 másodpercig is.

(#384) gjoco1 válasza Tron (#383) üzenetére


gjoco1
addikt

Olvasva a hozzászólásod , valahol sejtettem , hogy ezen már túl vagy. De sokszor nem is jut az eszünkbe a leg alapvetőbb probléma megoldás. :)
Ahogy nézem már nem garanciás a telefon. Így szerintem ha nem , el kell engedned ..... :U

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#385) Criminal017 válasza Tron (#379) üzenetére


Criminal017
őstag

Milyen hosszan volt töltőre dugva? Próbáld meg, hogy a saját töltőjére rádugod egy egész éjszakára. Lehet beregadt valami process és aznap éjszaka túlmerült, olyankor több óra is kell neki, hogy egyáltalán elkezdjen tölteni.

(#386) Tron válasza Criminal017 (#385) üzenetére


Tron
csendes tag

Több órára még nem dugtam töltőre, a max az kb. 2 óra volt az elsötétülés óta. Ezt még megpróbálom, hátha.

(#387) szucstom válasza Tron (#386) üzenetére


szucstom
őstag

sajnos néha előfordul, hogy "elhagyja az agyát". Ilyenkor 12-24 órát érdemes töltőn hagyni, a szerencséd van életre kel.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#388) Tron válasza szucstom (#387) üzenetére


Tron
csendes tag

Három napon keresztül napi 8 órára hagytam töltőn, nem akartam felügyelet nélkül töltőn hagyni, de ez nem segített rajta. Rajta hagyom a hétvégére, ha az sem segít akkor elengedem, pedig már egy új kijelzőt is vettem hozzá, azt majd eladom a hardveraprón. :-)

(#389) szetib


szetib
tag

Nálam jelezte kb 2 napja, hogy megjött a frissítés android 11 + One Ui 3.1, de még nem tettem fel. Nálatok semmi? Ausztriában használom.

(#390) gjoco1 válasza szetib (#389) üzenetére


gjoco1
addikt

Márciusi biztonsági a legutoksó a nejemén XEH . A 10 2.0

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#391) Klara_ válasza szetib (#389) üzenetére


Klara_
őstag

Itt is megjott, magyar, fuggetlen keszulek. Most telepiti.

(#392) gjoco1 válasza Klara_ (#391) üzenetére


gjoco1
addikt

Oh . . . . És valóban. Töltöm is az asszonynak . Bár Ő ebből semmit nem fog észlelni. :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#393) NoMagix


NoMagix
addikt

Vajon ez a frissítés javít valamit a dual sim problémán?

(#394) gjoco1 válasza NoMagix (#393) üzenetére


gjoco1
addikt

Van olyan is ? Bocsi , de mivel nem Én használom a vasat , így erről lemaradtam.
Nejemnek 1 - Telekom
2 - DIGI
Még nem panaszkodott semmi miatt . Hívás - net jó mindkettőn.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#395) NoMagix válasza gjoco1 (#394) üzenetére


NoMagix
addikt

Van sajnos!
Asszonyom ( telekom-telenor)és több munkatársa is panaszkodik hogy nem mindig elérhető a telefon egyik Sim-je dual módban vagy képtelenek vele hívast indítani!

[ Szerkesztve ]

(#396) gjoco1 válasza NoMagix (#395) üzenetére


gjoco1
addikt

:F
Remek......Nejem egészen jól el lenne vele , ha az " adaptív " fényerő és az érintés fluidabb lenne. Amúgy nincs gond. Most egy picit mérgelődött a legújabb frissítés után , hogy a SIM híváskezelőnél máshogy kell , de majd megszokja. :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#397) classic B


classic B
aktív tag

A képernyő görgetéssel nincs problémátok? A kezdetek óta elég szar nálam.. A többi telefonomnál sosem tapasztaltam ilyesmit.

(#398) szetib válasza Klara_ (#391) üzenetére


szetib
tag

Na és nektek hogy tetszik?

Két kártyával használom, nem vettem észre semmilyen fennakadást, kivéve annyit, hogy a Sim-kártya kezelőben most már le is kell okézni, ha ki vagy be akarod kapcsolni az egyik simkártyát. Eddig elég volt neki a kapcsoló. Viszont ez a képernyő-felébresztés-ha-elveszem-a-fülemtől-jelenség is megoldódott, (egyenlőre) jól működik.

(#399) gjoco1 válasza szetib (#398) üzenetére


gjoco1
addikt

No, ez a képernyő felélesztés dolog jól hangzik. Majd nézem már a nejem , ha telefonál. Ez kiakasztott még a kezdet kezdetén.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#400) Klara_ válasza szetib (#398) üzenetére


Klara_
őstag

Nem tetszik, eddig sem tetszett.
De legalabb "kicsi", a tobbi telefonhoz kepest es mukodik, csak ezert vettem. Sajnos nincs nagyon mas, ilyen tomeggel es dimenzikokkal. Kozelseg szenzorral nekem eddig se volt problemam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.