Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) classic B válasza gjoco1 (#450) üzenetére


classic B
aktív tag

Semmi gond. :) Szerintem már nem sokáig fogom használni elsődlegesként, de még nem találtam helyette semmit.

(#452) gjoco1 válasza classic B (#451) üzenetére


gjoco1
addikt

Én is tervezem a Nejem megszabadítani ettől a kütyütől . :DDD
Tanuló telcsinek vettem Neki , de felbosszantja sokszor . Talán egy A52 . ( ? )

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#453) szucstom válasza gjoco1 (#452) üzenetére


szucstom
őstag

A normál A52-es jó választás. nekem is az van.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#454) gjoco1 válasza szucstom (#453) üzenetére


gjoco1
addikt

Én az A nagyobb testvéreiről csak jókat tudok mondani . Samu Note 10 + mellett használtam A50 -et . Nagyon jó kis vasak . A52 pedig szerintem az asszonynak tökéletes lesz . Írtam a Jézuskának . Hátha lesz foganatja . :DDD

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#455) peter7410 válasza szucstom (#259) üzenetére


peter7410
csendes tag

Szia! Megtaláltad? Én most kaptam egy ilyen cégest, és én sem találom...

(#456) classic B válasza peter7410 (#455) üzenetére


classic B
aktív tag

Beállítások -> Hangok és rezgés -> Rendszerhang és rezgés vezérlése

(#457) Tcsabi7811


Tcsabi7811
csendes tag

Sziasztok! Ez az ikon mit jelenthet?Egy-két napja van kint,de fogalmam sincs ,hogy hogyan került oda!

(#458) Tcsabi7811


Tcsabi7811
csendes tag

(#459) Tcsabi7811


Tcsabi7811
csendes tag

Tehát ez az...

https://kepkuldes.com/image/un9znd

(#460) janeszgol válasza Tcsabi7811 (#459) üzenetére


janeszgol
félisten

Energiamegtakarítás beállítás aktiválva van. Power saving na. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#461) Tcsabi7811 válasza janeszgol (#460) üzenetére


Tcsabi7811
csendes tag

Köszönöm szépen! Ki is kapcsoltam.De be mikor,hogyan, azt nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#462) Biga123


Biga123
addikt

Hali
Lehet valamit kezdeni a kamerájával ennek a csodának?
Egész pontosan az a gond ha közelítek a lefotózandó objektumhoz , akkor szépen tűnnek el a színek. a végén már kb szürkeárnyalatos. de pl ha messzebről próbálom (1m) és nem arra fókuszálok teljesen jók a színek. Nagyon idegesítő, van erre megoldás, próbáltam másik kamera appot de ua.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#463) bmt50


bmt50
senior tag

Sziasztok,
Feleségemnek volt régebben ez a telefonja, de az android 11-es frissítés volt az utolsó szeg a koporsóban. Azóta egy Iphone SE2 boldog tulajdonosa.
Másodtelefonként arra használjuk, hogy wifi-n keresztül a gyerek néz rajta Youtube (Vanced ;] ) videókat.
Naponta visszatérő probléma, hogy használat közben gondol egyet,és lecsatlakozik a wifi-ről. Úgy oldjuk meg a problémát, hogy wifi "ki" és "be".
Volt már gyári visszaállítás, és az energia gazdálkodást is átnéztem, de semmit nem találtam.
Iphone-ok, Samsung J3, A40, A21s, S9, Huawei P40 Lite, amikkel használjuk itt a wifit, de semmi ilyet ezekkel nem tapasztalunk. Van tippetek, hogy mi okozza ezt a hibát?
A telefonon csak a Vanced, Total Commander és néhány gyerekjáték van, semmi komoly :F

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#464) gjoco1 válasza bmt50 (#463) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia itt is . . . . :D
Nejem ezt a telcsit használja Február óta ( Én marha , ezt vettem Neki kezdő telefonnak ) .
Sajnos több hibába is belebotlottam , de konkrétan ebbe nem .
Én úgy gondolom , hogy csak egy gond van ezekkel , mégpedig az , hogy kiadták . :DDD
Gondolkodtam rajta , hogy mostanra veszek egy " komolyabb " telcsit Neki , de ismerve a Nejem , kaptam volna a fejemre , hogy minek költöttél . . . . . . ( csak alap telefonálásra használja ) . Egyéb dolgokat Samu Tab A7 -en csinálgatja ( közösségi biszbasz ) , úgyhogy még adok neki egy évet és megy a kukába . :DDD
Bocs , hogy 5lettel nem szolgálhattam !

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#465) bmt50 válasza gjoco1 (#464) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia Jocó,
Asszony még android 9-en elvolt vele. J3 után a tapasztalat pozitív volt. Ő se szeret sokat szánni a telefonokra.
Lejárt a 2 év hűség, az A20e meg esett-kelt már android10-en. De becsületére legyen mondva: végig vezényelte vele az asszony a ház eladást (képek, hírdetés, érdeklődőkkel telefonálás), és az új házunk vételét, ami nem kis teljesítmény, már csak amennyi házat megnéztünk. Újra indítani így nemis mertük, nehogy valami adat elvesszen.
Naszóval bemegyünk a Telenorhoz, ahol szopás szerint fekete bárányként fogadtak a tarifacsomagom miatt (elnézést, hogy nem fizetek előfizetésenként 8ezreket alapdíjként, ha van olyan párt kishazánkban, ami ad ilyen csomagot 3,5-ért is :P ), szóval futunk egy kört a vaucher papírral, aztán újra Telenor: semmijük nincsen ami androidos, nem 300+ ezer és 5coll alatti. Tudod olyan, amit 2 pici gyereket cipelve is tud kezelni leejtés nélkül. Aztán mutatták a kis SE-t az A52 árában, 128GB tárhellyel, nem ilyen max 2 főverziókkal és kb. ugyanennyi támogatási idővel. Hát hülyék lettünk volna otthagyni. 3 hét alatt megszokta.
Az A20e meg azóta még fosabb, pedig már sim kártya sincs benne. :F

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#466) gjoco1 válasza bmt50 (#465) üzenetére


gjoco1
addikt

Esetünkben Én voltam a hunyó , mert ismerőstől vettem bagóért , még bőven volt rá garancia ( MM) ,de nem vittem a bajokkal . Visszaolvasva láthatod , hogy van egy - két nyűgje. Érintő nem reagál normálisan - közelség érzékelője gatter és még sorolhatnám . . . Engem piszokul idegesít , de Nejemnek 3310 után megfelel. :DDD
De azt is bánom , hogy az A50 - em nem adtam neki , hanem el . :DDD
Mindegy , majd jövő Karira. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#467) Yogibear974 válasza bmt50 (#463) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Szintén dobálja a wifi-t. Valamelyik frissítés óta. 🤬Előtte tűrhető volt a hibáival. Tavaly karira kapta a lányom kezdő telónak. Szegényke sípol, hogy mennyire sz@r a teló...és tényleg. Néha rendberakom, mit rendszergazdája. Bődületes milyen lomha, nehezen reagál, stb. Sajna droid frissítéskor biztosan erre nem optimalizálták. Vagy direkt avultatják.🙄 Remélem valamelyik biztonsági frissítéssel javítják a problémát, ha sokan nyavajognak a supportnak.

Üdv: -=Yogibear=-

(#468) bolic


bolic
őstag

Anyukámnak van ilyen telója! Miért nem fogad képeket az egyik gyermekétől? :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#469) bolic válasza bolic (#468) üzenetére


bolic
őstag

UP! :((

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#470) albiosz válasza bolic (#469) üzenetére


albiosz
őstag

Kevés az info. Hogyan nem fogad? Bluetooth-on keresztül, netán valamilyen alkalmazásban, MMS-ben? Stb.

(#471) bolic válasza albiosz (#470) üzenetére


bolic
őstag

MMS képeket nem tölt le mintha a Vodafone letiltotta volna. :O

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#472) albiosz válasza bolic (#471) üzenetére


albiosz
őstag

Akkor szerintem forduljatok a Vodkafonhoz, ők biztos meg tudják mondanit mit kapcsoljatok be. Viszont ha már ilyen telefonja van anyukádnak, akkor nem lenne egyszerűbb mondjuk egy viber vagy akár egy e-mail?

(#473) bolic válasza albiosz (#472) üzenetére


bolic
őstag

Sajnos anyukám Google fóbiája van, így ugrott a mobilinternet. :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#474) bolic


bolic
őstag

Anyukám néhány hetes tétovázás után végre lecserélte Samsung Galaxy A03s mobiltelefonra, egészen más a SIM kártya foglalat nem úgy mint a A20e kövér SIM kártya, na az mindig problémázik és mindig PIN kódot kért majdnem minden héten, elege volt. Valamit babrált a Vodafone középkorú, szemüveges srác, valószínűleg belenyúlt a Szűlői felügyelet korlátokba és kihasználta a korlátok lehetőséget, a factory reset-et nem akartunk hozzányúlni, inkább békében hagytunk a régebbi telót, most boldog A03s teló tulaj lett, minden fasza, gyorsabb SOC, van értesítési sáv SMS, hívás esetén stb., ehhez nem kell a Nova Launcher. :K :C :Y :R :))

Ui.: Van MMS kép fogadás! Szuper! :C

Viszlát topik, majd kb. 1 hónap múlva törlöm a kedvenc topikokból ezt a A20e topikot. :U :O

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#475) janeszgol válasza bolic (#474) üzenetére


janeszgol
félisten

Te egy nagyon egyszerű ember lehetsz.
Az A03s hardvere nem erosebb. Igaz nem is gyengebb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#476) bolic válasza janeszgol (#475) üzenetére


bolic
őstag

Nem nekem kell, hanem nagymamának kell ilyen egyszerű teló.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#477) janeszgol válasza bolic (#476) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem arra értettem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#478) bolic válasza janeszgol (#477) üzenetére


bolic
őstag

Kutattam, a Samsung Galaxy M22 lesz a nyerő nekem, A22s utód. Tetszik a 25W toltő! :C Van Super AMOLED 90Hz kijelző, 1TB-ig bővíthető SD memória kártya, kamerák oké, úgy tűnik. Nézegettem az árukereső adatokat, meggyőző tud lenni! :Y :R

Inkább megvárom a M55s-et stb., hátha jobb. :DDD :N

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#479) tellurian.d


tellurian.d
csendes tag

Sziasztok! Egy technikai kérdésem lenne az A20e dual sim-jét illetően. (Anyámnak kezdő okostelefonnak kinéztem.) Neki ősidők óta havidíjas Telekom előfizuja van, csak hanghívásra használja (nokia 100ról érkezik)
Ugyanakkor mobilnetet én, - egy más szempontrendszer miatt - vodafone simmel / szolgáltatással biztosítanám neki. Kérdésem az, h megy e egyszerre a sim2 - s vodafone 4G net, valamint a sim 1 Telekom?
Azaz, elérhető-e a telekomos számán telefonon, miközben sim 2-n netezik?
Köszönöm előre is.

(#480) szucstom válasza tellurian.d (#479) üzenetére


szucstom
őstag

Yepp

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#481) azka79


azka79
aktív tag

Szasztok! A lyukasmarkú feleségem elejtette a telefonját. Betört a képernyő, hol tudom Budapesten cseréltetni? Ami fontos, hogy előttem csinálják, nem akarom gyári beállitások+újra telepiteni....

(#482) Biga123 válasza azka79 (#481) üzenetére


Biga123
addikt

Gtk.. nem éri meg.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#483) azka79 válasza Biga123 (#482) üzenetére


azka79
aktív tag

THX

(#484) miquci


miquci
tag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni. Ha messengeren hívják a készüléket nem ébred a kijelző, és ennél fogva nem lehet felvenni a hívást. Beállítási probléma lehet? Köszönöm ha valaki válaszolni fog.

(#485) gjoco1 válasza miquci (#484) üzenetére


gjoco1
addikt

Követem a kérdést .
Nejemnek még mindíg ez a szutyok van és pont ez a gond . Vagyis ez is . Normál hívásnál ugyan ez . Kegyetlen kis kütyü ez . Én már tuti kidobtam volna mérgemben . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#486) miquci válasza gjoco1 (#485) üzenetére


miquci
tag

Értem. Talán lesz rá megoldás. :)

(#487) gjoco1 válasza miquci (#486) üzenetére


gjoco1
addikt

Gyanús . . :DDD
Lehet egy recovery és újra húzni , ha nem segít kuka . De Én nem kínlódok vele . Sajnos megjelenése óta sánta kis vas ez .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#488) miquci válasza gjoco1 (#487) üzenetére


miquci
tag

Köszönöm szépen!

(#489) gjoco1 válasza miquci (#488) üzenetére


gjoco1
addikt

Nincs mit ! Csak hangosan gondolkodtam .
Én tuti szétnézek itt az Aprón és kap a nejem egy A50-52 ig valami nem leharcolt vasat . Volt A50 em és szerettem nagyon . Igaz másod telefonnak volt , de stabil telcsi .
Én még kitartok a Samu Note 10 Plus mellett . Egy akku cserét még megér . 😃

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#490) bupemko


bupemko
senior tag

Meglepő módon jött frissítés a telóra! Elég sokáig szöszölt vele a telefon, ez lett a vége:
One UI verzió: 3.1
Android verzió: 11
Google Play rendszerfrissítés: 2023. július 1.
Android biztonság javítási szint: 2023. május 1.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.