Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyirog


nyirog
tag

"Hacsak nem a folyós sütiben leli kétes örömét" Basszus ezen besírtam :))))
Kedves fordító, nem igazán sikerült eltalálni a mondat értelmét magyarul. Az eredeti angol így hangzik: "Unless you have the doubtful pleasure of still running Cupcake"
Magyarul így fordítanám: "Hacsak nem abban a kétes örömben van része, hogy még mindig Cupcake-t (azaz 1.5 verziójú Androidot) futtat..."

Bár a te verziód se rossz, ha elképzelem a folyós sütit

(#2) ArchElf


ArchElf
addikt

A "state-of-the-art" szép magyarul csúcstechnika, vagy csúcstechnológia (illetve ennek szinonímája)...

+1 Ha nincs mobil adatkeret, akkor fixen 2G-t érdemes beállítani. Galaxy Minin csak ezzel plusz két napot sikerült nyerni.

+2 Amennyiben lahatséges, célszerű váltani 2.1 vagy 2.2-ről 2.3-as Android verzióra. A GB memória és aku kezelése nagyságrendekkel sokkal jobban optimalizált mint az azt megelőző verzióké.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3) rum-cajsz válasza nyirog (#1) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én hiszek a fordítás szabadságában. :)

És köszönöm mindkettőtöknek az észrevételeket!

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4) Lenry


Lenry
félisten

Nem javasoljuk, hogy ne használja azokat a dolgokat, amitől az Androidot szuper, mint a streaming zene lejátszókat, amelyek lehetővé teszik, hogy millió dallal a zsebében sétáljon, a helymeghatározó programokat, a háttér-frissítéseket, vagy az összes vezeték nélküli kapcsolatot.

azért legalább olvasd át kérlek. olvasd fel hangosan magadnak a fenti mondatot. semmi értelme.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Hát, végigolvastam újra, elég szörnyű mondatok sikeredtek másfél évvel ezelőtt, kicsit átfogalmaztam néhányat.

Köszönöm az észrevételeket.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.