Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) updog


updog
senior tag

Ugyanez minden évben. Nagyjából ismerem a család anyagi helyzetét, és azt is tudom, hogy volt már, amikor konkrétan providentből ment az ajándékozás. Minden évben elmondjuk, hogy ha nagyon nem bírnak magukkal, 1-2 hasznos apróságot (lehetőleg fogyasztási cikket) vegyenek, mégis minden évben jön a bögre, mécses, legjobbunokatábla... pár éve elkezdtünk egy google docsot vezetni a személyes wishlistekkel, így legalább mellélövés ritkán van.

Az embertömeget gyűlölöm én is ilyenkor, de valahogy mégis az idei év volt az első nagyon régóta, amikor végre időben megvolt az a pár dolog, amit szerettünk volna adni, eddig minden évben kb. gyűlölettel a szívemben vártam az ünnepeket a stressz miatt. Idén tapasztaltam meg, hogy egészen máshogy is lehet ezt. Már csak a családnak kéne valahogy elmagyarázni.

Szép gesztus a maradékok szétosztása, mi mondjuk a fagyasztgatós típus vagyunk, így biztos nem romlik ránk a töltikápi, jó lesz az még áprilisban :D Én a plázákban szörnyülködöm mindig, hogy az éttermi részeken mennyi friss, meleg étel megy pocsékba minden nap.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.