Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) F.B.I. válasza csaba bacsi (#2349) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah, itt is van, bár ez csak biztonsági frissítés

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2352) djsunstealer válasza TeeJay (#2344) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

És tényleg! :) Köszönöm szépen a választ! Viktonak is! ;)

(#2353) vlesi69


vlesi69
senior tag

Sziasztok! Csatlakoztam a fórumhoz. Ha majd valami nem tiszta kérdezek. Addig is szép napot mindenkinek!

(#2354) Zsoltpeter válasza vlesi69 (#2353) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Üdv itthon !

(#2355) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Hali ! Nekem 6/128 -as 9-s telóm van.Kifogástalanul működik.Kellene még egy a családba.Szerintetek elég a 4/64 ? Vagy lassabb VS. gyengébb ?

(#2356) Viktor0610 válasza Zsoltpeter (#2355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyanaz a hardver.

Samsung Galaxy A54

(#2357) Drughi válasza Zsoltpeter (#2355) üzenetére


Drughi
addikt

Semmivel nem lesz lassabb.
A háttértárat meg Te tudod, felhasználás függő

(#2358) Zsoltpeter válasza Viktor0610 (#2356) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Köszönöm ! :R

(#2359) Zsoltpeter válasza Drughi (#2357) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Köszönöm !

(#2360) beeci válasza Zsoltpeter (#2355) üzenetére


beeci
csendes tag

Szvsz ha hoszabb tavra szeretned, akkot a 6Gb memoria fontos; 4 -el is el lehet eldegelni meg egy ideig (pl. en gyerekeimnek 4Gb bovon sok, elso okostelefonkent meg 3 evig)

(#2361) F.B.I. válasza beeci (#2360) üzenetére


F.B.I.
veterán

Sok-sok hét után levettem a Nillkin tokot a telóról, egy kis takarítás céljából. Övtáskában használom, utcán dolgozom....nem volt poros a készülék.

Ezek után annyira meglepett, hogy mennyire vékony a készülék, hogy vissza sem akarom rakni a tokot.... várom a hydrogel-t. :C

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2362) Zsoltpeter válasza beeci (#2360) üzenetére


Zsoltpeter
tag

THX

(#2363) hippo0315


hippo0315
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek, az általam letöltött és csoportba rendezett alkalmazások csoportjának megnyitásakor megjelenik, az "Ajánlott alkalmazások" sáv, mindenféle számomra felesleges alkalmazás eröltetésével.

Miként lehet ezt a funkciót kikapcsolni?

(#2364) kajlor válasza hippo0315 (#2363) üzenetére


kajlor
csendes tag

Egyszer rákoppintasz a csoport nevére, mintha szerkesztenéd, akkor elő kell jöjjön az ajánlott alkalmazások "sáv", kikapcs és kész.

(#2365) hippo0315 válasza kajlor (#2364) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi

(#2366) D@niel


D@niel
addikt

Ma reggel ismét elő jött a dolog, ami már 2 hónapja (a telefont egyébként május elején vettem): a kijelző feloldás után szépen elkezd szürkülni, whatsapp-ból visszalépve a képernyőre félig még mutatja a beszélgetéseket - félig a kezdő képernyőt, lehúzva az értesítő panelt majd vissza, ezután ott marad halványan, telefon újra indításnál középen egy 1 centi vastagságú szürke csík a redmi logó mögött. Csináltam screenshot-ot, azon nem látszódik, tehát nem szoftveres a gond.
Ami ma jött elő, hogy csak 1-es térerőt mutat olyan helyen ahol max szokott lenni, újraindítás nem segít.
Sokáig azt hittem ezek szoftveres dolgok, jön majd a miui 12 és minden jó lesz.
Hívtam a telefoncentert, küldenek futárt, 2-4 hét.
Az ilyen túl olcsó cuccoktól mindig is bizalmatlan voltam. Sok év eltelt, úgy gondoltam már van annyira kiforrott a Xiaomi, hogy komoly problémái ne legyenek. Egy ismerősöm kérdeztem, neki redmi note 5 volt, felvált a ragasztó a kijelző mögött.
12 év alatt sosem volt, hogy egy telefont garanciáztatnom kellett volna. Borzasztó ez a minőség, nem tudom ajánlani senkinek a Xiaomi-t.
Igazából Honor 8X-nél is az első naptól volt 1 pixel beragadásom de elnéztem neki másfél évig, előtte Meizu m2 note, nem kapott szoftver frissítést, régen volt htc erről nem kell nyilatkoznom 4 hónap után recsegett-ropogott az egész.
Őszinte leszek kezdem már nagyon unni az androidot, hogy állandóan van valami probléma. Hiányzik az emui, nekem a huawei-honor vonal nagyon jó lenne de nincs google támogatás (rá lehet heggeszteni aztán vagy jó lesz - vagy nem), Xiaomi soha többet, Realme, Vivo, Oppo-t nem próbáltam de nincs kedvem már belevágni az ismeretlenbe, Samsung sosem tetszett, LG nincs sehol. Kérdeztem a telefoncenter-t, nincs lehetőség másik típust választani.
Most kissé bennem van a gondolat, hogy visszalépek iPhone-ra egy Xs max-al. Több iPhone-om volt már, sosem, úgy értem sosem volt gond.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2367) F.B.I. válasza D@niel (#2366) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nincs szerencséd vele sajnos, garanciás javítás. Nálam vagy 12 db volt-van a családban, abból egy Note 4 kijelző sárgult még anno, gariban csinálták. Ezt anno az iPhone 4 is eljátszotta nálam....csak az mérföldekkel drágább volt, főleg mert gari után 1 hónappal történt. A Note 4-be 6K volt egy új kijelző.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2368) D@niel válasza F.B.I. (#2367) üzenetére


D@niel
addikt

Nincs. Most ez ilyen....... hajjj..... Azt mondja 5 nap is lehet mire jön érte a futár. Megbeszélni vele, hogy csak 4 után vagyok otthon... 2-4 hét az egész procedúra, addig kellene csere teló, nem tudom, hogy call of duty-ban a battle pass-ommal mi lesz.. Meg úgy egyáltalán, mi várható szerviz után? Jó lesz? Nem? Elő jön? Vagy más?

Eszembe jut amikor iPhone-om volt, sosem akadt vele probléma, gariba is csak azért vittem, mert tudtam, hogy újat adnak, ami meg is történt max másfél hét után.

Próbálom kerülni, hogy ne kelljen másfél év után új gépet nézni, erre 3-4 hónappal a vásárlás elteltével komoly gond van. Elfáradtam már ebben.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2369) TeeJay válasza D@niel (#2366) üzenetére


TeeJay
félisten

Két Note9S mellett mondom hogy semmi gondunk nincs
11.0.11.0 xiaomi.eu ROM és flottul megy minden
Egyik nap láttam hogy 3,5napja nem töltöttem és volt még 20% benne
Meglepően jó és bátran ajánlom mindenkinek, persze itt is lehet néha gyártási hiba de melyik márkánál nincs? (Samsung akku gyulladás ugyebár)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2370) D@niel válasza TeeJay (#2369) üzenetére


D@niel
addikt

Tökre oké, hogy nálad és másnál nincs hiba. Nekem ugye ez az első Xiaomi, és nem akarok kísérletezni, hogy mi várható egy követkető alkalommal.
Semmi gondom nem lenne ha a Huawei-n menne a google.
Dolgoztam gsm-üzletben még a galaxy s3-s4 idejében, láttam elég felpuffant akksis telefonjukat a csúcskategóriában, alig 1 év eltelvétel. Köszönöm szépen, Samsungot soha.
Így most akkor nincs előttem egyetlen egy brand sem amire nyugodtan tudnék váltani.

Na, neki ugrok az eu romnak, úgyis gyári visszaállítást csinálok, hátha csoda történik.
Mégegyszer kérhetném a részletes leírást? Melyik a legújabb eu rom? Huaxing paneles vagyok.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2371) TeeJay válasza D@niel (#2370) üzenetére


TeeJay
félisten

TWRP-ből a b5 már mindkét panelt kezeli (legfelső itt a listán)
[link]
xiaomi.eu ROM-ból meg 11.0.11.0 a legújabb
[link]

Keress rá a nevemre le írtam többször hogy kell feltenni
bootloader nyitást nem úszod meg az 168 óra utána mehet a TWRP majd a xiaomi.eu ROM és kész :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2372) Remiel


Remiel
őstag

ez 9pro-ra nem jó ugye?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2373) D@niel válasza TeeJay (#2371) üzenetére


D@niel
addikt

Felment az adb, és twpr-ben feltettem a legutolsó eu romot, a 11.0.11-et, viszont bootnál a twrp jön be, és nem a rendszer.
Mi a gond, mit csináljak?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2374) D@niel válasza D@niel (#2373) üzenetére


D@niel
addikt

Most megcsináltam ezt a lépést amit írtál korábban:
"Ezután indul twrp-ben, az első kérdésre elhúzod alul a csuszkát és wipe data azon belül format, beírod yes ha kész vissza lépsz és install"
Be is bootolt, a rendszernek nekem ezt írja: miui by xiaomi.eu 11.0.11 Stabil

Pezsgőt lehet bontani? =)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2375) TeeJay válasza D@niel (#2374) üzenetére


TeeJay
félisten

Igen az lesz a tuti

Remiel : Pro-ra is van TWRP és ProEU néven kell keresni a xiaomi.eu ROM-ot :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2376) D@niel válasza TeeJay (#2375) üzenetére


D@niel
addikt

Sajnos most is előfordult, hogy feloldás után üres a képernyő. Lezár, majd megint mutat újra.
Illetve a fejléc alatt most is ott van hosszában egy vonal, mintha itt hibás lenne a kijelző. Gondolom mert az is.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2377) TeeJay válasza D@niel (#2376) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekem nem volt üres képernyő.
Egyetlen hiba van ami úgy 2-3hetente 1x előjön, mégpedig ha írok switftkey-el akkor nem látom hogy a kijelzőn megjelenne a betű, de ha lezárom és újra feloldom a telefont ott van és nincs gond megint jó ideig
Én mondjuk 2-3naponta újraindítom biztos ami biztos és nincs semmi gondom

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2378) D@niel válasza TeeJay (#2377) üzenetére


D@niel
addikt

Egész jó így elsőre. Tetszik. Az üzemidő biztosan jobb lesz, a laggok jobban ki vannak simítva. Egyenlőre az elszürkölő, beragadó kijelző probléma nem jött elő amivel ma délben már használhatatlan volt a gép.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2379) TeeJay válasza D@niel (#2378) üzenetére


TeeJay
félisten

Ugye hogy ugye? :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2380) D@niel válasza D@niel (#2378) üzenetére


D@niel
addikt

Ismét üres a képernyő feloldás után.
Hát jó, ezt tényleg vissza kell küldenem ...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2381) TeeJay válasza D@niel (#2380) üzenetére


TeeJay
félisten

Használsz valami spéci alkalmazást? Szerintem valami bekavar mivel nálunk nincs gond két telefonon sem ezze
Mit állítasz be a képernyőzár lapon?

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2382) D@niel válasza TeeJay (#2381) üzenetére


D@niel
addikt

Semmit nem állítok be rajta, az órát helyezem ki balra. Az adguard lehet a spéci app, most letörlöm, bár kétlem, hogy ez bekavarna.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2383) TeeJay válasza D@niel (#2382) üzenetére


TeeJay
félisten

Nálam ki van kapcsolva :
- felébresztés felemeléssel
- duplakoppintásos ébresztés vagy...
- értesítések ébresszék fel a kijelzőt

és a zsebmód is ki van nyomva

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2384) ElDiabloo válasza D@niel (#2380) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Nem túl gyakran de nekem is szokott ez lenni xiaomi.eu romon is. Nálam annyi megoldja hogy felhúzom az ujjam, hogy a kezdőképernyőre ugorjak. (Simán home gomb ha nem gesztus vezérlést használsz)

(#2385) D@niel válasza TeeJay (#2383) üzenetére


D@niel
addikt

Kikapcsoltam reggel ezeket, de megint elő jött, 2x is. Kb 20 alkalomból 1x ilyen. Semmilyen speckó dolgot nem csináltam most eu romon sem, felment az adguard apk-ból (ha ezt törlöm, szintén elő jön) meg 2 oldal app a play-ből amiket egyébként még be sem hangoltam.
Megy vissza a szervízbe. Tuti van itt valami ha már eu romon is elő jött.
Remélem nem fognak vele sokat szívózni, mert pl. a kijelzős probléma - tehát a fejléc alatti vonal hosszanti irányban - most nem látszódik, jó lenne ha náluk is elő jönne.
Ez a 2-4 hét sok idő amíg elintézik + 5-10 nap amíg jön érte a futár és vissza hozza.
Olyan hibám is van hónapok óta, hogy az egyénileg beállított értesítő hangot whatsappnál és messengernél nem játsza le teljesen, csak mondjuk a hang első felét. Most eu romon is tapasztalom. Tegnap nagyon fura volt az is, hogy csak 1-es térerőt mutatott ott ahol fullosnak kellene lennie.
Nem bánnám ha kapnék egy újat amivel hibátlan lenne mert így elsőre elbizonytalanított a Xiaomi.
A miui 12 mikorra is volt ígérve, július? Itt vagyunk lassan szeptember közepén, és sehol semmi. Pár napja láttam egy olyan kommentet, hogy ez a gép nem is fogja megkapni csak majd az android 11-el.
Végig járom ezt a szervizes procedúrát, aztán ... aztán fogalmam sincs, bármelyik androidos gyártóra nézek valami szívás mindenhol van, vagy egyszerűen frissek még (pl. Realme) és nem tudom mi várható.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2386) rsf válasza D@niel (#2385) üzenetére


rsf
senior tag

Pedig ez tuti sw. Bug.
Majd csak kijavítsák aztán az eu-s romon is jó lesz.
Nekem is csinálta már.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#2387) TeeJay válasza rsf (#2386) üzenetére


TeeJay
félisten

Nálam meg nem jön elő, 2 oldalnyi app van kint, ujjlenyomattal oldom fel és mindig bejön a képernyő nincs az amit ő ír. SW bug lesz szerintem is, ebben semmi hardveres hiba nincs

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2388) D@niel


D@niel
addikt

Redmi Note 10 renders leak along with live images of Oreo shaped triple cameras, ez kb. mikorra jelenhet meg itthon, és melyik lenne jobb, a dimensity 820, vagy az sd765g? Árban mi várható? Gondolkodom, hogy váltok majd erre ha jól elviszik a 9S-t és nem lesz nagy differencia árban. Méretről nem ír, nem bánnám ha nagyobb lenne.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2389) TeeJay válasza D@niel (#2388) üzenetére


TeeJay
félisten

Majd ha lesz global B20, addig max érdekesség semmi több
Idén mennyi telefont jelentettek be és annak tizede ha B20-as szóval nyugi
Amúgy meg MIUI12-t várd csak ki :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2390) D@niel válasza TeeJay (#2389) üzenetére


D@niel
addikt

Megvárom a 12-t mindenképpen!
Akkor eu romon simán feldobja majd a frissítést és ota-n le is húzza? Megjelenés után pár nappal várható eu-n is?
Nagyon jó az eu rom, cod is ritkábban akad meg.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2391) TeeJay válasza D@niel (#2390) üzenetére


TeeJay
félisten

Bizony amint jön hivatalos gyári rá aznap már várható lesz a xiaomi.eu is és ha nem is tölti le frissítéssel, manuálisan le tudod szedni a weblapról, rányomod telefon belső tárhelyre és betallózod máris indul újra TWRP-ben és pakolja fel :R
Nekem mióta megvan a telefon xiaomi.eu ROM megy (első hét kivételével) meg páromén is de nekünk tökéletes. Na jó van egy hiba amit jeleztem is a c.mi.com-on hogy buliban ha videózok nem állítja le a mikrofon jelszintet és recseg a hang. Elvileg vették a hibát úgyhogy lehet javítják MIUI12-re

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2392) Nightmare666 válasza D@niel (#2388) üzenetére


Nightmare666
tag

Elég sok hírportál a MTK Dimensity 820-t híreszteli. Mondjuk én nagyon nem szeretném, nem igazán a szívemcsücske az MTK procik, szívtam már velük rendesen. Szóval inkább SD-nek örülnék. De amúgy így fog csinálni ebből is vagy 5 verziót. Lesz SD-s és MTK-s. Még idei megjelenés várható, de hogy Global verzió mikor jelenik meg arról még nincs hír.

(#2393) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Ez mióta lett ilyen?😀
Nagyon 12 style

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2394) TeeJay válasza Dadpool (#2393) üzenetére


TeeJay
félisten

Ez milyen teló milyen ROM?
Sima Note 9-re már van MIUI12

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2395) Dadpool válasza TeeJay (#2394) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Note 9s 11.0.11 global gyári rom

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2396) TeeJay válasza Dadpool (#2395) üzenetére


TeeJay
félisten

Komoly, nekem xiaomi.eu ROM-ból van ez de még a régi az akku stat oldal

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2397) sunpower válasza Dadpool (#2395) üzenetére


sunpower
tag

Már a Global 11.0.4 (QJWEUXM) verzión is így néz ki.
#TeeJay
Nem tudom mekkora durranás lesz a MIUI 12, de jelezték hogy a GPS például a Galileot nem fogja támogatni. Egyszerűen elírták a specifikációban és nem is javítják. Holott az SD720G tudná.

(#2398) vlesi69 válasza Zsoltpeter (#2354) üzenetére


vlesi69
senior tag

:R Már a tesztjét is elolvastam. Használom és eddig minden tökéletes.

(#2399) Csápájev


Csápájev
őstag

Szerintetek itthon számlával hol érdemes megvenni?
Turbado 68 -ért vagy Eumobil.hu 66 (kiszállítással). Nem ismerem egyik céget sem.
:R

(#2400) F.B.I. válasza Csápájev (#2399) üzenetére


F.B.I.
veterán

Turbado.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.