Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) D@niel válasza Viktor0610 (#2150) üzenetére


D@niel
addikt

Nem. Mert ez baromság. Az első pillanattól félkész munka a miui 11 erre a gépre, úgyhogy ezt hagyjuk is.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2152) Viktor0610 válasza D@niel (#2151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hagyhatjuk, de ettől még nem csak a telefon hibája, ha egy csevegőprogram egy középkategória tetejére pozícionált chipen rosszul fut.
Egy olyan prociról beszélünk, ami az Antutu pontokat illetően a telefonok 86%-ánál jobb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2153) D@niel válasza Viktor0610 (#2152) üzenetére


D@niel
addikt

Pont ezek miatt mondom, hogy hagyjuk, ha szerinted ez a fontosabb, hogy antutu szerint mit tud a CPU.
Ebben a fórumban nem véletlenül népszerű az eu rom, ha pedig van affinitásod, lapozz bele a xiaomi topikba redditen. Zártam.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2154) Viktor0610 válasza D@niel (#2153) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Antutut csak a proci pozícionálása miatt írtam, nem érdekelnek az eredmémyek.
Arra utaltam, hogy nem csak a készüléken múlik. Főleg, ha nem mindig tapasztaljátok.
De tênyleg zárhatjuk. :K N lesz konszenzus.

Samsung Galaxy A54

(#2155) D@niel válasza Viktor0610 (#2154) üzenetére


D@niel
addikt

Én mindig tapasztalom. Nem csak itt. Most épp a csevegő appok jöttek szóba. Chrome-al is gond van, 4x crashelt be miközben az előző kommentet írtam. Oké, ez sincs jól megírva. Cod-dal is gond van, meg a legutolsó yt vancedet sem viszi a miui, stb stb.
De más is írt ezekről amúgy, és ezt te, mint topik gazda nagyon is jól tudod.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2156) Janou válasza D@niel (#2155) üzenetére


Janou
őstag

Rakj fel másik romot. :)

(#2157) janakbacsi


janakbacsi
őstag

win 7-et futtató pc-mre ha rádugom a telefont, akkor az eszközkezelőben ez látszik, és nem ismeri fel a telefont. valami driver gondja lehet?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2158) scream24 válasza janakbacsi (#2157) üzenetére


scream24
senior tag

Hülye kérdés, de fel van oldva a kijelző a telefonon? Fájl átvitel kiválasztva?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2159) janakbacsi válasza scream24 (#2158) üzenetére


janakbacsi
őstag

igen, fájl átvitelt be kellett állítani a fejlesztői menüben. köszi.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2160) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában vettem észre, hogy a Chrome-ban indított (vagy beágyazott) videóknál rezeg a telefon, nem lehet normálisan végignézni semmit, randomszerűen rezeg. Újraindítás megvolt, marhára idegesít.
Valakinek ötlete...

(#2161) djsunstealer válasza djsunstealer (#2160) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Megtaláltam a hiba okát, az ertesítéseknel volt a bibi.

(#2162) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Note 9s azt csinálja egy ideje hogy ha fényképezek molinden fénykép után az sd kárty gyökerébe létrehoz egy 0 bájt méretű filet. Például: 15969012311137439411685213944117.miuigallery.
Mi a túró lehet ez? Régebben szerintem nem csinálta, mert biztos h feltünt volna! A képeket az sd kártyára a DCIM/Camera mappába rakja egyébként. De régebben is így volt beállítva.

(#2163) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Sziasztok ! Gondoltam beköszönök, a teló rendelés alatt..

(#2164) Viktor0610 válasza jimmedly (#2162) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem is.
Redmi Note 9 Pro.
Bejelentettem.

Samsung Galaxy A54

(#2165) jimmedly válasza Viktor0610 (#2164) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszi a választ! Akkor ez nem egyedi hiba. Már arra gondoltam h a kártyával van baja...

(#2166) TaylorPro válasza jimmedly (#2165) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jó pár telónál, jó pár rommal előjött már ez a hiba. Például nekem is. A2 Pixel rommal. Nem tragédia, csak fura.

Pixel 8 Hazel

(#2167) jimmedly válasza TaylorPro (#2166) üzenetére


jimmedly
senior tag

Értem. Én eddig nem találkoztam vele. Egyszerűen csak kényelmetlen ha pl csinálok 10-15 képet akkor teleszemeteli ezekkel a valamikkel az sd gyökerét.

(#2168) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Ha szeretném egy usb-c - hdmi kábellel filmlejátszásra használni a telefont, mi kell hozzá?
Mert összekötöttem, de nem csinál semmit, a tv sem érzékel semmit azon kívül, hogy be van dugva a hdmi.
Lehet vele egyáltalán ilyet?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2169) Viktor0610 válasza Hintalow (#2168) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal a Xiaomi telefonok nem adnak képet az USB C csatlakozón keresztül.

Samsung Galaxy A54

(#2170) varmi2 válasza Hintalow (#2168) üzenetére


varmi2
nagyúr

A type-c csak lehetőséget ad a gyártónak, hogy kép kimenetként is funkcionáljon, de nem kötelező, csak a gyártón múlik.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#2171) Hintalow


Hintalow
senior tag

Hát ez nem jó hír, köszönöm szépen :(

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2172) Nightmare666


Nightmare666
tag

Sziasztok! Értesítéseknél csak egy értesítési hang állítható be? RN5 Pro-n külön is betudtam állítani, hogy Emailnek más hangja legyen, Sms érkezés jelzés is más hang jelzésével történjen itt nem találom a lehetőséget.. Időjárás alkalmazás helymeghatározás alapján történő beállítása nálatok se megy?

(#2173) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Ma rendeltem meg a telefont, tudnátok ajánlani rá jó fóliát + tokot Aliról?
Hátha valakinek van tapasztalat és nem vakon rendelek be valami gyenge minőséget.
Köszi!

Do you see the white shadow?

(#2174) D@niel válasza Frod (#2173) üzenetére


D@niel
addikt

Szia,
fólia: én egy alap verziót választottam, úgy gondolom, hogy ha esik a telefon, akkor a drágább/márkásabb sem fogja tudni megvédeni a kijezőt. Először ezt rendeltem, a kerete nem fekete, teljesen átlátszó az egész, ez zavaró volt, pont ilyet nem akartam. kb. 1 hónap után feljött a sarka, és nem tudtam korigálni.
Két hete megjött ez, ennek már fekete színű a kerete, nem volt egyszerű ezt sem felrakni, de 2 óra szórakozás után felment hibátlanul. Kicsit jobb, mint az előző, jobban lefedi az egész kijelzőt. Ezektől ugye nem szabad sokat várni, pár 100 ft-os dolgok.
Pár napja rendeltem egy ilyet bónuszba, itt 596 ft a 3db, azon túl, hogy az előző kettőnek vissza is kértem az árát. Ezeket már nem akarom felrakni, majd eladásnál a telefon mellé fogom adni.

Tokok: kettőt rendeltem hozzá, az első a Nillkin. Errről csak jókat tudok mondani: itt és itt írtam róla.
Másik pedig a Mofi, ezt most raktam fel rá először, mivel a Nillkin ugye a kamerát is védi, inkább azt használom. Szeretem ezt is, nem is ez az első Mofi tokom. Jó minőség.

Szóval összességében a második fóliát tudnám mondani, jobb mint ami gyárilag van rajta a telefonom, illetve a két tokot, de a linkelt kommentben találsz egy harmadikat is, az nagyobb védelmet ad, bár nem annyira ízléses.
Illetve, a fóliákhoz kérhetsz kamera lencsére is védelmet, ezt is érdemes rátenni, valamint hátlapra is mehet fólia, néha a tokok alá be tud kerülni por/homokszem, ami karcolhatja a hátlapot: Back Protector Hydrogel Film

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2175) Drughi


Drughi
addikt

Ha szeretnék visszaállítani mindent full gyári állapotra, beleértve a recoveryt illetve a szoftvert, akkor azt hogy?
Jelenleg a legfrisebb xiaomi.eu rom van rajta, illetve twrp recovery.

(#2176) Frod válasza D@niel (#2174) üzenetére


Frod
addikt

Köszönöm a tippeket, a fóliát mindenképp rendelem, a tok is tetszik, bár ez már az a tétel amit Ali-ról meggondolok, hogy kockáztassak-e. (általában max 3$-os tokokat szoktam, ott az sem baj, ha lenyúlja a posta)
Ilyenem van most a Redmi 4A-n is, ez sem a legszebb, de harmad annyi, még alszom rá - bár az a kamera eltakarós Nilkin nagyon tetszik.

Do you see the white shadow?

(#2177) TeeJay válasza Drughi (#2175) üzenetére


TeeJay
félisten

Miért tennéd vissza?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2178) 4ron


4ron
senior tag

Másnak is akadoznak az animációk? Például a képernyőváltás, Chrome görgetés, ilyesmi. Egyre inkább kezdem azt érezni, hogy hard resettel kellett volna indítani a beüzemelést. A telefont imádom eddig, de továbbra sincs értesítési sávon sorrend szerkesztő gombom, illetve ez a laggolás is aggaszt.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2179) TeeJay válasza 4ron (#2178) üzenetére


TeeJay
félisten

11.0.10.0 xiaomi.eu tökéletes
nézd meg nincs-e valami alkalmazás beakadva ami tekeri a procit

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2180) Drughi válasza TeeJay (#2177) üzenetére


Drughi
addikt

Lehet megy eladásra, gondoltam tiszta rendszerrel adom vissza.

(#2181) Drughi válasza TeeJay (#2177) üzenetére


Drughi
addikt

Tudsz készíteni ehhez is egy leírást?

(#2182) scream24 válasza Drughi (#2181) üzenetére


scream24
senior tag

Gyári romot felteszed, az helyre teszi. De a bootloadert is visszazárja!!!

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2183) shootme2 válasza Drughi (#2181) üzenetére


shootme2
aktív tag

Itt megtalálsz hozzá mindent képekkel illusztrálva.

(#2184) Drughi válasza shootme2 (#2183) üzenetére


Drughi
addikt

Köszi!

Global Stable vagy Europe Stablet érdemesebb?

(#2185) shootme2 válasza Drughi (#2184) üzenetére


shootme2
aktív tag

Mind a kettőben ugyanazok a korlátozások vannak (google féle appok) így igazából mindegy.
A global kicsit gyakrabban kap frissítést de több a hiba is. Nekem gyárilag eea (europe) volt rajta és már a 11.0.3.0 ban sem volt zseb mód hiba pl.

(#2186) janakbacsi válasza shootme2 (#2185) üzenetére


janakbacsi
őstag

Mivel nekem fontos a hangrögzítés, és a miui-s tárcsázó és kontakt app, valamint az üzenetkezelő, ezért én az indiai global romot tettem fel. Kinyomláltam belőle a rengeteg bloatware sallangot, és kiválóan működik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2187) TeeJay válasza janakbacsi (#2186) üzenetére


TeeJay
félisten

Inkább tetted volna fel a xiaomi.eu ROM-ot :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2188) janakbacsi válasza TeeJay (#2187) üzenetére


janakbacsi
őstag

Az volt fent előtte, de valami nem működött rajta.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2189) TeeJay válasza janakbacsi (#2188) üzenetére


TeeJay
félisten

Igen nálam meg két telefonon tökéletes... :U
11.0.10.0 volt? Mi volt a baj?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2190) janakbacsi válasza TeeJay (#2189) üzenetére


janakbacsi
őstag

Igen, az a verzió volt fent. Már nem emlékszem pontosan. Az is zavart, hogy tele volt angol szöveggel. Bár tudok angolul, de igénytelennek érzem így. Az indiai global ebből a szempontból is tökéletes. Kifogástalan magyar szöveg mindenütt. A barátomnak csináltam, ő nem bírja Shakespeare nyelvét.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2191) Nightmare666 válasza janakbacsi (#2190) üzenetére


Nightmare666
tag

Az xiaomi.eu-s romban azok a dolgok maradtak angol nyelvűek amik pluszba kerültek a romba és nincsenek benne a global romba, mert nekünk csak a global nyelvi részt rakják át. Ezért kellene fordítani az egész romot az elejéről, hogy értelmes legyen. Csak megemlítem, hogy az indiai rom is meg fog szűnni és egy speciális miui romot fognak kapni az ottani készülékek a xiaomi appok bojkottja miatt. Mondjuk én az időjárás appjukra haragszom, mert kivették a helymeghatározás szerinti időjárás adatok megjelenítését és hónapok óta nem kerül vissza...

(#2192) 4ron válasza TeeJay (#2179) üzenetére


4ron
senior tag

Ez nagyon örvendetes, de új telefonról van szó és nem akarok mókolni vele, nem ezért vettem. Ha hard reset nem segít, biztosan visszaviszem a boltnak.

Mivel tudom tesztelni a beakadást?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2193) D@niel válasza 4ron (#2178) üzenetére


D@niel
addikt

Ugyanebben a cipőben járok én is. Úgy átlagban, mindenhol laggol a telefon. A lada féle "vedd meg, majd javítsd meg otthon" történetre nem vagyok vevő.
Nemsokára érkezik a miui 12, aztán majd meglátom. Ezt tudnám neked is tanácsolni. Érdemes lenne még megvárni. Lehetséges, hogy rendbe teszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2194) Dadpool válasza 4ron (#2192) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Kapcsold ki a fejlesztői menüben az animációkat. Sokkal pörgősebb így a telefon. Amúgy nálam is laggol de ez megoldotta.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2195) TeeJay válasza 4ron (#2192) üzenetére


TeeJay
félisten

Bocs de 1 hétig gyári ROM-on használtam és semmi baja nem volt... Nézd át mit tettél fel ami bekavar mert nálad lesz hiba.
Nálam semmi akadás nincs xiaomi.eu ROM alatt sem

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2196) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Ja hogy tud 4g+ a telefon :DD
Kiskunhalason nem igen láttam ezt de most a Balatonon folyamatos

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2197) timarcell


timarcell
tag

Chrome ill. android system webview telepítési, frissítési probléma másnál is jelentkezik?

[ Szerkesztve ]

(#2198) 4ron válasza D@niel (#2193) üzenetére


4ron
senior tag

Ebből már kinőttem én is, nincs időm és türelmem ahhoz, hogy otthon mókoljak vele, hogy "talán" jó legyen a készülék. Megvárom a MIUI 12-őt, de eddig nagy csalódás.

(#2194) cehaeries próbálkoztam ezzel is, de attól még a Chrome böngészés ugyanúgy laggolt sajnos. A görgetés a Messengerben is például, idegesítő.

(#2195) TeeJay egy hétig nekem sem volt vele probléma :) Nem nálam van a hiba, a Xiaomi Mi A1 készüléken ugyanezek az appok voltak telepítve, semmit nem újítottam be: a Redmi Note 9 Pro-n laggol, a Mi A1-en nem volt akadás. Illetve hard reset után sem jelent meg az értesítési sávon a szerkesztés gomb, így nem tudom a sorrendet változtatni.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#2199) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok, tegnap céges telefonnak kaptam egy Note 9 Pro, Iphone 6 ot váltott és lenne egy gondom

használom a Waze-t, de ma reggel amikor elindítottam, egyszerűen közölte velem a telefon, hogy nincs GPS (már az Iphone is csinálta, de ott pár prc alatt magához tért) és a kb 45 perces út alatt sem volt hajlandó megtalálni. természetesen be van kapcsolva, engedélyezve van a Waze-ban, szóval nem értem. a saját Huawei Mate 20 Pro-m egyből csatlakozott és mutatta az utat.

valakinél volt hasonló gond?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2200) TeeJay válasza Dadpool (#2196) üzenetére


TeeJay
félisten

Tud de sajnos csak interband-ot, intraband-ot nem
Megnézed balcsin milyen bandokon van?
B3 B20 B7 B1?
Network cell info lite app megmutatja

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.