Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) TeeJay válasza 4ron (#2198) üzenetére


TeeJay
félisten

Márpedig ott valami nem kerek mivel a Mi A1 Snapdragon 625 amitől a 720G sokkal de sokkal gyorsabb CPU-ban meg GPU-ban is. A Note 9S olyan penge gyors hogy semmi akadást nem szabad látnod. Vagy kifogtál egy hibásat vagy nem tudom de az biztos hogy kellően gyors ahhoz hogy soha semmi körülmény között ne tudjon akadni.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2202) Dadpool válasza TeeJay (#2200) üzenetére


Dadpool
aktív tag

B3 ès B7 megy.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2203) TeeJay válasza Dadpool (#2202) üzenetére


TeeJay
félisten

és Note9S-ed van? Akkor valami bug lesz a telóban mert nekem pesten B3+B20-on nem megy a CA de ezek szerint neked B3+B7-en meg megy

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2204) gabor_01 válasza TeeJay (#2203) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szia,
Figyelem a gondod CA-val.
Annak idején volt LG G4 a családban, annak sima változata rendszeresen mutatta a 4G+ jelet. A dual simes változata soha.
Most külföldön voltam a Honor Play-el. Itthon sosem volt semelyik hálózaton 4G+, külföldön igen.
Szóval nem biztos, hogy csak telefon függő a dolog.

(#2205) Dadpool válasza TeeJay (#2203) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Igen 9s gyári rom

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2206) TeeJay válasza gabor_01 (#2204) üzenetére


TeeJay
félisten

Telenor flottás vagyok június második felében jött meg a Redmi Note 9S teló
LG G4-en sosem mutatta a 4G+t viszont látszott log-ban hogy B3+B20-ra áll és 150megabiteket mértem vele hajnalban
ugyanitt a Redmi Note9S csak 60-65megabitet tud hajnalban is
logot nézte topm és szerinte is csak B3-on megy a teló
Azért jeleztem vissza a xiaomi support-nak hogy a Redmi Note9Pro tulajoknak meg a 4G+ és most mint látható cehaeries tagnak is de B3+B7-en
Lehet van valami bug hogy B3+B20-at nem engedi és nálunk pont az van

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2207) Dadpool válasza TeeJay (#2203) üzenetére


Dadpool
aktív tag


Szerintem este f8 Balatonfüreden ez több mint jó.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2208) TeeJay válasza Dadpool (#2207) üzenetére


TeeJay
félisten

Király akkor valami bug lesz hogy B3+B20 miért nem megy rendesen

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2209) Dadpool válasza TeeJay (#2208) üzenetére


Dadpool
aktív tag

De mint mondtam az elején ez nekem is új hogy megy a 4g+ mivel csak itt láttam a Balatonon környékén. Nálunk Kiskunhalason sehol nem jött össze. Én ezért furcsalom. Mondjuk ahogy írtad te is otthon nekem is B3 B20 üzemel legtöbb esetben.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2210) TeeJay válasza Dadpool (#2209) üzenetére


TeeJay
félisten

Vidéken lehet csak B20 van mint szüleimnél is Eger mellett
ott persze hogy nem lesz 4G+, viszont pesten nálunk van B3 és B20 is és itt látnom kellene a 4G+-t csak hát nincs. Na mindegy majd kiderül mi a helyzet :D
Balcsin amúgy jó a hálózat mert sokan szoktak lenni és emiatt B3-7-20 is megy
Telenor B7 4G tornyok :R
Sőt most látom Siófokon van olyan torony ahol B1-3-20-on megy a 4G

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2211) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Sziasztok ! A mai napon Mi Moverrel ide költözök...Kérdezném,hogy a jelszóval kezelt oldalak jelszavai is átmennek ?

(#2212) sysrq


sysrq
őstag

Üdv! Törött kijelzőt hol tudok cseréltetni Budapesten?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#2213) janakbacsi válasza sysrq (#2212) üzenetére


janakbacsi
őstag

www.miuiszerviz.hu

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2214) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene az új Note 9S telefonommal kapcsolatban.
Előzmény.
A következőn gondolkodom azóta: ha megnyitom a Telefon alkalmazást, rámegyek jobb felül a "..."-ra, majd Beállítások -> Telefonos fiókok -> Telefonos fiókok(még egyszer), akkor ott csak szürkével annyi van, hogy SIM fiókok, és az egyéb elérhető fiókoknál nincs semmi. Nem lehet, hogy ezért nem látom a gmail címemre szinkronizált neveket? :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2215) Viktor0610 válasza AssAssynn (#2214) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Már válaszoltam másutt is.
Ezt csak az előző készüléken tudod megoldani (ha hozzáférsz még).
Könnyen csekkolhatod, hogy a Gmailben vannak e a neveid. Ha ezen az oldalon látod a neveid, akkor valami beállítási gond, ha nem, akkor azok az előző telefonodon maradtak.

Samsung Galaxy A54

(#2216) AssAssynn válasza Viktor0610 (#2215) üzenetére


AssAssynn
őstag

Igen, láttam máshol is a válaszod, csak ezt azóta előrelépésnek gondoltam. Az előző telóhoz nem férek hozzá, és a linkelt oldalon sincs egy darab névjegy sem. Viszont nálam akkor sem kerek valami!
Most hozzáadtam egy új próbanévjegyet a gmail-hoz, ami látszik is a linkeden. Na ezt tudom is a telefonon szerkeszteni, törölni. Viszont az összes többi, sim-en lévő névjeggyel a törlésen kívül nem tudok semmit sem csinálni. Se szerkeszteni, se áthelyezni a másik fiókra. Illetve ott a Telefon alkalmazásban nem is tudok váltani, hogy csak sim-et, vagy csak a google fiókos névjegyeket mutassa. Úgyhogy ez az egész még mindig nem okés. :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2217) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha minden jól megy akkor következő hónapban meg lesz a telefon.

Vélhetően 128/6-os változat.

Két kártyával használva mennyire lehet számítani majd nagyobb akkumulátor merülésre?
Mindkettő Sim telenoros, egyiken net van csak.

(#2218) Viktor0610 válasza AssAssynn (#2216) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A neveket alapból a Gmailbe menti/szinkronizálja a készülék. Nem meglepő, hisz' a készülék droidos és a Google appjai vannak rajta.
A SIM-en lévő neveket tudod importálni a Google-be a Névjegyek appon belül, a Beállítások - Importálás részen.

Samsung Galaxy A54

(#2219) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#2217) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez sok minden mástól függ.
Leginkább a kijelző fényerejétől, a térerőtől, a háttérben futó appok számától.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2220) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#2219) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tudom.
Mondjuk a másik sim max hívásra lesz használva.

(#2221) TeeJay válasza aprokaroka87 (#2217) üzenetére


TeeJay
félisten

Több mint 2hete van Telenor SIM mellett már DIGI SIM is
Egyáltalán nem látom hogy jobban merülne, persze városban használom ahol mindkettő szolgáltatónak 5csíkos a 4G hálózata így nem kell váltogatnia örökké a cellák között
Szerintem nyugodtan használd. Én esténként cellmapperrel sétálgatok párommal a telepen, mindkét hálózatot szkenneli + GPS és egy ilyen 1-2órás séta esetén 10%-ot sem merül a telefon pedig 5másodpercenként nézi a térerőt adott helyen és menti le úgyhogy folyamatosan használva van :K

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2222) AssAssynn válasza Viktor0610 (#2218) üzenetére


AssAssynn
őstag

Hát igazából megkérdezi, hogy valamelyik fiókra, vagy az eszközre mentse-e az új névjegyet. Nem is lehet a sim-re menteni, még másik, olyan sim esetében sem, ami nincs megtelve. Ez is mi már? :F
Tehát akkor a lényeg, hogy a sim-en lévő névjegyekkel továbbra sem tudok semmit sem kezdeni, maximum feltolni a google-ra, és ott szerkesztgetni? Nem értem miért nem lehet rendesen hozzájuk férni, ahogy bármelyik korábbi telefonnal megtehettem. Ráadásul nem csak az EU-s, hanem a másik, I-s telefon esetében sem. Komolyan nem értem ezt. :W

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2223) aprokaroka87 válasza TeeJay (#2221) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem, köszi :)

(#2224) Remiel


Remiel
őstag

Van hívásrögzítés a telefonon? Annak idején a Redmi Note 5-ön volt, de ez ugye sokkal újabb MIUI és nem tudom lehetséges e valahol bekapcsolni. Kerestem, de a Note 5-ön hívás közben is volt hangrögzítés ikon és automatán is csinálta, itt viszont nem látok ilyet.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2225) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Nekem most jött ez 11.0.4.0 EU. 469 mb

(#2226) aprokaroka87 válasza Remiel (#2224) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Redmi Note 8 óta már nem minden rom verzió esetén érhető el a hivásrögzítés.

EEA pl nem tudja.

(#2227) Remiel válasza aprokaroka87 (#2226) üzenetére


Remiel
őstag

Mi az hogy EEA? eu rom?

esetleg tudsz valami alternatívát, valami használható appot például? néztem őket de elég vegyesek a vélemépnyek. semmi más nem kell, csak hívásindításkor induljon és a végén álljon le és mentsen automatikusan, mint a régi telefonomon

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2228) TeeJay válasza Remiel (#2227) üzenetére


TeeJay
félisten

EU-ba szánt verzió GDPR minden limitálásával együtt... Akinek nem gyerebe annak bootloader nyitás és Global ROM aztán öröm és bódottá :D
Vagy ha már bootloader nyitott akkor TWRP-t fel és mehet a xiaomi.eu ROM ami aztán minden limit mentes és azon van legjobb beállítás EU hálózatra meg sok millió egyéb finomság ami miatt nagyon ajánljuk :R

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2229) aprokaroka87 válasza Remiel (#2227) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mint ahogy Teejay is írta fentebb, másik rom megoldás lehet. :)

EEA

European Economic Area

[ Szerkesztve ]

(#2230) Remiel válasza TeeJay (#2228) üzenetére


Remiel
őstag

Hát nem vagyok egy nagy szakértő az ilyesmiben sajnos

gari nem veszik el?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2231) TeeJay válasza Remiel (#2230) üzenetére


TeeJay
félisten

Nem veszik el a garancia pont amiatt hogy a xiaomi adja hozzá az alkalmazást amivel nyitható a bootloader, és ha gyári ROM-ot teszel rá az vissza is zárja tudtommal.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2232) Remiel válasza TeeJay (#2231) üzenetére


Remiel
őstag

köszi

közben megnéztem hogy megy a nyitás, de várnom kell 168 órát

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2233) TeeJay válasza Remiel (#2232) üzenetére


TeeJay
félisten

Kibírható szerintem ;)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2234) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Azt én olvastam félre hogy 18wattos töltő jár hozzá, vagy tényleg úgy van?

Nekem végig 10 wattos rémlett :)

(#2235) TeeJay válasza aprokaroka87 (#2234) üzenetére


TeeJay
félisten

Téves. Redmi note 9S 18 Watt töltést tud de 22 wattos töltőfej jár hozzá, Redmi note 9Pro 30 wattos töltést tud

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2236) aprokaroka87 válasza TeeJay (#2235) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Áhán értem.
köszi :)

(#2237) david_97


david_97
senior tag

Most már komolyan nem értem hol a tökben késik a miui 12?! :W

(#2238) aprokaroka87 válasza david_97 (#2237) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem Szeptember, Oktobernél hamarabb nem is lesz.

Bár Augusztus még lehet opció, de erre kevés az esély.

EEA verziók amúgy is késhetnek.

(#2239) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok.

Na, megint én vagyok a névjegyes balfékségemmel.
Találtam egy régebbi fájlt, amibe le volt mentve az akkori névjegycsokrom. Ezt feltöltöttem a google kapcsolatokba. Ott most frankón látszódik, viszont a telón együtt mutatja a sim-en, és a fiókban lévő névjegyeket. Emiatt van egy csomó dupla ugyebár, és nem tudom beállítani, hogy a sim-et ne mutassa, vagy fordítva. :F Nem szeretném törölni a simen lévőket, csak elrejteni. Mit kellene tegyek?

Szerk.: illetve a rezgés erősségét hol tudom állítani?

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2240) janakbacsi válasza AssAssynn (#2239) üzenetére


janakbacsi
őstag

Megjelenítendő névjegyeknél tudod beállítani.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2241) AssAssynn válasza janakbacsi (#2240) üzenetére


AssAssynn
őstag

Oké, és az hol van? :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2242) zagloba válasza AssAssynn (#2241) üzenetére


zagloba
aktív tag

Alkalmazások/Rendszeralkalmazások-beállítása/Névjegyek

(#2243) AssAssynn válasza zagloba (#2242) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nekem ott nincs olyan, hogy "névjegyek".
Note 9S
Se az EU, se az I verziós készüléken.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2244) scream24 válasza AssAssynn (#2243) üzenetére


scream24
senior tag

Nincs ilyen menüpont?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2245) sunpower válasza scream24 (#2244) üzenetére


sunpower
tag

Nálam sincs ilyen pont. Gyári firm, eu verzió.

(#2246) TeeJay válasza sunpower (#2245) üzenetére


TeeJay
félisten

Akkor EEA ROM miatt. :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2247) AssAssynn válasza scream24 (#2244) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nincs:

(#2246) TeeJay: Nem, mert a másik (nem eea-s) telón sem látszódik ilyen, amin 11.0.10.0(QJWMIXM) van.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2248) D@niel


D@niel
addikt

Borzasztó ez a cpu játék alatt, vagy a xiaomi a hibás? Én nem tudom, de ...

- a 60 fps indikátor a 'game turbo' lehúzható fejlécen kamu habbal,
- teljesítmény: erre használják a "throtting" jelzőt asztali gépek esetén: egy ideig nagyon jó (kb fél óra), aztán jelentősen vissza esik a teljesítmény, majd megint jó, stb., ingadozik,
- a game turbo-ban a túlmelegedést megakadályozó kapcsolót messziről kerülni, annyit tesz, hogy lecsökkenti a teljesítményt kb a felére, ránézésre jó, ha 30 fps-t produkál,
-ha eléri a 10%-os töltöttséget, akkor is jelentősen leveszi a teljesítményt (kb. 15 fps), pedig még egy fél óra játék lenne benne, és erre irányuló kapcsoló nincs a rendszerben - ez abszurd.

Véleményem kizárólag személyes, és saját tapasztalataimból fakad, kérem tiszteletben tartani. Jobb lett volna egy kirin 710-et bele tenni, őszintén hiányzik az a stabil teljesítmény, amit ez a cpu tudott. Tú sokat akar ez a masina gaming terén, végül a felét tudja, azt is ízzadva. Nem azt várom el amit a csúcs telók tudnak, félreértés ne essék. Az egy másik szint.
Első, és egyben utolsó Xiaomim.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2249) aprokaroka87 válasza D@niel (#2248) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ilyenkor nyáron amúgy is jobban melegszik.

(#2250) D@niel válasza aprokaroka87 (#2249) üzenetére


D@niel
addikt

Nem a szabadban játszok vele, és tok van rajta.
Egyébként, melegedés van. Jelentős. Igaz, 40 perc kell hozzá. Úgy meleg, hogy szünet kell tartani, mert kellemetlen. Nem véletlenül van az említett kapcsoló a játék-részlegben.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.