Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) rsf válasza djsunstealer (#2650) üzenetére


rsf
senior tag

Nálam ott van a Hotspot után.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#2652) djsunstealer válasza rsf (#2651) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Nálam meg nincs. :D Hozzá se nyúltam... :)
[kép]

(#2653) scream24 válasza djsunstealer (#2652) üzenetére


scream24
senior tag

Nekem is ott van. Igaz sziaomi.eu rom.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2654) djsunstealer válasza scream24 (#2653) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Szuper! :)
Nem tudom miért tűnt el, 11-esben még megvolt. :D Mondjuk ahogyan olvasom a külföldi fórumokat, nem én vagyok az egyedüli. Globál ROM-os, de mindegy, nem egy egetrengető veszteség. :)

[ Szerkesztve ]

(#2655) hippo0315 válasza djsunstealer (#2654) üzenetére


hippo0315
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy MIUI 12 global frissítés automatikusan jött vagy valahonnan le kellett tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#2656) djsunstealer válasza hippo0315 (#2655) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

A rendszer ajánlotta fel automatikusan, hogy letölthető, frissíthető.

(#2657) D@niel válasza djsunstealer (#2650) üzenetére


D@niel
addikt

Tudom láma kérdés, de ha rá nyomsz a szerkesztésre, akkor se látod a sync gombot?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2658) hippo0315 válasza djsunstealer (#2656) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi, akkor türelemmel várok. :R

(#2659) djsunstealer válasza D@niel (#2657) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Akkor sem. :) Ezeket látom:
[kép]

(#2660) djsunstealer válasza djsunstealer (#2659) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Szerkesztés gombra rákattintva ezt:
[kép]j
Lejebb gördítve (előző hozzászólásom):
[kép]
Az újfajta irányítóközpont bekapcsolása után sem.

[ Szerkesztve ]

(#2661) D@niel válasza djsunstealer (#2659) üzenetére


D@niel
addikt

Nem maradt más hátra, mint beállítások - accountok, és itt pipa. Nem mintha jól lenne ez így, hogy neked nincs ott a gomb...
Egyébként nem is értem ezt a sync gombot, mikor van olyan, hogy nem kérjük a szinkronizációt? Inkább kikapcsoljuk a netet ha nem akarunk adatforgalmat vagy fontos az üzemidő. Mert egy üzenet fogadás vagy kontakt sync a Google-al néhány kb, de más platformon se több. WhatsApp vagy viber alapból mobilneten a videókat nem tölti le.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2662) djsunstealer válasza D@niel (#2661) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Majd megjelenik valamikor valamelyik bug fix-nél, netet bogarászva nem csak én járok ebben a cipőben. Beállítások/fióknál be van kapcsolva, úgyhogy rendben működik. Amúgy jogos amit írsz, nálam sose volt kikapcsolva a sync, maximum véletlenül, ha az akkumulátorkímélőt ki- vagy bekapcsoltam.

(#2663) TeeJay


TeeJay
félisten

Az akku grafikon rész nálatok is fura? Olyan mintha csak az utolsó 1 napot nézné mert jóval kevesebb üzemidőt jelez és kijelző időre is pár órát pedig tudom hogy sokkal többet ment. Ez is egy bug lehet

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2664) Viktor0610 válasza TeeJay (#2663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy ideje ilyen.
Minden MIUI-rendszerű készüléken. :(
A Biztonság app egy frissítése hozta.

Samsung Galaxy A54

(#2665) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok! Hogy lehet kikapcsolna a "Messenger megjelenik más alkalmazások felett" értesítést? Ugy hogy a buborék visszajelzés is maradjon. Köszi

(#2666) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Közben az S -re megjött a Miui 12 első frissítése...1-.2 [kép [kép]

(#2668) AssAssynn válasza Nightmare666 (#2667) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ezzel kapcsolatban, bennem két kérdés merült fel:
1.- valójában nem-e a gyártó hibája, hogy olyanoknak is eladja a termékeit, akiknél nem vállalja ugyanazokat a feltételeket, mint más "hivatalos partnereknél"? Ha igen, akkor az nem a fogyasztó, hanem a gyártó hibája.
2.- valóban meg lehet tenni, hogy egy cég eltűnik a netről, és minden garanciád, pénzedet elbuktad? Ezt így 2020-ban, az unióban? Ahol minden apróságra ezer szabály létezik, de ez belefér? Ha igen, akkor ez sem a fogyasztó, hanem a törvényhozás hibája.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#2669) D@niel válasza AssAssynn (#2668) üzenetére


D@niel
addikt

Bennem két válasz merült fel:
1. - a xiaomit nem érdekli komolyabban, hogy ki a vásárló. Nem érdekli őket. Megkeresem a spanyol raktárat mondjuk alin, hogy van egy üzletem Mo-n, szeretnék rendelni 40db 9S-t, 20db Redmi 9-et, meg 18 Poco X3-at, kérnék rá egy jó ajánlatot. Meg fogom kapni. Csak 5%-ot mindegyikből, nekem máris jó. Nekik szintén. Következő kanyarral 7, aztán 8%. Hogy kinek, hova, miért, az a gyártónak irreleváns. Az, hogy magánszemély, vagy értékesítő vagyok beírhatom a lap aljára, el sem olvassák. Nekik profit így is, úgy is. Szlovák címre megy az áru, itthon két deákért a könyvelő ismerős megcsinálja a papírokat. Hírdetés fel, vevő csörög, ismerős küldi kintről, vevő fizet, pont vége.
Most rendeltem egy Redmi 9-et két hete, hétfőn jött meg, utánam csörgött a telefoncenter, hogy kérek-e üvegfóliát 2.100-ért? 380 Alin, vegyen 100-at, máris csak 210/db. Remek haszon. Szinte az összes hírdetésben ott van, hogy amennyiben x darabot veszel, ennyi és ennyi a kedvezmény. Pár kattintás, és üzlettársak vagyunk, legyen szó telefonról, vagy párszázas fóliáról. Másak a számok, de a szisztéma ugyanaz.
2.- Nem lehetőség kérdése, hanem amennyiben felszámolják a céget, vállalkozást, stb., azzal megszűnik minden. Megszűnik a kötelezettség. Nem vagyok jogász, de ha az adóhatóság, vagy egyéb hivatalos szervek lenulláznak egy üzlethálózatot - lásd turbadó - azzal automatikusan kötelessége lenne gondoskodni a jelenlegi, meglévő ügyfelekről. Ez viszont óriási munka, idő, költség. Őket sem érdekli.

Most pedig tettünk egy kört, és visszajutottunk oda, hogy hamarosan nyílik egy újabb üzlet, nem hivatalos garanciával, szürke importos termékekkel. Addig jó, amíg nem szakad meg a lánc. Turbadónál megszakadt.
Egyébként ha ezt az utat választjuk (tehát nem hivatalos forrásból vásárolunk), az valahol hazárdírozás, benne van a kockázat. Ezt vállaljuk.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2670) D@niel


D@niel
addikt

Eu romra.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2671) TeeJay válasza D@niel (#2670) üzenetére


TeeJay
félisten

Már pattintom is fel.
Úgy látszik a Note 9S supportban jobb lesz mint a 9Pro :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2672) vlesi69 válasza Nightmare666 (#2667) üzenetére


vlesi69
senior tag

Pedig sokan írták hogy megbízható bolt, hát most tessék.

(#2673) rsf válasza D@niel (#2669) üzenetére


rsf
senior tag

De ezeknek mi köze a gyártóhoz???

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#2674) D@niel válasza rsf (#2673) üzenetére


D@niel
addikt

Mármint?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2675) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Turbado offot a topikjában tessék folytatni: [link]!

Samsung Galaxy A54

(#2676) rsf válasza D@niel (#2674) üzenetére


rsf
senior tag

Egy kínában eladott telót a kínai xiaomi szervíz javít szerződés szerűen.
Ha te, vagy egy kis webshop onnan rendel telót és itt eladja akkor nem fogja a magyar szervíz itt megjavítani. Ez minden márkánál hasonló.
Azon lehetne vitatkozni, hogy miért de így van..
Amúgy az IMEI alapján le lehet kérdezni, hogy melyik országba lett exportálva a teló.
Annó linkelték ezt a weboldalt az egyik xiaomi fórumban.(Note4 talán)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#2677) D@niel válasza rsf (#2676) üzenetére


D@niel
addikt

Igen, de nem is írtam, hogy itt eladott telót, amit turbado vagy bármi hasonló rendel, azt a xiaomi szervizeli.

Na, de off, ránk lett szólva. Inkább privátban, ha van kedved folytatni.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2678) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Csatlakozom én is egy 9s-el,
Mido-ról váltottam, sok évnyi romolás után, egyelőre tetszik a miui12,
uhogy marad egy darabig :))

-= No way back from Here =-

(#2679) Nightmare666


Nightmare666
tag

Sziasztok! Felkerült az új 12-es rom. MagiskHide nálam teljesen behalt. Telekom alkalmazást hiába jelölöm ki egyszerűen csak a Rootolt eszköz hibát kapom az appban. SafetyNet se megy CTSProfile nem kap pipát...
Ellenőrizné valaki, hogy nála mennek-e a fent említett funkciók?

(#2680) djsunstealer válasza D@niel (#2670) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Globál ROM-ra is jött tegnap.

(#2681) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

egy kérdésem felmerült:
hol lehet kikapcsolni hogy telefonlás közben (kapcsolat létrejötte, miután megszünt)
rezegjen?
Amit találtam mindenhol kikapcsoltam, de továbbra is rezeg...
köszi!

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#2682) rsf


rsf
senior tag

Két bugom volt a telón, de ez a frissítés(12.02) mindkettőt megjavította.
Az egyik még vmelyik utolsó MIUI11-el jött.
Ja amúgy Xiaomi.eu-s romon vagyok.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#2683) drag válasza D@niel (#2670) üzenetére


drag
tag

Mi lett az újdonság benne?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#2684) D@niel válasza drag (#2683) üzenetére


D@niel
addikt

Jó lenne tudni = ) Nem részletezte, de neten sem találtam semmi infót. Illetve, a placebó sem érint, hogy mennyivel jobb az update után. Nem veszek észre semmit.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2685) D@niel válasza D@niel (#2684) üzenetére


D@niel
addikt

Egyébként ma elő jött egy olyan, ami eddig nem: hívás után a google dialerből visszalépve a képernyőre, az tök üres volt, sötétben (tehát csak a fejléc volt világos). Ilyet még nem láttam. Ugye eddig volt az -11-es rendszeresen - hogy egyes esetekben a feloldás után üres a képernyő, ez oké, 12-vel megoldott, de ez a dialeres sztori eddig nem volt.
Apró megakadások még mindig vannak, de tökre hangsúlyozom, hogy emui-ról jövök, ott ezt nem tapasztaltam, ráadásul 710-es kirinen, nem is a csúcs vasokon.
Tehát, aki miui-s régóta, az megszokja, egy idő után nem tűnik fel neki. Ez a 720-as cpu meg olyan, hogy van benne erő, nem kímélem: megy a rádió, belépek kikapcsolom, whatsapp megnyit, nem jött semmi, messenger nyit gyorsan válaszolok, majd indítom is a hívást, nem vette fel, visszalépek és megakad. De mondhatom azt is, hogy bármire keresek rá a beállításokban, kissé lassan találja meg.

Szóval, nekem ez a miui állandó csiki-csuki, valami jó, aztán nem, majd más igen, és megint nem. Apró dolgok ezek.

Néztem ma, hogy jön a Redmi note 9-ből egy 5G-s széria, lesz pro változat, hasonló, mint a 9S de 120hz-es kijelzővel és 750g-s maggal. Meg ugye a poco x3 is tök oké választás, nagyon jó lenne a 120-as kijelző call of duty miatt, de valahogy nem tudom megszokni a miui-t a fentiek miatt.
Nem mondom rossznak, főleg a 9S-t, mert az üzemidő nagyon király, de remélem hamarosan feléled a Honor, ha az x10 max nem is jön idehaza google-al, örülnék egy folytatásnak. De ez már off.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2686) D@niel válasza D@niel (#2685) üzenetére


D@niel
addikt

12-vel a teljes képernyős vezérlés más lett, ha felfele scrollozásnál valamelyik irányba elmozdul az ujj, akkor vagy a legutolsó, vagy az előző appot nyitja meg. De kérdem én, erre a funkcióra egy kapcsolót nem lehetett volna elhelyezni? Mert nem lehet megszokni.
Másik: még mindig problémás whatsappon az egyéni értesítő hang lejátszása: egy idő után gondol egyet, és nem játsza le a hangot teljesen, csak mondjuk az 1/3-adát. Messengeren, viberen nincs ilyen gond. Egyébként messenger, ha hidegindítás van (tehát nem a ramból hozza vissza) fekete-módban mindig van egy fehér bevillanás a kijelzőn.
Egyes appokat valamikor nagyon szépen bezár, valamikor megakad. Újra rajzolja a képernyő ikonokat. :U Akármennyire is le van lakatolva az adguard, beállításnál megadva, hogy sose zárja be, időnként mégis újraindul.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2687) djsunstealer válasza D@niel (#2685) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Ezt a felfele scrollozást én is észrevettem. :) Sync gombon továbbra sincs. :D De mindent megszokik az ember. :)

(#2688) GEZEMICI


GEZEMICI
csendes tag

Elérhető az Android 11 alapú miui 12 az indiai note 9 pro-ra ami úgyan úgy curtana, így elméletileg hamarosan várható globál note 9s-re is. [kép]

(#2689) htctopaz


htctopaz
tag

Sziasztok! A témák között újabban csak agyrém kínai témák vannak. Lehet-e ezen változtatni? Tulajdonképpen a Last jedi téma ikonjai kellenének csak.

(#2690) TeeJay válasza GEZEMICI (#2688) üzenetére


TeeJay
félisten

Itt van összesítve minden ROM

[link]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2691) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Sziasztok!
A digi és a voWifi-s topicban már feltettem a kérdést, csak gondoltam hátha találkozott bármelyikőtök a következővel redmi note 9s esetében: voLTE és voWifi is be van kapcsolva (Wi-fi hálózat előnyben részesítve), de az értesítő menüben felül csak a voLTE látszik, a voWifi ikonja nem, Global Rom, MIUI 12 van fent amúgy. Próbáltam repülőüzemmódban rakni + wifi, de nem indított hívást. Csak a Digis kártya volt bent, úgysem működött, ugyan be van kapcsolva elvileg (kódokkal sikerült), de nem jelzi semmilyen ikon. Szerintem nem megy a voWifi. Van esetleg vmi trükk? Ha van tapasztalatatok, szívesen várom. Köszönöm szépen előre is! :)

(#2692) D@niel


D@niel
addikt

A google dialer-el megoldható, hogy feloldott képernyőn is teljes képernyőn jelenítse meg a bejövő hívást, ugyanúgy, ahogy zárt képernyőn?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2693) Viktor0610 válasza D@niel (#2692) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha arra gondolsz, hogy az ilyen jelzés helyett teljes képernyős legyen a hívás jelzése, akkor arra tudtommal nincs lehetőség.

Samsung Galaxy A54

(#2694) D@niel válasza Viktor0610 (#2693) üzenetére


D@niel
addikt

Igen, erre gondoltam, hogy ugyanolyan legyen a megjelenítés, mint zárt képernyőn. Nem találtam neten értékelhető infót. Köszönöm.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2695) Viktor0610 válasza D@niel (#2694) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez elég régóta Android feature.
Hogy ne szakítsd meg az éppen végzett folyamatot, nem dobja be teljes kijelzőn a hívást, ha a képernyő aktív.

Samsung Galaxy A54

(#2696) D@niel válasza Viktor0610 (#2695) üzenetére


D@niel
addikt

Világos. Nekem jó így, de lett a családban egy másik Redmi és nehezen találja el a buborékban az ikont. Lehetne rá kapcsoló, hogy akinek a teljes képernyős kell, tudja azt használni, nyújtózni se kellene.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2697) Viktor0610 válasza D@niel (#2696) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha az értesítésre nyomsz (bárhova a két opción kívül), teljes kijelzősre vált.
Esetleg ez segíthet.

Samsung Galaxy A54

(#2698) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Nem tudom én állítottam e be véletlenül vhol, de a hangerő panel animációja nem tűnik el magától, csak ha mellébökök a képernyőn...

-= No way back from Here =-

(#2699) D@niel


D@niel
addikt

Van valakinek elfekvőben fekete keretes üveg fóliája? Megint nem érkezik meg az alis rendelés, és a jelenlegi már vérszegény.
Mindent állok. Köszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2700) djsunstealer válasza D@niel (#2699) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Szia!
Melyik fajtát rendelted?
Én még ezt a kezdetek kezdetén.

2 db van belőle, még fel sem raktam, bár úgy tűnik, hogy - a full cover ellenére - kisebb, mint a teljes kijelző.
Írj privit, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.