Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) D@niel válasza scream24 (#1950) üzenetére


D@niel
addikt

A quitnow appról van szó, minden hozzáférést megadtam neki. Időjárás widget módosítás nélkül is hibátlanul frissül.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1952) Drughi


Drughi
addikt

Van Hivatalos teszt. Költözünk?

(#1953) Janou válasza D@niel (#1949) üzenetére


Janou
őstag

Nekem sem akart. Aztán bekapcsoltam az automatikus indítást és azóta jó.

(#1954) D@niel válasza Janou (#1953) üzenetére


D@niel
addikt

Közben jó lett az automatikus indulással, az a kulcsa valóban. Meg kellett várnom míg az appon belül is frissülnek az adatok, aztán jött a widget is.

Más: megjött Aliról az üvegfólia , na, ezt felejtsétek is elfele. Még akkor is, ha esetleg hozzám hasonlóan ingyen kapnátok. Alapból a széleken egy jókora rés van mivel a keretet nem védi, jobb helyeken ezt úgy szokták megoldani, hogy fekete keretet adnak az üvegnek így az a rész is védve van. Itt ilyen nincs, a promó képekből nem szabad kiindulni, pőre átlátszó üveg az egész, nincs fekete kerete. Az egyik sarkánál már fel is jött, azóta 3x újra raktam, de nem sikerült kiküszöbölnöm. Fuh, erre vártam 2 hónapot ... Más telefonra is vettem ennyiért, sokkal jobb volt.

Ha itthonról tud valaki olyat, aminek fekete kerete van - ez a rész megy a kijelző körüli keretre, így pedig a tok és üveg fólia között kb semmi rés nem marad - akkor jelezze.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1955) david_97 válasza D@niel (#1954) üzenetére


david_97
senior tag

[link] én innen vettem egy full cover flexibilis - t. Második napon lett rajta egy ocsmány nagy karc, nem tudom hogy én hibáztam e vagy ilyen gyenge lenne a fólia minősége, mindenesetre a "Wozinsky Flexi nano hybrid kijelzővédő üvegfólia" szerintem nem ajánlott (ezt vettem én) a másik full covert megpróbálhatod. :R

[ Szerkesztve ]

(#1956) Drughi válasza david_97 (#1955) üzenetére


Drughi
addikt

Ezek mind túlárazott AliExpress fóliák. Persze ha valakinek sürgős, akkor jó lehet.

(#1957) david_97 válasza Drughi (#1956) üzenetére


david_97
senior tag

Itthonról kérdezte :))

(#1958) D@niel válasza Drughi (#1956) üzenetére


D@niel
addikt

Nem is lenne azzal semmi baj, hogy ha így van ahogy mondod, tehát Alis cuccokat árulnak profittal, cserébe pár napon belül megérkezik a termék, a gond nekem az, hogy nem tudom megnézni előtte. Így meg kell vennem, aztán vagy jó, vagy nem. És most a képek tök mást mutatnak.
Az előzőn egy ilyet használtam, másfél évig semmi baja nem volt, jól is nézett ki - választhattál, hogy full átlátszó kell, vagy fekete kerettel. Ami most jött meg olyan, hogy ezért nem kellett volna leszedni a gyári fóliát, ráadásul teljesen átlátszó, nem fekete keretes, és a kamera helye sincs kivágva.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1959) Janou


Janou
őstag

Na Srácok

Sikerült a BL nyitás és a teló is indul :) Aztán majd folyt. köv. :D

(#1960) amdni


amdni
aktív tag

Nekem is sikerült a BL nyitás, a fastboot rom és a twrp-val való rom felrakás, minden remdben ment, köszi mindenkinek aki segített!

(#1961) Janou


Janou
őstag

Létezhet az hogy nyitott bl-nél nincsenek fejlesztői beállítások?

(#1962) Janou válasza amdni (#1960) üzenetére


Janou
őstag

Milyen tömör tettél fel? Tapasztalatokat majd írj.

(#1963) ElDiabloo válasza Janou (#1961) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Újra aktiválni kell. Bl nyitással vissza állt eredeti állapotra.

(#1964) janakbacsi


janakbacsi
őstag

az itteni ajánlásokra megrendeltem én is egy note 9s készüléket (6/128) banggod-ról 205 amerikai dollárért. remélem be fog válni a készülék. ennyi pénzért nem volt szívem otthagyni. :DD

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1965) amdni válasza Janou (#1962) üzenetére


amdni
aktív tag

Megvártam az egy hetet a Bootloader nyitásnál. Itt nem szabad a sim kártyát kivenni illetve kijelentkezni az MI fiókból, de a készülékkeresést ki kell kapcsolni. Fejlesztői beállításoknál bekapcsoltam az "usb hibakeresést". Így probléma nélkül ment a nyitás.
Telefon bekapcs, Fejlesztői beállításoknál bekapcsoltam az "usb hibakeresést", és az (OEM feloldást).
A fastboot rom esetében kitömörítettem a zip-et a laptopra, telefont fastboot módba állítottam és csatlakoztattam a laptophoz. Csak a "bat" fájlt kell elindítani és minden nemt magától, picit az elején várni kellett hogy elinduljon a folyamat.
Ezután újra telefont elindítani, fejlesztői beállításoknál bekapcsoltam az "usb hibakeresést".
Telefont fastboot modba tettem, telepítettem a drivert (adb) a laptopra.
Az adb mappába (c meghajtó gyökerében találtam meg) beletettem a recovery-redmi_note9s-3-4-1-10-0-b5.img fájlt amit letöltöttem (és átneveztem twrp-re hogy a parancsot később kiadni könnyebb legyen), a B5-ös verziót mert az én telefonom Tianma paneles, ehhez már a B5-ös kell.
https://sourceforge.net/projects/lrtwrp-curtana/files/
Csatlakoztattam a telefont, és kiadtam az alábbi parancsokat:
fastboot devices
fastboot flash recovery twrp.img (twrp-t előtte átnevezed erre)
fastboot boot twrp.img

Telefon újraindult a TWRP-vel, (https://www.youtube.com/watch?v=XvzX8FTgmWY&feature=youtu.be) és telepítettem a legújabb romot amit a napokban töltöttek fel.
https://androidfilehost.com/?fid=8889791610682894377

Egyenlőre negatív tapasztalatom nincsen, kb. a rendszer 10%-a angol, de ez nem probláma inkább csak meglepő hogy nem teljes a fordítás.
A tárcsázó végre megint a megszokott! :)

[ Szerkesztve ]

(#1966) TeeJay válasza amdni (#1965) üzenetére


TeeJay
félisten

MIUI12 már jó lesz rá amint érkezik :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1967) scream24 válasza TeeJay (#1966) üzenetére


scream24
senior tag

Boztosra veszem, hogy abban is lesz olyan rész a beállításoknál ami angol marad! :D

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1968) aprokaroka87 válasza scream24 (#1967) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Eleinte lehet, bár szerintem ősznél hamarabb nem is várható miui 12.

(#1969) D@niel válasza aprokaroka87 (#1968) üzenetére


D@niel
addikt

tegnapi hír: Stable MIUI 12 updates to land on 23 devices from next month, Xiaomi confirms

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1970) Nightmare666 válasza scream24 (#1967) üzenetére


Nightmare666
tag

Biztosak lehetünk, hogy marad benne angol bőven, mivel az xiaomi.EU-romokba a globál rom fordítását emelik be, mivel nincs aki fordítsa és hát a globál fordítás az egyszerűen katasztrófa.

(#1971) TeeJay válasza Nightmare666 (#1970) üzenetére


TeeJay
félisten

Én segítenék fordítani ha tudnám hogy kell
qBittorrent fordítást is én intézem utóbbi másfél évben :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1972) Janou válasza ElDiabloo (#1963) üzenetére


Janou
őstag

Ott a pont. :)

(#1973) scream24 válasza aprokaroka87 (#1968) üzenetére


scream24
senior tag

A fenét. Ahogy kerülnek majd be új dolgok, úgy nő majd a fordítatlan menüpontok száma. 😀

Nightmare666
Nem túrkálok napi szinten a beállítások között, így nem zavar. Ez legyen a legnagyobb probléma! 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1974) timarcell


timarcell
tag

(#1975) Viktor0610 válasza timarcell (#1974) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem jó a link.

Samsung Galaxy A54

(#1976) TeeJay válasza scream24 (#1973) üzenetére


TeeJay
félisten

Valahogy meg kellene tudni hogy lehet segíteni a fordítást :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1977) Drughi


Drughi
addikt

Xiaomi.eu-n jött megint egy 2,1GB-os frissítés

Valaki próbálta?

(#1978) david_97 válasza Drughi (#1977) üzenetére


david_97
senior tag

Én global 11.0.9-en vagyok, de mostanában elő jött egy olyan gond, hogy ha állapotsoron kapcsolom ki/be a mobilnetet meg a wifit, a telefon 2-3 másodpercre lefagy, nem reagál semmire. :W

(#1979) Viktor0610 válasza david_97 (#1978) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyomj rá erre: "Wi-Fi, mobilhálózatok és Bluetooth visszaállítása", hátha segít.

De miért kapcsolgatod? Nekem mindkettő folyamatosan aktív.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1980) scream24 válasza Drughi (#1977) üzenetére


scream24
senior tag

Az nem 2.1GB frissítés, eu romnál mindig a teljes cucc jön le frissítéskor, ami tartalmazza az adott módosításokat. Én most töltöm. Nem figyeltem annyira, de ha jól emlékszem a fordításokon biztosan reszelgettek. Hogy a mi nyelvünkön is az majd kiderül. 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1981) scream24 válasza Drughi (#1977) üzenetére


scream24
senior tag

Na fel is települt. Most jobban megnéztem mit is tartalmaz a frissítés: Általános optimalizálás, javítások és a legújabb fordítási frissítéseket tartalmazza. A következő napokban kiderül mit javítottak (vagy éppen toltak el :)) Gond nélkül felment, jól működik, eddig ennyit tudok mondani.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1982) david_97


david_97
senior tag

Kijelző overclock vajon esedékes a jövőben? Biztosan dobna a rendszeren, az akku elbírná simán. Láttam pl pocof1 is oc-zható. :))

(#1983) Drughi válasza scream24 (#1981) üzenetére


Drughi
addikt

Felraktam én is, immáron 11.0.10 lett a verzió.

Egy érdekesség (bug?)
Miközben töltötte le a frissítést, folyamatosan, ütemesen rezgett a telefon
Ha ráadtam a hangot, a rezgés elmúlt.

(#1984) Nightmare666 válasza scream24 (#1980) üzenetére


Nightmare666
tag

Nem hiszem, hogy a fordításban változna nálunk valami, ITT olvashatjátok a EU-romba a Global rom fordítását teszik bele ami nem módosul sűrűn. A Global rom fordításából kizárták a régebben fordítókat. Meg is lett az eredménye...

(#1985) scream24 válasza Drughi (#1983) üzenetére


scream24
senior tag

Ez már note 5nél is volt! 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1986) Janou


Janou
őstag

Fel akartam tenni az általam korábban linkelt Evolution romot, de telepítés után folyamatosan fastboot módba lép be és nem bootol. Így egyenlőre feltettem a legújabb xiaomi.eu-s romot.

[ Szerkesztve ]

(#1987) Drughi válasza Janou (#1986) üzenetére


Drughi
addikt

twrp alól raktad?

(#1988) Janou válasza Drughi (#1987) üzenetére


Janou
őstag

Igen. Le is megy hiba nélkül aztán restart és fastboot. :D Próbált wipe után is, ugyanaz. Nem tudom mi a nyűgje.

[ Szerkesztve ]

(#1989) Headless válasza Janou (#1988) üzenetére


Headless
őstag

format data kell nem sima wipe

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1990) Janou válasza Headless (#1989) üzenetére


Janou
őstag

Azzal is próbáltam. Úgy sem volt jó. Ráadásul mivel formáztam a data-t lement róla a rom file is, így rakhattam fel újra a fastbootos miui-t

(#1991) TeeJay válasza Janou (#1990) üzenetére


TeeJay
félisten

Én most feltettem a legújabb xiaomi.eu 11.0.10.0-t
Eddig rendben van igaz fordításból nem vettem észre hogy kevesebb angol maradt volna.
Utána fogok járni hogyan lehet fordításban segíteni és akkor tökéletes lesz a ROM :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1992) TeeJay


TeeJay
félisten

Azt hittem van Selficam köré jóféle akku visszajelzés

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1993) Janou válasza TeeJay (#1991) üzenetére


Janou
őstag

Igen, most nekem is az van már fent. :)

(#1994) #04441088 válasza BRobee (#1390) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem meg mindig 11.0.2 Stabil szoftver van ezen a telefonon. Miért nem frissül semmi már vagy három hónapja?
Chrome össze vissza fagy, sötét képernyő stb...

Szerk.: Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#1995) Janou válasza #04441088 (#1994) üzenetére


Janou
őstag

Tedd fel a Fastbootos 11.0.7-et majd rá twrp alól a 11.0.10-et. Én tegnap felraktam a 11.0.9-et és lefrissítette magát 11.0.10-re.

(#1996) TeeJay válasza #04441088 (#1994) üzenetére


TeeJay
félisten

Mi a pontos kódja a ROM-nak?
Mutasd ahogy nézem indonéziai kiadás tart 11.0.2.0-nál csak :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1997) Okosság


Okosság
tag

Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem Redmi Note 9 Pro-val kapcsolatban.
1: Hol tudom átállítani a bejövő híváskori rezgést?
2: A naptárban állítok be eseményt, de nem ad ki hangot az esemény előtt 10 perccel. Hang van a telón és értesítési hang is van beállítva. Csak képernyő feloldás után mutatja az értesítést.
3: A kamera felbontását tényleg nem lehet 15Mpixel alá vinni, vagy csak én nem találom ezt a beállítást?
Egyenlőre ennyi. Köszi!

(#1998) #04441088 válasza TeeJay (#1996) üzenetére


#04441088
törölt tag

Pedig itthoni Telekomos.

(#1999) david_97


david_97
senior tag

Az előlapi kamerának nincs széles látószöge vagy csak én nem találom?

(#2000) scream24 válasza david_97 (#1999) üzenetére


scream24
senior tag

Egy kamera lencse vagy széleslátó, vagy nem. Jelen esetben nem. A selfie kameránál ez egy felesleges dolog lenne!

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.