Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Szmuki válasza Moonline. (#2050) üzenetére


Szmuki
tag

Én ismerem személyesen is! Eléggé bitang kocka srác ! A Mag című filmből meg van a "Patkány" hacker srác? na kb az alteregója :D

''Semmi indoka annak, hogy bárki is számítógepet akarjon otthonra.'' Ken Olson, a Digital Equipment Corporation elnöke es alapítója (1977)

(#2052) Moonline. válasza Szmuki (#2051) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Jó, mondjuk ahogy nézem 8 géppel nyomja, úgy könnyű ;)

(#2053) Moonline. válasza Moonline. (#2052) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Már 11.. :D

(#2054) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Huha, elég régen "jelentettem"... Bocsi :B

(#2055) martonx


martonx
veterán

Feljöttünk a 195-ik helyre. :) Én meg ma lépek megint eggyel feljebb a PH-s listában :)

Én kérek elnézést!

(#2056) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Végre a World Communty Griden is elindult a GPU feldolgozás

Hír

[ Szerkesztve ]

(#2057) Csiga69 válasza Moonline. (#2056) üzenetére


Csiga69
tag

Köszi!

(#2058) Moonline. válasza Csiga69 (#2057) üzenetére


Moonline.
aktív tag

A csomagok kiosztásával van még gond, úgy hagytam a gépet estére, de nem csinált semmit. Manuális frissítéssel jobban el lehet kapni őket.

(#2059) martonx


martonx
veterán

Folding@Home's Exascale Compute Power Helped Unravel Covid's Secrets | Tom's Hardware (tomshardware.com)

Jött hír a FAH-ról. Mondjuk én nyárra megint kiszálltam. Majd ősszel ismét folytatom.

Én kérek elnézést!

(#2060) Csiga69 válasza martonx (#2059) üzenetére


Csiga69
tag

Köszi a linket a cikkhez!

Hát a nyár az tényleg nem kedvez ennek a "hobbinak", most nekem is csak éjszaka megy néhány gépem. Ha bedurvul a kánikula, akkor éjjel sem fognak menni.

(#2061) Csiga69


Csiga69
tag

Egy ideje nem nagyon kapok COVID kutatásos csomagokat (nem mintha zavarna). Úgy tűnik, hogy azok viszik el mind, akik csak erre koncentrálnak, mivel arányait tekintve most sokkal kevesebb COVID kutatás megy, mint korábban. A gépeim is csak ímmel-ámmal mennek, amikor hűvösebb van (mint pl. az utóbbi pár napban).

(#2062) martonx válasza Csiga69 (#2061) üzenetére


martonx
veterán

Covidnak már vége kikutatták. :D

Én kérek elnézést!

(#2063) Csiga69 válasza martonx (#2062) üzenetére


Csiga69
tag

Egy szeptember 27.-i hír szerint a COVID moonshot nyert 10 millió USD-t hogy egy új kíséleti COVID gyógyszer klinikai teszteket megelőző kutatásait befejezze.
Ezért az is várható, hogy hamarosan elkezdődik a COVID moonshot 11, ami néhány hónapig fog tartani (GPU-kon).
Lehet, hogy már ennek részeként jelent meg 10 COVID-os projekt: 16600 és 16602-16609
Itt a hideg idő, újra lehet a lakást COVID kutatással fűteni :)

[ Szerkesztve ]

(#2064) Exodius válasza Csiga69 (#2063) üzenetére


Exodius
őstag

Én World Community Grid-től jó ideje kapom. :B :K

[ Szerkesztve ]

(#2065) Csiga69 válasza Csiga69 (#2063) üzenetére


Csiga69
tag

Csupán csak 3 hónappal az előztes bejelentéstől számítva hétfőn (December 27.-én) elindult a COVID Moonshot 11-ik futama.
Itt a bejelentés: [link] (angolul)
Mondjuk egyelőre nem árasztották el a gépeimet a COVID-os munkacsomagok, (csak 4 gépmen fut épp ilyen) viszont a projekt kezdőlapján már 12%-ot mutat a folyamat jelző. A 13458-as csomagok pl. már ennek a részei.
Hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#2066) Csiga69 válasza Csiga69 (#2065) üzenetére


Csiga69
tag

Talán túl szép gyorsan haladt a 11-ik futam -- egészen 60%-ig tartott ez a lendület --, de az utóbbi pár napja nem kapok ilyen csomagokat.
Volt egy sokkal rövidebb változat is belőlük.
Remélem, hamarosan folytatódik!

[ Szerkesztve ]

(#2067) Csiga69 válasza Csiga69 (#2066) üzenetére


Csiga69
tag

Közben újra jönnek a COVID kutatásos csomagok, és már 76.5%-nál tart a sprint. A rövid ezek közül pl. a 13461-es.

(#2068) Csiga69


Csiga69
tag

Annak ellnenére, hogy közben a folyamatjelző elérte a 100%-ot (gondoltam, hogy nem haladhat ez a projekt ilyen sebességgel) még jönnek COVID kutatásos csomagok. Pl. a 17257-es az omikron variáns tüskefehérjéit vizsgálja.

(#2069) DV


DV
senior tag

Megszűnt a PH csoport, link?

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#2070) Csiga69 válasza DV (#2069) üzenetére


Csiga69
tag

A statisztikák nem működnek úgy egy napja. A legtöbb csapat "eltűnt".
Reméljük ez csak egy átmeneti üzemzavar.

[ Szerkesztve ]

(#2071) Csiga69 válasza Csiga69 (#2070) üzenetére


Csiga69
tag

Egy merevlemez hibásodott meg a F@H-nál, abban a gépben, ami a pontösszesítő táblázatokat tárolja. Már dolgoznak a probléma megoldásán. Adatvesztés állítólag nem történt.

(#2072) Exodius válasza Moonline. (#2056) üzenetére


Exodius
őstag

Az azóta is pörög. :)

[ Szerkesztve ]

(#2073) Csiga69 válasza DV (#2069) üzenetére


Csiga69
tag

Visszajöttek a statisztikák, tényleg nem volt adatvesztés.
Mellesleg abba a mezőbe a csapat nevét kell beírni, jelen esetben ez
PROHARDVER!
De ha tudod a csapat azonosítószámát, akkor a webcím végére odabiggyesztve egyből megkapod a csapat statisztikáját:
[https://stats.foldingathome.org/team/239968]

(#2074) Csiga69


Csiga69
tag

Frissült a (GPU-s) fahcore22 a 0.0.20-as verzióra.
Ennek következtében ma napközben volt egy kisebb kiesés, mivel a munkacsomag lejött, de az új fahcore nem, mert egyszerre kismillóan akarták letölteni.

(#2075) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Nem tudjátok mi lehet a gond?
Egyik napról a másikra a feladatok nagy része számolási hibával leáll.
Valamint 24 feladat helyett csak 11 töltődik le :(
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#2076) Moonline. válasza FRIZ 22 (#2075) üzenetére


Moonline.
aktív tag

BOINC eseménynapló mit mond?

[ Szerkesztve ]

(#2077) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

skacok ha valaki még nyomja és ráadásul 6xxx Radeonnal, tegye fel a friss drivert, durvát javult a folding.
** megkockáztatom az AMD stikában szándékosan limitálta az opencl teljesitményt, hogy annyira nevigyék el a bányába a motyót ; de majd hamarosan megnezem oclhashcattal és ha ugyanilyen mértékű lesz a javulas, akkor megirom, hogy tutti igazamvan :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.