Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Strezi válasza -ZeeZee- (#1850) üzenetére


Strezi
őstag

Már te is bedobtad a 100 millát :R

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1852) martonx válasza -ZeeZee- (#1850) üzenetére


martonx
veterán

Eddig még megúsztam a légkondi bekapcsolást, de tippre hétvégén el fog jönni ez a pillanat, és akkor a foldingozásnak részemről vége lesz, amíg tart a légkondi szezon.

Én kérek elnézést!

(#1853) Toomy válasza martonx (#1852) üzenetére


Toomy
senior tag

Detto.
A panelban az utolsó emeleten nálam is nemsokára leállás lesz. Ez akkor fog bekövetkezni, ha napokig 30-35 fok lesz és a tető felforrósodik úgy, hogy be kelljen kapcsolni a klímát.
A melóhelyen viszont jól szigetelt épület van ami a pokoli nyári melegben is csak 2 hét után kezd katlanná változni. Ha ez megtörténik akkor ott is leállás lesz.

(#1854) Moonline. válasza martonx (#1848) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Több mint felére esett vissza a napi kredit a csapatnak.

(#1855) Toomy válasza Moonline. (#1854) üzenetére


Toomy
senior tag

Sajnos a jelenlegi is meg fog feleződni nemsokára. :U

(#1856) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Sajnos én is leálltam azóta, hogy elkezdett melegedni az idő. Bérelt lakásban lakunk, belvárosi, eléggé melegedős és nincs légkondi (én meg nyilván nem fogok befektetni más vagyonába).

[ Szerkesztve ]

(#1857) hunluki


hunluki
senior tag

Sajnos ahogy látom eléggé lelankadt az érdeklődés, de nem hibáztatok senkit, én is kiszálltam mostanában egészen mostanáig meeert (röhögni ér):
Mosógép úgy döntött hogy kicsit kiönt (pince, mosókonyha) és eláztatott mindent. Nyilván ott semmi levegő nem jár úgyhogy levittem az asztali gépet és feltekertem a korona elleni harcot és 2 napja szárítok vele :D

Szépen lassan de biztosan halad a dolog. Eleinte gondolkodtam hogy sima hősugárzót fogok be a célra de az túl barbár lett volna és hasztalan :D

(#1858) Toomy válasza hunluki (#1857) üzenetére


Toomy
senior tag

Egy legyet két csapásra, tipikus esete. :)
Plusz ventilátort is rakjál be ami mozgatja a helyiségben a levegőt, mert nagy lesz lent a páratartalom ami ha kicsapódik a elektromos dolgokon akkor még nagyobb gond is lehet.

(#1859) hunluki válasza Toomy (#1858) üzenetére


hunluki
senior tag

Ablak nyitva, a terv működik :)

(#1860) genzol


genzol
friss újonc

Sziasztok!

Március 28 óta kezdőként csatlakoztam a COVID-19 kutatáshoz.
Igaz eddig az 1-es PandeLab csapat mellett.
Ma váltottam a PH csapatára és nincs stat.
"404 HTTP NOT FOUND /www.prohardver.hu"
Segítséget kérek! Toljátok még a kutatást?
Április 3 óta non stop FULL-on támogatom a gépemmel 8 CPU maggal a projektet.
Írjatok!

[ Szerkesztve ]

(#1861) hunluki válasza genzol (#1860) üzenetére


hunluki
senior tag

A hivatalos oldal előszeretettel botlik el mert nem ekkora loadra van tervezve. Viszont itt: [link] tudod nézni hogy hogyan állunk, illetve rá tudsz keresni magadra is.

(#1862) genzol válasza hunluki (#1861) üzenetére


genzol
friss újonc

Köszi szépen :)
...junius 9-i adatok a LINKen. Milyen gyakran frissítik?

[ Szerkesztve ]

(#1863) hunluki válasza genzol (#1862) üzenetére


hunluki
senior tag

Szerintem azzal hogy csapatot váltottál kell neki egy kis idő mire felfogja és átregisztrál a másik csapathoz, lehet ezért nem frissített azóta, de ez csak tipp.
Nekem mutatja 19-ig bezárólag.

(#1864) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1865) genzol válasza hunluki (#1863) üzenetére


genzol
friss újonc

Szia!
A saját stat-om frissült, már 7 munka lement az elmúlt 24 óraban...
Amit megosztottál [link] -re gondolok, h június 9 óta nem frissült.
Amúgy szépen dolgozik a gép 24-be, full gázon.

(#1866) FLATRONW válasza genzol (#1865) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem kell figyelembe venni a frissítési időpontot.
Az oldal folyamatosan frissül, alul lehet látni, hogy 3 órás bontásban is nyomon lehet követni a teljesítményt.

szerk. : Most jobban megnéztem, a frissítés a főoldalon lévő utolsó hírnek a megjelenésére utal.

[ Szerkesztve ]

(#1867) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1868) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1869) Exodius válasza -ZeeZee- (#1868) üzenetére


Exodius
őstag

Ez ilyen. 12%-unk aktív már csak. :U

(#1870) bhonti válasza Exodius (#1869) üzenetére


bhonti
tag

Pedig ma pl. nem csak éjjel van hűvösebb. ;) Kb. 22 fok felett szoktam kikapcsolni a bentit.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#1871) Moonline. válasza Exodius (#1869) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Majd a 2. hullámmal felpörög megint, meg ha lement a nyár :D

Bár az emberek már igazábol kezdik lesz@rni, elege van már mindenkinek ebből a koronahisztiből..

(#1872) bhonti válasza Moonline. (#1871) üzenetére


bhonti
tag

Pártunk és kormányunk még bírja... :0

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#1873) nkmedve válasza Moonline. (#1871) üzenetére


nkmedve
őstag

Nálunk (Románia) a kórházak/orvosok eléggé kezdenek túlterhelődni a nagyobb városokban, és még csak nem olyan rég kezdett igazán gyorsan emelkedni az új fertőzöttek száma. Mostmár majdnem minden tekintetben rosszabbak a mutatóink mint a csúcs (-nak gondolt) áprilisban ( [kép] PIROS - új fertőzöttek, KÉK - súlyos esetek, ZÖLD - új gyógyultak, FEKETE - halálozás ). Egyedül a halálozási arány javult (mint úgy általában mindenhol), mert mostmár van néhány gyógyszer ami jó is valamire, de ez is csak addig lesz így, amíg van ahol/akik ellássák a betegeket. Aztán ha betelnek a kórházak és kidőlnek az orvosok akkor mindegy lesz milyen kezelési módszereink vannak, onnantól már dönteni, kell hogy ki él és ki nem, mint az olaszoknál néhány hónapja.

Az emberek persze ettől még lesz@rják az egészet, a bulizás nagyon megy a tengerparton, klubokban. Távolságtartás, maszk semmi.

Szóval nem árt felkészülni a 2. hullámra, és védekezni amennyire lehet, még ha már mindenki unja is az egészet (a vírus látszólag még nem unja :) ).

[ Szerkesztve ]

(#1874) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Bocsi, múlt héten szabadságon voltam, most próbálom melóban utolérni magam és közben nem is néztem, hogy átléptük a 3 milliárdot! :C :C :C :R :R :R

(#1875) bhonti válasza -ZeeZee- (#1874) üzenetére


bhonti
tag

Én meg a 650 ezret lassan. :D

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#1876) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Ha újra jön a hűvös/hideg idő, visszajövök, de sajnos csak a nagyszobában van egyetlen mobilklíma, ami kb. 26 fokra képes lehűteni és csak azt a szobát (ott a hörcsög, hőérzékeny). A hálóba, ahol a gépem van, már nem hatol be a hidegebb levegő, 30 fokot meg nem tolok meg még 70 fokos forró levegővel (és üvöltő ventikkel). Büszke vagyok rátok, hogy most is, töretlenül nyomjátok.

[ Szerkesztve ]

(#1877) Exodius válasza Maelephant (#1876) üzenetére


Exodius
őstag

Mivel alig vagyunk aktívak (11,1%), elmondhatom magamról, hogy egy nyomorult 560-assal bejutottam a Top 20-ba. :DDD
Látszik, hogy a legjobbjaink szabira mentek. Én alulfeszeltem a GPU-t meg 1287 Mhz helyett 1230 Mhz-n megy, szóval 50-60 fok fölött ingadozik a hőmérséklet. Komolyan tök izgi lesz, ha majd a távolból látni majd a felmentősereget ősszel. :)

(#1878) tomazin válasza Exodius (#1877) üzenetére


tomazin
veterán

ez a számolósdi egy ilyen sport. amikor van valami esemény, akkor nagyon meg van nyomva mindenki részéről, de aztán zúg a gép, hőt termel, áramot fogyaszt, meg már nem is annyira fontos (ami teljesen érthető). nagyon melegben én is leállítom, nem kell, hogy még az is termelje a hőt.
szerintem ne várd, hogy 2. hullámmal együtt sokan visszajönnek.

(#1879) Exodius válasza tomazin (#1878) üzenetére


Exodius
őstag

Nem pont, hogy akkor jönnének vissza újra? Jön az ősz, jön a hideg, lehet nyomni a gépet, plusz megint aktuális lesz.

(#1880) tomazin válasza Exodius (#1879) üzenetére


tomazin
veterán

Nem lesz akkora hajtoero. Az elsonel meg huuu toljuk, aztan ha megint bedurran, akkor max az lesz a kerdes,h mar sok honapja megy a szamolas, miert nincs eredmeny?
De ne legyen igazam.

(#1881) nkmedve válasza tomazin (#1880) üzenetére


nkmedve
őstag

Ja, már az elejétől ez megy. Alig indult a csapat és úgy általában a COVID-19-es projektek de máris jöttek egyesek, hogy de hol vannak az eredmények? Vagy a másik kedvenc, hogy majd a Big Pharma lenyúlja az eredményeket és eladja jó pénzért.

Bár valamennyi emelkedésre számítok, de én se várom, hogy a csapat visszatérjen ismét az április-májusi szintre, kivéve ha ősz körül nagyon megromlik a helyzet Magyarországon és minden tech lap újra reklámozni fogja ezt a lehetőséget. Messze túl vagyunk már az újdonság varázsa stádiumon.

(#1882) tomazin válasza nkmedve (#1881) üzenetére


tomazin
veterán

A pénzt csinálnak belőle dolog szerintem valid. Vagy valahol le van írva, hogy az ilyen módon előállt eredményeket bárki használhatja? (egyedül rosettánál láttam leírva, hogy Rosetta@home is not for profit. De ott sem látom, hogy az ilyen módon elért eredmények szabadon felhasználhatóak lennének)

(#1883) nkmedve válasza tomazin (#1882) üzenetére


nkmedve
őstag

Nálam mostanában ezt számolgatja a GPU: [link] Az oldal alján található link alapján az eredmények állítólag itt vannak, mindenkinek elérhetően: [link]
A Folding@Home nyitóoldalán is ezt írja: "We need your help pushing toward a potent, patent-free drug."

Ettől eltekintve persze nem zárható ki annak a lehetősége sem, hogy valaki levédjen valamit és pénz csináljon belőle direkt módon, de eddig ahogy láttam nem ez az általános a Folding esetén (ahogy írtad, Rosettánál sem). A Folding alapvetően csak egy alapköve a kezelések kifejlesztésének. Amíg konkrét piaci termék lesz valamilyen kutatás-eredményéből addig átmegy egy halom fázison és cégen, és nagy valószínűséggel valaki valahol pénzt fog csinálni belőle, amivel nincs is gond (nem sok ingyenes gyógyszerről tudok). A lényeg nekünk inkább az, hogy minél több cég fel tudja használni a kutatások eredményeit így több szereplő tudjon hatékony gyógyszereket piacra dobni, ezzel alacsonyabban tartva az árakat (és persze, minél gyorsabban, hogy kevesebben haljanak meg).

Ami nekem itt a gondom az ilyen "szkeptikusokkal", hogy nagyon le tudják verni a csapatmorált, egyéb tagok fejébe is beleverik a saját hülyeségeiket miszerint az egész Folding csak arra jó, hogy valami nagy cég valahol pénzt keressen a mi hardverünket felhasználva, ami egy nagyon manipulatív és téves értelmezése a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

(#1884) tomazin válasza nkmedve (#1883) üzenetére


tomazin
veterán

Igen, biztos, hogy hamarabb leállítja az ember, ha ott motoszkál benne, hogy egy cégnek számol (arra meg nem nagyon veszi a fáradtságot senki, hogy utánanézzen).
Én úgy vagyok vele, hogy a tudományt támogatom, ha előrelépünk bármiben, akkor már megérte.

(#1885) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1886) Exodius válasza -ZeeZee- (#1885) üzenetére


Exodius
őstag

Vicces, hogy 10%-unk (88) pörgeti és még így is lépegetünk a listán. A többiek is szépen elszivárogtak.

(#1887) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1888) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1889) bogiboy


bogiboy
csendes tag

Sziasztok!
Köszönöm a lehetőséget, hogy szolgálhattam a tudományt. :K További jó munkát.
A munka gyümölcse: [kép]
Üdv. ;)
Gábor
"Bogiboyhun"

:-)

(#1890) martonx


martonx
veterán

Srácok ahogy nézem végre hűlni kezd az idő, szóval jövő héttől kezdve lehet időnként újra nekieresztem a gépet. Időközben fiam gépe is erősödött valamicskét RX570-ről 580-ra váltott, kíváncsi leszek mit fog vinni a két gép együtt.
Magát a koronavírust továbbra is hype-nak tartom (mielőtt bárki keresztre feszítene, nem tagadom a létét, csak épp a vírus komolyságát, és a járvány komolyságát tartom mesterségesen túlzónak), de ha már itt áll a gépem napi 12 órában bekapcsolva, akkor miért ne csinálhatna pluszban valami hasznosat?

Én kérek elnézést!

(#1891) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1892) nkmedve válasza martonx (#1890) üzenetére


nkmedve
őstag

Szerintem nem fog senki keresztre feszíteni, de én személy szerint úgy gondolom, hogy egy vírus/járvány komolyságát az azzal foglalkozó szakemberek kell meghatározzák (és itt most nem a magukat orvosoknak beállító YT sarlatánokra gondolok, akik már rég külön úton járnak és semmi közük az orvostudományhoz) az átlag ember ezt nem tudja megtenni, ahogy pl. atomfizikai dolgokban sem szokás véleményt formálni fordítói, marketinges vagy programozói diplomával.

Megvannak ezeknek a vírusoknak a veszélyeik attól függetlenül, hogy a felszínen mennyire tűnhetnek veszélyesnek vagy nem. Pont ezért nem érdemes elbagatellizálni ezt a mostanit sem, mert elsőre legtöbb emberre ártalmatlannak tűnik, de ha kicsit jobban mögéje néz az ember akkor hasonló körülmények között simán hozhatja pl. a spanyolnátha halálosságát ( [link] ) még úgy is, hogy azóta teljesen más szintű a higiénia és az egészségügyi rendszer minősége. Akkoriban a spanyolnáthára is sokan legyintettek (tüntettek a megszorítások és a maszkviselés ellen pl.), manapság viszont már nem sokan vitatják a komolyságát. Eddig mi még itt elkerültük legrosszabbat (bár pl. Romániában ahol én élek, nem annyira rózsás a helyzet), de ez egyáltalán nem annak köszönhető, hogy a vírus veszélytelen (több helyen is bebizonyosodott már, hogy ez nem igaz, pl. a linkben említett NY), hanem mert legtöbb helyen időben léptek és így irányítás alatt tudták tartani a járványt.

Ami engem a legjobban aggaszt az a vírus politikai eszközként való felhasználása. Nálunk (Románia) pl. nagyon ez megy és talán annak is köszönhetjük, hogy majdnem az élen járunk az új fertőzöttek és halottak számában. Vannak szabályaink, de a kormány fél betartatni, mert hamarosan választások jönnek, az ellenzék pedig minden intézkedést megfúr amit csak lehet.

(#1893) martonx válasza nkmedve (#1892) üzenetére


martonx
veterán

No igen, én se elbagatellizálni akarom, egyszerűen csak azt látom, hogy nálunk a számok valahogy rohadtul nincsenek összhangban azzal, amit szétnézve látok, de a lényeg sehol nem látok nemhogy halottakat, de még csak olyanokat se akinek a fiának az osztálytársának, a nagymamájáról lehetne tudni, hogy elkapta. Ergo ez a vírus kapóra jött a médiának, mert tömeghisztériát keltve meg tudják nyomni a kattintásaik számát -> reklám bevételeiket. Plusz kapóra jött a kormányoknak is (kivéve, ahol BCG oltás hiányában, illetve egymást puszilgató kultúrájukkal valóban benézték a vírust), mert faszán lehet egy új láthatatlan, de közben közel sem annyira vészes ellenség ellen "küzdeni", ami mindig hálás politikai téma. Plusz ha egy országot komolyabban sújt a járvány, akkor plusz EU-s forrásokra számíthat.
Ezért is térhetnek el ennyire drasztikusan a számok. Vannak országok, akik azt találták ki, hogy nekik az a jó, ha felfelé torzítanak, mert akkor jönnek plusz EU-s pénzek. És vannak országok, akik meg meg akarják mutatni, hogy jaj de faszán megvédték magukat, inkább nem is nagyon tesztelnek, és bemondásra statisztikáznak (mennyi legyen ma a szám? jó akkor annyi lesz).
No mindegy, ettől még a FAH egy szuper dolog, a járvány egyik pozitív hatása (a távmunka a másik), hogy az embereknek ide fordul a figyelme.

Én kérek elnézést!

(#1894) nkmedve válasza martonx (#1893) üzenetére


nkmedve
őstag

A médiának igen, de szerintem a kormányoknak messze nem jött ez jól. Orbánnak talán kivételesen igen (jól tudja használni az ilyen kríziseket a saját pozíciója erősítésére), de nálunk éppen egy kormánybuktatási kísérlet következik, valamint a jelenlegi kormánypárt népszerűsége eléggé megzuhant a járvány következtében. Ami az anyagiakat illeti, az EU töredékét adja annak amit az államháztartásunk elveszített ennek a járványnak a következtében (lehet kb. 1:5 az arány, de talán még ez is túl optimista), valamint a hosszabb távú gazdasági károkat sem lesz aki megtérítse. S nem mellesleg az EU az ilyen pénzeket az egészsegügy javítására adja, nem úgy van, hogy akkor azzal most bármit csinálhat a kormány.
Szóval egyáltalán nem hinném, hogy bármilyen kormánynak is megérné felfele kozmetikázni a számokat, azzal csak a saját inkompetenciáját demonstrálja, valamint a gazdaságot is még jobban tönkreteszi, amivel csak politikai öngyilkosságot követ el. Ahogy te is írtad, sokkal inkább megéri lefele kozmetikázni a számokat (nekem is megvannak a gyanúim ezzel kapcsolatban), azt viszont nehéz bizonyítani és sokra nem mennénk még akkor sem ha lenne konkrét bizonyíték ilyesmire, ez inkább csak egy kormány korrupciójáról mond valamit, nem magáról a vírusról.

"egyszerűen csak azt látom, hogy nálunk a számok valahogy rohadtul nincsenek összhangban azzal, amit szétnézve látok"

Ez nem meglepő, Magyarországon elenyésző a fertözöttek száma a lakossághoz viszonyítva. Néhány ezer ember annyira kevés, hogy nagyon csekély rá az esély, hogy ismerj ezek közül valakit személyesen. Nálunk már kicsit más a helyzet (pedig az egyik legkevésbé fertőzött megyében lakom), én több ismerősről is tudok aki pozitív volt, és ezek közül néhány kórházban is járt tünetekkel. Ismerős szerencsére még nem halt meg, bár volt a környéken 1-2 ismertebb emberke (vagy ismerős ismerőse) akik igen (pl. alig néhány napja az egyik szomszéd falu papja, akit több ismerősöm is ismert személyesen).
Végülis mindegy, összességében nem gondolom hogy jó mérce lenne, hogy ki mennyi fertőzöttet ismer. Ha csak akkor kezdünk valamit tenni a járvány ellen amikor már mindenki ismer fertőzötteket vagy halottakat akkor már nagyon nagy a baj, az azt jelenti, hogy teljesen elveszítettük a kontrollt. Azt még megjegyzem, hogy van Pesti orvos ismerősöm akik koronás betegeket is kezel, és ő nem gondolja, hogy túl lenne tolva a járvány, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#1895) martonx válasza nkmedve (#1894) üzenetére


martonx
veterán

Magyarországon az utóbbi napokban stabilan 100 (néha 200) felett volt az új fertőzöttek száma. Ha a vírus valóban 2%-os halálozási arányú, illetve valóban annyira durva, mint ahogy a csapból is folyik, akkor nem 7-en lennének lélegeztető gépen, miközben 3-4 naponta 1 valaki hal meg. Erre mondtam, hogy valami rohadtul nem stimmel, valaki nagyon durván téved / hazudik.

http://pandemia.hu/koronavirus-magyarorszag/

De mindegy is, csak jeleztem, hogy valami nagyon nem stimmel, hogy hol az igazság, majd kiderül pár év múlva.

Én kérek elnézést!

(#1896) FLATRONW válasza martonx (#1895) üzenetére


FLATRONW
őstag

Majd hirtelen meghalnak sokan, és máris "rendben lesz" a halálozási arány. Ha jól értelmezem, akkor ezidáig 6000 feletti a regisztrált fertőzöttek száma. Ez már magába foglalja a gyógyultakat, aktív betegeket és a halottakat is. 6000-ből 600 ember meghalt.
Ez 10 százalékos halálozási arány. Ennek fényében nem értem, hogy miért becsülöd ennyire alá ezt a betegséget.

(#1897) nkmedve válasza martonx (#1895) üzenetére


nkmedve
őstag

Azt azért vedd figyelembe, hogy Magyarországon csak az utóbbi napokban/hétben lett hirtelen sok új fertőzött (gondolom egy halom ember visszatért a nyaralásból és azért), míg az intenzívre az emberek a fertőzés után akár több héttel is kerülhetnek, a halál pedig még később áll be (a fertőzés után akár 1 hónap szenvedés is lehet addig). Nem érdemes pillanatnyi adatokat nézni, a tendenciák sokkal többet mutatnak, és mindenképp figyelembe kell venni a betegség időbeni lefolyását.

De ha nem hiszel a magyar számoknak, akkor nézzük meg nálunk. Kb. 2x Magyarország lakossága mellett stabilan 500 körül vannak intenzíven, és napi 40-50 ember hal meg (de múlt héten valamelyik napokon volt 54 és 58 is). Új fertőzöttek száma áltag napi közel 1200 már egy ideje (összesen 87500), talán most kezdett nagyon enyhén csökkenni.
Ha megnézed a grafikont, nálunk is látszik egy jelentős késés az új fertőzöttek és a súlyos esetek számának emelkedése között, kb. 2 hét: [kép]
(vörös - új esetek, kék - intenzív osztályon levők, zöld - gyógyultak, fekete - halálozás)

Szóval én megértem a magyar kormány iránti bizalmatlanságot (én is nehezen hiszek el nekik bármit) de ettől még a vírus nem lesz ártalmatlan. Ezért érdemes követni a külföldi tendenciákat is és akkor jól látszik, hogy ez a dolog messze túlmutat a magyar politikán (vagy úgy bármelyik ország vezetésén).

[ Szerkesztve ]

(#1898) martonx válasza nkmedve (#1897) üzenetére


martonx
veterán

Semmi gond, megnézzük jövő hét végén, hogy hogy állnak a magyar adatok, addig értelmetlen erről beszélni.

Én kérek elnézést!

(#1899) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

(#1900) martonx válasza -ZeeZee- (#1899) üzenetére


martonx
veterán

Az elmúlt napokban 3 millió pontot szereztem. Közben rájöttem, hogy fiam gépe még mindig fűt, mint az állat, szóval ha bejön a hideg, akkor fog ez még gyorsulni.

Én kérek elnézést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.