Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) tomboy0013 válasza Wallenberg (#1400) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nehéz kitalálni, hogy ha az F1 csúcskategóriás SoC-vel érkezik akkor az F2 is... Full kamu a linkelt "hír". Ennek szerintem egyértelműnek kellene lenneie.

[ Szerkesztve ]

(#1402) Alonso69


Alonso69
senior tag

Értesítés+óra ikon a notch mellé az EU rom-ra , megfelelő kiadást kell felrakni TWRP-BŐL.[link]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1403) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Google kamerából kinek melyik verzió jött be a legjobban? A legújabb van fent most nekem.

(#1404) Aky válasza Bagoly01 (#1403) üzenetére


Aky
tag

Nálam ez van fent : https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog248/

(#1405) Bagoly01 válasza Aky (#1404) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Ugyanez van fent nekem is.

(#1406) lacora5 válasza Bagoly01 (#1403) üzenetére


lacora5
tag

5.3.015, ez tunt leirasbol stabilnak, nem tudom erdemes-e felraknom a 6.1-et

(#1407) V@ns válasza lacora5 (#1406) üzenetére


V@ns
aktív tag

Én feltettem a 6.1-et, az éjszakai móddal kicsit fura dolgokat csinál, fotót készít de ki kellett lépnem és vissza többször, mert utána valahogy nem reagált nyomkodásra a képernyő. Mezei HDR, HDR plus, DNG és JPG mentés nekem rendesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#1408) cal84


cal84
tag

Tölthető az új stabil update.

(#1409) Graphics válasza cal84 (#1408) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

10.0.4.0 Stabilnál frissebb?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1410) Sonja


Sonja
veterán

Akik a FirstPhone-nál vettek 128GB-os kéket, azoknak jó a kijelzője? Nem bevilágításos? :F Gondolkodok a telefonon (a Mi Max 3 mellett/helyett), de ez a kijelzős mizéria eléggé visszatart! Viszont tényleg csak ez. :B Na jó, egy kicsit a kisebb kijelző és a notch is. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1411) cal84 válasza Graphics (#1409) üzenetére


cal84
tag

Nem, ez ugyanaz lesz szerintem, csak én még nem raktam fel kézzel.

(#1412) gvereb1


gvereb1
csendes tag

Akinek van már ilyen telefonja:
pár tesztben láttam, hogy feljönnek néha reklámok, persze képet nem mellékeltek. Itt mire kell gondolnI, milyen reklám ugrik fel és hol?

(#1413) V@ns válasza gvereb1 (#1412) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nekem egy hete van meg, idáig nem volt reklám (szerencsére). Ha jól emlékszem erre sokan felhördültek a világban, és azzal takarózott a Xiaomi, hogy hát ez kikapcsolható lesz, de innen van bevétel.

(#1414) Kovács Zoli válasza Graphics (#1409) üzenetére


Kovács Zoli
tag

Nem frissebb, ez a 10.04.0

[ Szerkesztve ]

(#1415) tomboy0013 válasza gvereb1 (#1412) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem találkoztam még sehol reklámmal.

Sonka: Ez nem boltfüggő. Bárhol bele lehet futni a fényszivargása, és hát elég esélyes is az én példámból kiindulva (egyet visszavittem és a 2. példány is ugyanolyan volt). De nem targédia a dolog, akkor látható ha direkt azt figyeled. Emellett viszont nincs párja a telónak ezen az árszinten.

[ Szerkesztve ]

(#1416) tihibaby válasza tomboy0013 (#1415) üzenetére


tihibaby
senior tag

Megkérdezhetem,a tied milyen kivitel?

(#1417) V@ns válasza Sonja (#1410) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nekem is bevilágít, de nem FirstPhone-os, hanem SmartShopos, fekete 128-as.
Láttál már élőben ilyen jelenséget Pocon? Ha nem láttál, pesti vagy és segítene a döntésben, akkor egyik nap megmutathatom, ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#1418) Sonja válasza V@ns (#1417) üzenetére


Sonja
veterán

Hmm... Lehet mindegyik ilyen, ami nem jó. :( Poco-n még nem láttam, csak a HTC Desire 500-as telefonomon. Az első bevilágításos volt, azt rögtön cseréltettem, mert zavart!

Gyöngyösi vagyok, de azért köszönöm a felajánlást! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1419) ZsyfKo válasza Sonja (#1418) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Én amikor a Lurdyban próbálgattam én észre se vettem semmit, pedig sokáig nézegettem. Viszont elvileg holnap jön nekem is a teló, kíváncsi leszek.

OnePlus 8T

(#1420) tomboy0013 válasza ZsyfKo (#1419) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Lurdy-s kirakott példányokból legalább 2 fényszivatgasos, mikor bent voltam láttam.

Tihibaby: 64GB-os sötétszürke az Általános.hu-tól.

[ Szerkesztve ]

(#1421) ZsyfKo válasza tomboy0013 (#1420) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Én ezt értem, de én úgy értettem hogy nekem nem tűnt fel mert nem is kerestem. Valószínű ha nem lenne e körül akkora felhajtás akkor a legtöbb felhasználó észre se venné.

OnePlus 8T

(#1422) tomboy0013 válasza ZsyfKo (#1421) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kétszer voltam bent, első körben nekem sem tűnt fel mert akkor még nem olvastam a hibáról, utána viszont már érzékeltem, hogy világosabb az alsó rész egy kicsi, szóval valóban nem tűnt volna fel a dolog ha nem fújják fel a dolgot, legalábbis egy ideig tuti nem. Meg valószínűleg sokan így vannak ezzel akik nem követik a mobilos híreket illetve nem fórumoznak. Ez azért nem akkora baklövés közel sem mint a Mate 20 Pro zöldülő kijelzője. Azzal nem tudnék együtt élni ez meg még csak nem is zavar mert nem igazán látni ha nem direkt azt figyelem.

(#1423) grosy


grosy
senior tag

Megjött OTA-n is a 10-es Miui. Hol lehet azt beállítani, hogy legyen értesítési ikonok a noch mellett?

(#1424) Graphics válasza grosy (#1423) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sehol, az az EU-ban van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1425) grosy válasza Graphics (#1424) üzenetére


grosy
senior tag

Az jó :D
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1426) V@ns


V@ns
aktív tag

Tud olyat a MIUI vagy valami app, hogy ha lehúzom az ujjam a leolvasón, akkor lejöjjön a notification felület? (Honorról jövök, ez az egy nagyon hiányik.)

(#1427) Graphics válasza V@ns (#1426) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Külsős app és root kellhet hozzá.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1428) V@ns válasza Graphics (#1427) üzenetére


V@ns
aktív tag

Akkor jó lesz ez így is :D

(#1429) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Na nekem is megjött a készülék. Tegnap rendeltem ma 9re hozta is a futár Jemilagsm 105ezer szállítással 1 év gari 128Gbos verzió. Próbáltam képet csinálni fekete háttérrel max fényerőn, így sikerült nem tudom így látszik e valami, én semmi zavarót nem veszek észre. [kép][kép][kép]

OnePlus 8T

(#1430) tomboy0013 válasza ZsyfKo (#1429) üzenetére


tomboy0013
veterán

Neked is fényszivárgásos alul. Világosabb alul a kijelző

[ Szerkesztve ]

(#1431) Graphics válasza tomboy0013 (#1430) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fotó nem adja vissza. Becsapós.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1432) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Atyaég hogy ez az Asphalt 9 mennyire brutálul néz ki az S7 edge után, nem tudja valaki hogy a Pubg-t hogy lehet beállítani hogy ne lógjon bele a notchba?

Amúgy rohadt jó ez a teló, eddig nagyon tetszik, piszok gyors, imádom, remélem marad is így.

OnePlus 8T

(#1433) grosy válasza ZsyfKo (#1432) üzenetére


grosy
senior tag

Állítólag az új PUBG frissítésnél már be lehet majd állítani.

(#1434) tomboy0013 válasza Graphics (#1431) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ezen visszaadja, csináltam az enyémről is ilyet az is ugyanígy nézett ki. Úgy látszik ez elég általános jelenség akkor ezeknél a telóknál.

(#1435) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Üvegfóliát milyet érdemes venni rá és honnan éri meg megrendelni?

Gondolok itt a normál "fehér" üvegfóliára vagy a kijelzőt teljesen elfedő fekete keretesre.

Duliee: Azaz, az 5D-s fóliára gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1436) Graphics válasza Wallenberg (#1435) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebay, 5D, [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1437) Pocokk


Pocokk
tag

A Lurdy-s boltnak már él a webshopja! :Y :Y :Y

https://xiaomi.hu/termek/pocophone-f1-okostelefon/

Pocok sajnos nincs készleten még most se.

[ Szerkesztve ]

(#1438) kicsako válasza Pocokk (#1437) üzenetére


kicsako
őstag

Viszont érdemes megjegyezni, hogy valóban lesz 6/128-as Armored Edition 120ezer szép magyar Forintért :C
Ha nem vettem volna meg első héten a simát, most csak is az jöhetne szóba.

Valakit érdekel eladó pocokfon 110ért? alig használt :DDD

(#1439) Pocokk válasza kicsako (#1438) üzenetére


Pocokk
tag

Amúgy nézegettem most Gearbest-et is és elég szigorú akció van ott is Pocokból, kb. 85k-ért meg lehet kapni. Csak én kicsit óvatos vagyok ilyen nagy értékű kütyü rendelésénél ha Kínáról van szó. Pár ezer forintos cuccot vettem már onnan és nem is volt semmi gond, de ez azért annál nagyobb tétel.

(#1440) grosy válasza tomboy0013 (#1434) üzenetére


grosy
senior tag

Én mondjuk a mai napig nem látom, de az is igaz, hogy a Lurdyban vettem, nem az Ahmed GSM fedőcégétől :D
Nem tudom mit szólnál, ha Huawei 20 pro-d lenne, ahol zöld fényszivárgás van körbe, nem csak ("állítólag") alul. A Huawei azt nyilatkozta, hogy mindenki vigye szervizbe, akit zavar, és ESETLEG (!!!) cseréli.

[ Szerkesztve ]

(#1441) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Futtattam egy Anutut. MIUI 10.0.4

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#1442) tomboy0013 válasza kicsako (#1438) üzenetére


tomboy0013
veterán

Vegyél rá egy Dbrand skin-t 3000-ért és ugyanott vagy. 6/128-as kivitelben tényleg 0 értelme van ennek az Armored edition-nek.

(#1443) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ez a telefon üzemidőben veri a Note 5-öst, erre nem igazán számítottam :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1444) retesz147 válasza Graphics (#1443) üzenetére


retesz147
addikt

Note5 SOT-ja, Poco SOT-ja? :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#1445) Graphics válasza retesz147 (#1444) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából SOT-ot most idézni nem tudok a Note 5 kapcsán, viszont azonos felhasználás mellett az RN5 1,5 napot ment, az F1 2,5-et.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1446) Carline


Carline
őstag

Nálam csak 4G használattal, sok mytv nézéssel, bő másfél órás játékkal MSM-Xtended rommal ennyi volt a Redmi Note 5:

Érdekel a Pocok és kíváncsi vagyok itt hogy alakulnak ezek.
A 845 energiatakarékosabb mint a 636?

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1447) Graphics válasza Carline (#1446) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van egy álláspontom, amit igazából alátámaszt a gyakorlat is.

A Snap 845 10nm-en készül, emiatt kevesebbet kér. Emellett az is szerintem befolyásolja, hogy sokkal hamarabb nyitja meg az appokat, gyorsabb és alacsonyabb fogyasztású memóriát kapott, ezáltal szintén hamarabb jut a feladat végére, és utána lemehet alvóba akár a procimag. A tárhely is gyorsabb.

Tartottam először, hogy ilyen erős SoC nekem miért kell, de rájöttem pont ezért. Mert gyors, és mégse eszik sokat.

Magyarán pl egy Mi8 vagy egy Mix2s is simán hozza egy Redmi Note 5 üzemidejét, köszönhetően a gyorsabb feladatvégzésnek.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1448) tomboy0013 válasza Carline (#1446) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ezt hozza a Poco is, nálam közel 1 napos üzemidővel, 2 óra Waze-zel, dupla SIM, mobilnet, Bluetooth, helymeghatározás mellett több mint 9 óra SoT jött ki. És ez nem kiugró eredmény, stabilan hozzá ezeket az értékeket.

(#1449) retesz147 válasza tomboy0013 (#1448) üzenetére


retesz147
addikt

Mix 2S ilyen felhasználás mellett a 4 óra SOT-ot hoz 24 óra alatt. Néha 5 óra is kijön, attól függ milyen alkalmazást használok, pl sok Chrome (ekkor inkább 5 óra), vagy sok Youtube, netán Waze, na ekkor 4 óra....
Sajnos különbség... :O

Xiaomi 13 eu dev...

(#1450) Malák


Malák
aktív tag

AMOLED vs IPS:
Igen, szerintem is szebb a bármilyen OLED kijelző, viszont sokkal drágább is (így nyilván ennyiért nehezen is férne bele a telefonba) másrészt ha eltörik, akkor is sokkal olcsóbban lehet cserélni, ami szerintem szintén nem utolsó szempont egy telefon során.
Részemről marad az IPS, mert mindennapi használat során nem rosszabb annyival (ha még nem szoktál hozzá a másikhoz :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.