Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) forgonati


forgonati
őstag

Azt tudja valaki hogy mi van ezekkel a beépített reklámokkal? Egyre több hír jelenik meg róla hogy a rendszerbe beépített reklámok vannak, tehát nem a browserban. A beállítások közt ugrik elő néha, vagy mikor lehúzod a gyorsindítót. Állítólag ezért is tud ilyen olcsó lenni. Olyasmi mint az Amazon Kindle, ott is van a reklámos verzió ami olcsóbb mint a reklám nélküli. Azzal a különbséggel hogy ott ez fel van tüntetve, míg a Poconál erről nem szóltak a fiúk... Vagy ez csak az indiai verziókban van? Mert indiai videókat láttam, többek között Geekyranjit is háborog emiatt.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#702) joey04 válasza forgonati (#701) üzenetére


joey04
titán

Előfordulhat. Van akinél soha sehol nem jelentkezett, de van akinél igen:

[link]

ki lehet kapcsolni

Szerintem gáz, de nem annyira, hogy dobjam miatta a kiszemeltek listájáról a márkát.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#703) ezmivolt


ezmivolt
tag

Habár erősen hóap vége van de az eustock-nál se híre se hamva....

(#704) PowerBuldog válasza ezmivolt (#703) üzenetére


PowerBuldog
veterán

[link]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#705) tomboy0013 válasza #25286912 (#694) üzenetére


tomboy0013
veterán

115-ért nem nagyon ad senki 128 gigás verziót, plusz WayteQ garancia, plusz céges vásárlóként a GSM boltok nem adnak garit.

(#706) tihibaby válasza forgonati (#701) üzenetére


tihibaby
senior tag

Én még nem találkoztam ilyennel.
Igen,régióváltásnál egyből vannak fura dolgok,most lengyel régión vagyok az arcfelismerés miatt,itt nincs semmi extrém.

(#707) BladePocok válasza kicsako (#700) üzenetére


BladePocok
tag

WELCOME WELCOME WELCOME... ez a csávó :C :C

(#708) KFORboy válasza kicsako (#700) üzenetére


KFORboy
senior tag

Azért az a plüssmadár toszatós front kamera felvétel elég meredek... :F

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#709) Graphics válasza KFORboy (#708) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Te ezt hányadik percnél láttad, mert én nem látok plüssmadarat ,se toszást.? :U

Nincs benne semmi ilyen, két akcióhős figurával játszik csávó. :DDD :C

Plüssmadár :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#710) ezmivolt válasza tomboy0013 (#705) üzenetére


ezmivolt
tag

Azért én bízom benne, hogy a konkurensek látván ezt a sikert, szintén ki fognak rukkolni nagy teljesítményű ám de külcsínben és kamerában szerényebb képességű telefonokkal.

(#711) ezmivolt válasza ezmivolt (#710) üzenetére


ezmivolt
tag

Én igazából azon csodálkozom, hogy ennyi év kellett hozzá, hogy végre valaki ezt meglépje ..

(#712) tihibaby válasza ezmivolt (#711) üzenetére


tihibaby
senior tag

Meglépte már.
OnePlus így kezdte 4 éve a One-al.

(#713) tomboy0013 válasza tihibaby (#712) üzenetére


tomboy0013
veterán

Csak azóta felment annak is az ára.

(#714) Saccco válasza tomboy0013 (#713) üzenetére


Saccco
nagyúr

És a minősége is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#715) tomboy0013 válasza Saccco (#714) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkoriban mentek a polikarbonát, utána a fém most meg az üveg hátlapos telók a konkurenciánál is. Szóval pont annyira ment fel a minőség mint máshol. És az ár is arányaiban nézve. A Xiaomi egy minőségibb telót is jobb áron ad már mint a Oneplus.

[ Szerkesztve ]

(#719) KFORboy válasza _CICAFIU_ (#717) üzenetére


KFORboy
senior tag

Jajj... Mindig ez a legjobb indok mindenre !
Ha nem tetszik a személyes véleményed, vagy épp provokálnak és a kellő öncenzor mellett is egyszerűbben fogalmazol már személyeskedés és trallala...
A csókos meg a modi mindent írhat... Avagy a vamzer csókos minden jelent és sikert is ér vele...

Pedig az igazságszolgáltatásban sem úgy van, hogy ha valaki sérteget, provokál aztán hókon vágod téged húznak meg ha hivatalos útra kerülne a sor...
Bár whatevör...

A kövi topik tiltásom meg innen lesz, gondolom olyan frappáns indokkal mint a hangulatkeltés...

Amm a kijelző flémelést tényleg nyugdíjazni lehetne...
Fizikai méretében a telefon alatta van a mostani sztenderd többi tepsijének mint pl a redmi 5 plus, note 5... De a kijelző mégis nagyobb.

Ha le van rejtve a notch, akkor viszont pont akkora a kijelző mint egy Redmi 5 Pluson, Note5-ön (5.99")

Tehát a notchot inkább úgy kellene felfogni mint extra kijelzőaximalizálás, mivel a hardveremelemeknek ott így is úgy is kell a hely, de másutt nem, emiatt ajcsi képernyő káva helyett... Ha nem ez lenne ott akkor semmi lenne.

Mellesleg a színei nagyon szépek (a Mi8-asnak meg Amoled ellenére valahogy nagyon nem oké)

Az, hogy infra front kamera, közép kat. Dupla hátsó, műanyag insulation a keret perem és kijelző üveg között, csillió gigabájt ram és rom... Már csak hab a tortán az SD845 mellett...

De inkább minél kevesebben vegyék felőlem :DDD , így tuti jut nekem is Armored verzió a kövi készletből !

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#720) retesz147


retesz147
addikt

Tulajok.

Kijelző időtök (sot) hogy alakul a "bitang" akksival?

Nálam a Mi A1 ha eléri a 4 óra SOT-ot, nagyon örülök.

Folyamat 4G v. wifi,dualsim, kb 30perc hívás, fényerő 50%+,de inkább automata, fb messenger, 2 e-mail szinkro, folyamat BT amazfit óra miatt, zabál rendesen a Mi Home és Mifit is. Zene, játék, gps ebben 0.

Továbbá arcfeloldást használjátok, jól működik?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#721) Tomi13 válasza retesz147 (#720) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Én ma tettem fel tölteni, utoljára tegnap előtt este töltöttem, 14% volt hátra és képernyő használatra 6 óra 49 percet írt ki. Megy 2 simmel a 4G vagy a wifi, gps-t használok napi 2x 40 percet,,sokat telefonálok, 3db. email szinkron, fény automatán, játszani nem sokat játszok, folyamatos bt van a óra meg a kocsi miatt.
Az arcfeloldás hibátlan, még a sötétben is, egyedül annyit kellett mókolni vele, hogy át kellett a régiót indiaira állítani, különben nem jelent meg ez a funkció.

(#722) retesz147 válasza Tomi13 (#721) üzenetére


retesz147
addikt

Ezt kb hasonló használatnak mondanám mint én, bár a 2x40 perc gps az fincsi! Meg a készenléti időd alapján szépen elmegy alvó állapotba.
:R

Mi 8 topicban találkozni 8 órás sot-okkal, de azt hogy? :F
Mix 2s megfeneklik kb 4,5 óra környékén.

Xiaomi 13 eu dev...

(#723) tihibaby válasza retesz147 (#722) üzenetére


tihibaby
senior tag

1 nap 17 óra,17%-on vagyok,9óra kijelzőidővel, ebből 12 óra melóhely tré wifivel,böngészés,zene,film,kevés játék.
Ezek a sot-ok annyira egyénfüggők,nincs két egyforma! :N

[ Szerkesztve ]

(#724) nikilauda válasza retesz147 (#722) üzenetére


nikilauda
senior tag

Csak megerősíteni tudom az előző hozzászólót. Hasonló feltételekkel használom és kiváló kijelzőidők jönnek ki.
Én kevesebbet navigálok, de a Spotify folyamatosan megy a kocsiban BT-n.
Óra szintén BT, két email, internet használat, kb 30-40 üzenet. Nem kell aggódni azon, hogy kibírja-e a napot.

(#725) tihibaby válasza Tomi13 (#721) üzenetére


tihibaby
senior tag

A két sim,már eleve többet fogyaszt,de sztem jó ez a sot a te használatod mellett is.
Fiók mehet Lengyelország,ott is engedélyezett az arcfeloldás a frissítés óta.

[ Szerkesztve ]

(#726) retesz147


retesz147
addikt

Köszönöm mindenkinek!

Xiaomi 13 eu dev...

(#727) Aky


Aky
tag

Egész használható gcam apk [link]

Feltelepítettem, bár még nem volt időm igazán tesztelni. Kiváncsi lennék majd a ti véleményetekre is.

(#728) Graphics válasza KFORboy (#719) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Plüsskacsa hol van a videóban?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#742) Tomi13 válasza Baltás Harry (#740) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Szia, holnap megyek a Lurdy-ba az üzletbe, megkérdezem neked ha addig ráér.

(#743) laciba77 válasza Baltás Harry (#740) üzenetére


laciba77
tag

Nem lehet.

(#744) grosy válasza Graphics (#741) üzenetére


grosy
senior tag

Igazad van!
Nekem az új frissítés óta, mintha érzékenyebb lenne a gyro, főleg az Asphalt 9 közben érzékeltem. Nálatok valami észrevétel?

(#745) Baltás Harry válasza Tomi13 (#742) üzenetére


Baltás Harry
újonc

Nagyon köszi mert nincs még web én meg odébb tanyázok egy kicsit.

(#746) grosy válasza Baltás Harry (#745) üzenetére


grosy
senior tag

Ha lehet majd kapni, akkor érdemes felhívni őket, mert nagyon jófejek, és félre teszik Neked, ha nem tudsz egyből érte menni. Nekem pl. úgy lett Poco-m, hogy valaki lemondta, és félre rakták nekem is azt.

[ Szerkesztve ]

(#747) Baltás Harry válasza grosy (#746) üzenetére


Baltás Harry
újonc

Hát az lesz köszi. Azt hittem már lehet kapni.

(#748) Tomi13 válasza Aky (#727) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Bocsánat a noob kérdésért,de ez a gcam mire jó?

(#749) ollie válasza Tomi13 (#748) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A google camera app-ja, amivel sokszor jobb képeket lehet készíteni, mint a gyárival, legalábbis a legtöbb telefonon.

***

(#750) Saccco válasza Tomi13 (#748) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az a Google saját kameraszoftvere. Leginkább a HDR+ mód miatt ácsingózik mindenki utána. Alapvetően egy nagyon jól eltalált kameraalkalmazás.

szerk.: 4 sec :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.