Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) meridaharcos válasza tomboy0013 (#1996) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Nézegettem a mobil szerkesztett fotós topikban a Night Sight Gcam képeidet, keresem az állam.
Ugye ehhez a progihoz pite, ahhoz meg jelenleg bl nyitás kell ?
Pár beállítást megsúgnál, hogy hogyan lehet ilyen szép esti képeket készíteni azon kívül, hogy az említett progit/módot használva ?
Köszönöm előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#2002) tomboy0013 válasza PowerBuldog (#1997) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nappalira is azt használom :D Csak gondoltam mutatom, hogy nincs értelme a Gcam mellett nagyon várni a gyári éjszakai módot mert nem egy súlycsoportban játszik a 2 szoftver.
A 960fps-re viszont kíváncsi vagyok.

(#2003) Bagoly01 válasza HercsY (#1998) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Gondolom egyiksem global verzió sajnos.

(#2004) MiZo1990 válasza meridaharcos (#2001) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Nem feltétlen kell hozzá bootloadert nyitni!

Ha felrakod a globál bétát innen, akkor már tudod telepíteni a GCam app-ot, emlékeim szerint ez működik nekem.

A béta elvileg hetente frissül, kisebb hibák előfordulhatnak, de napi használatra alkalmas.
Miután letöltötted a zip fájlt, másold a telefonra és szoftverfrissítő 3 pontos menüjéből tudod telepíteni.
Ez azzal jár, hogy minden beállítást és programot töröl, tehát gyári visszaállítást csinál.

Az éjszakai módon nagyon nincs mit beállítani, csak arra kell figyelni, hogy ne mozduljon el a kezed.

(#2005) tomboy0013 válasza meridaharcos (#2001) üzenetére


tomboy0013
veterán

Bocsi, hogy nem válaszoltam csak olyan kis idő telt el a kommentjeink között hogy nem vettem észre hogy írtál. De előttem a kolléga korrekten leírta a dolgokat. Menüből telepíthető béta elég hozzá és flottul működik a Night Sight.

(#2006) meridaharcos válasza MiZo1990 (#2004) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm szépen, neked is tomboy0013 !
Hétvégén megyünk Zágrábba, megpróbálok én is alkotni valamit.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#2007) D1L1ZS válasza kelzsoca (#1995) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi az infót! Értesítést kértem! Holnap szerintem 30 percenként ránézek majd az oldalra is, nehogy lecsússzak róla! :) :D :DD :DDD

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#2008) Balazs_


Balazs_
aktív tag

De miért ilyen jó deal az eustockos, ha arra csak 1 év garancia van?

(#2009) PowerBuldog válasza Balazs_ (#2008) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mert az a hivtalos forgalmazó által adott garancia. Hivatalosan a gyártától van a termék. Nem holmi sufni. Ugyan ennyit ad rá a Lurdy-s Xiaomi.hu is.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2010) Bagoly01 válasza Balazs_ (#2008) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Minden a bolt hozzá állásán múlik. Pl volt olyan bolt ahol kötözködés nélkül készüléket cseréltek, ahelyett hogy javították volna és hetekig várni kellett volna rá. Nem minden arany ami fénylik.

(#2011) totya79 válasza Bagoly01 (#2010) üzenetére


totya79
tag

Akkor nyilvàn a Xiaomishop 2 éves garija is meggyugtató lehet...🙂
Most előre utalàs esetén,plusz 6 honap garit adnak😊

[ Szerkesztve ]

(#2012) PowerBuldog válasza totya79 (#2011) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csak ki kell várni míg megrendelik az aliról vagy a gearbestről. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2013) totya79 válasza PowerBuldog (#2012) üzenetére


totya79
tag

Igen?😂

(#2014) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Akit érdekel, ismét töltöttem fel néhány Night Sight képet a minőség szemléltetésére céljából éjszaka és naplemente idején.

(#2015) ggeleven válasza totya79 (#2011) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem most dobtak vissza egy rendelést 3 hét után, mert nem tudják az általam már kifezezett áron beszerezni a készüléket. Most várhatok heteket mire visszakapom az előre utalással kifizetett összeget. A bizalom elveszett, mert közben folyamatosan félretájékoztattak.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2016) meridaharcos válasza tomboy0013 (#2014) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Néztem a képeket, dúrván jók !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#2017) Graphics válasza totya79 (#2013) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyit tesznek, hogy dropshipperkednek... Nincs rizikó, minimális a készlet, ezáltal kisebb a bukó kockázata...

Dobnak rá vmi garit és kész... Ezért nem is kap az ember normális számlát magánszemélyként, hanem csak valamit...

Aliexpress Mi Store azt hiszem ahonnan és még máshonnan is rendelnek, EU shippinggel... Először Angliába megy a motyó, majd utána ide... A többit könnyű kitalálni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2018) totya79 válasza Graphics (#2017) üzenetére


totya79
tag

Értem,vilàgos.
Akkor kérlek akik jàrtasak,mondjàk el honnan érdemes rendelni,hogy nyugodtan aludjon az ember🙂

(#2019) Bagoly01 válasza totya79 (#2018) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Szerintem Turbadó jó. Én a Firstphone-ból rendeltem azzal sem volt gond.

(#2020) meridaharcos válasza Bagoly01 (#2019) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Én Turbadó-nál vettem, eddig jó a tapasztalat. Alul fényszivárgásos volt a kijelző, írtam nekik hétfőn, egyből jött a válasz. Kedden elvitte a futár, ma hozta is az újat, ezt végig kommunikálva és ingyen. Én ajánlom. Ja és az új már tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#2021) Bagoly01 válasza meridaharcos (#2020) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Ugyan ezt hallottam másoktól is! :)

[ Szerkesztve ]

(#2022) bajusz15


bajusz15
senior tag

Na megjött az üvegfólia, használható, külsőleg a teló megszokást igényel, de ami a legfontosabb számomra: napszemüvegben ez már nem teljesen sötétkék álló módban, hanem a szivárvány minden színében pompázik, 5mp alatt megfájdult a szemem tőle. :((( Nem akartam külföldről rendelni, de nekem, mint szemműtét után álló személynek kötelező a szemüveg, így ha valakinek van polarizált szemüvege és olyan fóliája, amivel tökéletesen látszik a kijelző ne tartsa magában, mert így számomra használhatatlan a telefon napszemüvegben. Előre is köszi.

(#2023) totya79 válasza Bagoly01 (#2019) üzenetére


totya79
tag

Köszi mindenkinek.
Ez a Turbado szimpinek tűnik,àrban sem rosz.

(#2024) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok!

Honnan érdemes rendelni Poco-t? Turbadot néztem meg a Vip Phonet a hivatalos oldalon két hét mire beszerzik. Ha jól értelmeztem a fent említett két oldalról gyártói garancia van? Köszönöm a válaszokat. :R

(#2025) ggeleven válasza Lazika (#2024) üzenetére


ggeleven
őstag

Eustockon pár perce lett készleten piros és fekete 6/128-as! Gyorsan el fog fogyni, szóval hajrá! :D
Egyet már vettem is! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2026) totya79 válasza ggeleven (#2025) üzenetére


totya79
tag

Ott jo az àr a 128-asra,viszont a gari 1 év.Turbadon a 64-es csak 5000-el olcsobb,viszont 2 év gari....

(#2027) PowerBuldog válasza ggeleven (#2025) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én is behúztam egyet. :))

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2028) ggeleven válasza totya79 (#2026) üzenetére


ggeleven
őstag

Viszont nincs piros és a 64 GB kevés, ha valaki két SIM-mel használja (legalábbis szerintem nagy fájlok tárolása és ilyen jó kamerák esetében). De hát kinek mi ugyebár. ;)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2029) D1L1ZS válasza ggeleven (#2025) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Már én is behúztam egy feketét! Ma kb. óránként néztem az oldalukat, nehogy elkapkodják! :) :D :DDD

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#2030) totya79 válasza ggeleven (#2028) üzenetére


totya79
tag

Persze kinek.mi🙂
Én 1 sim-ben gondolkodom,és inkàbb a több garira koncentràlok🙂

(#2031) PowerBuldog válasza totya79 (#2030) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én meg a biztosabb háttérben. Számomra elfogadhatóbb az 1 év hivatalos forgalmazói gari mint kétséges 2 év.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2032) Graphics válasza PowerBuldog (#2031) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én is inkább erre hajlok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2033) totya79 válasza PowerBuldog (#2031) üzenetére


totya79
tag

De ott kétséges a 2 év?

(#2034) ggeleven válasza D1L1ZS (#2029) üzenetére


ggeleven
őstag

12:25-kor kaptam az értesítő mailt, 12:28-kor meg a vásárlást visszaigazolót. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2035) Aryon87


Aryon87
félisten

Szep estet, akkor csatlakozom a taborhoz egy szurke/fekete peldannyal :)

Szamithattok ram sok-sok fotora, szal keszuljetek fel. (Sok embernek segitettem mar igy mas markanal)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2036) kelzsoca válasza totya79 (#2033) üzenetére


kelzsoca
félisten

A vásárlók többsége egy év alatt leamortizálja a készülékét (vízkár, ütés, repedés, deformálódás, kijelző törés stb..) így a két éves jótállás lényegében kevés esetben érvényesíthető/használható ki.
Tehát többnyire vevőcsalogatónak jó az egy évnél hosszabb jótállási idő ígérete.

https://vertigostore.eu

(#2037) totya79 válasza PowerBuldog (#2031) üzenetére


totya79
tag

Esetleg eustock-tól vásárolt készülékre,van valakinek garanciális javítás tapasztalata?

(#2038) PowerBuldog válasza totya79 (#2037) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Wayteq javítja. Ergo elég ha azzal van valakinek tapasztalata. (nálam 1db pixel hiba miatt nem cserélték a kijelző (mi a1) , de ez sajnos máshol is így van)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2039) meridaharcos válasza MiZo1990 (#2004) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Halihó!

Global béta telepítésnél azt írja az említett három pontos frissítésnél, hogy mivel nem egyezik az android verzió, próbálkozzak fastboot módban...
Mennie kéne ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#2040) totya79 válasza PowerBuldog (#2038) üzenetére


totya79
tag

Igen közben leesett,hiszen az itt nemrégiben a hardverapron eladó mobilszervíztől vett note3-as telóm is ott volt javításon.Na én még dilemmázom,hol kéne venni...

[ Szerkesztve ]

(#2041) tomboy0013 válasza Aryon87 (#2035) üzenetére


tomboy0013
veterán

Üdv köztünk (az a legszebb ;] )

(#2042) Aryon87 válasza tomboy0013 (#2041) üzenetére


Aryon87
félisten

Pirosat siman bevallaltam volna ha lenne, nagyon vad azzal a telo. De a kek is szep (de a legszebb kek kulso meg mindig a Honor 8 es 9).

Amugy az enyemen nem latszik fenyszivargas.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2043) MiZo1990 válasza meridaharcos (#2039) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Korábban írták, hogy nekik is volt probléma a stabilról bétára váltásnál.

Először ezt tették fel (én is) a stabil MIUI 10-ra.
Telepítés és beállítás után elvileg rögtön jelzi is a friss verziót a rendszer frissítő.

(#2044) tomboy0013 válasza Aryon87 (#2042) üzenetére


tomboy0013
veterán

Dbrand skin van a telóhoz, azzal fel lehet turboznia külsejét ha nem rakod tokba.

(#2045) Aryon87 válasza MiZo1990 (#2043) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is leszedtem, de nem engedi. Sikertelennek írja.
MIUI Global 10.0 Stabil
10.0.6.0(OEJMIFH)
Ezeket látom az infóknál.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2046) PioDVD válasza kelzsoca (#2036) üzenetére


PioDVD
senior tag

Ez így meglehetős túlzás, a 4 fős családunkban egyedül a fiam telefonja tört, az is azért, mert valamiért kivette a tokból és úgy esett le. Mindannyian ejtettük el, de a tok+fólia/üveg jól működik. De a környezetemben is csak arról tudok, aki igazi hülye, semmire sem vigyáz, de legalább vagánynak tartja, ha csapkod meg földhöz vág dolgokat.

(#2047) kelzsoca válasza PioDVD (#2046) üzenetére


kelzsoca
félisten

Visszanézve az elmúlt 20 évre, amit aktívan mobil eszközök között töltöttem, (szoftverfejlesztő, közösségépítő, kereskedő) figyelembe véve az itt szerzett tapasztalatokat/visszajelzéseket, úgy érzem nem volt túlzás amit leírtam. ;)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#2048) Aryon87 válasza Aryon87 (#2045) üzenetére


Aryon87
félisten

Valaki esetleg?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2049) nojbispeed válasza totya79 (#2018) üzenetére


nojbispeed
csendes tag

Szia extreme digitálnál 2év garit adnak. Ha újra vennék nem a ludryban vettem volna tuti. 2 év garit ad az extreme nagy cég nem fog szórakozni a garanciával. A másik kérdésem lg g4-em volt. Ugyan olyanra szeretném formálini a Pocophone-t is. Kezdő kéroernyőt 3 részre szeretném osztani középen ne legyen widget csak a 2 oldalán. Ha jobbra és ballra húzom. Utána amikor a menübe lépek be.ott lapokat szeretném h tudjak lapozgatni benne és össze szeretném tenni a hasonló appokat egy kötetbe ah az Iphone is csinálja. Jófogást ebayt alliet így gondolom. Továbbá a nem használt appokat el szeretném rejteni. Néztem G4 launchert de semmi. Ha nyitom a telefont akkor ugrik a Lurdys gari?

(#2050) RTG válasza nojbispeed (#2049) üzenetére


RTG
tag

Érdemes megnézni a Turbado.hu - n a premium szolgáltatást. Én onnan, úgy fogom venni, ha lesz újra 128-as.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.