Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Graphics válasza Wallenberg (#1849) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2 év gyártói garancia, vagy 2 év forgalmazói?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1852) PioDVD válasza Wallenberg (#1847) üzenetére


PioDVD
senior tag

Én egyelőre a mi 8 felé hajlok és azt nagyon drágán adják, még a kedvezménnyel is drágább, mint máshol. Marad a várakozás, szerencsére nem égető a teló csere, bár jól esne. :)

(#1853) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Kezdőképernyőn hogy lehet változó hátteret beállítani?

OnePlus 8T

(#1854) DamianB válasza PioDVD (#1852) üzenetére


DamianB
őstag

A Pocot cserélnéd Mi8ra ? Mikor össze hasonlítottam mindkettőt nekem a Poco egyértelműen jobb volt.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1855) PioDVD válasza DamianB (#1854) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem, egy 4 eves zte-t. Csak még nem döntöttem, így itt is olvasgatok, aztán gondoltam, szólok az ED-s lehetőségről.

Engem főleg az nfc és a galileo gps húz a mi 8 felé. Az amoled nem mozgat meg, igaz, még nem is láttam. Talán támogatás terén is előnyben lesz a mi 8, mint egyik csúcs telefon.

De, mint írtam, még nem végleges. Ha mi 8 akcióra várva beesik valami igazi combos ajánlat Poco-ra, lehet, inkább ez lesz.

(#1856) ZsyfKo válasza PioDVD (#1855) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nem hinném hogy előnyben lenne támogatás téren, amennyi telefont dob ki a gyártó nem kap tovább támogatást mint a többi, a Poco viszont nyitott a custom romok felé, nekem ez inkább előny. Nekem a Poco ips kijelzője jobban tetszett, a Mi8 GPSel meg voltak gondok rendesen de azt nem tudom hogy orvosolták e.

OnePlus 8T

(#1857) DamianB válasza PioDVD (#1855) üzenetére


DamianB
őstag

Én amoled parti vagyok de a Poco kijelzője nekem is jobban tetszett mint mi8 e

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1858) arni1


arni1
aktív tag

Bluetooth-on streamelnék zenét a kocsiba, kapcsolodik, de a zenét csak a telefon hangszóróján hajlandó lejátszani. Minden opció bepipálva a mobilon. Olvastam hogy codec probléma lehet, dev optionsben próbáltam is megváltoztatni, de nem tudom/lehet. Minden más telóval megy a stream. Valaki talált már megoldást?

(#1859) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Halihó!

Egy üvegfóliával meg tudna szánni valaki Székesfehérvár - Várpalota viszonylatban ? Sajnos az enyém még késik... Fizetném vagy rendelnék helyette.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1860) Beri válasza arni1 (#1858) üzenetére


Beri
addikt

Több mint valószínű, hogy a másik oldalon kell keresni a hibát. Csomó autóban csak a hívást tudod kihangosítani és szűzlányokat kell áldozni a zene átviteléért. Milyen szekér?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#1861) Atis93 válasza PioDVD (#1855) üzenetére


Atis93
csendes tag

Galileo megy a pocoknak is.

(#1862) Wallenberg válasza F-ECT$ (#1850) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Igen, szerintem megérte a +5000 Ft-ot a +1 év garancia.

Duliee (1851): 2 év gyártói garancia!

PioDVD (1855): Asszem 170 a Mi 8 az Edigitalnál, igaz? Az EU Stock-on 140, de ott 1 év a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#1863) arni1 válasza Beri (#1860) üzenetére


arni1
aktív tag

Honor 8 volt ezelőtt, semmi gond nem volt, párosít, kapcsolódik, zene indít és már megy is. vw cc 2012 rcd315

S8-cal párosítva is simán ment.

(#1864) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Jelenleg MIUI 10.06 a legfrissebb a telefonra?

Nálam nem talál újabb frissítést.

Pie mikor jön? Tudja valaki? Úgy hallottam, hogy a Mi A2-re már jön hamarosan vagy oda már ki is jött?

[ Szerkesztve ]

(#1865) tomboy0013 válasza Wallenberg (#1864) üzenetére


tomboy0013
veterán

A MI A2 Android One teló, ne keverd a MIUI-s Xiaomi-kal. A Pie valószínűleg jövő év elején jön Poco-ra, de még nincs biztos infó. De béta programban már lehet használni (én is úgy használom).

(#1866) PioDVD válasza Atis93 (#1861) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz mindenkinek!

Galileo: én úgy gondoltam, az a soc-tól függ. Ami ugyanaz, mint a mi8-ban. De sehol nem írták a Poco-hoz, így elkönyveltem, hogy itt nincs, talán mégsen a soc-ban van, talán letiltották. Ezek szerint csak rosszul írják mindenhol?

Fényvadász: közben láttam, hogy a Poco főnök megígérte, a Pie utódját is megkapja a Poco, szóval ez rendben.

DamianB: én még nem láttam amoled-et, de nekem tök elég az ips. Ahogy olvastam, nem több a fényerő, pedig az még olyan dolog lenne, hogy megérne többet nekem, a mostani teló is napfényben nem az igazi. Illetve a szemem. Azaz úgy együtt. :)

Wallenberg: Igen, 170 és 160 (64 GB), nagyon vad ár. Viszont a Poco 120 és 110 e, az már egészen vállalható ár, mármint a -7 %-kal.

Igazából akkor az nfc hiánya fájna, meg kamera terén gyengébb kissé.

Várom az akciókat. :)

(#1867) Wallenberg válasza PioDVD (#1866) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Én gyorsan megvettem, mondom itt van 2 év gyártói garancia és az ár sem teljesen elrugaszkodott.

Viszik is a telót az Edigitalból, mint a cukrot. Jó, van olcsóbb ár is, mint 120, de az általában 1 év garit jelent vagy mobilboltos ár.

[ Szerkesztve ]

(#1868) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Akit érdekel itt talál pár fotót amit a Google Camera Night Sight módjával készítettem.

(#1869) Beri válasza arni1 (#1863) üzenetére


Beri
addikt

Ha nem használtál semmi fejegység-átkúró szolúsönt (van olyan megoldás, hogy hívásnak kamuzza a zenét és akkor a fejegység elhiszi neki, hogy csak hazatelefonál mint ítí és hajlandó játszani amit csak akarsz), akkor tényleg a telefon csinál rosszul valamit. Emlékszem, fordokban volt olyan, hogy csak hangutasítással lehetett a zene lejátszását bekapcsolni, nem volt a menüben semmi ilyesmi, hiába kerestem. Aztán a gugli segített. Miután átállítottam a német bérautó nyelvét angolra, meg is értette a villanynéni, hogy mit akarok tőle és játszotta a mötált :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

(#1870) DamianB válasza PioDVD (#1866) üzenetére


DamianB
őstag

Ha ár érzékeny vagy mindenképpen Pocok ha viszont 170 körül nézzel telót akkor már inkább OP 6t ajánlanám .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1871) Aky


Aky
tag

Linus custom romot telepít a pocora, kicsi lineageOS promo :)

katt

(#1872) ZsyfKo válasza Aky (#1871) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Néztem tegnap este, de nem akarom kockáztatni a garit, pedig szívesen feltenném.

OnePlus 8T

(#1873) PioDVD válasza DamianB (#1870) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem, 170-ért, de 140-ért sem veszek telót. :) 100 e az ingerküszöb, a Poco már majdnem ott jár itthon is, a Mi 8 egyelőre csak Kínából közelíti időnként. Karácsonyig várok, hátha akad valami.

(#1874) arni1 válasza Beri (#1869) üzenetére


arni1
aktív tag

Semmit, default minden. Minden mással (amit próbáltam ment) de ezzel nem. :F

(#1875) PowerBuldog válasza ZsyfKo (#1872) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Gyári Rom vissza, bootloader bezár és kész.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1876) ZsyfKo válasza PowerBuldog (#1875) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Hmm, na ha nagyon unatkozom 😁 (szerintem a két és fél év alatt hozzászoktam hogy a Samsung hardveresen jelez ha unlockolod, Sony Z2t agyon romoltam mert ott is bármikor vissza lehetett csinálni.)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#1877) arni1 válasza arni1 (#1874) üzenetére


arni1
aktív tag

Délután 10.0.6.0(OEJMIFH) verzió jött rá, megoldódott a probléma.

(#1878) ZsyfKo válasza PowerBuldog (#1875) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Még mindig olyan sokat kell várni a nyitásra?

OnePlus 8T

(#1879) Alonso69 válasza ZsyfKo (#1878) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Az attól függ,hogy mióta van Mi fiókod,de nagyon rövid idő az engedélyezés most már. (egy fél óra alatt megvolt a nyitás és a TWRP )

Xiaomi 12

(#1880) PioDVD válasza PioDVD (#1866) üzenetére


PioDVD
senior tag

Most nézem, hogy a mi 8-cal szemben itt van sd, az nálam pozitív, főleg, hogy így biztos elég a 64 GB-os verzió is.

Annyi kérdésem lenne, hogy ha jól emlékszem, a Poco 2 féle kijelzővel készül. Ha a rosszabbat fogja ki az ember, mennyire gáz? Mintha körbe bevilágítás rémlene, vagy a notch körül. Hozzáteszem, nem vagyok maximalista, a mostani telefonomon pl. van egy elég nagy világos folt (zte red bull típushiba), de nem zavar, nem "áll rá" a szemem, nem idegesítem magam vele.

(#1881) DamianB válasza PioDVD (#1880) üzenetére


DamianB
őstag

Akkor teljesen mindegy amelyiket én láttam azon alig volt látható

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1882) gvereb1


gvereb1
csendes tag

Sziasztok, van pár kérdésem a kamerával kapcsolatban

Milyen helyzetekben jobb a google camera, mint a mi camera? Csak az éjszakai mód, vagy nappal is? A gcam csak főkamerát használja, vagy érzékeli az 5mp-set is?

(ma megyek a poco-ért és nem értem miért beszéltetek sokat a gcamról)

(#1883) mr.perfect válasza gvereb1 (#1882) üzenetére


mr.perfect
tag

night sight (gcam) tuti jobb mint a saját.. de majd próbáld ki magad és meglátod..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#1884) tomboy0013 válasza gvereb1 (#1882) üzenetére


tomboy0013
veterán

Minden téren jobb a gcam, az 5mp-est szerintem nem használja de 1 kamerával is jobb portrét csinál mint a sima app. Az előlapival is.
Plusz elérhető a Gcam Night Sight módja is amivel szépen kidolgozott RAW minőséget lehet elérni, pár kommenttel visszább linkeltem képeket amik ezzel a móddal készítettem.
Nappali viszonyok között viszont a gyári kamera is elég jó, tehát azzal sem lesz problémád. Szerintem ebben az arkategoriaban igen erős ajánlat kamera szempontjából is ez a teló, pláne hogy fullos Gcam is telepíthető amivel közel Pixel szintű fotók készíthetők (mondjuk én nappali viszonyok között úgy gondolom simán hozza amit a Pixel 2 és ez igencsak jó).

(#1885) PioDVD válasza DamianB (#1881) üzenetére


PioDVD
senior tag

Köszönöm!

(#1886) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Kérhetek valakitől egy linket a gcam-hoz amiben működik a nighsight ?

This is the way

(#1887) tomboy0013 válasza RaZroX (#1886) üzenetére


tomboy0013
veterán

Béta Pie kell hozzá. [link]

(#1888) RaZroX válasza tomboy0013 (#1887) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát ez szomorú... azért köszi!

This is the way

(#1889) Alonso69


Alonso69
senior tag

Hali. :)
Még egy Miui alapokon nyugvó Rom vált elérhetővé:[link]
Twrp-ből telepíthető.
Egy spanyol fejlesztés első kiadása, lesz több is :)
Ami egyedivé teszi:[link]
Felraktam [kép]nagyon jó ,de a gyári kamerát nem tudtam elindítani és a Rádiót sem találtam benne,ezért a Miglobe ment vissza.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1890) iassak válasza Graphics (#1803) üzenetére


iassak
csendes tag

Én ennél az üvegfóliánál, (és több másiknál is, leszámítva a drága Nillkint) azt vettem észre, hogy nincs kifúrva illetve festéktelenítve az értesítő led felett. Ez így van, vagy csak hanyagul fénképeznek a kínaiak?

(#1891) fery02


fery02
addikt

Nem jelzett itt még senki sem, hogy a pár héttel ezelőtti nagyon jó GearBest-es akcióban (82ezer Ft) rendelt telefonját feladták-e már, ezért most én említem, hogy az enyémet feladták. :)

Pontosan még 21-én feladták, szóval már elvileg bő hete úton van, azóta meg még nem frissült a tracking, de az nem feltétlenül baj.

(#1892) meridaharcos válasza fery02 (#1891) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Melyik verzió volt ennyiért ? 64/128 ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#1893) DamianB válasza meridaharcos (#1892) üzenetére


DamianB
őstag

Bocs az okoskodásért de 64 es ha jól emlékszem pár napig meg volt eu raktáras 90-95 körül volt hogy be raktam kosárba és majdnem megrendeltem. :DD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1894) fery02 válasza meridaharcos (#1892) üzenetére


fery02
addikt

Természetesen csak a 64-es. :)

(#1895) Graphics válasza iassak (#1890) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az értesítési led a készülék alján helyezkedik el, és az üvegfólia is pont addig ér, így a LED simán villan és látszódik is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1896) Tubk válasza meridaharcos (#1892) üzenetére


Tubk
csendes tag

Nekem 88 000 ért jön 128Gb- os GB től :) és nekem is feladták elvileg 20-an :C

[ Szerkesztve ]

(#1897) Graphics válasza Tubk (#1896) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

126GB? AKkor az hamisítvány ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1898) Tubk válasza Graphics (#1897) üzenetére


Tubk
csendes tag

eltévedt az ujjam :DD

(#1899) iassak válasza Graphics (#1895) üzenetére


iassak
csendes tag

Hmm. Nálam a LED teteje 3 mm-re van a teló aljától, és 2 mm-re az üveg aljától. Igazán lefedhették volna azt a 2mm területet is. Már volt rá esetem, amikor egy full fedésű üvegfólia mentette meg a kijelzőm sarkát.

(#1900) Graphics válasza iassak (#1899) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs az 3 mm.

1,5mm inkábbb.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.