Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat!
Hmm még a gyárinál is jobbat? Ezt ki kell próbálnom...
Ami számomra abszolút viszi a pálmát a Poco-ban az a kamera része, kifejezetten bénán fotózok,de ezzel a telefonnal nagyon jó képeket tudok készíteni. :)

(#752) Laki


Laki
tag

Üdv! Vennék egy ilyet de kérdeznék ha megengeditek.Tudja a duplakoppot?Valamint ugyanugy témázható mint pl: a redmi5?Gondolok arra hogy összevágni egy témát azokból amit letöltök.Mindkét sim tudja a 4-G t?
Köszönöm!

(#753) Saccco válasza Laki (#752) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tudja a duplakoppot.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#754) tihibaby válasza Laki (#752) üzenetére


tihibaby
senior tag

Lehet témázgatni is,igaz más régióra kell váltani,pl. Hong Kong.
Megcsinálod a saját témád,elmented és válthatsz vissza bármilyen régióra,amit letöltöttél téma,az is megmarad.

(#755) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Tulajokhoz lenne a kérdésem.
A kamera mennyire gyors, illetve mennyire stabil pl. bemozdulásra mennyire érzékeny?
Gyerekek miatt kérdezem, mert Ők mozogni fognak... :)
Szóval mennyire jó ebből a szempontból? Még a OP6-on gondolkodom, de azért árban van különbség...

Van akinek van összehasonlítási alapja OP6 és Poco között?

(#757) tomboy0013 válasza WolfLenny (#755) üzenetére


tomboy0013
veterán

Automata módban 100%-ig egyik okostelefonról se mondható el hogy erre alkalmas lenne, manuális mód viszont van benne azzal megoldható.

(#758) grosy válasza joey04 (#702) üzenetére


grosy
senior tag

Köszi a leírást, ezen végigmentem. Azt szeretném kérdezni, hogy így már nem fordulhat elő, hogy magától telepít fel alkalmazásokat? Pl. Booking.com egyszer csak ott lett az alkalmazások között.

(#759) tihibaby válasza grosy (#758) üzenetére


tihibaby
senior tag

De,előfordulhat,ha más régióra váltasz.

(#760) grosy válasza tihibaby (#759) üzenetére


grosy
senior tag

Ohh, köszi, tényleg volt tegnap :)

[ Szerkesztve ]

(#761) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!
Xiaomi boltba betértem (már megint :D ) a minap , megkérdeztem az egyik eladót, hogy Poco, Poco armored, Poco 256, Poco 256 armored? Esetleg?
Azt a választ kaptam ez alkalommal, hogy csak ami ki van állítva azokból fog majd érkezni, tehát az alap színek és max 128/6-ban.
Eltelt már egy kis idő azóta, hogy megjelent, van valaki esetleg aki be tudott szerezni egy 256/8-as modell? Ne adj Isten, itthon tette?
Nem nagyon érdekel, ha nem armored, a tárhely-memória páros fontosabb nekem.

Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#762) grosy válasza V@ns (#761) üzenetére


grosy
senior tag

8/256 van egyáltalán globál verzióban?

(#763) V@ns válasza grosy (#762) üzenetére


V@ns
aktív tag

Szerintem van, random keresésre ezt dobta.

(#774) daikyu


daikyu
csendes tag

Van esetleg itt MI 8 tulaj is? Mennyivel vastagabb ez annál? Illetve a Super Amoled és a Poco féle IPS LCD közötti különbségre lennénk kíváncsi (fényerő, színek, stb).

(#780) retesz147


retesz147
addikt

Köszönjük! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#781) grosy válasza daikyu (#774) üzenetére


grosy
senior tag

Tudom nem vigasz, ha vidéken élsz, de a Lurdy boltban van lehetőséged megnézni mindkettőt. A kérdésed annyira szubjektív, hogy én a saját véleményemre hagyatkoznék csak. Pl. a POCO-ban taszított a nevétől kezdve a notchon át minden, aztán megnéztem élőben, és fel is iratkoztam rá :)

(#782) PowerBuldog válasza grosy (#781) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vasárnap szintén megnéztem mindkettőt. És egyáltalán nem éreztem a POCO-t sokkal rosszabbnak. Nekem a kijelzője is szép volt. Nyilván kellett volna nézni olyan tartalmaz is amin jobban kijön az Amoled előnye.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#783) daikyu válasza grosy (#781) üzenetére


daikyu
csendes tag

Köszi! Igen, én is felhívtam őket, és elvileg szólnak ha lesz pocok is. Kiállítva mindig van abból is? :)

Amúgy az AMOLED-nél én csak ettől félek:
[Xiaomi MI 8 UNIFORMITY issue]

Van egy érdekes youtube videó:
[The Real Reason Chinese Phones are so Cheap]

Röviden a lényeg, hogy a legnagyobb gyárták (Apple, Samu) felvásárolják jó áron a legjobb minőségű összetevőket (ami pl. számít ugye az a RAM).
Apple - 10 hibás modul 1000-ből
Samu - 30 hibás modul 1000-ből

Az olyan kínai gyártók mint pl. az UMIDIGI kb. a szart is megveszik. Ez persze már erősen befolyásolhatja a használhatóságot.

Egy másik videóban egyértelműen bemutatták, hogy a Xiaomi (CEO-juk által is megerősítve) 0%-os haszonnal adja el a készülékeit (legalábbis ezeket a kvázi flagship device-okat). Azt tudjuk, hogy a marketingben ők is gerilla stratégiákat alkalmaznak mint anno a OnePlus (ami mindenképpen pozitív), tehát nem erre költik el a mi pénzünket (Apple, Samu, LG úgy önti ki a dollár milliárdokat a marketingre mintha nem lenne már soha többet holnap). Szóval a minőség mellett sajnos ott ezt is meg kell fizetni!

Viszont arról sajnos nincs infóm, hogy a Xiaomi milyen minőségű HW-ekkel dolgozik. Az mindenesetre elég pozitív, hogy mind a MI8 és a pocok esetében kevésbé melegszenek a chippek (max kb. ilyen 40 fok) mint egy szifon X (ami már inkább ilyen 44 fokos).

Összefoglalva a lényeg, hogy nagyon kell figyelni a Xiaomi-t. Lehet, hogy 1-2 erős év bennük van amíg ilyen olcsón kínálják a termékeket utána ők is fel fogják húzni az árakat. És őszintén szólva majd simán megtehetik amint elérik ők is a kritikus vásárló tömeget.

[ Szerkesztve ]

(#784) PowerBuldog válasza daikyu (#783) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Igen, volt 3 is kiállítva. Csak megvenni nem lehet ugye :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#785) tomboy0013 válasza grosy (#781) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hogy érted azt hogy feliratkoztál rá?

(#786) grosy válasza tomboy0013 (#785) üzenetére


grosy
senior tag

Nyitáskor nem lehetett értékesíteni, ezért akik akkor sorba álltak, azoknak felvették az adatait arra az időpontra, amikor már lehet értékesíteni. Természetesen a rá következő héten sokan nem mentek érte, így amikor egy példány lemondásra került, akkor nekem szóltak, hogy mehetek érte.

(#787) bostone válasza grosy (#786) üzenetére


bostone
addikt

Valahol még arról volt szó, hogy költségmentesen kiszállítják a felhasználónak.
Mégsem így történt?

(#788) grosy válasza bostone (#787) üzenetére


grosy
senior tag

Lehet, hogy pont ezért hívták őket, hogy egyeztessék a részleteket, de azok szerencsémre lemondták :D

(#789) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Nem tudtam, hogy nem lehet venni.
Voltam bent az üzletben és kiprobáltam.
Teljesen abban a hitben éltem, ha kell odameyekés veszek egyet..:)

(#790) cZBc


cZBc
csendes tag

Sziasztok, aki vett ilyen telefont azokhoz szólna a kérdésem, hogy a gyári garancia az 1 vagy 2év, ennél a készüléknél?

[ Szerkesztve ]

(#791) daikyu válasza cZBc (#790) üzenetére


daikyu
csendes tag

A bolt nektem telefonon azt mondta, hogy 1 év. Én mondjuk csak kvázi rendeltem a napokban.1-2 hét múlva érkezik több darab nekik kék színben és armored edition (kevláros) 128GB-os. 115k lesz az ára a hivatalos boltban a 128-asnak. 64-es most nem lesz nekik egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#792) joey04 válasza WolfLenny (#789) üzenetére


joey04
titán

Nincs náluk készleten se poco se mi 8. Ismerős a napokban akart venni egyet, bement, nyomkodta vagy 30 percet, elszánta magát a vételre, aztán közöték, hogy nincs. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#793) daikyu válasza joey04 (#792) üzenetére


daikyu
csendes tag

azért írtam eggyel feljebb, hogy 1-2 hét mire lesz, de csak a 128-as :R

(#794) dime27


dime27
őstag

Az új rommal vmi bibi van vagy lehet csak nálam!Ma csináltam wipe-ot mert üresjáratban is merült egy óra alatt 1%-ot a teló egy simmel...minden ki van lőve rajta se net se wifi nem megy és ezt csinálja vmi miatt...A rendszervisszaállítás után is...más nem figyelte ezt meg másnál nem merül a mostani 9.6.22-vel jobban mint az előzővel?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#795) tomboy0013 válasza daikyu (#793) üzenetére


tomboy0013
veterán

1-2 hét... Nekem több mint 2 hete is 2 hetet mondtak... Az igazság az hogy fogalmuk sincs mikor lesz legközelebb, lehet nem érdemes rá várni. Vagy meg kell venni máshol vagy kinézni valami mást.

(#796) forgonati válasza daikyu (#783) üzenetére


forgonati
őstag

Ez az uniformitás probléma megvolt Samu modellkenél is, meg a Pixeleknél is voltak ilyen nyűgök. Nekem konkrétan volt olyan S7-esem, amit visszaküldtem, mert a kijelző alja lilás elszíneződésű volt. Nehezen észrevehető volt, de ott volt. Sajna OLED paneleknél bele lehet szaladni ilyesmibe, még a legnagyobb gyártóknál is. De tény hogy a gagyibb gyártóknál nagyobb az esély erre, ott lazább a minőségellenőrzés, egy Umi féláron megveszik azokat a kijelzőket, amiket a nagyok otthagytak.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#797) Tomi13 válasza dime27 (#794) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Egy óra alatt 1%? Ezt jól értem vagy elírás?
Nekem is a 9.6.22 van fent, nem tapasztaltam több fogyasztást, bár én nem mérem, amikor 10% körül van akkor felrakom tölteni, most hogy ez 26 óránként van vagy 24 óra 30 percenként,azt nem figyelem. Megszoktam, hogy este tölteni kell a telefont,így reggel tele van,azért a Poco-nál ez az időintervallum tágult rendesen.

(#798) voncci válasza dime27 (#794) üzenetére


voncci
aktív tag

Nálam is jobban merül az új rommal 🙄

(#799) dime27 válasza voncci (#798) üzenetére


dime27
őstag

Csináltam egy gyári visszaállítást újra ill aztán telefon kikapcs és wipe data a bekapcs+hangerő fel billkombinációval! Aztán most mindenből tiszta telepítés!
Úgy néz ki helyrejött...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#800) retesz147


retesz147
addikt

Tulajok, ha be van kapcsolva a BT és mondjuk csatlakozik is valamihez, pl okosóra, BT füles, ilyesmi, akkor a 2,4GHz-es wifi sebessége hogy alakul?

Redmi 3s, Mi A1-en olyankor a wifi szinte lehal...pl 50 megás netet 25-30-al hozza Speedtesben BT nélkül.
BT-vel ez az érték jó, ha eléri a 5 megát.
5GHz-es wifivel nincs gond.

Ki tudná valaki esetleg próbálni? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.