Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) tomboy0013 válasza PowerBuldog (#650) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egy tökéletes világban így lenne :D

(#652) retesz147


retesz147
addikt

Notch alatti értesítést próbálta valaki?
XDA értesítés

Xiaomi 13 eu dev...

(#653) joey04 válasza tomboy0013 (#644) üzenetére


joey04
titán

G6?

hát ott harap rendesen az aod.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#654) tomboy0013 válasza joey04 (#653) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nálam speciel alig fogyaszt mivel sokat a zsebemben van és akkor ugye automatikusan lekapcsol. De mikor előkapom és megnézem jött-e valami értesítés akkor nem kell benyomni a kijelzőt ami mégtöbbet fogyasztana mivel jóval jobban feltolja a fényerőt mint az AoD-nál, így még spórolhatok is az energiával. Ezeknek a nyers teszteknek sok értelme nincs mivel valós felhasználást alig tükröznek. Legalább annyi értelme van mint AnTuTu pontszám alapján levonni a következtetéseket a rendszer fluid működéséről. Attól hogy 280 ezret gurít valami még nem feltétlenül fog akadás nélkül elvinni minden folyamatot.
Még amúgyis ezek a tesztek az első szoftverrel készülnek, azóta azért lefolyt némi víz a Dunán.

[ Szerkesztve ]

(#655) vinpilu


vinpilu
senior tag

Sziasztok!

Nem értek a kamerákhoz ezért a segítségetek kérném. Pocophone előrelépés lenne Samsung Note 4 után ebből a szempontból? Asszonynak lassan le kellene cserélni a telefonját és ez a készülék is megfordult a fejembe. Gyerekeket sokat fotózza, ebben a Note 4-gyel nagyon meg vagyunk elégedve.

(#656) doooo válasza vinpilu (#655) üzenetére


doooo
veterán

Nagy előrelépés semmiképp, nagyjából egy szint. Teljesítményben és szoftverben előrelépés lenne. De nincs ceruza, a képernyője sokkal rosszabb, stb. Ideje váltani róla, de akkor egy méltóbb utódra, mert ez nem lenne az (főleg nem kamerában, a kérdésednél maradva). Mi 8 már jobb választás, ha Xiaomi kell.

(#657) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
Mi a tapasztalat az új frissítéssel? Használja már valaki? Kamerát érintő javítás észrevehető? Akuidő nem romlott?

(#658) #81733120 válasza doooo (#656) üzenetére


#81733120
törölt tag

"Mi 8 már jobb választás, ha Xiaomi kell."

+1 :K
Érdemes megfontolni a Mi 8-at, mert jobb, mint a Poco. OLED kijelzős, stb.

(#659) retesz147 válasza #81733120 (#658) üzenetére


retesz147
addikt

És egy Mi Mix 2s?

Xiaomi 13 eu dev...

(#660) tihibaby válasza #81733120 (#658) üzenetére


tihibaby
senior tag

Vagy nem.
Oled nem mindenkinek jobb,mint ahogy a jack hiánya,a kissebb akksi,ill. a sérülékenyebb ház sem,plusz még ott az árkülönbség is.
Maradjunk már a témánál ha lehet...

(#661) tomboy0013 válasza #81733120 (#658) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én pont az OLED kijelzőtől nem vagyok elragadtatva a MI8-nál, sokat navizok így a beégés garantálható, plusz az IPS színvilága is jobb számomra(a boltba egymás mellé tettem a kettőt), nincs jack csati, kisebb az aku, a támogatás is jobb a Poco-nál, nincs alapból Camera2Api támogatás mint a Poco-nál és emellé jóval drágább is. Ha lenne a Mi8-ban vezeték nélküli töltés, vízálló lenne, plusz egy nyomorult infrát beleraktak volna akkor érteném is az árkülönbséget, de így túl nagy a felár szinte a semmire. De még a Widevine L1 támogatás sincs benne ugyanúgy mint a Poco-ban... Van benne OIS meg dupla kamera, meg tudja az AoD funkciót a kijelző. De meg a kamera szenzor is ugyanaz a Poco-ban.
Túl sok a Mi8 hiányossága szerintem ahhoz az áráért hogy a Poco-tól jobb ajánlatnak lehessen mondani.

(#662) #81733120 válasza tihibaby (#660) üzenetére


#81733120
törölt tag

+(#661) tomboy0013
Note 4 AMOLED-es, tehát ha az OLED eddig is megfelelt, és ragaszkodna hozzá, akkor inkább Mi 8. De ez természetesen szubjektív. :)

(#663) tihibaby válasza #81733120 (#662) üzenetére


tihibaby
senior tag

És a kameráról kérdezett... :C
De azt hiszem tomboy0013 meg is válaszolt a kamerát illető kérdésre.

[ Szerkesztve ]

(#664) KFORboy


KFORboy
senior tag

Energia takarékos módban lejjebb kapcsolja a professzorokat, vagy egy klasztert kiiktat?

Mert alapfelhasználás mellett kicsit túlzás ugye a SD845, legalább annyival kevesebbett enne és így is középkat. verő teljesítménnyel bír.
Hameg játék idő van, akkor meg visszakapcs.

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#665) vinpilu


vinpilu
senior tag

Igen, a kamera neki a lényeg. Anya mondjuk nem tudja, hogy min gondolkodom, igazából én nyomkodnék már valamit. :D

A nagy akku sem rossz, mert abban is már gyenge a Note 4.
A teljesítmény biztos rendben lenne számára.

Köszönöm az eddigi hozzászólásaitok.

(#666) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Én meglepően jó képeket tudok vele készíteni,pedig antitalentum vagyok, ha kezembe kapok egy jó gépet azzal is simán lövök rossz képet.

(#667) ollie válasza vinpilu (#655) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kamerában jobb a Note 4.

***

(#668) joey04 válasza doooo (#656) üzenetére


joey04
titán

+1. sokkal jobb vétel

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#669) nikilauda válasza ollie (#667) üzenetére


nikilauda
senior tag

Összehasonlítva a régi Note4-es saját képeimet nem mondanám jobbnak a Note4-et. Szerintem a Pocophone jobb. Nyilván azonos dolgokat nem tudtam fotózni.
De minimum hasonló, semmiképpen nem rosszabb.

(#670) grosy válasza ollie (#667) üzenetére


grosy
senior tag

Annyi, de annyi video van fent a YouTubeon, ami azt bizonyítja, hogy mennyivel jobb Poco kamerája a konkurenciánál. Miért jó ez a hangulatkeltés?

(#671) joey04 válasza grosy (#670) üzenetére


joey04
titán

Annyi, de annyi video van fent a YouTubeon, ami azt bizonyítja, hogy mennyivel jobb Poco kamerája a konkurenciánál.

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#672) tomboy0013 válasza grosy (#670) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jobbnak nem mondanám, de szerintem jobb mint amit az ember a 100 ezres kategóriától várhat, illetve több a lehetőség benne. Én mindenképp előnynek látom a telefon kamerás képességeit, pláne hogy a portolt Gcam is fut rajta, na azzal simán megszorongatja automata fotózásnál a dupla árú telókat is.

(#673) grosy válasza tomboy0013 (#672) üzenetére


grosy
senior tag

Természetesen erre gondoltam, amit írtál.

(#674) ollie válasza grosy (#670) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Garantálom neked, hogy egy youtube videó sem bizonyítja.

***

(#675) grosy válasza ollie (#674) üzenetére


grosy
senior tag

Felesleges lenne leállnom vitatkozni, mert az itteni moderátori kultúra miatt csak én húznám a rövidebbet, ha megsértődne valaki, hogy nincs igaza. Nem olyan feltételek adottak, mint a való életben, ahol valószínűleg az érveim is nagyobb teret nyernének. Ezért tudod mit? Nekem jobb, Neked meg a Tiéd a jó.

(#676) Graphics válasza grosy (#675) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

No, azért ne legyünk teljesen elfogultak a készülék kapcsán.

Jó készülék, de felesleges hisztizést mellőzve fórumozzunk, mert neked sem kell a durcás kisfiút játszani azért, mert egy moderátor is beszélget.

Miért ne lehetne normálisan beszélgetni vele, vagy ez olyan reakció, mint mikor meglátod a rendőrt...?

Szóval normálisan. :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#677) grosy válasza Graphics (#676) üzenetére


grosy
senior tag

Sajnos keserű tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Ollietől előre is elnézést kérek, nem akartam beskatulyázni, csak amikor már nem egy "túlkapáson" vagyok túl, akkor kialakul bennem egyfajta védelmi reakcióm annak ellenére, hogy "akció" sem volt. :)

(#678) KFORboy


KFORboy
senior tag

Nem durcázás kérdése ha az ember leírja kerek perec, hogy szar a PH moderációs oldalról...

Ha valaki jó irányból nyal, neked hiába van, úgy sem lesz igazad... és cserébe még jól meg is b@xnak...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#679) Graphics válasza KFORboy (#678) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt általában azok mondják, akiknek már akadt moderációs gondjuk? Csak mert ha az ember normálisan van, akkor nem hiszem ,hogy felmerül a moderálás kérdése....

:) És az OFF zárható is kb... Vissza témához

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#680) grosy válasza Graphics (#679) üzenetére


grosy
senior tag

Csak amíg ez a szabad vélemény-nyilvánítás rovására megy, addig semmi értelme ;)

OFF

(#681) Graphics válasza grosy (#680) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmit se írtál, így nincs miről beszélni. Előbb írj valamit... Mert ez így csak üres beszéd, hogy mi lenne, ha meg ilyesmik.

Ha olyat írsz, akkor vállald, ha következménye van. Vannak alapelvek, azok mentén szépen lehet beszélgetni egymással. Ha ennek keretein belül csak olyat tud valaki írni, ami nem ide való, akkor jogos a moderálás...

Én se vagyok egy szentfazék, de azért nincsenek gondjaim.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#682) dime27 válasza tomboy0013 (#672) üzenetére


dime27
őstag

Akinek ez a kameraminőség nem elég az vegyen sztem dslr gépet magának...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#683) Saccco válasza dime27 (#682) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kettőt. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#684) doooo válasza dime27 (#682) üzenetére


doooo
veterán

Nehogy rádszakadjon a plafon... :DDD

(#685) bostone válasza dime27 (#682) üzenetére


bostone
addikt

Az aláírásod alapján elég testes mobilokat tartasz az f1 mellett. Szerinted a kijelző mérete megfelelő elsődleges készüléknek, vagyis egyetlen készüléknek, ha a felhasználó több éve csak tepsikkel szaladgál?

(#686) dime27 válasza bostone (#685) üzenetére


dime27
őstag

A mate 8-at csak akkor hordom ha éppen nincs vadi uj telóm vagy éppen van csak még nem.érkezett meg az üveg vagy tok rá Kínából...A Mi Max 2-őt meg csak a lakásban használom tablet gyanánt az üzemideje miatt! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#687) bajusz15


bajusz15
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozok ezen telefon megvásárlásán, viszont ami elbizonytalanít, az a kijelző. Van itt valaki, aki Samuról váltott? Jelenleg egy Galaxy S5-öt használok, nem tudom én fogtam-e ki egy nagyon durva darabot, de ennek *kopp-kopp-kopp* a 4 év alatt semmi baja nem volt, sehol egy beégés, akksi 1 nap, de ami a legfontosabb az a túlszaturált, erőteljes színek használata. Tudom valaki nem szereti, de engem nagyon megfogott, és pont emiatt félek, hogy a Poco színei kimosottak, gyengék lennének az AMOLED után. Mennyire ez a helyzet? Kamera, Netflix HDR meg ilyen hülyeségek nem érdekelnek, egyedül a S845/6gb/128gb érdekel a gyorsaság és a több, mint 4 ezer zeném miatt. Apropó zene. Nem tudom hány videót néztem már meg, de a zene appot még nem láttam, állandóan kihagyják és szeretném kérdezni, hogy van "mappa" elrendezés? Köszi előre is a válaszokat! :))

(#688) kicsako válasza bajusz15 (#687) üzenetére


kicsako
őstag

(#689) tomboy0013 válasza bajusz15 (#687) üzenetére


tomboy0013
veterán

Menj be a Lurdy-ba és nézd meg magad a kijelzőt. Szerintem nagyon szép kijelzője van. Ha jól emlékszem lehet kalibrálni a színeket, de javítsanak ki a tulajok ha tévedek.

(#690) bajusz15 válasza tomboy0013 (#689) üzenetére


bajusz15
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ, valószínűleg nyomkodás lesz ebből, leghamarabb vasárnap leszek Pesten, aztán nem tudtam addig várni, muszáj volt rákérdezni :B

(#691) bostone


bostone
addikt

Lehet valamit tudni az érkező készletről? Elvileg a hónap végére igérték, de jövő héten hónap eleje.

Eustock is említésre került mint értékesítő, viszont ott sem látni az alagút végét.

(#692) MiZo1990 válasza bostone (#691) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Hétfőn kérdeztem tőlük a Facebookon.

"Egyelőre nem érkezett még be a Pocophone F1 készlet, illetve nincs pontos információnk még, hogy mikor fog befutni. "

22-én kérdezte valaki az egyik bejegyzésüknél, arra azt mondták kb. két hét.

(#693) bostone válasza MiZo1990 (#692) üzenetére


bostone
addikt

Nem egyszerű f1-hez jutni a "hazai" hivatalos viszonteladóktól.

Ennyit a kapitalizmusról. A nyolcvanas években banánt könnyebb volt beszerezni. :))

(#695) RaZroX válasza bajusz15 (#687) üzenetére


RaZroX
addikt

Ugyan azt a színhatást nem fogja vissza adni mint a Samsung amoledje, nekem anno S6-om volt és oda meg vissza voltam érte. Ettől függetlenül szerintem szép kijelzője van, a szemed hamar megfogja szokni, hogy nincsenek túlnyomva a színek.

This is the way

(#696) Tomi13 válasza #25286912 (#694) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Lehet,mert a Lurdysok adnak 12 hó magyar Wayteq garit, a többi mobilüzlet nem biztos.
Egyébként Mi8-at akartam venni múlt héten és sehol nem kaptam, mindenhol ki volt írva az árukeresőn,hogy raktáron, mikor meg felhívtam a boltot, rendelésre hozták volna 1 hétre...

(#697) beyruth82 válasza Tomi13 (#696) üzenetére


beyruth82
veterán

Eustock.eu is 1 év wayteq garit ad

[ Szerkesztve ]

(#698) Saccco válasza Tomi13 (#696) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kedden nálad (Mi8 - 2 év gari).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#699) PowerBuldog válasza Saccco (#698) üzenetére


PowerBuldog
veterán

turbado-nál ha nyitod a BL-t akkor bukod a garit is.

Ja és számlára se nagyon tudsz náluk vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.