Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tegnap üzemeltem be, brutális rendszersebesség, kedvező ár.

Egyedül az infra az ami hiányzik, de amúgy nem tudok belekötni. A notch véleményes, én teljes képernyős módban inkább "lerejtettem" így szebb felül a kerekítés.

Üveget várom rá, de úgy néz ki, hogy váltja a Redmi Note 5-öst.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) grafnet


grafnet
veterán

Hú, első hsz... lecsúsztam Duliee!

Köszönjük a tesztet!
Lehet még utólag helyesírást, elgépelést javítani?
"... Pocophone F1-et előhúztam, sok arca ismét információdeficit és kíváncsiság ült ki..."

Költői kérdés:
Ezzel a noccsot elrejtemmel annyi bajom van, hogy akkor miért is, mivel is nagyobb a kijelző, ha "kikapcsolom" azt a többletet?
Részemről ez is a parasztvakítás kategória.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#3) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jó jó,de nem kéne.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) CocooN-z


CocooN-z
őstag

2. kutya portre kepnel nem jo a link. Hianyzik egy r betű
Jó Link

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Köszi a tesztet, ma megyek egyért már várom, hogy kézbevegyem👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#6) Saccco


Saccco
nagyúr

Pénteken jön! :C
OPO érzés kerülget. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7) margithid válasza Graphics (#1) üzenetére


margithid
veterán

Én is Note 5-öt használok, teljes megelégedéssel, de ez még jobb ár/érték arányú telefon!
Lehet szükségem lesz 2 telefonra, ha úgy alakul ezt fogom választani.
De lehet év végén valami jó kis akcióban igy is úgy is megveszem!
Mi a legnagyobb különbség amúgy eddig a 2 telefon között? Sebességben feltűnő a különbség?

(#8) retroid


retroid
senior tag

Lehet kapni most valahol?
Mi store kifogyott jelenleg...

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#9) vacs


vacs
veterán

Már csak egy Mi A2 teszt kéne, hogy el tudjam dönteni melyik legyen a nyerő!

Mikor várható az Mi A2 teszt?

(^)(>.<)(^)

(#10) retroid válasza Saccco (#6) üzenetére


retroid
senior tag

Hol vetted?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#11) DJosef


DJosef
őstag

Ha az ifju urfiknak erre van szuksege akkor hajra...🤣

Forget about it

(#12) #33762560


#33762560
törölt tag

Kicsit hozzátesz az ember és Mi 8 -at kap..

(#13) margithid válasza vacs (#9) üzenetére


margithid
veterán

Nálam akkor lenne alternatíva a Mi A2, ha normális proci lenne benne. (pl Snapdragon 460, 636)
Igy szerintem ez sokkal jobb ajánlat!

(#14) vacs válasza margithid (#13) üzenetére


vacs
veterán

Valamit szerintem félre olvastál, mert az Mi A2-ben lévő SD660 sokkal jobb, erősebb azoknál amiket felsoroltál!

(^)(>.<)(^)

(#15) retroid válasza #33762560 (#12) üzenetére


retroid
senior tag

+50 000 Ft az kicsi?! :D

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#16) Saccco válasza retroid (#10) üzenetére


Saccco
nagyúr

Turbado. :)
Mi A2-öt cserélem be rá, az sajna kamerahibás. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17) margithid válasza vacs (#14) üzenetére


margithid
veterán

Valóban. Azt hittem a Lite verzióról van szó...
Viszont abban meg az aksi a gyenge, szóval nálam a pocok a nyerő:)

(#18) judas13 válasza HarleyCustom (#3) üzenetére


judas13
addikt

Detto. Nekem sem kéne, elismervén azért szintén, hogy ennyiért tényleg nem rossz.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) papi77


papi77
addikt

Miért kellett kihagyni az NFC-t??? :(
Így sajna felejtős! Pedig színpatikus darab.

Az első: NOKIA 1611

(#20) adlersson


adlersson
aktív tag

"...de simán lehet, hogy egyszerűen bevállalja a negatív nyereséget, csak hogy fiatal vásárlóbázisát bővítse." - Mondjuk a Xiaomi tőzsdei teljesítményének tükrében már lehet, hogy nem a fiatalokat kell elsősorban megszólítani. Nem tudom, milyen saját technológiái vannak pl. a Surge-ön túl, meg persze dicséretes, hogy nem várnak 200%-os profitot termékenként, de nem tudom, K+F terén milyen elképzeléseik vannak. (Vagy lesz crowdfunding? :DDD )

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#21) KoNZoLik@ válasza #33762560 (#12) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

És az szerinted mennyire alternatíva egy olyannak pl, aki nem szeretne 150000-et hanem csak 100000-et adni egy telefonért+majdnem ugyan azt kapja a pénzéért 🙄 Azért 50000ft nem kevés pénz...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#22) ace05


ace05
senior tag

Szóval lényegében ez a telefon a felső kategória Redmi Noteja.

(#23) Graphics válasza #33762560 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam nem volt szempont a Mi8 és a Mi Mix2s se. Hogy miért, mert tokban hordom a telefonom, így pl nekem a műanyag hátlap is tökéletesen megfelel, nem mellesleg 4000-es aksi nem fért bele a Mi8-ba.

Így gyorsan el is dőlt.

@grafnet: Igyekeztem, mint megbillogozott Xiaomi "hívő" állítólag.... JA ez Pocok, az más ;]

Nem tudok más esztétikus megoldást, mint azt, hogy fekete hátterű a notch, is így kevésbé tűnik fel. Mondanám, hogy hasznos, de nem, az arcalapú azonosítás nekem pl bőven elég volt az, amit a Note 5 is tudott.... Lehet jobb lett volna azt kihagyni, és az infra+NFC kombóval kiadni egy sima előlapi kamerával.

@smc: ALul nekem is túlzó a kerekítés, persze maximálisan követi felül az íveket, de alul lehetett volna kisebb a rádiusz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) smc


smc
addikt

Tetszik sok ponton ez a telefon, de a hátsó kamerák nem lettek jobbak, és a kijelző kerekítése a sarkokban nagyon furán hat itt, mintha túlságosan nagyot harapna ki a kijelzőből és még ott a notch is. Emellett nincs NFC sem. Viszont ha ilyen szelfi kamera lenne a mix 2-ben még használnám is, az nagyon bejön.

Várjuk a kettest is, mert ez egész jó irány.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#25) Fred23 válasza HarleyCustom (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szintén. Minden elismerésem, ilyen áron ez tényleg egy remek ajánlat, de nekem kell a kompakt méret meg az IP68 minimum!

"a forradalmakat a fiatalok indítják"

Barátnőm rokonának lánya mondja, hogy lesz új telója, már le van beszélve. Igazi csúcskészülék jöhet csak szóba természetesen, mert 13-14 évesen mi más is lehetne a cél, viszont az iPhone X és S9 tippjeim egyike sem jött be. Iszonyatosan meglepődtem, amikor azt mondta, hogy ő egy Huawei P20 Pro-t akar. Jönnek a kínaiak! :K

(#26) novinyul válasza smc (#24) üzenetére


novinyul
veterán

Pedig a kamera nagyon jó benne, az első szoftverrel nem volt a toppon, a frissítés után nagyon megugrott a minőség.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#27) szkaroly


szkaroly
senior tag

Ennyi pénzért ez egy nagyon jó telefon, de nekem szükségem van az értesítési sávra, így sajnos nem játszik. Kár.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#28) lowzor


lowzor
veterán

Csak engem zavarnak ezek az agresszív lekerekítések a kijelző sarkainál?
Ráadásul ha el van tüntetve a notch, akkor felül kb nincs lekerekítés a sarkoknál, alul pedig ott az a gigantikus méretű, marha hülyén néz ki: [kép]
A másik a notch...Ekkora káva mellett kb szükség sem lett volna rá, de legalább így megfelel a mai trendeknek...

[ Szerkesztve ]

(#29) smc válasza lowzor (#28) üzenetére


smc
addikt

Na erről beszéltem. :D Nagyon fura..

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#30) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mi Store-ban nyomkodtam és ahigy le van írva, nem a legfluidabb a rendszer. Kicsit olyan érzésem volt, mint mikor az animáció sebességét leveszi az ember 1-ről 0,5-re. De! Ennyiért ez még elnézhető. A másik a kamera minősége volt, de az még a frissítés elött volt, állítólag azóta sokkal jobb lett(novinyul képei tanuskodnak róla).
Mindenesetre én is inkább MI8-at vennék, de vitathatatlan eme készülék best/buy értéke!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31) Graphics válasza lowzor (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Felül nincs akkora káva, igen lehetett volna felül akkor üresen hagyni fél centit, mint a Note 5-nél...

Ez most ilyen lett, a design amúgy is szubjektív, a 3D arcfelismerőhöz pedig kellett a notch... Én se szeretem, nekem is kellene az állapotsáv teljesen, de lezárt képernyőn amúgy is látom az értesítéseket.

Ha lemegy a notch őrület, talán majd megkapjuk a Mi Mix2s designt, olcsóbban.

@Quqesz: Nekem nagyon fluidnak tűnik, főleg egymás mellett a Note 5-tel, a Note 5 is kiváló készülék, de nagyon érződik, hogy mennyivel erősebb a vas.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Quqesz válasza Graphics (#31) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor lehet a frissítés ezen is javított! Az nem baj 🤗

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem ez az ívelgetős kijelző nem gyere be. Ha meg felül, a fekete sáv miatt szögletes, alul meg lekerekített, az meg pláne. Elolvastam (úgy ahogy), továbbléptem.

(#34) Saccco válasza lowzor (#28) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez is egy áldozat, amit vagy bevállal az ember vagy nem. Engem a specifikáció többi része jobban izgat.
Illetve az, hogy jobb a kamera, mint a Mi A2-ben, sőt közelíti a Oneplus 6-ot.
Többet most nem szántam telefonra. Remélem nem csalódok. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#35) junior11 válasza papi77 (#19) üzenetére


junior11
veterán

Kár érte...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#36) PowerBuldog válasza Quqesz (#30) üzenetére


PowerBuldog
veterán

MI8 és az F1 között számomra az Amoled <> 4000mAh aksi ami hezitálásra késztet. De szerintem az aksi fog győzni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#37) aelod válasza lowzor (#28) üzenetére


aelod
veterán

Ez elég tré így. Mindenesetre le a kalappal, hogy ilyen áron megoldották ezt. Van ennél jobb telefon de S845-el olcsóbb nem nagyon.

(#31) Duliee

RN5-höz képest mennyivel jobb a kamera?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#38) judas13 válasza ace05 (#22) üzenetére


judas13
addikt

Ez jó! Vagy innen ki indulva ez a felső kategória Suzuki Vitarája. Jól néz ki, van nappali menetfénye, digit klímája,navija,tolato kamerája stb De mégsem egy Q5-ös, "csak" egy Suzuki kopogós műszerfarral és minden más apró kis malőrrel.Viszont ennyiért.
Mondjuk ha hozzám vágnának egyet nem tiltakoznék ezerrel...egyik esetében sem😉

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) smc válasza aelod (#37) üzenetére


smc
addikt

Igen, az ára az ami brutális. Ennyiért minden kompromisszum belefér. Ha nemrégiben nem vettem volna telefont, most ez is játszana az tuti.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#40) .Szaki. válasza grafnet (#2) üzenetére


.Szaki.
addikt

Azért nagyobb, mert az elrejtés annyit jelent, hogy az a sáv a notch körül is fekete lesz, attól még az idő, akkumulátor állapotjelző, egyéb értesítések látszanak a fekete sávban. A te logikáddal akkor nem lenne értelme a notch elrejtésének, ha ott lenne egy fekete csík és alatta lenne az állapotjelző.

(#41) judas13 válasza lowzor (#28) üzenetére


judas13
addikt

Ez a kép most kissé lesokkolt. Bűn ronda. Szimetria itt nem létezik.... :Y

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) mcfly82


mcfly82
tag

"Ez a súlyos biztonsági rés már megindokolja az arcalapú feloldás régiós tiltását, bár azt nem, hogy akkor Hong Kongban miért engedélyezett."

Mert ott mindenki egyforma :))

(#43) Kiki18


Kiki18
őstag

" azt viszont semmiképp, hogy szentkuti11 bejött a szerkesztőségbe, és nettó ránézéssel áttörte az én arcommal regisztrált biztonsági falat"

Gyerekek ,én sírok. :C :R

(#44) natë


natë
nagyúr

Én is gondolkodtam rajta, de PP helyett Mi 8 lett :

- a Poco neve nem jön be, nagyon nem ;]
- kellett az OIS
- kellett az Amoled (ami 3400-as akksival alig gyengébb, mint a Poco)
- prémium design
- másodlagos kamera
- nagyon jó áron jutottam hozzá (Poco ár)

Ettől függetlenül a PP is kiváló készülék.

(#45) papi77 válasza junior11 (#35) üzenetére


papi77
addikt

Bizony,hogy kár...érintéses fizetéshez elengedhetetlen!

Az első: NOKIA 1611

(#46) dhstyle


dhstyle
tag

Nemértem a hypeot a snapdragon 845 / tárhely / akkumulátoron kivül semmise jó ebben a készülékben.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#47) atike


atike
nagyúr

Elképesztően jó áron van ha a hardveres tartalmat nézzük. :K .....na de ez a névválasztás... :DDD

(#48) Viper26 válasza Kiki18 (#43) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mi 8-nál is ugyanaz van állítólag, bárki fejével felold a telefon. :(

Pixel 7 | FR955

(#49) Graphics válasza dhstyle (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:C Mesélj

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) batai15


batai15
félisten

Jó telefon nem vitás, de mostanság én úgy érzem a miui kezd inkább hátrány lenni mint előny. Külön vicces hogy szórakozni kell a regioval hogy lehessen például témázni.
Mondjuk ahogy nézem népszerű szóval custom rom rá és akkor igazi best buy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.