Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Graphics válasza Csapoati (#300) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

IMX363 nem közepes
UFS tároló sem
6GB memória sem.
4000-es aksi sem

Ezek pont olyan dolgok amik jó cuccok.

Közepesnek esetleg a hátlapot lehet nevezni, ez a nagy prémiumérzetű világban persze sokaknál gondot okoz.

Az összeszerelés minősége is rendben van.

Közepes, nos hát lehet. Elég sok összetevős a képlet. Kinek mi a fontos.

Egy ismerősöm is vett, itt nem aktív, ezt írta:

Hát teszteltem rendesen
Töltöttem le néhány elég komoly játékot egyidejűleg ilyen 30 dolgot meg nyitottam
És semmi akadály neki semmi várakozás ugyan olyan gyors
TELJES POZITÍV
NEKEM NAGYON BEJÖN!
szóval egy kicsit se csalódtam
Az arc felismerő teljes profi akar reggel akár sötétben, szemüvegben vagy szemüveg nélkül mindig kinyitotta!
Most egy jó darabig így nem veszek telefont

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#302) smc válasza Csapoati (#300) üzenetére


smc
addikt

Vótmá!™

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#303) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Örülök a tesztnek.Annak különösen, hogy nem egy ömlengős, "jajj ennél olcsóbb és jobb telefon nincs a piacon" stílusú lett.
Kipróbáltam a telefont a Mi Storban. Nyomkodtam, próbálgattam, semmi különösebb érzésem nem volt közben, mert egy tök átlag, tucat kinézetű készülék.Lehet itt jönni a Snapdragon 845 processzorral, de ettől függetlenül, ez a telefon semmilyen.( Nem tagadom, lehet hogy a név az, ami leginkább komolytalanná tette számomra.)
A teszt kiváló!, minden tiszteletem.
Richo

(#304) PowerBuldog válasza smc (#302) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csak hogy autentikus legyen :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#305) ORCA58 válasza atike (#55) üzenetére


ORCA58
addikt

:C

(#306) lowzor


lowzor
veterán

Ami még érdekes tervezési dolog, hogy bevezették a hőcsövet az akksi mögé: [link]
Nem biztos, hogy jót tesz neki az a hő ott mögötte.

(#307) Graphics válasza lowzor (#306) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az aksi így is úgy is melegszik.

Gondolom úgy tervezték hogy tudják mit csinalnak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#308) novinyul válasza lowzor (#306) üzenetére


novinyul
veterán

Mèg csak nem is langyos ott, azon a rèszen már hideg. Nèztem az akku hőfokot de semmi kiugró, 3 hèt alatt nem jött elő hiba, navigáció is ment vele az meg szereti melengetni a telefont.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#309) TomPack válasza Richoo44 (#303) üzenetére


TomPack
őstag

Én is megnyomkodtam a MiStore-ban. Kár, hogy a Mi8 és a Mi Mix2s közelében lett kihelyezve, mert így nagyon látványosan rosszabb a kijelzője. Egy szigetre kellett volna tenni a Note 5-el. A szenzorszigetet sem lehet teljesen kikapcsolni, mert egy pici ív úgy is megmarad.
Ha most akarnék pénzt költeni, akkor inkább Mi8, vagy megvárnám a Mi Max 3-at.

(#310) joey04 válasza Beri (#291) üzenetére


joey04
titán

Hát nem tudom, azokban van játék, net, videó, képfeldolgozás, stb, stb. elég komplex. és nem veri bucira egy snap 845-ös telefon sem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#311) lowzor válasza novinyul (#308) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor ez nem probléma valószínűleg. :R

(#312) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem nagyon lehet bele kotni. En egy dolog miatt nem vennem bar ezzel egyutt lehet elni leven milyen jo ar/ertek aranyu. Egyedul a fenyerot erzem nagyon kevesnek. El sem tudom kepzelni kint az utcan fenyes nappal mit lehet latni a kijelzobol...

3njoy the Lif3

(#313) Crafter32


Crafter32
őstag

Ennyi fontos a Snap845? Én inkább minőséget választanám.

(#314) PowerBuldog válasza Crafter32 (#313) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Arra is bőven találsz alternatívát.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#315) Saccco válasza Sn00k (#312) üzenetére


Saccco
nagyúr

#271

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#316) #96302336 válasza Graphics (#296) üzenetére


#96302336
törölt tag

Értelek. De akkor sem tudom hová tenni ezt a telefont. Ja de. A polcra :)
De viccen kívül. Se nem flagship, se nem középkategória. A bele mindenképpen csúcskategóriás. A külső pedig nem az. Amivel alapvetően semmi bajom. Amin rugóztam, az igazából egyfajta elvárás lenne az összes gyártótól, de végül is mindegy. Egyéb iránt minden olyannal el van látva, amit tudnék is használni.
Majd meglátjuk, hogyan fogja a gyártó kezelni a későbbiekben, gondolok itt a frissítésekre pl.

Normális legyek? A hangok is folyton ezt mondják a fejemben ;]
De a legyek azok normálisak. Legalább is normálisan repkednek össze-vissza a levegőben.
A mellettem álló is azt mondta, mikor kergette a legyeket, hogy hülye légy. Így az lettem :D

(#317) Richoo44 válasza TomPack (#309) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Teljesen igazad van!
Nagyon rossz helyen volt, Egy Note 5 pulton (ahol ugye a MI A1 és a Lite is van) nem lett volna ilyen ordító a különbség,

(#318) dave_gahan válasza Beri (#290) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Most komolyan, ha Te képes vagy mindössze a hátlapon ennyit hisztizni, miközben nem veszed észre, hogy ilyen áron milyen hardvert kapsz (nem csak a proci kiváló benne), akkor tényleg nem neked való a teló, de kb. sohasem fogsz egyetlen készülékkel sem elégedett lenni, főleg ha az ár/érték arány is számít. ;]
Az NFC hiánya és a műanyag hátlapon kívül milyen kompromisszumokat kell kötni az F1-nél? :F A kijelző és a kamera is, nem hogy nem gyenge, hanem az átlagtól sokkal jobb! :K
Ki nem szarja le a hátlapot, ha néhány másodperc után úgyis tokba teszem? :P Egyébként meg annyira nem "puruttya", h ilyen ár/érték mellett ne lehessen legyinteni rá...

Inkább örülni kellene az új gyártóknak, végre nem csak gagyit tesznek le az asztalra és 1-2 éve a középkategória is vérprofi, nem használhatatlan fos, mint korábban... :((( Ahogy erősödik a konkurencia, a túlárazott flagship gyártók talán észbe kapnak, hiszen nagyon elszaladt velük a ló... :W

Végezetül a teszt alábbi részéhez:

"Annyira jó a pocós összkép, hogy felvetődhet: hogy a fenébe nem veszít a Xiaomi pénzt minden eladott készüléken? A választ mi sem tudjuk, de simán lehet, hogy egyszerűen bevállalja a negatív nyereséget, csak hogy fiatal vásárlóbázisát bővítse. Ez a taktika az évek múlásával ugyanis tetemesen kamatozhat, lásd a tömegeket a Mi Store megnyitóján, és a nagyok éppen a következő generáció megszólításában rugalmatlanok."

Nem csak, hogy rugalmatlanok, hanem idióták is. A Xiaomiról pedig ugyan ne gondoljuk már, hogy "bevállalja a negatív nyereséget", lóf@aszt, simán keresnek az F1-en is, lazán beintenek vele, hogy így is lehet. Könnyen elképzelhető, hogy ha a Xiaomi ezzel is akaszt, akkor milyen gigantikus árrés van a flagshipeken...nagyon kíváncsi lennék minden gyártó éves flagaship eladására, remélhetőleg lejtőn vannak, v. lesznek... :DDD Alig fejlődtek vmit a csúcskészülékek évről évre, az áraik viszont minimum a 2x-esére nőttek... :W

[ Szerkesztve ]

(#319) TomPack válasza Richoo44 (#317) üzenetére


TomPack
őstag

Pontosan! Először mindenki a Note 5, A2-őt és társait nyomkodja, utána megy a másik szigetre a Mi Mix2s-t, és Mi8-at nyomkodni, amiknek lemászik a kijelzője, és azután jön vele szembe a Poco a hozzájuk képest fakó-kékes alacsony fényerejű kijelzőjével. Ami nem rossz, csak kár hogy hullámvasútra teszik az érdeklődőket. Én biztosan áttenném a Note 5 mellé.

(#320) gippazoid válasza dingdongkng (#288) üzenetére


gippazoid
senior tag

"kb 4 év után oda jutottam, hogy lehet érdemes kifizetni a felárat."

Bizony, de szerintem te sem a 20 évhez vagy közel már...
Errefelé Samsung-ot venni pl. pénzkidobálás, mert jaj a hardver gyenge és a kínai meg ennyiért erősebbet ad. Ennyi a szempont, a többire meg rájönnek majd pár év múlva.

Engem ez a teszt nem győzött meg, hogy Xiaomi-éknak pénzt adjak egy felső kategóriás telóért - amiben most gondolkodom. Inkább a OnePlus akkor.

Gippazoid Novelties Inc.

(#321) Saccco


Saccco
nagyúr

GSMArena napi kattintás:

:DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#322) gippazoid válasza dave_gahan (#318) üzenetére


gippazoid
senior tag

"Nem csak, hogy rugalmatlanok, hanem idióták is."
Nem idióták, csak a valóban nagy (túl nagy) cégek menedzsmentje másképp működik. Nagyon másképp. Rugalmatlanul, lassan, nagy tehetetlenséggel, és sokszor nem a megfelelő tehetségű emberek vannak a kulcspozíciókban. Ennyi.

"Könnyen elképzelhető, hogy ha a Xiaomi ezzel is akaszt, akkor milyen gigantikus árrés van a flagshipeken...nagyon kíváncsi lennék minden gyártó éves flagaship eladására, remélhetőleg lejtőn vannak, v. lesznek.."
Nyilván nem bukik, hanem mindenki pofátlanul drágán ad el mindent a fogyasztóknak. Minden területen. Ők meg nem annyira pofátlanul. Ott is ki kell fizetni az embereket, nem jótékonysági cég.
A flagship eladások pedig köszönik, jól vannak. Csak mi élünk rossz országban, így nekünk egy elérhetetlen álom és értelmetlen pénzkidobás egy 300e Ft-os teló. Máshol nem. Sz.rul keresünk és ez nem fog változni a következő 50 évben.
Evvan.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#323) Graphics válasza gippazoid (#322) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ha többet keresnék sem gondolkoznék drágább terméken.

Max egy Porsche-n, de nekem abból is jó egy 30 éves példány.. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#324) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Atyám mi megy itt a topikban! A fotós topikban BODRIK már mindenkit bannolt volna a francba... Látom sokaknak most savanyú a szőlő... :U
Visszaolvastam a dolgokat és Duliee kollégával értek egyet.

Szerintem egy nagyon korrekt telefon lett korrekt áron. Egyedül a fényerőt tartom én is kicsit gyengének, de ennyi pénzért meg kell hagyni ez egy nagyon jó vétel. :K

Egyébként mi ez a fujj műanyag hátlap, nem prémium meg stb? :U És amikor a Samsung flagshipnek műanyag hátalpja volt anno? Vagy a Lumiák műanyag hátlapját mindenki szerette. Egyébként meg akinek nem tetszik ott a kevláros verzió, bár láttam valakinek az sem tetszik, "Mert a tesztelők szerint az is rossz".

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#325) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Biztos jó kis telefon, tényleg remek árazással, de ennek az oltárán az alábbi videórész szerint az anyaghasználat kárát látta: [link] Nyomásra kis területen hajlik a hátlap, ami gond. Vékony mint a papír.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#326) joey04 válasza Hopkins95 (#324) üzenetére


joey04
titán

Samunál is ment a fika, még tucatnyi meme is született. Kicsit szedd rendbe a memóriád, mielőtt fröcsögsz. Atyám.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#327) Saccco válasza Saccco (#271) üzenetére


Saccco
nagyúr

GSMArena sem húzta le a kijelzőt.

Nekem a Mi A2-öt váltja. Sun light contrast arány A2-nél 2.696, F1-nél 3.059. Az OPO (1.961) után az A2 is nagyon jól nézett ki.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#328) CptAdamica


CptAdamica
veterán

"Igen: teleobjektíves másodkamera helyett csak portrémódra használatos van, de a Pixel 2 XL-en még ennyi sincs."

Ez mondat valamiféle vicc akar lenni? Mert annak bravúros.

Megyen!

(#329) azbest válasza CactuS (#102) üzenetére


azbest
félisten

Én külön örülök annak, hogy szóba került a Widevine. Szörnyű népbetegség, hogy hiába a nagy felbontású kijelző, de akkor is csak sd tartalom megy rajta, hanem torrent vagy youtube a forrás.

Persze, valóban lehet élni hd tartalom nélkül út közben. Csak 6 colos kijelzőn azért már jobb lenne részletesebb, mondjuk több órás utazás közben.

Nagyon nézegettem a mostani xiaomi telefonokat (a2, a2 lite, pocophone), de amikor láttam, hogy nincs előrelépés ilyen téren, akkor elgondolkodtam, mi értelme akkor lecserélnem a két éves telefonomat, ha netezni és youtube-ozni, filmezni szoktam rajta, s a b20-at is tudja. Akkor a régi telefonom 720p kijelzője is teljesen jó ennyi erővel, s nem költök feleslegesen 60-80-120 ezret. A másik véglet pedig, hogy persze az L1 támogatásért nem veszek 2-300 ezres telefont.

Egyébként az L1 tanusítvány ingyenes, nem kell érte licenszdíjat fizetni, de át kell menni az ellenőrzésen, hogy megbizonyosodjanak róla, nem lehet lementeni a képernyő tartalmát jogosulatlanul.

[ Szerkesztve ]

(#330) papi77 válasza Hopkins95 (#324) üzenetére


papi77
addikt

Én is csak az NFC hiánya miatt nem döntöttem mellette,pedig nagyon szuper kis kütyü!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#331) Saccco válasza azbest (#329) üzenetére


Saccco
nagyúr

Youtube mondjuk nem érintett a Widevine hiba által.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#332) azbest válasza Saccco (#331) üzenetére


azbest
félisten

tudom... hopsz egy szóköz kimaradt "csak sd tartalom megy rajta, ha_nem torrent vagy youtube a forrás."

Amúgy nem hiba, hanem trehányság a gyártók részéről.

(#333) dave_gahan válasza gippazoid (#322) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

5 évvel ezelőtt a mostanihoz képest féláron voltak a flagshipek. Nincsenek kimutatásaim, de szinte biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi és 1-2 éves flagship szériák nem teljesítettek olyan jól, mint a korábbiak...talán a drágulás ennek is köszönhető...
Korábban azért "kellett" flagshipet venni, mert a nyitó és középkategóriák (0,5 és 1GB RAM-mal, ócska procival és egyéb vérgyenge paraméterekkel) használhatatlanok voltak.
Ma már szerencsére nincs olyan kontraszt a termékek között a flagshipek javára.
:C

Mindegy, a Pocophnoe F1-gyel óriási gyomrost visz be a Xiaomi a nagyoknak...vagy legalább is segít, hogy a nagyok jelenleg "nagy tehetetlenségű menedzsmentjei" a jövőben haékonyabban működjenek. :Y

[ Szerkesztve ]

(#334) lenzso


lenzso
tag

Mi megy itt :U Ez egy jó áron levő,középkategóriás telefon,csúcs processzorral,sok ram/rom-al felvértezve .Ha egy SD 710-et vagy 6.., 4/64gb-t raktak volna bele,nem lenne ennyire megosztó,mindenki jónak találná.Aki sokat játszik és kb ennyi zsetonja van,annak egy jó választás lehet. Sztem.

[ Szerkesztve ]

(#335) Richoo44 válasza lenzso (#334) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nem megosztóbb, mint egyakármilyen kínai telefon, de abban teljesen igazad van, hogy a csúcsprocesszor nem teszi flagship telefonná, akármennyire is azt hiszik itt hogy "hú mekkora üzletet csináltam".Mert a kinézete bazári, emellett az a műanyag hátlap is igénytelen. Ha nem a nagyobbik tesóhoz hasonlítjuk( Mi 8) hanem egy MI A2 -höz, akkor nincs gond.
Mellesleg aki eddig megvette a divat flagshipeket, nem fog pocokfont venni, akármilyen processzor is lesz benne, szóval semmi fèlnivalója nincs szerintem a nagy gyártóknak.

(#336) Graphics válasza Richoo44 (#335) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem írta, hogy flagshippé tenné.

Ne tévedj el ennyire.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#337) lowzor válasza lenzso (#334) üzenetére


lowzor
veterán

Az én szememben mondjuk vonzóbb ajánlat lenne egy Snapi 710-zel, meg legalább egy OP 6 szintű körítéssel, mivel én nem gamelek telefonon. CPU erőben bőven elég a 710 hétköznapi feladatokhoz, teljesen felesleges a 845.

[ Szerkesztve ]

(#338) Graphics válasza lowzor (#337) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi 8 SE, de mondjuk nem tudom abból készül-e nemzetközi variáns.

Itt a 845-nek marketing értéke van, ha nem az aktuális csúcs figyelne benne, akkor csak egy lenne a sok közül.

Okkal nyomták meg ezzel a SoC-kal.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#339) Richoo44 válasza Graphics (#336) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nem is kifejezetten neki szólt az a bejegyzés részlet.

(#340) stellaz válasza lowzor (#337) üzenetére


stellaz
addikt

Ez szerintem egy játékra szánt telefon, jó áron.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#341) papi77 válasza Graphics (#338) üzenetére


papi77
addikt

Tényleg,arról tudsz biztos infót,hogy mennyi a különbség árban a 660,és a 845 közt?
Arra gondolok,hogy az oem mennyiért kapja meg!

Az első: NOKIA 1611

(#342) dave_gahan válasza Richoo44 (#335) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

"Mellesleg aki eddig megvette a divat flagshipeket..."

Én megvettem...4 évvel ezelőttig. Azóta csak kamilláztam, hogy mennyivel drágábban, de milyen kevés újdonsággal jönnek ki az aktuális szériák évről évre. Nem éreztem, hogy váltanom kellene a G2 3000 mAh-es akksija, procija és a 2GB RAM is elég volt nagyon sokáig...persze aztán durván 1 éve megérett az is a cserére. De egyszerűen nem találtam olyan telót, ami megfelelő lenne (nem rosszabb G2 barom jó kijelző/készülék arányánál, 5.5 coll körüli a mérete, nem spórolták le róla az értesítési LED-et, nem 150 ezer felett van az ára, de Snapdragon 6xx-es proci van benne és minimum 4000-es akksi. A mai napig nem találtam ilyet, de mivel a G2 a napokban töknrement, végül meg kellett békélnem azzal, hogy tepsi méretű 6 collost veszek, mivel a Reamdi Note 5 olyan ár/értékben van, ami verhetetlen, olyan hardverrel, ami nekem megfelelő. :K
Pedig maradtam én volna az LG-nél, ha az utolsó jó szériájuk (G4) után nem cseszik el... De őszintén szólva a mindenkori Samsung S-ek paraméterei sem nyűgöztek le, pláne nem 200k-ért...és még sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

(#343) Richoo44 válasza dave_gahan (#342) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Igen, elhiszem, de hidd el, a csúcskategóriás telefonok képességeit véletlenül sem használja ki a vásárló közösségének csak max 40-50%-a.A többi a név miatt veszi, és persze mert "menő" :)

(#344) lowzor válasza Graphics (#338) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, ebben igazad van.
Ezért is írtam, hogy az "én szememben". :)

(#345) joey04 válasza dave_gahan (#333) üzenetére


joey04
titán

Mindegy, a Pocophnoe F1-gyel óriási gyomrost visz be a Xiaomi a nagyoknak...

Mára 3 nagy maradt, Samu, Huawei, Apple. Meg sem fogják érezni... (az összevont BBK-t ne nézzük, de mondjuk rájuk is igaz, hogy nem igazán remegnek bele)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#346) KFORboy


KFORboy
senior tag

Ééééés végig olvastam a topikot...

Köszi srácok, jól szórakoztam :U

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#347) Graphics válasza joey04 (#345) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelőre még lehet nem, de nagyon sok készüléket adnak el, túl vannak a 100 milliós darabszámon is.

Emellett a kiegészítők terén is nagyon dinamikus fejlődést mutatnak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#348) attila964


attila964
csendes tag

Korábban olvastam, hogy van a készüléknek szakmai topicja is. Linkelné valaki? Itt a több mint 300 kommentből nem igazán derült ki semmi.

703316805

(#349) dingdongkng válasza gippazoid (#320) üzenetére


dingdongkng
tag

Hát pedig 21 vagyok :). Igaz meg kell adni ilyen mindenféle dolgok kapcsán elég sok hardver volt a kezemben, szóval van mintám a piacról :)

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#350) dime27 válasza Graphics (#338) üzenetére


dime27
őstag

Mi 8 SE sajna nem kapott b20-at szal valszeg nem lesz belőle global verzió ...kár érte pedig jókat mondanak róla a youtube teszterek :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.