Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) cal84


cal84
tag

Ma egy kicsit jobban utána néztem ennek a screen bleeding dolognak, hát nagyon elgondolkodom most, hogy tényleg ezt a mobilt akarom-e venni. Kb 50% esély van rá, hogy hibás lesz a kijelző, de ami a legszomorúbb, hogy hivatalosan szerintük ez csak 0,3%. Állítják, hogy ez az miui 9 szoftveres hibája és majd a 10-es megoldja. Hát nem tudom, hogy volt-e ember aki ezt a hazugságot elhitte nekik :DDD

(#1152) Norbi. válasza cal84 (#1151) üzenetére


Norbi.
őstag

Kerd szemelyes atvetellel es nezd meg, hogy milyen a kijelzo. Ha nem tetszik, nem veszed at. Nekem pl. hibatlan.

Lazlora: Nekem nem adott, erzeketlen volt vele a kijelzo, ez foleg iraskor volt feltuno, en visszaraktam a stablet.

[ Szerkesztve ]

(#1153) Graphics válasza cal84 (#1151) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ne vedd, ha kétséges

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1154) Viktor0610 válasza cal84 (#1151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honnan az 50%? :P
Vagy igen, vagy nem? :D

Samsung Galaxy A54

(#1155) tomboy0013 válasza cal84 (#1151) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát sajnos eléggé benne van a pakliban, hogy kifogja az ember. Nekem 2-ből 2-nél megvolt a fényszivárgás. De nem zavaró szerintem, bár én eléggé toleráns ember vagyok :D

(#1156) cal84 válasza Viktor0610 (#1154) üzenetére


cal84
tag

Indítottak valami szavazást ott láttam. Valakinek nem csak az alján hibás hanem az egész bal vagy jobb oldala is. Sokan kérték vissza a pénzt ami szintén problámás volt mert a gyártó szerint nincs semmi baj :D

(#1157) lazlora válasza Norbi. (#1152) üzenetére


lazlora
tag

Köszi!!

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#1158) kicsako


kicsako
őstag

Én is láttam egy szavazást, ott jobbnak ítélték a Pocophone-t mint az új Iphone-t meg Samsung galaxy note 9-est. A másik szavazáson meg megnyerte az idei év legjobb mobilja címet.

(#1159) bostone válasza cal84 (#1156) üzenetére


bostone
addikt

Semmi kockázatot nem vállalsz, ha neten rendeled.
Visszaküldöd a készüléket és visszakapod a pénzt.
Talán még indoklásra sincs szükség.

(#1160) lazlora


lazlora
tag

Nem akarok senkit rábeszélni semmire de nekem volt iPhone X em, volt Samsung s9+om ez a telefon semmivel sem tud kevesebbet mert olyan funkciókat tudtak azok amire egyszerüen nem volt szükségem. Ezen is tudok videót nézni, telefonálni, üzenetet küldeni... és nem kerül 200-250.000-ft ba. Azt kell kitalálni vásárlás előtt hogy mire kell a telefon és ha ennél többre akkor azt meg kell fizetni...

[ Szerkesztve ]

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#1161) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Akiesetleg nem tudta az infra kamerával is lehet fotózni este.
Töltsétek le a MIUI Hidden Setting nevű app-ot, azon belül Hardver test menüpont és kikeresitek az IR Camera test nevű opciót. Elég para szelfiket lehet vele összehozni :D

(#1162) joey04 válasza lazlora (#1160) üzenetére


joey04
titán

Ezen is tudok videót nézni, telefonálni, üzenetet küldeni... és nem kerül 200-250.000-ft ba.

ennyi erővel elég lett volna egy redmi 6 is és az csak 40k...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1163) droti25


droti25
őstag

Infra van a telóban?
Jó dolog ha tudom a tv-t, klímát.. is kapcsolgatni vele..

(#1164) Norbi. válasza droti25 (#1163) üzenetére


Norbi.
őstag

Nincsen sajnos.

(#1165) lazlora válasza joey04 (#1162) üzenetére


lazlora
tag

Azért a kraft jól jön .. :)

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#1166) grosy válasza cal84 (#1156) üzenetére


grosy
senior tag

Nekem pl. elsőre jó lett, de gyanús, hogy csak rosszul nézik.

(#1167) tomboy0013 válasza grosy (#1166) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem is ez a gyanúm amikor valaki azt írja, hogy neki jó :D
XDA-n is volt olyan aki lefotózta, feltöltötte és megkérdezte, hogy ez olyan-e, holott egyértelműen látszott hogy alul van némi bevilagitás. Én 2 ugyanolyan példányt kaptam. Biztos, hogy sokaknak fel sem tűnik egyébként.

(#1168) grosy válasza tomboy0013 (#1167) üzenetére


grosy
senior tag

A bekapcsolásnál, amikor a fekete háttérnél csak a sárga Pocophone felirat van, akkor is látod?

(#1169) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Bekapcsolás után egy ideig tökéletes az ujjlenyomat olvasó. Majd egy idő után nem tudom feloldani vele a telefont egyáltalán. Érdekes.. lehet kellene egy gyári visszaállítás.

(#1170) tomboy0013 válasza grosy (#1168) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mindenhol látni kicsit. Nem szoftveres dolog, bármit is írtak közleményben.
Ezen a MIUI10 biztosan nem segít. Lehet hogy szoftveresen lehetne rajta javítani úgy, hogy a fényerőt visszaveszik a panel alsó részén, de van akinek oldalt is bevilagít van akinek meg sehol. Hogy érzékelné egy javítás, hogy kinek hol van a bevilágítás? Esélytelennek látom, hogy javuljon a helyzet. Majd az F2-nél remélhetőleg odafigyelnek erre a bakira. Amúgy lehet élni vele.

[ Szerkesztve ]

(#1171) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Akkor ezekszerint mindegyik hardver hibás? Csak némelyiknél kicsit látszik, valamelyiknél meg jobban, és több helyen. (Gondolom, mivel sokan észre sem veszik)

(#1172) csobi1 válasza lazlora (#1160) üzenetére


csobi1
tag

Teljesen igazad van! A felhasználók zöme sohasem használja a funkciók zömét. Vagyis élhet nélkülük. Csak az nyugtatja őket,hogy ez is benne van meg azt is tudja..igaz sohasem használja...

(#1173) tomboy0013 válasza Bagoly01 (#1171) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem hiszem, hogy mind problémás de a 0,3% valószínűleg egy nagyon-nagyon jóindulatú becslés. Mondjuk én ennek tudatában is inkább ezt választottam mint egy OLED kijelzős MI8-at. A beégés nálam sokkal zavaróbb dolog, és az én felhasználói szokásaim mellett 2-3 hónapon belül garantáltan beégne.

(#1174) joey04 válasza lazlora (#1165) üzenetére


joey04
titán

ahogy a szebb/jobb kijelző, jobb kamera, stb is jól jön :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1175) grosy válasza joey04 (#1174) üzenetére


grosy
senior tag

Szerintem sokat segítene Neked, ha legalább 1x fognál a kezedben egy Poco-t ;)

(#1176) joey04 válasza grosy (#1175) üzenetére


joey04
titán

volt már köszi (nem egyszer), szerintem kiváló ár/érték aránya van és egy nagyon választás, egy korrekt készülék. Azért is követem a topikját, mert bár nem elsődleges kiszemelt, de még akár vásárló is lehetek, ha csak próbaképpen venném is. Viszont azon mindig megakad a szemem, amikor azt sugalló kommentet lárok, hogy ez tudja azt amit a többiek dupla-tripla áron adnak, vagy hogy amiben gyengébb, az annyira nem is fontos. Igenis érezni minden pillanatban, hogy ez egy középkategóriás készülék, erős vassal. Ami persze nem gond, csak kezeljük helyén. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1177) tomboy0013 válasza joey04 (#1176) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem a csúcskeszülékek vannak piedesztálra emelve kicsit. Elég szomorú hogy ma egy elől hátul üveg telefon jack csati nélkül erős használattól beégő OLED kijelzővel képviseli a felső kategóriát. Inkább villogásra jók sem mint erős használatra. Sebesség téren meg semmi különbség nincs egy note 9-hez képest sem, hála a 845-nek meg a ufs tárolónak. Kamera is eléggé jó. Kijelző egy kifejezetten szép IPS (persze a bevilágítás az nyilván nem jó), az infra kamera parádé meg szerintem a szoftver is a topon van, emellé a támogatás is példás.
Egy dolog hiányzik szerintem a poco-ból az pedig a vízállóság, (meg van akinek az NFC is jól jönne, de én alapvetően távol maradok a bankoktól szóval nálam nem probléma).

(#1178) Bagoly01 válasza tomboy0013 (#1177) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Őszintén engem is megfogott. Ezelőtt P20 volt.

(#1179) grosy válasza joey04 (#1176) üzenetére


grosy
senior tag

Az anyaghasználat az egyik fő ellenérv, miközben mindenki ugyanazt a Nillkin tokot fogdossa, mert egyből abba teszi. Ilyen, és ehhez hasonló ingatag érvek vannak csak ellene, ami egyáltalán nem indokolja a többszörös árat, amivel a konkurenciát védi.

[ Szerkesztve ]

(#1180) lazlora


lazlora
tag

Sajnos az ember nem az atyával hanem a szemével vásárol. Persze hogy sokkal szebb egy iPhone X de ki látja ha a zsebében van?

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#1181) Graphics válasza lazlora (#1180) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fiú , Szentlélek? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1182) lazlora


lazlora
tag

Sajnos az ember nem az agyával hanem a szemével vásárol. Persze hogy sokkal szebb egy iPhone X de ki látja ha a zsebében van?

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#1183) Csápájev


Csápájev
őstag

Kicsit offos,de itt sok xiaomi fan van (én is), úgyhogy gondoltam bedobom.
Ha csupán a fényképezés / videózás számít,akkor a középkategóriás xiaomik közül melyiket vennétek ?
Mondjuk eddig a 120 ezres árig bezárólag.
Note 5
Note 6
Pocophone F1
MI A2
MI MAX 3 ???
Esetleg régebbi vagy más márka is érdekel.
Imádom a xiaomit,egyedül a kamerájával nem vagyok elégedett , évek óta nem érzem a javulást ebben a kategóriában.. Most egy Note 3pro Se-t használok.
Ha valaki használt több felsoroltat és megosztaná a tapasztalatait, az nagy segítség lenne.
Kérem,hogy a "fotózni vegyél fényképezőgépet", a "telefon nem fotózásra való" és hasonló kommenteket most hagyjuk ki :R Nagyon köszönöm!

(#1184) grosy válasza Csápájev (#1183) üzenetére


grosy
senior tag


A Poco az új firmware-el ilyen képeket készít

[ Szerkesztve ]

(#1185) Graphics válasza grosy (#1184) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ekkora köd van? Mert ez olyan fátyolos, mint a vízesés :Y

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1186) grosy válasza Graphics (#1185) üzenetére


grosy
senior tag

Reggel készült Nagymarosról fényképezve Visegrád. Viszont itt az ebédem, ez hátha jobban tetszik :D

[ Szerkesztve ]

(#1187) tomboy0013 válasza Graphics (#1185) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én párhuzamosan használom a Gcam-ot a gyári kamera mellett és néha tényleg elég fátyolos a kép. A Gcam fotója mellett meg kifejezetten látszik.

[ Szerkesztve ]

(#1188) Bagoly01 válasza Graphics (#1185) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Szerintem párás-ködös a levegő.
Nekem sokszor jobban tetszik a gyári kamera mint a G-cam. Változó mikor melyik. :))

(#1189) grosy válasza Bagoly01 (#1188) üzenetére


grosy
senior tag

Igen, reggel köd volt, ezért ilyen. Gondoltam a móló miatt ez kivehető, amikor az éles.

(#1190) Viktor0610 válasza Graphics (#1185) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát jah...

Nem ezzel fogja reklámozni a Xiaomi a Pocophone kamerájának képességeit... ;]

Samsung Galaxy A54

(#1191) Graphics válasza grosy (#1189) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Írd oda inkább. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1192) joey04 válasza Csápájev (#1183) üzenetére


joey04
titán

a szokásos idióta dumával jövök: miért nem teszel hozzá egy picit, és veszel mi 8-at? ha a fénykép/videó számít, akkor ott elég nagy ugrás lenne azért.

fentiekből szvsz A2.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1193) Corvin0716


Corvin0716
tag

Ti tudtok arról valamit, hogy várható az armored edition megjelenése a magyar boltokban?

(#1194) Graphics válasza Corvin0716 (#1193) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, Mi Store-nál lesz, ezt nemrég egy facebookos csoportban láttam.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1195) joey04 válasza Corvin0716 (#1193) üzenetére


joey04
titán

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1196) grosy válasza joey04 (#1195) üzenetére


grosy
senior tag

Hú, de jól tettem, hogy megvettem a feketét az első héten :)

(#1197) tomboy0013 válasza Csápájev (#1183) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Poco-ban alapból van Camera2Api támogatás, nem középkategória, plusz a MI8 szenzora és a szoftver is folyamatosan csiszolva van. Szerintem maximum akkor lehet kérdéses a dolog ha mindenképp ragaszkodsz a telés szenzorhoz.

(#1198) Csápájev válasza joey04 (#1192) üzenetére


Csápájev
őstag

Nem szanok ennyit telefonra. Ez is már nagyon a határon van. :)
De azért köszi.
Mi.max3 sem erős kamerában?

(#1199) zool1


zool1
őstag

(#1200) #43290624


#43290624
törölt tag

Sziasztok,
Egy ideje követem a topikot, de nem nagyon találok olyan infót, hogy Magyarországon hol érdemes megvenni most a Poco-t. A szín és a tárhely méret nem igazán fontos, lehetőleg a legjobb ajánlatot keresem. Azoktól szeretném kérdezni, akik már vettek, hogy hol és milyen garanciával vették.
Vagy a következők közül ajánlott-e valamelyik üzlet:

http://firstphone.hu/hu-hu/category/product/290764020309402994/
http://gsmpalota.com/Xiaomi-Pocophone-F1-128GB-Dual-Sim
http://jemilagsm.hu/index.php?route=product/product&product_id=1303
https://likestore.hu/Xiaomi-Pocophone-F1-64GB-Szurke
http://www.digipartner.hu/xiaomi/2147-xiaomi-pocophone-f1-128gb-dual-fekete.html
https://www.onemobil.hu/product/xiaomi-pocophone-f1-64gb-dual
http://gsmotthon.hu/mobiltelefon/xiaomi-pocophone-f1-dual-sim-6gb-ram-64gb-global/grafit-fekete

Köszönöm a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.