Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Viktor0610 válasza #43290624 (#1200) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek közül én a Firstphone-ban venném.
A többit nem igazán ismerem.

Samsung Galaxy A54

(#1202) Corvin0716 válasza Graphics (#1194) üzenetére


Corvin0716
tag

Duliee és joey04: Köszönöm az infót! :)

(#1203) Corvin0716 válasza #43290624 (#1200) üzenetére


Corvin0716
tag

Én innen fogom rendelni valószínűleg. A visszajelzései a boltnak elég pozitívak és azt hiszem 18 ezret nem adnék pluszba az armor-ért.

[ Szerkesztve ]

(#1204) tomboy0013 válasza #43290624 (#1200) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én az Alzánál vettem 2 év garanciával. Vállalkozóként vettem és az első telót visszavittem fényszivárgás miatt amit kérdés nélkül cseréltek 1 nap alatt úgy hogy csak külső raktáron volt másik készülék. Nekem ez már pozitív volt velük kapcsolatban. 110 volt a 64Gb-os.

(#1205) Bagoly01 válasza #43290624 (#1200) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Firstphone. 1 év garanciát adnak. Normális számlát, és garancia levelet kaptam.
Tudom nem ide tartozik, de pl Huawei-t is náluk érdemes vásárolni, (a Huawei gyári garancia miatt, mivel hivatalos viszont eladók) Szóval nem sufni.
Szerk: A többi is jó, amit előttem ajánlottak.

[ Szerkesztve ]

(#1206) retesz147 válasza Bagoly01 (#1205) üzenetére


retesz147
addikt

A gari levél amit kaptál Wayteq-es? Narancssárgás? Mert ha igen, akkor az a hivatalos szerviz..

Xiaomi 13 eu dev...

(#1207) #43290624 válasza Bagoly01 (#1205) üzenetére


#43290624
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a gyors választ.
A hét végén lesz a vásárlás valószínű, ha addig még van valakinek tippje, azt megköszönném.

(#1208) gombasm válasza #43290624 (#1207) üzenetére


gombasm
aktív tag

http://xiaomishop.hu/mi-telefonok/pocophone

105e a 64-es, 115e a 128 -as. És nem utolsósorban: van is nekik. Én kéket vettem tőlük, utánvéttel a 3. napon itt volt. 2 év garanciát adnak, bár nálam fél évig sincsen egy telefon... :DD

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#1209) joey04 válasza gombasm (#1208) üzenetére


joey04
titán

Most náluk is az van mindegyiknél, hogy ez a termék nincs raktáron.

1198: nem rossz, csak a mi 8 érezhetően jobb nála:[link]

Good all-round camera experience with plenty of shooting modes.
EIS does not work at 4K resolution with the Mi camera app.
Limited camera Manual controls (only ISO and white balance).
Decent edge detection on Portrait mode, but we expected more from the dual camera setup.

Ezeket írják a kameráról. Én is szemezek/szemeztem a Mi Max 3-mal, csak a 2-höz képest vannak visszalépések, pl. hangzás, kijelző fényereje, meg picit üzemidőben is gyengébb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1210) ZsyfKo válasza joey04 (#1209) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Én most a Black Shark Helo - val szemezek, az az egy bajom hogy ez már sokkal többe kerül mint amennyit telefonra szántam, de iszonyat mennyire tetszik.

OnePlus 8T

(#1211) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok!

Hivatalos Miui 10 update-ről lehet már tudni valamit?

(#1212) Alonso69 válasza Tomi13 (#1211) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia. :)
Elvileg a Pie-t decemberben megkapjuk és a 10-es MIUI is akkor várható.forrás 4PDA.[kép]

Xiaomi 12

(#1213) cal84


cal84
tag

No végülis beálltam a sorba az ár miatt, 6/128 kék színben. Bevilágítás alul nálam is pipa.

(#1214) Tomi13 válasza Alonso69 (#1212) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Ez jó hír, köszönöm szépen!

(#1215) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!

Lehet beállok a sorba egy 6/128 modellel, FirstPhone-nál most van 105e forintért.
Hülye kérdések feltevése indul: :U :D
- 1 év gyári gari van rá, ezt a FirstPhone rendesen adja? ROM mókolgatás (Lineage OS akár) után ugrik is a gari?
- ezzel a bevilágítással együtt lehet élni, vagy k.rva zavaró? Tudom, ez szubjektív dolog. Jelenleg egy Honor 8-at nyüstölök, nem ragaszkodom az AMOLED OLED akármilyen LED kijelzőkhöz sem, csak ez a bevilágítás érdekelne. Mi Store-ban tetszett a telefon nagyon, azon nem láttam bevilágítást, vagy ha volt, akkor pont nem fogom látni most sem :D
- új versenyzők a pályán, más gyermekbetegsége van amitől eldobja az ember az agyát?
- Huawei/Honor EMUI rendszerét is imádtam, nem zavarnak az átszabott felületek, egy dolog érdekelne ami viszont az EMUI-n zavart: szó nélkül képes appokat bezárni, de a multi task azt mutatja, hogy ez még fut a háttérben, de mégis újra indítja őket. Ez mennyire jellemző a MIUI-ra?
- dual SIM és microSD-re valaki használ hacket? SIM extender vagy csiszolt microSD?
- GCam felmegy rá azt olvastam, valaki meg tudja nézni esetleg, hogy fizetős Lightroomban a HDR DNG/RAW funkció elérhető-e?
- záridő manual módban mettől meddig állítható? (legkisebb-legnagyobb érték)
- audiofilektől kérdezem: normálisabb fej/fülhallgatókkal milyen a cucc?
- tok/fólia honnan érdemes, mennyi idő alatt érkezik meg? Netán itthon is kapható rá jó tok/fólia páros?

A figyelmet és a válaszokat előre is köszönöm szépen! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1216) Alonso69 válasza V@ns (#1215) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.

A garancia kérdés,én felhívtam az üzletet ahol lett vasarolva,a Turbádo-nál van garancia vesztés tudtommal.
Bevilágitás* nálam nincs ilyen.
A duál sim +mikro SD holnap kipróbálom (hátha megy ,nekem is jól jönne)
A záridő pár :[kép]
(L:/dl/upc/2018-10/486030_screenshot_2018-10-25-18-57-15-547_com_android_cam.png)[kép](/L)[kép]
A hangzás szerintem nagyon jó,viper Android és a dolby atmos is megy root-al .
Tok fólia .én az Ali-rol rendeltem kb.2-3 hét mire ideér.De van itthon is ,olvas vissza és megtalálod. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1217) Alonso69 válasza V@ns (#1215) üzenetére


Alonso69
senior tag

A dual SIM microSd-vel (SIM extender-el) működik. :)
Viszont a TWRP-ben nem látszik (egyenlőre) .így nem sok értelme van ....a 128Gb elég sok mindenre elég.[kép]

Xiaomi 12

(#1218) V@ns válasza Alonso69 (#1217) üzenetére


V@ns
aktív tag

Köszönöm szépen a gyors válaszaidat! :R
Még mindig ígéretes ez a teló. :C
Engem nagyon irritál, hogy két telefonnal kell járkálnom, és marha lusta vagyok metegetni a cuccokat, tudom hogy nem azonnal, de be fog telni az a tárhely :D
Többi kérdésre esetleg? Vagy bárki más?
(FirstPhone-t ma felhívom a gari miatt.)

(#1219) Bagoly01 válasza V@ns (#1218) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Nekem is onnan van.Rendes gari levelet(1.év), számlát kaptam.

(#1220) tomboy0013 válasza Bagoly01 (#1219) üzenetére


tomboy0013
veterán

WayteQ-es gari levél? Azt kötve hiszem. Anyám Note 4-e mellé nem adtak ilyet a Firstphone-nál.
A lényeg, hogy valószínűleg a gyártóval javíttatják ők is csak te nem viheted a WateQ-be.

(#1221) V@ns válasza Bagoly01 (#1219) üzenetére


V@ns
aktív tag

Akkor már csak azt kell megkérdeznem, hogy rootolásnál/mókolásnál ugrik-e a gari.

(#1222) V@ns válasza tomboy0013 (#1220) üzenetére


V@ns
aktív tag

Ha így is van, nekem nem gond, beviszem én hozzájuk, csak legyen gyári a gari. :D

(#1223) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Én nem beszéltem wayteq-ről. Őszintén szólva nem is érdekel. Semmivel sem jobb elárulom. Amúgy utánna lehet nézni sokan dicsérik, de sokan kivannak akadva a javítás/hozzáállás miatt. Amúgy a firstphone mgbízható, és nem sufni gsm.
Szerk: Amúgy nincs iylen a xiaominál hogy gyártói gari.

[ Szerkesztve ]

(#1224) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A Firstphone kiküldi Kínába, legalábbis a feleségem Note 5-re, azt mondták.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1225) tomboy0013 válasza Bagoly01 (#1223) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hogyne lenne gyári gari. A hivatalos magyarországi szerviz a WayteQ Europe Kft a Xiaomi esetében. Az a gyártói garancia. EUStock-nál és MI Shop-ban vásárolt termékekre az jár.

F.B.I.: Az nem túl jó hír...

[ Szerkesztve ]

(#1226) V@ns


V@ns
aktív tag

Azért néztem a FirstPhone-t, mert ha nem gyári a gari, az legalább egy megbízható bolt. Igazad van, nekem is volt rossz tapasztalatom gyári garanciával: vittem a Lumia 930-at, elküldték, visszahozták, és a feketére színezett fém kereten ordas nagy, mély karc volt. Valószínűleg ahogy próbálták kipattintani a műanyag hátlapot végig húzták... de valamiért nekem ez a vezérhangyám :)

Már csak ezek maradtak a kérdéseim közül:
- új versenyzők a pályán, más gyermekbetegsége van amitől eldobja az ember az agyát?
- Huawei/Honor EMUI rendszerét is imádtam, nem zavarnak az átszabott felületek, egy dolog érdekelne ami viszont az EMUI-n zavart: szó nélkül képes appokat bezárni, de a multi task azt mutatja, hogy ez még fut a háttérben, de mégis újra indítja őket. Ez mennyire jellemző a MIUI-ra?
- GCam felmegy rá azt olvastam, valaki meg tudja nézni esetleg, hogy fizetős Lightroomban a HDR DNG/RAW funkció elérhető-e?

(#1227) Bagoly01 válasza V@ns (#1226) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Wayteq csak akivel leszerződött annak javít igen. A mi store, Eustock.. de ez még mindíg nem gyártói garancia. Természetesen nem akarok vitázni, mindenki azt gondol amit akar. A megbízható boltot csak azért mondtam, mert a hozzáállás a lényeges számomra. Pl sokan dícsérik a Turbado-t más fórumokon is sokan írták hogy gond volt a készülékkel, és szó nélkül ki cserélték ahelyett hogy összegányolták volna. Természetesen mindenki ott vásárol ahol neki jó, és ahol akar. Minden leendő vásárlónak jó, hiba mentes vásárlást kívánok! :R

[ Szerkesztve ]

(#1228) V@ns válasza Bagoly01 (#1227) üzenetére


V@ns
aktív tag

Turbado szimpatikus, a garancia a root vagy mókolás után ugrik, nekem az nem tetszik, amúgy hibátlannak találom. Bár, lehet nem is b.sztatnám 1 évig, utána pedig úgyis lejár az a gari. :F ;]

(#1229) F.B.I. válasza V@ns (#1228) üzenetére


F.B.I.
veterán

Visszatolod a gyári szoftvert és leadod javításra. Gondolom a mókolás, nálad is szoftveresen értődik, tehát ha úgy tudsz vele mókolni, azt vissza is tudod állítani.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1230) Saccco válasza V@ns (#1228) üzenetére


Saccco
nagyúr

2 év. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1231) V@ns válasza F.B.I. (#1229) üzenetére


V@ns
aktív tag

Igen, de a régi, ős Galaxy S2 számolta a próbálkozásokat összesen, gondoltam Poconak is van valami eldugott szervíz része ahol logol ilyesmit, azért rugózom ennyire ezen.

(#1232) V@ns válasza Saccco (#1230) üzenetére


V@ns
aktív tag

Turbado 2 évet ad? :Y

(#1233) tomboy0013 válasza V@ns (#1228) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én a Turbado-ot ott vetettem el, hogy céges vásárló esetén plusz pénzt számolnak fel a garanciáért ha szükséges, alapból csak szavatosság van.
Ilyenektől már elvből nem vásárolok. Az Alza viszont megelpően korrekten kezelte a dolgokat a telefoncserénél, plusz van garancia is 2 évig jogi személy esetén is.

(#1234) Saccco válasza V@ns (#1232) üzenetére


Saccco
nagyúr

15 napos pénz-visszafizetési garancia

2 év teljes körű garancia

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1235) F.B.I. válasza tomboy0013 (#1233) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nálam is a céges hülyeség miatt maradtak ki.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1236) V@ns válasza tomboy0013 (#1233) üzenetére


V@ns
aktív tag

Ezt jó, hogy mondod, totál kiment a fejemből, hogy egyéni vállalkozásra veszem. :Y :W
Akkor marad a FirstPhone.

(#1237) tomboy0013 válasza V@ns (#1236) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én minden boltnál elolvastam a szerződési feltételek ezen részét és e-mail-ben érdeklődtem is. A FirstPhone-nál szerintem érdeklődj mert én őket nem néztem mert nem jött be a weboldalunk hetekig.
14 napos elállás sincs vállalkozóknak.

[ Szerkesztve ]

(#1238) laciba77


laciba77
tag

Miui 10 Global a jövö héten !

This week's POCO feedback

Here are the issues we've been solving this week:

1. Suggest to support customize app icon size and desktop grid on POCO Launcher.
Finished. Please wait for next week's POCO Launcher update via Google Play.

2. Suggest to support dark mode for app drawer on POCO Launcher.
Accepted.

3. MIUI 10 for POCO.
Welcome to join the Beta Program:(http://en.miui.com/thread-3852565-1-1.html).
The Official Release will be in next week, thanks for all the Beta testers.

4. Asphalt 8 and 9 are not compatible on Google Play
We had meeting with Gameloft team in this week, we belive this issue would be solved soon.

5. After updating PUBG Mobile to the latest version, the screen notch covered some of the content.
Already been solved by PUBG Mobile Team on POCO F1.
For POCOPHONE F1 users, PUBG Moble team said they will fix asap.

6. Android Auto issues
Android Auto team is analyzing, we already setup a team to focus on following up this issue with Google.

(#1239) atos30


atos30
aktív tag

Gearbesten a 64GB-os global verziós 200 dolcsis email-es akciót megcsípte valaki? Lemaradtam róla :( Remélem 11.11-én bedobják újra.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#1240) tomboy0013 válasza laciba77 (#1238) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor jövő héten megszűnik a fényszivárgás ;]

(#1241) cal84


cal84
tag

Személyes tapasztalataim így röpke 2 nap után: a mobil brutálisan gyors minden téren, a kamera rendben van főleg a Google kamera appal. Az üzemidő valamit elképesztő, 11 óra SOT (ebben nem volt játék) és még 20% töltöttség maradt! Általában úgy 50% körül van a fényerő. Fényszivárgás van de alig látni, inkább csak szürke és fekete színeknél van jelen egy kicsit, filmeknél se láttam. Nem olyan komoly probléma ez mint ahogy a neten előadják. Eddigi legjobb mobilom!

(#1242) Corvin0716


Corvin0716
tag

Hmmm... megy most a dilemmázás, hogy a 64 GB-os verziót válasszam a preferált fekete színben 98.500 Ft-ért vagy a 128 GB-osat kék színben 101 ezerért. :F :))

(#1243) Pocokk válasza V@ns (#1228) üzenetére


Pocokk
tag

Én rákérdeztem a Turbadonál, hogy jár-e garanciavesztél bootloader nyitással/rootolással és ezt válaszolták:

"A hivatalos Xiaomi álláspont szerint ki lehet nyitni a bootloadert, lehet rootolni ès le lehet cserèlni a szoftvert custom rom-ra, megmarad a garancia, de szervízbe küldès előtt vissza kell állítani gyári állapotra.

Szóval csak úgy érvényes, ha a gyári állapot visszaállítható.

Üdvözlettel,

A Turbado-csapata"

(#1244) tomboy0013 válasza Pocokk (#1243) üzenetére


tomboy0013
veterán

És mivan ha USB csatlakozó hiba miatt kell szervizbe vinni ;]

(#1245) Alonso69 válasza Pocokk (#1243) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ugyanezt mondta a WayteQ telefonos ügyfélszolgálat és 5000ft a szoftvert rá rakni,ha törlödne a root-olás vagy a custom rom telepítésétől.
Ez a gyári állapot visszaállítása gondolom én. :F :)

Xiaomi 12

(#1246) F.B.I. válasza Corvin0716 (#1242) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerinted? Egy 32Gb-os kártya árában kapsz, egy 2x akkora tárhelyt, eszeveszett gyorsasággal. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1247) Pocokk válasza Alonso69 (#1245) üzenetére


Pocokk
tag

"5000ft a szoftvert rá rakni,ha törlödne a root-olás vagy a custom rom telepítésétől"

Ne haragudj, ezt a részt nem nagyon értem :F

(#1248) Corvin0716 válasza F.B.I. (#1246) üzenetére


Corvin0716
tag

Ha nem használom ki, akkor lehet 1 TB-os is, csak minek. De igazából nem ez a dilemmám jelnleg, hanem hogy a piros tetszik a legjobban, amit viszont nem igazán tudok elképzelni férfi kézben. :D

(#1249) Alonso69 válasza Pocokk (#1247) üzenetére


Alonso69
senior tag

Pedig ezt mondta szó szerint, szoftver csere 5000 ha valami gubanc lenne a BL nyitásból eredendően.
Azóta,már megtörtént a BL nyitás , root-olás, custom ROM probák,jelenleg az EU-s legfrissebb rom van fent [kép], nem kell hozzá USB ,mert külön lehet particiozni a belső tárhelyet.
Az ,hogy megéri-e ,hát :F , nem biztos,de majd kiderül még nagyon új ez a teló . :) lehet később könnyebb és egyszerűbb lesz a TWRP és a ROM telepítése.

Xiaomi 12

(#1250) Pocokk válasza Alonso69 (#1249) üzenetére


Pocokk
tag

Hát szerintem gyári romot visszaállítani relatíve könnyű dolog, nem nagyon értem mi kerülne azon 5k-ba. Ha jól emlékszem anno a Xiaomi-nak a PC Suite-jával kb. 2-3 kattintás alatt meg lehetett csinálni, de manuálisan visszarakni az official ROM-ot se egy ördöngősség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.