Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Carline válasza tomboy0013 (#1448) üzenetére


Carline
őstag

Nálam ez a majd 9 óra egy nagyon jó eredmény volt. Átlagban inkább a 7,5 - 8 órát hozza, Miuival meg inkább csak 7 óra jött ki a saját általános használati szokásommal.
Pocora használtok custom romot?
A Bl nyitást tényleg nem nehezíti meg sokszáz órával a xiaomi?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1452) tomboy0013 válasza retesz147 (#1449) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én is a Mix 2S-t akartam sokáig megvenni, de az akku miatt tettem le róla nagy nehezen.

Malák: Én mikor közvetlenül egymás mellé tettem a Poco-t és Mi8-at, akkor döntöttem el, hogy Poco kell és pont a kijelző miatt. Bárhogy állítottam a MI8 kijelzőjét a fehérnek annyira zavaróan sárgás színe volt, hogy inkább hagytam is. Samsung-oknál ugyanez. Egyszerűen nem esik jól a szememnek. És azt sem értem miért drágábbak az OLED kijelzős telefonok mikor már 2-3 éve cikkeztek attól, hogy kedvezőbb az OLED kijelzők gyártása...

[ Szerkesztve ]

(#1453) retesz147 válasza Carline (#1451) üzenetére


retesz147
addikt

Miuival? Miért mivel használod?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1454) grosy


grosy
senior tag

Valószínűleg itt is az van, mint a legtöbb élelmiszeripari, ruhaipari és műszaki termékeket gyártó cégnél, hogy különböző piacokra kerülnek a különböző minőségben gyártott termékek. Az A-kategóriás Poco-kat szánják a Nyugati piacra, ez volt elérhető a Lurdyban is, a B-kategóriás minőségnek megfelelő telók meg kerültek pl. a Közel-keletre, ahonnan az Ahmed GSM fedőcégei is hozzák. Valószínűleg ott magasabb arányú a fényszivárgással rendelkező készülékek.

(#1455) tomboy0013 válasza grosy (#1454) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Ludry-ban már a kirakott példányoknál is legalább 2-nél megvannak fényszivargás + a tesztben szereplő példány is onnan van ami szintén fényszivárgásos.
Én inkább úgy gondolom, hogy rengeteg ilyen van csak van aki nem veszi észre. Piactól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#1456) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Pár dolog az első nap után: nillkin fólia és tokkal elég vastag lett a teló, a másik hogy azért súlya is van, ezt negatívnak nem mondanám csak szokatlan, a notcban annyi zavaró hogy nem látom az értesítéseket, csak ha lehúzom a sávot, na ez idegesítő, arcfelismerés baromi gyors csak így a zárt kijelzőn se tudom megnézni az értesítéseket XD.

Grosy : ezzel én se értek egyet, szerintem inkább az első legyártott széria nagy része ilyen, valószínű a következő gyártás már nem lesz ilyen.

OnePlus 8T

(#1457) grosy válasza tomboy0013 (#1455) üzenetére


grosy
senior tag

Egyszer szívesen megmutatnám az én példányomat, hogy látod-e :)

(#1458) tomboy0013 válasza grosy (#1457) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem mondtam, hogy mind ilyen.
Csak azt, hogy rengeteg. Nekem 4 példány volt a kezemben, és mindnél megvolt a fényszivárgás, plusz itt is, külföldi fórumokon, youtube videókban is sok sok ilyenről hallani/olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#1459) grosy válasza tomboy0013 (#1458) üzenetére


grosy
senior tag

Ja, bocs, ezt nem kötekedésnek szántam, hanem tényleg elképzelhető, hogy csak én nem veszem észre, mivel nem vagyok az a komoly júzer :)

(#1460) tomboy0013 válasza grosy (#1459) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tegyél ki egy egyszínű világos szürke képet teljes képernyőre és fotózd le szemből picit sötétebb környezetben. Ebből biztosra megmondom neked.

(#1461) Hunter2


Hunter2
addikt

a xiaomi.hu-s webshop mennyi garanciát ad a készülékre?

[ Szerkesztve ]

(#1462) grosy válasza tomboy0013 (#1460) üzenetére


grosy
senior tag

Basszus, most már én is látom :D
Viszont addig, amíg ennyire tűzetesen nem néztem, addig észre sem vettem, ezért ez senkit se tántorítson el a vásárlástól.

(#1463) Graphics válasza Hunter2 (#1461) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1 év

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1464) tomboy0013 válasza grosy (#1462) üzenetére


tomboy0013
veterán

Bocsesz :D

(#1465) tihibaby válasza tomboy0013 (#1460) üzenetére


tihibaby
senior tag

Ez a vicces,csak szürkénél látszik?
Semmi más színnél?
Kipróbáltam jópár Play-es,kijelző teszter alkalmazást,nálam szürkénél se látszik,de más színnél aztán végképp nem.
Nem a feketénél kellene legjobban látszania?
Mert ott aztán tényleg semmi nem látszik!
Mindenesetre furcsa! :F

(#1466) tomboy0013 válasza tihibaby (#1465) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én fehérnél is látom, meg nagyjából bárhol ha azt figyelem. Csak a fényképen a szürkénél a leglátványosabb azért írtam hogy úgy csináljon képet, abból egyértelműen megállapítható.

(#1467) tihibaby válasza tihibaby (#1465) üzenetére


tihibaby
senior tag

És most ezzel nem akarom senki,ilyen irányú tapasztalatát,panaszát semmibe venni!
De!
Normális,átlagos élethelyzetben,zavar ez(mégha tényleg fényszivárgásos is) bárkit,a mindennapi használatban?
Mégegszer,nem bagatellizálnám a problémát,hanem az érdekelne,ha nem tudnátok mit nézzetek,látnátok is?

(#1468) tomboy0013 válasza tihibaby (#1467) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem ezt embere válogatja.

(#1469) Graphics


Graphics
Jómunkásember

20% alatt az alkalmazásértesítések kicsit hektikusan akarnak megérkezni...

Pedig van mobilnet, van wifi és a kímélő mód sincs bekapcsolva... Ma már pár dologra sikerült lemaradnom :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1470) ZsyfKo válasza tihibaby (#1467) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Itt nem ez volt a lényeg hanem hogy mennyi készüléket érinthet a hiba. Amúgy egyáltalán nem zavaró és nem szembetűnő ha nem tudod mit keress, legalábbis nekem.

Duilee: ha telekomos vagy akkor szarakszik a hálózat, nem rég mobilnetem se volt, otthoni szolgáltatás meg már órák óta nincs.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#1471) Graphics válasza ZsyfKo (#1470) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Telenor, de mindjárt beszaladok oda is, mert 4GB-os csomagom van, és 2-nél elfogyok...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1472) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok!

A Miui 10 óta megjelent a játékok sarkában egy kis ikon, amire rákattintva feljön egy menü ahol videó meg minden marhaság indítható. Van valakinek ötlete hogyan tudnám ezt eltüntetni?

Köszönöm

(#1473) Tomi13 válasza Tomi13 (#1472) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Megtaláltam,nem aktuális.

(#1474) V@ns válasza Tomi13 (#1473) üzenetére


V@ns
aktív tag

És hogy tudtad eltüntetni?

(#1475) Tomi13 válasza V@ns (#1474) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Biztonság -> Játékteljesítmény-növelő -> Beállítások -> Játékon belüli parancsikonok -> Ne jelenítse meg.

(#1476) lacora5 válasza tihibaby (#1467) üzenetére


lacora5
tag

nem vettem eszre, mig nem irtatok, es barki kezeben volt a telefonom, senki sem latta. Itt mobilarena szinevel latom alol ha azt nezem, de amugy sehol nem veszem eszre.

(#1477) tomboy0013 válasza lacora5 (#1476) üzenetére


tomboy0013
veterán

Lassan kiderül hogy mindenkié ilyen ;]

(#1478) Alonso69


Alonso69
senior tag

Én ezzel a kijelző teszt App-al[kép] próbáltam a szürke vagy hasonló színt beállítani, ilyen eredménnyel,én nem látok fény beszivárgást.[kép](L:/dl/upc/2018-11/486030_screenshot_2018-11-08-21-09-54-815_com_weebly_owai_2.png)[kép](/L)
Lehet már megszoktam :) a legújabb béta teszt Rom- van fent.[kép]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1479) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Na megvolt az első nap. Nem rossz :D

OnePlus 8T

(#1480) tomboy0013 válasza Alonso69 (#1478) üzenetére


tomboy0013
veterán

Te most tényleg screenshot-tal akarsz prezentálni egy hardver hibát? :D

(#1481) retesz147 válasza Alonso69 (#1478) üzenetére


retesz147
addikt

:C

Xiaomi 13 eu dev...

(#1482) perovics


perovics
csendes tag

Alza-ban van 64Gb-os kék és szürke is 109990-ért.
xiaomi.hu-n van 128-as kék 114990-ért. Szürke és armored sajnos továbbra sincs...

(#1483) Graphics válasza Alonso69 (#1478) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Képernyőmentéssel?

Sírok :D Ezt gondold át újra...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1484) Alonso69 válasza tomboy0013 (#1480) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
A hivatalos Xiaomi álláspont az,hogy 0.3% a kijelző fény szivárgás meghibásodás ez hülyeség szerintem is.Az ,hogy hardver hiba , lehet ,de nem kell általánosítani,mert akárhogy állítom a szűrke 50 árnyalatát, nem látom a szivárgást.
A hiba oka az,hogy nem jól rakták be a LED háttérvilágítást az USB-C csatinál.[kép]
Teszt amivel szintén nem mutat semmit :tárcsázoba a *#*#6484#*#*

Kár ezen vitatkozni,mert nincs értelme. :)
Dulee . :) Lehet sírni, de inkább nevessél,hogy egy ilyen hülyeségen már 2 honapja megy a vita""""ki mit lát""" vagy ,hogyan prezentálja azt amit lát. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1485) tomboy0013 válasza Alonso69 (#1484) üzenetére


tomboy0013
veterán

Neked nincs fényszivargás, oké megértettük. De azért hadd írja már le mindenki amit akar... Nem vitázik senki semmin, pláne nem 2 hónapja.
És már bocsi de screenshot-tal akarsz hardveres gondot mutatni nekünk akkor hadd mosolyogjunk már, mert butaságot csináltál :) Ha betörik a kijelződ azt is screenshot-tal mutatnád meg? :D
Fényképezd le a kijelződet és akkor azt látjuk amit szeretnél hogy lássunk.

[ Szerkesztve ]

(#1486) Graphics válasza Alonso69 (#1484) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem érted.

Képernyőmentéssel nem fogod tudni prezentálni a hibát... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1487) Alonso69 válasza tomboy0013 (#1485) üzenetére


Alonso69
senior tag

Már két hónapja is vita tárgya volt:[kép]
Képek a kijelzőről:(L:/dl/upc/2018-11/486030_received_1945639852196624.jpg)(L:/dl/upc/2018-11/486030_received_751019278572263.jpg)[kép](/L)(/L)
[kép]
(L:/dl/upc/2018-11/486030_received_751019278572263_2.jpg)[kép](/L)
Igen,ha nagyon akarom :D látszik a fényszivárgás,de nem akarom. :)) annyira minimális.
Még annyit,hogy a screenshot ugye szoftveres megoldás a képernyőn látható dolgok "prezentálására"
de akkor átalakítja a hardveres hibát és kijavítja azt :F
Az s7edge telón volt egy Fekete folt ami a screenshottal nem volt látható,aztán miért ne, megjelent a rózsaszín csík (betegség is) ami már látható volt(screenshottal)… ezért is screenshottoltam a képernyőt. :)
Telóról vagyok,bocs a képekért. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1488) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Videó készítésre is a Gcamot használjátok?

OnePlus 8T

(#1489) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Van egy kis gondom, nem tudom mi lenne megoldás.

Messenger app nem ad értesítést lezárt képernyőn.

Le van lakatolva pedig. MIUI optimalizációt kikapcsoljam?

Email is hektikusan érkezik meg. Első pár napban ezzel nem volt gondom, de most már zavaró.

Újraindítás után megjön minden értesítés.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1490) tomboy0013 válasza Alonso69 (#1487) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az hogy 2 hónapja volt róla szó attól ma egyáltalán nem vitatkozunk róla, csak ellenőrzik a többiek is. Ennyi történt. És nálad is van minimális fényszivargás.

(#1491) Tomi13


Tomi13
aktív tag

A Google kamerát hogyan tudjátok feltelepíteni? Nem találom a Play áruházba.

(#1492) V@ns válasza Tomi13 (#1491) üzenetére


V@ns
aktív tag

Ott nincs fent, mert ez csak a Google Pixel telefonok kiváltsága, gyári appja.
Portolva van, azt itt megtalálod, én ezt használom. Néha rájön, hogy második-harmadik fotó kattintásakor baromira elkezd lagolni, de többségében jól működik.

Fényvadász
Én nem, de nem szoktam nagyon videózni.

Duliee
Nekem megjön minden értesítés, sőt, fel is villan a kijelző, én ezt szeretném kikapcsolni. Ha megmondod, hol van a MIUI optimalizáció, akkor megnézem, hogy az enyémen be van-e kapcsolva.

Mindenki
Hagyjuk már ezt a k.rva kijelzőt szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

(#1493) Tomi13 válasza V@ns (#1492) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#1494) Alonso69 válasza V@ns (#1492) üzenetére


Alonso69
senior tag

Kijelző téma lezárva. :) részemről.
Mozi optimalizáció Beállítások/
A telefonról/Miui verzió 7-szer ráböksz és ön fejlesztő felirat, ez után/további beállítások/fejlesztői beállítások /Miui optimalizáció.[kép][kép]
De biztos.hogy nem ez a gond,mert nálam be van kapcsolva és mégis felébreszti a telót ha jön üzenet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1495) Graphics válasza Alonso69 (#1494) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem Messenger lesz a ludas

Feltettem egy régit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1496) V@ns válasza Tomi13 (#1493) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nincs mit, de közben találtam XDA linket is: katt :K
Nem tudja valaki, hogy a P20 Pro kamera appját esetleg be lehet valahogy szerezni? Nagyon érdekelne ez a kézből tartott éjszakai mód... csak olyat találtam, ami Magisk módszerrel megy fel, viszont még nem szeretnék rootolgatni. :U

(#1497) zool1 válasza Tomi13 (#1475) üzenetére


zool1
őstag

Nekem is miui 10 van. De pontosan leirhatnad, hogy hol található, mert nekem közel sem ilyen a menü.

(#1498) Graphics válasza zool1 (#1497) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig leírta pontosan :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1499) zool1 válasza Tomi13 (#1475) üzenetére


zool1
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#1500) zool1 válasza Graphics (#1498) üzenetére


zool1
őstag

Nekem ez a menü ki van kapcsolva. És mégis aktív játékok alatt! Van még kérdés?!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.