Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) föccer válasza Beaumont (#1194) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze. Csak jelenleg majdnem gyorsabban jönnek az új hsz-ek, mint amilyen gyorsan olvasni tudom őket. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1202) skitzoo


skitzoo
senior tag

Én csak annyit kérdeznék hogy olvastam hogy az értékeléssel kapcsolatos értesités e-mailban megy. És ha se az e-mail cimet se a jelszót nemtudom? akkó mivan? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#1203) Paci84


Paci84
csendes tag

Szerintem kaka egyenlőre.. :(

(#1204) #51736960 válasza torocsik (#1196) üzenetére


#51736960
törölt tag

ingyen??? szerinted a külsős webfejlesztő cég társadalmi munkában dolgozott? szvsz olyan gigalóvét akasztottak hogy csak na...

(#1205) Picur1992 válasza torocsik (#1196) üzenetére


Picur1992
tag

+1
ez teljesen jogos amit írsz

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#1206) Lauda válasza syl5 (#1199) üzenetére


Lauda
félisten

Majd ezen is csiszolnak, ahogy az uj ph-n is, de ahhoz, hogy megtudjak min kell csiszolni, elobb be kell roffenteni es eppen ez tortenik most.

[ Szerkesztve ]

(#1207) yolan


yolan
őstag

A sebesség várhatóan mikorra normalizálódik?

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#1208) Parci válasza mexel (#1182) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

alapvetően de, ez nagyon-nagyon hasonló az utóbbi n designváltás utáni felhördüléshez. viszont a jó hír, hogy rutinosabbak is vagyunk már, és sokkal inkább meghalljuk a lényeget, és nem vesszük fel a "menjünk az anyánkba" beszólásokat.

a színeken fogunk élénkíteni, a fontokon fogunk csökkenteni, játszunk majd a spacingekkel, tagolással.

ezt most ünnepélyesen megígérem, oké? viszont mindezt nem holnapra, nem is péntekre, hanem akkorra, amikor a funkciók mind hibátlanul működnek, lenyugodnak a kedélyek, letisztul a kép. ez lehet 1-2 hét is.

de, ahogy eddig is, figyelembe vesszük az értelmes visszajelzéseket, amikkel tudunk mit kezdeni. nyilván nem össznépi kívánságműsor olyan értelemben, hogy nem csinálunk meg mindent, amit xy kér, sosem fejeznénk be. de látjuk, hogy mi az, amit sokan kérnek, mi az, ami logikus kérés stb.

ennek megfelelően a kezdeti "hányok tőle" véleménynyilvánítások után az érdemi hozzászólásokkal tudunk mit kezdeni. az "ez szar, tegyétek vissza a régit" nem az, nem fogjuk visszatenni a régit, nem is lehetne, nem is opció. tehát az új rendszeren belül várjuk a konstruktív javaslatokat. amiket, mégegyszer, meghallgatunk, nézzük a topikot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1209) Picur1992 válasza #51736960 (#1204) üzenetére


Picur1992
tag

lóvé???
Lehet igazad van de azt az öszeget elvégre nem mi fizetük ki?!! vagy igen?? Mert ha igen jogos a "fikázás" bárkitől de szerintem adig ne !

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#1210) kenwood3 válasza Moretimer (#1200) üzenetére


kenwood3
őstag

És ki az, az 1-2 ember? Azért ezt te se gondolod komolyan :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1211) syl5 válasza korpicschess (#911) üzenetére


syl5
őstag

Egyetértek teljes mértékben.

A hasonló termékek funkció egy szóval gusztustalan, pláne úgy hogy idáig kifejezetten szemétség volt például más hirdetésébe egy másik termék linkjét berakni. Ezzel nem is volt idáig baj, mindenki tudta hol a helye, ilyen jellegű üzletrontások nem voltak, de ez hogy az oldal alapból rontja a bizniszedet és még fizess is érte (majd)...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1212) WonderCSabo válasza Moretimer (#1200) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mármint akik hirdettek? Az lehet, de ebből eddig a PH! nem látott egy vasat se.

(#1213) mexel válasza Beaumont (#1194) üzenetére


mexel
veterán

"lecsapni ritkaságokra, olcsón beszerezhető dolgokra, ki tudja mennyire fog ez maradni..."
Ez az ami valószínűleg ki fog már maradni. Olyasmi lesz mint a vatera, csak az hirdet aki fizet, aki fizet az pedig már drágábban akar eladni. A vaterán is ritka már a jó árú hardver. Itt lehetett jó dolgokat venni és nézgelődni, de mivel nem volt kifizetődő csinálni így megszűnt. A tulajokat értem, ingyen én sem csinálnám. Felhasználói szempontból nagyon rossz érzés ez most. Amióta rendszeresen netezek itthonról (kb 2000-2001 óta 2 oldal volt az állandó, minden nap nézett oldalam. Először a HWSW majd a PH. ) A HWSW utóbbi időben már kiesett, ritkán mentem arra, de PH minden nap volt többször is, az apró különösen, pedig már ritkán vásárolok. de jó volt nézgelődni. Úgy tűnik már ez is ki fog esni, valamit nézni kell még :)

(#1214) máyköl


máyköl
veterán

Mi az oka, hogy egy ideje megint a régi jön be?

(#1215) Parci válasza --ka (#1197) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ellenben mi nem küldünk el a francba, illetve csiszolunk majd még a dolgokon a visszajelzések alapján. ehhez képest a hwsw inkább kihajította az egész fórumot úgy, ahogy van. legalább ezt értékeld :). hátha kikalapálódik az új hardverapró is (nem mondhatod, hogy funkciókban el lett véve ezerrel, sokkal többet tud), ti is, mi is. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1216) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Én nagyon egyhangúnak érzem ezt a designt:

Fehér háttér, service unavailable felirattal ;] :))

Komolyra véve elsőre nem olyan átlátható,mint a régi volt,persze megszokható lesz.

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1217) KrAt válasza #51736960 (#1204) üzenetére


KrAt
veterán

És szerinted a régi HA-n akik naphosszakat dolgoztak hardverapródok, azok gigalóvéért csinálták? Amikor bárkit átvágtak a palánkon, akkor értük eljártunk, kerestük a szálakat, stb, akkor leakasztottuk a gigalóvét?

(#1218) #16729600


#16729600
törölt tag

Tisztelettel javaslom akkor,hogy a keresési listákban látszódjon az érvényességi kör és a termék megtalálhatósága,hogy ne kelljen átnézni X100 hirdetést,hogy kiderüljön merre található az a fránya cucc :D :R Ez szerintem agy alapvető hiba, amit mihamarabb javítani kellene.

=========
Bold, hogy észrevegyük. :)

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

(#1219) syl5 válasza Neil Watts (#966) üzenetére


syl5
őstag

Igen!

Csak majd valami jól elérhető helyen tüntesd fel! :)

(#1108) Újoncka
Egyetértek!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1220) Újoncka


Újoncka
tag

Hiba vagy mi a manó :D
Az természetes hogy nem jelzi hogy van új üzenetem ?

(#1221) Gaben360 válasza mexel (#1182) üzenetére


Gaben360
senior tag

:K :R

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#1222) Rive


Rive
veterán

Valami nyafija van az aposztrófokkal. Már vagy fél órája próbálom érvényteleníteni az egyik apróhirdetésemet:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'kettes'.

', postedIP='xx.xx.xx.xx'' at line 8
insert into products_events set productID='1560379', userID='3067', Date= now(), name='USB hoszabbító kerestetik', name_old='USB hoszabbító kerestetik', content='Budapesten, két darab, 5m hosszúságban.

Nyilván: aktív és kettes.
', content_old='

Budapesten, két darab, 5m hosszúságban.

Nyilván: aktív és 'kettes'.
', postedIP='xx.xx.xx.xx'

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1223) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Parci bácsi kérem, egyéni avatarokkal mi a helyzet? Lesz / nem lesz?

=======
Elvileg meg kellene,h ogy jelenjen. Kiemelem, hogy később meg találjuk.

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1224) --ka válasza Parci (#1215) üzenetére


--ka
senior tag

Hiába a sok funkció, nehezen megfogalmazható, az, ami már nem lesz benne - megint csak mexel hozzászólását tudnám idézni.
Úgy érzem elveszett valami, ami már többet nem jön vissza. Valami amitől jó volt nézelődni, beszélgetni, beleolvasni mások beszélgetésébe...
Azért örülök, hogy nem küldtök el a francba.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#1225) Picur1992


Picur1992
tag

Hú máskor csak úgy potyognának a Tiltások:))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#1226) Kashim válasza Parci (#1208) üzenetére


Kashim
őstag

:R Szerintem kapásból más lesz az összhatás, ha kicsit komolyodik a színvilág és nem ilyen nagyiméretben lesz minden.

(#1227) syl5 válasza Picur1992 (#1225) üzenetére


syl5
őstag

Ne adj tanácsokat! :)

Egyébként meg a negatív kritika is kritika.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1228) Neil Watts válasza Neil Watts (#966) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hogy valaszoltam magamnak? lol. :D

Szal blogpost jo lesz syl5? :)

[ Szerkesztve ]

(#1229) Dany007


Dany007
veterán

Na most nézem csak elkészült...!
Szép lett, kellemes lett. Kicsit hiányzik a PH!-s design feeling, de nem baj. :R
Ahogy látom továbbra se tűnt el az "alku szerint" opció ;]

(#1230) mexel válasza Parci (#1208) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Most nem is a szín és a design fáj annyira, mint inkább a "fórum" jelleg elvesztése. (szerintem Te ezt meg is érted, hiszen régi topiklakók vagytok ti is) A neveletlen hsz-ekkel ne is törődjetek, abban már van rutinotok hogy azokat kihagyjátok, azt meg már láttuk a múltkori váltásnál is hogy volt sok javítás és "kedvezés" ha jogos volt a kritika vagy kérés/ötlet esetleg javaslat.
Azt azért mindenki láthatja hogy azért nem megy minden mert új, ez velejárója, ezért kár beírni mindig hogy ez nem megy az nem megy. Idő. Ha majd megy biztosan visszatérünk még egy-két dologra amin érdemes lesz csiszolni. Bízom benne hogy valamit vissza lehet nyerni a régi feelingből. ( a fizetés az más kérdés, arról kár beszélni, az tény és kész :) )
Türelmet és jó munkát. Lesz bőven :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1231) Picur1992 válasza syl5 (#1227) üzenetére


Picur1992
tag

Nem azért mondtam:))
Igaz a negatív is kritika csak nem mindegy hogyan tálalom:((:))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#1232) kenwood3 válasza Dany007 (#1229) üzenetére


kenwood3
őstag

Pedig örültem volna ha eltűnik. Az ilyen hirdetésekbe alapból be se nézek/néztem, ahol nincs kiírva az ár. :(

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1233) aya


aya
addikt

Karbantartás

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#1234) syl5 válasza Neil Watts (#1228) üzenetére


syl5
őstag

Igen valami olyasmire gondoltam.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1235) Janoska26


Janoska26
addikt

Én még a régi aprót látom, pedig már kiürítettem és töröltem mindent amit tudtam, de semmi változás, mit csinálok rosszul? :F

(#1236) zolee5016


zolee5016
őstag

Most mindenki ugy háborog mintha még soha nem vett volna semmit sem.Annyira azért van esze mindenkinek hogy az árba amit eladna beépíti a plussz költséget is amivel a HA jár .PL Ha van 1 gépem 240k-ért és 5 rugót kéne letenni a ph-nak a jövendőbeli vevővel ketten csak elosztom nem??Mégha lealkudja 230-ra akkor is el tudjuk felezni az 5 rugót!Ha meg hülye vagyok 100 up-ot nyomok azért meg fizetek és??Ha szar az ára a cuccomnak 1000upra se veszik meg!
Nekem is csak az a kérdésem hogy értékhatárra hogy lesz ez konkrétan leosztva!Mert 1 100ft-s kábel már más helyzet!Aki meg nem tud még igy se okosan üzletelgetni az menjen boltba!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1237) borkarico


borkarico
aktív tag

Karbantartunk jelenleg ... :)

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#1238) föccer válasza Janoska26 (#1235) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, biztos. Ha T-nél van neted, akkor lehet, hogy csak reggel fogod látni, mert a Tnél naponta 1x frissítik a DNS listát.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1239) kenwood3 válasza Janoska26 (#1235) üzenetére


kenwood3
őstag

Nálam ez oldotta meg[link]. Ha így csináltad eddig is, akkor passz :(

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1240) mghltm


mghltm
addikt

ha a sajat hirdeteseimet adminisztralom, nem tudom megkulonboztetni a procit az alaplaptol, mindkettonel csak annyit ir a legordulo menu: socket a

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#1241) mexel válasza Janoska26 (#1235) üzenetére


mexel
veterán

Semmit. Te csinálod jól :DDD

(#1242) Spet


Spet
addikt

Hát nézegettem az új HA-t és eléggé érdekes mondjuk így. Elég sok dolog nem akar, működni (természetesen minden új oldalnál ez van általában), és elég sok dolgot nem találok (pl, hogyan lehet időrend szerint sorba rendezni :F )

Ezektől függően sok sikert kívánok a fejlesztő csapatnak.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1243) Keksz


Keksz
senior tag

Az előbb google.com -ról jöttem a hardverapro.hu -ra és ez az új design fogadott..
3x megnéztem hogy "jó helyen vagyok", mi ez a csicsa oldal, bazi nagy "archiválva" pecséttel a közepén (lejárt hirdetés volt szerintem)...
És hogy vmi futurisztikus oldalon vagyok, vagy csak a domain szar, ilyen kamu oldal.

Aztán mikor újra meg akartam nyitni akkor már "karbantartás" volt kiírva és a google cache-ből is a régi oldal/design jött be.
Akkor jutott eszembe ide benézni.

Fura lesz ez, főleg ahogy alul a kommentek megjelennek..

(#1244) bijesz


bijesz
aktív tag

Karbantartás

:F

(#1245) Janoska26 válasza föccer (#1238) üzenetére


Janoska26
addikt

invitel, de T-s vonalon jön azt hiszem, mingyá megnézem másik nettel akkor :R

(#1246) máyköl


máyköl
veterán

Még hányan írjátok be? :U

(#1247) borkarico


borkarico
aktív tag

Nyugi, pár nap is rendesen beáll a system. Türelem fiúk! :)

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#1248) Moretimer válasza kenwood3 (#1210) üzenetére


Moretimer
aktív tag

De komolyan gondolom, mert kollégám ismeri őket. Persze nem haragszol meg ha nem mondok neveket... :U

Moretimer

(#1249) Lenry


Lenry
félisten

lesz szétválogatott - mobilos, hardveres, játékos, stb - RSS?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1250) Jester01 válasza mghltm (#1240) üzenetére


Jester01
veterán

továbbá, hiába nézem a saját hirdetésem, a rendszer nem veszi észre, hogy a sajátom, vagyis nem jelennek meg az adminisztrációs linkek csak ha kifejezetten a saját hirdetéseimtől indulok.

=========
Bold

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

Jester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.