Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) #43960832


#43960832
törölt tag

Gondoltam törlöm a hirdetéseimet, fokozva ezzel az új oldal sebességét ;] , de a rendszer ezt sem engedi. Bocsi, de ez még alfa verziónak is kevés.

(#902) xxxbmx


xxxbmx
tag

jesszum pepi!nem akarok megsérteni senkit!gondolom sokat dolgoztatok vele!de ez tényleg mintha vmi női újságból szedtétek volna a témát:Snagyon vakit vmi feketét vagy kéket vmilyen szin mehetne bele:S

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#903) Újoncka


Újoncka
tag

Baromi furcsa :D Szokni kell :)

Ez viszont hogy naponta van 2 UPP-od ez komoly ? :) azaz ha van 10 hirdetésed csak kettőt tudsz előre hozni ? :O

[ Szerkesztve ]

(#904) WonderCSabo válasza #43960832 (#901) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért ilyen lassú, mert baromira túl van terhelve, a nagy érdeklődés miatt... Normális esetben nem éri ekkora terhelés adott idő alatt.

(#905) vince válasza fordmaster (#896) üzenetére


vince
őstag

Ismétlem: a hardverapro.hu nem fog a kártyaadataid birtokába jutni, onnan nem fog kikerülni ilyen adat.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#906) Creep


Creep
tag

Nekem egyszer be lépet,azóta sem tudok bejelentkezni.De majd próbálkozok tovább.
Töröltem amit kell,be is írtam amit kellet. :D Már láttam sokan írták design stb stb,én is írtam
,hogy lesz majd design választási lehetőség?

Sok oldal egyvelege tűnik fel benne.kicsit ez is az is amaz is.
De egyébként jónak jó,de a régit szívlelem,ezt nem annyira :D

Privátra válaszólj.

(#907) BRIKLY válasza #43960832 (#901) üzenetére


BRIKLY
veterán

Én is törölni akartam egyet. kaptam egy szerver hibát. :DD

(#908) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Furcsa az oldal, majd meglátjuk hogy milyen lesz. Egyelőre nem tudom a hírdetésemet módosítani, mert dolgozik, dolgozik de nem történik semmi.

Közben a ph-n a bejelentkezésnél párszor most épp kidobja hogy rios motor frissítés alatt. (tudom mit jelent csak leírtam)

Live-Die-Respawn

(#909) Neil Watts


Neil Watts
veterán

BUG: Az azert durva, hogyha bekattintom IE9 alatt a hirdetos Keres / Kínál Radiobuttont akkor nem csinal semmit, ott kell ra kemeny 5 (! - mérésen alapuló adat) percet varni. :(

(#910) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Én is a régire szavaznék. Az, hogy fizetni kell, az nyilvánvaló és nem is probléma, de legalább legyen egy kapcsoló, hogy akinek ez jön be, az ezt a design-t használja, akinek meg a régi, az a régit. :( Ahogy a mobil verziónál is lehet használni a teljest, meg a mobil-t is.

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#911) korpicschess


korpicschess
veterán

Hát srácok. Tisztelem a munkátokat, de ez az oldal. Katasztrófa. Egyszerűen szörnyű, bazári, gagyi, olcsó hatású, átláthatatlan, csicsás.
Ez a hasonló termékek opció... eléggé gyilkolja lefelé az árakat szerintem.
Mindegy, reménykedek azért...
szerk: egyéni avatarok gondolom majd áthozatalra kerülnek..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#912) fordmaster válasza vince (#905) üzenetére


fordmaster
tag

Akkor köszönöm a felvilágosítást, de nem ilyen "hangnemben" kellett volna ezt közölni. :)

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#913) Apika válasza oriic (#908) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nálam is a végtelenségig dolgozik...

(#914) sagem válasza fordmaster (#896) üzenetére


sagem
addikt

mert a Steamnél bejelölhető, hogy megjegyezze a kártyád adatait, így nem kell minden vásárlásnál kitölteni, cserébe ha felnyomják az accot szopó lehet. A PH nem tárolja a kártya adatokat..de javítsatok ki ha tévedek.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#915) canniball válasza Goose-T (#873) üzenetére


canniball
nagyúr

Részemről is :R

Krissz5435!
"...én mindig ár szerint rendeztem."
No arról teljesen megfeledkeztem és érdemben nem is tudok nyilatkozni, így módosítanám amit írtam: az UP és a dátum szerinti rendezés egybeolvad, hogy egyéb elv szerint lehet-e azt nem tudom.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#916) asfgh


asfgh
tag

az uj oldal nagyon rosz lett! :W :W
ösze visza van minden :((

az új számom: 0620-4400-515 http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=asfgh&submit=

(#917) fordmaster válasza sagem (#914) üzenetére


fordmaster
tag

TÚLTÁRGYALTUK! :DDD

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#918) Lauda


Lauda
félisten

Amikor a ph lett uj ugyanez volt. Erdekes modon megszokta szinte mindenki. ;]

(#919) Mr X


Mr X
veterán

Azért kíváncsi leszek, a mostani sírás-rívás után mondjuk fél év múlva ki fog egyáltalán emlékezni, milyen volt a régi HardverApró. :DDD

(#920) vince válasza fordmaster (#912) üzenetére


vince
őstag

Igazad van, kicsit faragatlan voltam, elnézést! :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#921) poj


poj
tag

akinek nem jön be a http://hardverapro.hu/ cimen az új oldal, az nézze meg ezt: http://www.hardverapro.hu/

[ Szerkesztve ]

(#922) feliks válasza Lauda (#918) üzenetére


feliks
senior tag

A ph nem lett ronda.

[Be Happy]

(#923) csƵ


csƵ
őstag

Nem tudom mennyire bölcs dolog ilyen hamar levonni a konzekvenciákat. Én általában üdvözlöm az újításokat, de ez így tényleg elég gáz design terén. Hatalmas fülek, óriási fontok, elcsúszott menük, hivatkozások...
Lehet jobb lett volna hagyni az eredeti kinézetet és kiegészíteni a fontos újításokkal.
24"-os képernyőm van, alig látok pár alternatívát, el sem merem képzelni, hogy milyen lehet egy kisebb monitoron böngészni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#924) fordmaster válasza poj (#921) üzenetére


fordmaster
tag

Nem kötözködés, de nálam mind a 2 link ugyan azt hozza be... :DDD :DDD

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#925) zolee5016 válasza fordmaster (#924) üzenetére


zolee5016
őstag

Nálam is ua semmi új!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#926) WonderCSabo válasza Lauda (#918) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor most nézd meg a PH! kinézetét, meg a HA kinézetét. Persze h. elmúlik a sírás, az emberek mindent megszoknak, de ez akkor se illik a képbe. Én így elsőre a bgr.wrapper.jpg-t kidobnám a francba és az egész oldalt feljebb tolnám 100 képponttal. :)

[Kéretik mellőzni ezt az URL-t, köszi!]

[ Módosította: bnss ]

(#927) Mr X válasza fordmaster (#924) üzenetére


Mr X
veterán

Az egyikben van www, a másikban nincs. :)

(#928) Tomate


Tomate
veterán

Bakker én még egy pillanatig nem láttam az új aprót, és még most is csak a régi jön be... Van valakinek a screenshotja? :U

(#929) keve75


keve75
csendes tag

A parancssor után 10 perc múlva váltott az újra türelem. :DD

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#930) WonderCSabo válasza Tomate (#928) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#931) Mr X válasza Tomate (#928) üzenetére


Mr X
veterán

[link]

Vagy négyen raktuk ki eddig.

(#932) zolee5016 válasza Mr X (#927) üzenetére


zolee5016
őstag

Kösszi ez tényleg feltünt de hol a változás???????????

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#933) localhost válasza zolee5016 (#932) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én már láttam :) Én már láttam! :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#934) Mr X válasza zolee5016 (#932) üzenetére


Mr X
veterán

Csak linkelte kétféleképpen ,hátha akinél nem jó az egyik, jó lesz a másik. :)

(#935) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nálamisarégivanmég.

Véleményem szubjektív...

(#936) #43960832 válasza csƵ (#923) üzenetére


#43960832
törölt tag

XGA monitoron úgy néz ki, mintha vakoknak tervezték volna a gombokat, na nem a kontraszt vagy láthatóság, hanem a méret miatt.

(#937) Neil Watts válasza Lauda (#918) üzenetére


Neil Watts
veterán

Na igen, de ez nem illik bele az arculatba... :(

ALL: Elnezest de ezt en nem tudommegemeszteni. Cöhh.

[ Szerkesztve ]

(#938) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Mire bukkantam... jobb oldalt fenn az x(nem nem a böngészőé) eltünteti a hátteret, már csak egy másikat kell beapplikálni :DD

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#939) Apika válasza fordmaster (#924) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Megint hegesztik, vagy csak megadta magát...

(#940) mexel válasza Tomate (#928) üzenetére


mexel
veterán

Jó neked. :DDD

(#941) Kashim


Kashim
őstag

Ctrl+F5-öt próbálta akinek még a régi jön be?

(#942) máyköl válasza Lauda (#918) üzenetére


máyköl
veterán

A mai napig nem tudtam megszokni az új PH -t, és logout alól vagyok mindig.

(#943) zolee5016 válasza Mr X (#931) üzenetére


zolee5016
őstag

Na már láttam ez a link tényleg az új ! Érdekes az tuti de mért is lenne szar? Majd meglátjuk milyen használat közben..............

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#944) opeter87


opeter87
senior tag

Nagyon nagyon rossz ez az új külső. Tényleg, ahogy többen írták mint egy női oldal.

más

Mi az hogy hasonló termékek, ez szerintem kifejezetten üzletrontó, hiszen ez nem egy webshop, ott logikus, hogy van, de itt???

(#945) albert8


albert8
addikt

Elnézést a rossz kritikákért, de...........
szinek nagyon rosszak, szerintem
elrendezés még elmegy, de elég össze visszaság a régihez képest

pár perc olvasgatás után a szemem is kész van tőle

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#946) hackeeeee válasza WonderCSabo (#926) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez egyszer bejött, többször nem.

Hehe, látom törölve is lett a link.

(#941) Kashim: Töröltem a böngészési előzményeket, és úgy is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#947) vince válasza WonderCSabo (#926) üzenetére


vince
őstag

"Én így elsőre a bgr.wrapper.jpg-t kidobnám a francba"

Ott a jobb felső sarokban az X, azzal eltűnteted a hátteret, sőt még sütiben meg is jegyze ezt a beállítást...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#948) WonderCSabo válasza Krissz5435 (#938) üzenetére


WonderCSabo
félisten

function changeImg(){
var imag = document.getElementsByTagName('img');
for(var i=0;i<imag.length;i++){
if(imag[i].getAttribute('src')=='bgr.wrapper.jpg'){
imag[i].removeAttribute('height');
imag[i].setAttribute('src','amit_akarsz.jpg');
}
}
}

vince: Már látom.

[ Szerkesztve ]

(#949) #51736960 válasza opeter87 (#944) üzenetére


#51736960
törölt tag

legalább leszokik arról a sok simlis, hogy piaci ár felett hirdesse a használt cuccait, egy madárra várva...

(#950) werszomjas


werszomjas
őstag

Reméljük kerülnek majd fel témák.

A funkciókkal nincs gond, biztosan meg lehet majd szokni az új HA-t, de ez a dizájn, nagyon tré :(

Kicsit lehetne rajta sötétíteni.

A régi HA vagy a PH! színsémája sztem jobban mutatna.

[ Szerkesztve ]

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.