Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Shady313 válasza Mr.Grincs (#491) üzenetére


Shady313
aktív tag

Mr.Grincs:
Az ötlet jó. Még ha nem is kötelező módon, de fakultatívan aki szeretné, hitelesíttethetné magát és ez az adatlapon megjelenne.

Miért is lenne ez jó? Mivel az értékelési rendszer 0-ról indul, így ez máris lehetne egy irányadó. Aki felvállalja a személyét/lakcímét, azzal kisebb eséllyel lenne gond.

Azt az 1-200 Ft-ot meg szvsz a csalók is kifizetnék...

Többieknek/általánosan:
Nekem nincs gondom azzal, hogy fizetőssé válik. Nem azt mondom, hogy örülök neki, mert én is jobban örültem, hogy eddig ingyenes volt, de szerintem csak kényelmi szempontból.

Akinek meg fáj, az hirdesse a terméket 10.000 Ft helyett 10.200-ért (mondjuk nevetséges lenne, de mindegy).

Szóval a fő lényeg: előfizetni gyorsan lehessen, hogy a hirdetések feladása/karbantartása ugyan olyan gördülékenyen menjen mint ezidáig.

A "nyitással" kapcsolatosan: ne izguljatok. Majd kész lesz, ha itt lesz az ideje. Kár sürgetni, sokszor pont amiatt tart tovább a munka, ergo fordítva sül el.

Az igényes (ergo üzletet kötni csak jó emberekkel lehet, jó helyen), intelligens emberek megértik, elfogadják, hogy üzemeltetni (főleg a mai világban) nem olcsó. Valamint nem kérdés volt, hogy fizetőssé váljon-e, hanem kijelentés. Ennek fejében kár sírni (és amiken jókat mosolyogtam) hozzászólásokat gyűjteni ezekkel :) Más helyeken a bejelentésekhez még hozzászólni se lehet (mint egy fórum szabályzat... lehet, hogy nem tetszik, de ez van, a törvényeket sem írhatod át mert az úgy nem jó, vagy elfogadod vagy lehet "költözni")

Továbbá a fizetés fejében oldalleállásoknak és lassulásoknak jogosan nem fognak örülni a felhasználók. Remélem ilyenek nem lesznek.

Eddig végig olvastam mindent, vannak emberek akik ugyan azt leírják 300-szor. 0 mondanivalóval. Ha igazán akarjátok, hogy haladjon a munka, szerintem ne ilyenekkel "fárasszatok" a házigazdákat.

Szerk:
mexel:
600-szor le lett írva, hogy lesz külön lehetőség az ingyenes/aprópénzes dolgok hirdetésére 0 Ft-os hirdetésfeladási költséggel.

[ Szerkesztve ]

(#502) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Már én is nagyon várom hogy lehessen hírdetni... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#503) fi:zi'k válasza DaveJr (#497) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még mielőtt belekezdenék, én értem a miértet.

Azonban ezt nem máról holnapra kellene/kellett volna megcsinálni. Ahogyan az átállás is közel egy évet csúszott, úgy ez is belefért volna vmilyen módon, ha akarják. De nem akarják, így nem lesz. Ennyi.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#504) Shady313 válasza fi:zi'k (#503) üzenetére


Shady313
aktív tag

Ezen én is gondolkoztam, hogy az eddigi értékelések valamilyen módon átemelhetőek lennének-e. Egy értelmes dolog jutott eszembe, hogy a kezdő, friss regisztráltak is láthassák:

Adatlapra egy link (pontosabban 3, mert ha jól tudom értékeléses archívum 3 db van) és a megfelelő topikokra hivatkozva, felhasználónévre rákeresve a tartalomban, linkelhetők lennének az "Értékelés archívumai". Emellett feltüntethető lenne, hogy azok az értékelések egy előző rendszerből származnak, előző szabályokkal, így nem beszámítható az új rendszerbe, csak irányadó jelleggel található meg. Mondjuk egy fél év "türelmi/átállási" idő során lehetne egy ilyen. Vélemény kedves Üzemeltetők?

[ Szerkesztve ]

(#505) Tamás24


Tamás24
tag

Hajrá srácok :R (Programtervező lévén megértem hogy csúszás van...mikor nincs? :U )

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#506) mexel


mexel
veterán

Bocs, nem olvastam végig, még az elején jártam amikor kérdeztem. Mondjuk nem egy ömlesztett ingyenes szekcióra gondoltam, henem a hirdetések között, egy árszint alatt ingyenes lehetőségre. (vagy %-os, maximalizált díjjal.)
Más: a csalók kiszűrésére a fizetés nem vált be sehol, itt sem fog.

(#507) Lauda válasza fi:zi'k (#503) üzenetére


Lauda
félisten

Valamit nem ertek. A regi apron uzletelok megbizhatosagat eddig is a ph megbizhatosag+a topikokban lehetett megnezni. Ezutan is igy lesz+az uj apro is tartalmaz egy ertekelesi rendszert. Hol a problema?

(#508) Parci válasza fi:zi'k (#503) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebben teljesen igazad van, de sokat elmond a kapacitásunkról, hogy még így is csúsztunk, és nem is egy-két hónapot. magyarán, mindent lehet, lehetett volna, de amennyire elúszósok vagyunk, örülünk, hogy élünk. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#509) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Kitartás srácok, veletek vagyok! :R

Nem minden vándorút céltalan...

(#510) fi:zi'k válasza Lauda (#507) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem probléma, csak egyszerűbb, ha nem 2-3 helyen kell lecsekkolni egy embert. ;)

#508
Igen, ezért is írtam, hogy nem akarjátok...és nyilván nem azért hogy jól kib..szúrjatok velünk. :B
Örültem volna, ha megoldódik, de részemről nincs gond.

#514
Ugye tudod, hogy most leírtad ugyanazt mégegyszer. :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#511) Picur1992


Picur1992
tag

idő-idő és kész az oldal:))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#512) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Sok sikert :))

Mp

(#513) Parci válasza FehérHolló (#455) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

természetesen aki itt trükközik, azonnal kap egy brutális (mondjuk végleges) bant.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#514) Lauda válasza fi:zi'k (#510) üzenetére


Lauda
félisten

Ezutan is ugyanott kell majd, mert gondolom az uj apro alapbol mutatja ezt az userrol. :) Tehat kiegeszitesnek megmarad a regi ertekelos moka.

Parci nem is nagyon tud vele, mert mindent az adott kategoriaba kell feltenni, ezert nem nagyon tud arulni egy gtx580-at az ingyenes cuccok kozott. :D

[ Szerkesztve ]

(#515) kornel76 válasza Lauda (#514) üzenetére


kornel76
aktív tag

Dehogynem de arra kell várnia vagy 10 évet :P

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#516) Mr.Grincs válasza Shady313 (#501) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon sok frissen regisztrált ember 0 szakmai, 0 közösségi és 0 piaci hozzászólással hirdet, több felsőkategóriás terméket név, cím és telefonszám nélkül. De nem csak felsőkategóriásat, hanem persze olcsóbbakat is. A frász kitör tőlük, meg gondolom más is gyomorgörccsel ír nekik. Ezeket kéne nyakonvágni. Akinek van esze nem vesz tőlük úgysem, de sok a jóhiszemű ember. Az ilyenek miatt kéne kötelezővé tenni a fizetést és az igazolványos hitelesítést.
És igazad van akik olyanok, hogy becsületesek azok úgyis hozzájárulnak majd.
Általános ph felhasználóknak éves előfizetés is lehetne, így egyszerűbb lenne lenyelni mindenkinek. Meg átláthatóbb lenne, szerintem...

Valamint kötelező legyen fényképet feltölteni a termékről amit el akarunk adni, minimum 1 darabot.
PL: telefon, mellé egy kis papírra írva a nick nevünk, dátum, így lefotózni és feltölteni. Már nem lehet kamu. Ebayen ez jól megy.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#517) cut válasza Lauda (#514) üzenetére


cut
aktív tag

Hát igen ez egy jó kérdés az üzletszerű árusokat, hogy különböztetik meg attól aki néha eladja 1-2 cuccát?
Nem akarok ötleteket adni senkinek sem, de vannak emberek aki a privát üzeneteik által simán árulnak még évekig. Erre van megoldás pl? :R

ui: Mikor várható a start?

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#518) kenwood3


kenwood3
őstag

Az érdekelne még, lehet már volt ez a kérdés is, ez esetben sorry, hogy jó lenne ha kötelező lenne kiírni azt, hogy személyesen hol átvehető a termék. A régi aprón idegrohamot kaptam olyankor, amikor az összes város be volt jelölve 1 hirdetésnél. Szóval jó lenne ha így lenne :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#519) Shady313 válasza cut (#517) üzenetére


Shady313
aktív tag

Szerintem a "privát üzenetben megkérdezem, hátha van neki" rendszer nem működne, mert végül az eladónak lenne tele a töke, hogy mindenkinek olyan kell ami nincs. Így az eladó is inkább rászánja az aprót és megmondja mindenkinek: ott van a hirdetésben ami van.

(#520) cut válasza Shady313 (#519) üzenetére


cut
aktív tag

Jó játszuk el. - Dobok neked egy privátot mi van nekem eladó. (és még 100 embernek)
vagy 5 ször vásároltál tőlem hhd-t. Megkeresel van e hhd-m eladó?
Pl engem is kerestek meg nemrég, hogy van e eladó vga-m. (mert egyszer a srác vett tőlem vgat.)
Egyszóval sok buktatója van a dolognak. A másik hasonló oldaról pl hallottam, hogy úgy oldják meg , hogy ne fizessenek az eladáskor, hogy a vevő még is elállt a vásárlástól pl.
(közben megvette) Nehéz dolgok ezek, nem irgylem a PH-ert ezért. :R

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#521) Lauda válasza cut (#517) üzenetére


Lauda
félisten

Az uj rendszerben ez nem is lesz erdekes, mert ha sokat hirdetsz ugyis fizetsz erte, a bazarosok meg amugy is kulon szerzodnek gondolom.

kornel76 :)

(#522) Shady313 válasza cut (#520) üzenetére


Shady313
aktív tag

Ezzel relatíve ki is alakítanál egy kis piacot és sokan szerintem nem örülnének, ha a portékáiddal "zaklatnád" - ebből eddig is volt gond :) Továbbá magyar mentalitást ismerve előbb utóbb "felnyomnak", ergo lebuksz. Az ilyen jellegű kérdéseket máshol szoktam intézni (MSN, Skype, közösségi oldalak), nem itt priviben (csak ha hirdetésben keresnek).

Ha kialakulna egy ilyen kis piac és lenne napi 10 kérdés, hogy "van-é még ráktáron abból a zöld bigyóból" akkor rájössz, hogy válaszolsz mindre és megeszi az összes szabadidődet (mert ugye közben jönnek a "kék van-e akkó" kérdések" vagy letojod és akkor többet nem kérdeznek tőled és a mini piac beborul :)

Az a pár ember meg akinek ez összejön illetve nem gond válaszolgatnia, az úgyse fogja beborítani a hardveraprót azzal, hogy nem fizet. Továbbá, ha kényelmesebbé akarja tenni az életét, nyit külön erre egy email fiókot, egy MSN címet vagy Skype címet :)

Jut eszembe, ha valaki kereső hirdetést tesz fel, azért is fizet? :)

Szerk:
Az nem gond, hogy elakarnak állni a vételtől, jutalékot a PH nem kap a vásárlások után :) Ezzel csak pl. vaterán lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#523) cut válasza Lauda (#521) üzenetére


cut
aktív tag

De épp azt mondtam előbb nem hírdetsz. :R Csak tudjuk xy emberke csak kutyagumit árul.
Akkor ha nekem az kell, megkeresem. És neki sem kerül semmibe sem és nekem sem.

Ez tényleg jó kérdés. Kereső hirdetésért is fizetni kell majd?

És szerintem a hirdetések száma alapján kellene eldönteni, ki számít folyamatos eladónak és ki csak hobbi árusnak. (persze ha nem egy hirdetésben hirdet 10 dolgot).

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#524) Lauda válasza cut (#523) üzenetére


Lauda
félisten

Ha nem hirdetsz, akkor nincs is miert fizetni. A privat uzleteles senkit se erdekel szerintem.

Shady313 Szerintem csak arra celzott, hogy akitol mar sok dolgot vettel, arra ra fogsz kerdezni kesobb is, fuggetlenul attol, hogy mar esetleg nem hirdet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#525) Shady313 válasza Lauda (#524) üzenetére


Shady313
aktív tag

Cut pontosan ezt vetette fel, mint egy kiskaput, én meg pont erre válaszoltam, hogy (szerintem) miért nem működne. :)

(#526) cut válasza Shady313 (#525) üzenetére


cut
aktív tag

Én nem kiskapukat keresek, csak láttam 1, 2 hozzászolást. És én szeretem ha szabályok mindenkire egyformán vonatkoznak. :R
Vagy amit te kérdeztél Shady313, felad a tag egy kereső hirdetést akik pedig tőle vásárolnak, tudják, hogy ez épp eladó....
Tudom már ki van találva minden, és remélhetőleg ezekre is gondoltak a szerkesztők és biztos van még pár dolog ami nekünk eszünk be se jut. :R

Jó éjt!

Lauda részben igen. Pl én is megkerestem egy srácot amikor egy barátomnak kellett egy táp, hisz fél éve vettem tőle 2 db tápot is.

Na de bizzuk ezeket tényleg a nagyokra... :K

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#527) 3.Aragorn válasza cut (#526) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Mondjuk érdekes, hogy számtalan "keres" hirdetést most is kínál-ként adnak fel. Gondolom lustaságból. Ezekkel mi lesz?

Nem minden vándorút céltalan...

(#528) deathtania


deathtania
senior tag

Bennem most merült fel egy kérdés, hogy mobilról vagyok: mobilokra lesz optimalizálva az új HA?
A többi PH! oldal mint láttam van, kivéve ezt.

www.brczart.hu

(#529) 3.Aragorn válasza deathtania (#528) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Valahol azt olvastam, h ezen is dolgoznak.

Nem minden vándorút céltalan...

(#530) deathtania válasza 3.Aragorn (#529) üzenetére


deathtania
senior tag

az nagyon-nagyon jó volna. majd megőrülök mindig amikor HA-n állandóan zoomolni kell meg ide-oda cikázni... :)
ezt a hszt is tiszta röhej beírnom mobilról. (akkorák a zoomtól a gombok) aztán meg zoomolhatok a hangyabetűkre, hogy miket írtak... :)) bár felettébb szórakoztató, hogy a hsz OK gombja a pcmen alig pár pixel, itt meg pont mint az ujjbegyem. :D

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#531) modern


modern
aktív tag

Biztos jó lesz ha már ennyit dolgoztatok rajta.
engem speciel nem zavar h fizetős lesz, de örülnék ha lehetne fizetni paypal/alertpay/liberty reserve-n keresztül :D

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#532) noorbertt


noorbertt
őstag

(#491) Mr.Grincs

Elég merész gondolat.. Itt már telefonszámot, számlaszámot is írtak és most te személyi számot és lakcímet is. No igen, de mi a biztosíték arra hogy ez a sok-sok adat nem fog így vagy úgy de kiszivárogni? Azért mert hardverapro még nem jelenti azt, hogy ez nem történhet meg. Sőőt..

Én személy szerint sem fizetni sem adatokat megadni nem fogok, de ez a én dolgom.

(#513) Parci Ezer és 1 módja van ,hogy ezt röhögve kikerülje bárki.

[ Szerkesztve ]

(#533) Creep válasza noorbertt (#532) üzenetére


Creep
tag

Én ehez csak annyit szeretnék hozzá szólni.
Hogy a személyi számmal bárki vissza élhet,és ezt nagyon sürgősen el kéne felejteni.
Hogy bárki is elkérje a másiktól.Elég a cím egy két adat stb,hogy ténylegesen ott lakik ahol írja.

Privátra válaszólj.

(#534) Picur1992


Picur1992
tag

A mobil felület is nagyon Jo lenne :)) màr alig vàrom:))
most akor frisitenünk kell majd az adatainkat??

[ Szerkesztve ]

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#535) Kassadin válasza Picur1992 (#402) üzenetére


Kassadin
addikt

Véletlenszerűen változnak a rangok, a szerencsésebbek nagyobbat kapnak, akik rosszul járnak, azok meg kisebbet.

Amúgy le volt írva már milliószor.

(#536) korpicschess


korpicschess
veterán

Reggelt! Nagyon varom. :))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#537) syl5 válasza Mr.Grincs (#516) üzenetére


syl5
őstag

A frász kitör tőlük, meg gondolom más is gyomorgörccsel ír nekik.

Ez nem teljesen igaz. A legtutibb üzleteimet épp ilyen felhasználókkal bonyolítottam le. Nem mondom, hogy nem voltak kétes alakok, de azokat rendszerint ki lehet szűrni. Csak személyes átvétel, kipróbálás és átvétel előtt minden információ tisztázása a kulcsszavak. Ha valaki át akar verni eladásnál, vagy variál és nem 100 %-ra akarja megvenni a cuccodat, akkor azt már személyes találkozó előtt ki lehet szűrni, mert az nem fog veled minden részletre kiterjedően megegyezni.

Az ilyenek miatt kéne kötelezővé tenni a fizetést és az igazolványos hitelesítést. És igazad van akik olyanok, hogy becsületesek azok úgyis hozzájárulnak majd.

Ez sem igaz. Én most sem teszem ki nyilvánosan még a telefonszámomat se, sőt még külön e-mail címet is használok az aprózgatáshoz.

(#535) Kassadin
Pontosítanád kérlek ezt a rang rendszer mizzériát?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#538) ch003067


ch003067
addikt

Azt hitem már lesz, így reggelre :( a mid1.

(#539) deicide válasza Kassadin (#535) üzenetére


deicide
veterán

Nagyobbat hogyan? Én úgy tudom, hogy a piacos nem fog számítani, vagyis több HSZ-ed/nagyobb rangod biztosan nem lesz, max kisebb, ha sok volt a piacos hozzászólás, mint pl nekem, 8800db.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#540) ch003067 válasza deicide (#539) üzenetére


ch003067
addikt

Te is jól fogsz járni, ha eltűnik :D

syl5 igen, igen, azt tudom. Ne baj, mire hazaérek a suliból, már remélem jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#541) syl5 válasza ch003067 (#538) üzenetére


syl5
őstag

Én is.
De ha jól megnézed a bejegyzést, akkor 24 óra volt írva tegnap délután.

(#539) deicide
Te mit tudtál annyit dumálni aprón? :DDD

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#542) Gabor076


Gabor076
csendes tag

Bocs, ha rossz helyre írok, nem tudtam az összes 538 hozzászólást elolvasni, de lehet tudni miért nem működik a PH? Mikor indul újra? :F
(vagy csak nálam állt meg az élet dec 29-én?)
Van valahol valami tájékoztató a hibáról? (ha igen, talán kicsit láthatóbb helyre kellene tenni)

(#543) ch003067 válasza Gabor076 (#542) üzenetére


ch003067
addikt

Ma már jó lesz. Azért van, mert csinálták/csinálják az új aprót.

(#544) mghltm válasza syl5 (#541) üzenetére


mghltm
addikt

anno nem volt privi, a hirdetesben beszeltek meg az uzletet

az indulashoz: en elesben csak ejszaka/hajnalban engednem ra a nepet az uj aprora, ki tudja hogyan birja a terhelest, esetleg milyen elore nem latott hiba johet elo ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#545) syl5 válasza Gabor076 (#542) üzenetére


syl5
őstag

A PH működik. :)
A Hardverapró nem működik, senkinél sem.
Elvileg tegnap délutánhoz képest 24 órán belül, azaz legkésőbb ma délután indul, de meglátjuk.
Tájékoztató pedig a témaindító írásban van.

(#544) tiborandras
Áh vagy úgy.
Fiatal vagyok még a 4 évemmel. :)

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#546) Apika válasza Gabor076 (#542) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A "RIOS gépház" elég látható helyen van. Ott írnak a problémáról...

(#547) deicide válasza syl5 (#541) üzenetére


deicide
veterán

7 év alatt gyűlteka hsz-ek szépen, volt egy "Deicide vegyesboltja" topik, ha rákeresel, még inaktívban megvan, meg sok egyéb másik is... :D

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#548) Rómeó


Rómeó
tag

Sajna még semmi változás!? :(((
Az aláírásom nem ciki,vagy szabály ellenes? addig is hátha..... :)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#549) Picur1992 válasza Kassadin (#535) üzenetére


Picur1992
tag

Bocsi nem ere èrtem :)) hanem arra hogy akor be lesz vezetve pl az hogy lakcim,személyi.
Az én kis véleményem szerint a személyis dolgot dobjuk mert senkit sem lehet kötelezni ara hogy megadja itt az oldalon bárkinek is a személyi számát.
De ez csak az én kis véleményem.

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#550) DaveJr válasza Rómeó (#548) üzenetére


DaveJr
őstag

Nem ciki....ha jól tudom nem is szabályellenes....de szebb ha href-en csinálsz egy rövid linket úgy ahogy az én aláírásomban láthatod...

A Személyis dolog is el lett magyarázva, hogy miért nem lesz meg a többi személyes adat...de még egyszer leírom....jogszabályok miatt nem egyszerű....az adatmegőrzés, nem adod tovább 3. félnek, beleegyező nyilatkozatok...bonyolúlt és veszélyes...

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.