Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Rav3n02 válasza föccer (#50) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szerintem inkább a hirdetésszám lenne fontos én is kicsit morci leszek ha kinullázódik a 190 hirdetésem :DDD

Az az 57 hsz annyira nem vág a földhöz, úgysem lesz soha egyéni avatarom :O

(#52) Parci válasza aero. (#47) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

paypallal az a baj, hogy a jutalék 90 ft + x%, ami egy 100 ft-os tranzakciót eléggé hazavág. :)
de igazából ezeket fel fogjuk tüntetni fizetésnél, lehet majd választani. a plusz költséget mi nem vállaljuk be, magyarán drágább lesz ugyanaz paypallal a usernek, mint simán kártyával.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#53) fi:zi'k válasza Parci (#52) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mikortól lesz elérhető a díjszabás?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#54) máyköl válasza Parci (#52) üzenetére


máyköl
veterán

Sms fizetés hogyan zajlik konkrétabban?
Az a legszimpatikusabb egyelőre...

(#55) helkis válasza Parci (#37) üzenetére


helkis
addikt

nem kell feltétlenül biztosítót csinálni (szvsz egy pár embert simán össze lehetne kovácsoni: PH!-Security-pólóval :D aztán kiszállás az ilyen és olyan IP-címre.. ;] ), csak annyira szigorú rendszer kell, hogy ilyesmire ne legyen esély, pl valós adatokkal történő reggelés.. ha könnyű lebukni, és behajtani a károkat, akkor minden alkalmi tolvaj meggondolja, hogy megéri-e a kockázatot..

ha lenne garancia, bármennyi is lesz a tarifa, én többet is rááldoznék.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#56) #43960832 válasza Kassadin (#49) üzenetére


#43960832
törölt tag

Amikor igényelte, megfelelt a kritériumoknak

Viszont ezután már nem felel meg.
Egyébként csak kíváncsiságból kérdeztem, engem nem érint a dolog. Már kaptam választ többektől, amit ezúton is köszönök.

(#57) DaveJr válasza aero. (#47) üzenetére


DaveJr
őstag

Paypal jutalékok

De a Paypalos fizetés az oldal irányába lesz gondolom. Tehát a havidíjad/hirdetésed díját kifizetheted paypallal is.

helkis: És hogy ellenőrzöd le hogy valós adatot adott meg. Meg ott már különböző jogszabályoknak is meg kell felelni ha személyes adatokat kérsz el. Nem olyan egyszerű az.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#58) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Nem akarok vészmadár lenni. de szerintem a fizetősdi bevezetésével szépen vissza fog esni a forgalom. Főleg, hogy mostanában milyen időket élünk...

Annyi előnyt látok ebben, hogy a sok színvonaltalan /felesleges hirdetés elfog tűnni és kicsit kitisztul a kép. Mert a jelenlegi egy szemétdombra emlékeztet. Káosz.

(#59) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mondhatnám, hogy végre.
Már egy ideje itt vagyok és sajnos azt kell mondjam a kétes elemek megszaporodtak az aprón. Illetve előkerült egy olyan réteg akinek jóformán se szakmai, se egyébb hozzászólása nem volt. Viszont már 100-200 aprós hirdetés felett járt. Ami lássuk be nem egészséges.
Rengeteg volt a lejárt, ott felejtett hirdetés. Ami a keresést lassította.
Aztán megint feltünt egy réteg. A veréb fogók. Nyilván mindenki annyiért árul mindent amennyiért akar. De némely használt termék ára elképesztő. Amit egy-két verében kívül nem vesz meg semmi. De mivel ingyenes az apró feladása elfér a többi között.

Szóval én várom az új aprót. Abban is biztos vagyok sikerül egy olyan rendszer ami méltányos a régi, megbizható tagoknak. Akik olykor-olykor eladnának ezt azt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#60) hackeeeee válasza DaveJr (#57) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk ha magát a termék árát is ki lehetne fizetni paypal-lal az sem lenne hátrány. Bár ez innentől emg megbeszélés kérdése.

(#59) Gyuri27: Egyet kell értsek! :K

(#58) Fancy-boy: Szerintem annyira nem, mint gondolod.. Meglátjuk majd a költségeket, de szerintem nem lesz annyira eget verő, hogy ne érje meg hirdetni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61) Spet


Spet
addikt

Nem üzletszerűen kereskedőknek a hirdetésfeladás egyelőre ingyenes marad. Nem örökre, de most még igen, és közben dolgozunk a részleteken, hogy egy tényleg igazságos rendszer szülessen.

A fórumos rangokon reszelni fogunk, kikerül az egyenletből a Hardverapró, magyarán a rangok kizárólag a lapcsalád többi oldalán végzett tevékenység alapján határozódnak majd meg. A Hardveraprón ugyanakkor lesznek már értékelések, amik átveszik a legfőbb értékmérő szerepét.

Megmondom őszintén ez a 2 pont fogott meg igazán, kíváncsi leszek mi fog kisülni belőle.

Addig is hatalmas UP! :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#62) DaveJr válasza hackeeeee (#60) üzenetére


DaveJr
őstag

Az meg már az eladó része:) hiszen az eladó paypalos profiljára küldöd a pénzt:) az oldal már csak tényleg egy közvetítő lenne olyan szinten h ott nézed meg h mit árul.Eddig is lehett paypalon keresztül intézni. Csak akkor az eladónak kell a paypal felé jutalékot fizetni:) bár vannak rá trükkök h ne kelljen:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#63) korpicschess válasza föccer (#50) üzenetére


korpicschess
veterán

Persze, tudom. :) Csak azt mondom, hogy másképp mutat, hogyha látszik, hogy nem először lépek be, és adok el. :B
Illetve ha lesznek értékelések, akkor ott lesz-e az adatlapomon az eddigi pirosak száma (de ez megint kérdéses.. phmegbízhatóság sem jó, azt írja, hogy van 16 piros asszem és 1 fekete, közben már 30 felett van, de ugye sokan nem adnak, stb..)
A feketémet is próbáltam felülvizsgáltatni, de azt mondták, hogy már régi, és úgysem számít nagyon. Esetleg ránézhetnél, hogyha ráérsz, jogtalannak tartom, és zavar.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#64) föccer válasza korpicschess (#63) üzenetére


föccer
nagyúr

Arra ott lesz az új értékelési rendszer. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#65) hackeeeee válasza DaveJr (#62) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen tudom. :K Utána azért is írtam, hogy ez már megbszélés kérdése.

A PP jutalék sem olyan hű de magas költség, legalábbis szerintem. :)

Véleményem szubjektív...

(#66) DaveJr válasza hackeeeee (#65) üzenetére


DaveJr
őstag

Oké:)

Igen nem vészes a jutalék ott se. 1000Ft-nál kb 125 Ft. Csak ilyenkor azt nem tudom hogy megilletie a vásárlót a PayPal-os védelem.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#67) helkis válasza DaveJr (#62) üzenetére


helkis
addikt

vagy akár lehetne egy olyan szerepe is az oldalnak, mint az "ügyvédi letét", tehát pl: a vevő elutalja adott terméknek az árát a ph-nak, majd értesíti az eladót a rendszer, hogy megérkezett az összeg, küldheti a cuccot, amikor a vevő átvette, ellenigazolta, akkor lehívhatja a zsét az oldalról az eladó, a szolgáltatásért járó jutalék meg az oldalé..

persze bonyolult, de ha igazi biztonságot akarunk akkor sajna lépni kell..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#68) Komcsi


Komcsi
tag

Kíváncsi leszek az új PH-ra... :U

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#69) hackeeeee válasza helkis (#67) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez plusz felelősséget róna az oldalra, vagy nem?

(#68) Komcsi: A PH nem változik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#70) máyköl válasza Komcsi (#68) üzenetére


máyköl
veterán

Miért, lesz új PH?

(#71) korpicschess válasza föccer (#64) üzenetére


korpicschess
veterán

Bocsi az új hsz-ért, csak nem tuti, hogy visszaolvasol, szerkesztettem az előzőt, az off részét neked írtam.
Fura lenne, hogyha tiszta lappal menne az egész, de gondolom nem így lesz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#72) macilaci78 válasza DRB (#29) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Miért ne? Párszáz Ft-ot lazán kicsenget az, aki tízezres tétellel tudott eddig is lehúzni embereket. :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#73) hackeeeee válasza máyköl (#70) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lemaradtunk biztos, és Ő tud valamit, amit Mi nem. :D

(#74) máyköl: :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#74) máyköl válasza hackeeeee (#73) üzenetére


máyköl
veterán

Ki tudja, lehet, hogy a PH is változik, csak az meglepetés.
Sőőt, az is fizetős lesz. ;]

(#75) djculture válasza helkis (#67) üzenetére


djculture
félisten

Ja és még tegyünk a rendszerbe húszezer féle piócát aki letudja szívni a pénzböl a magáét. Nagy ötlet.Sms fizetés nekem azért szimpatikus egy pióca van arendszerben a szolgáltató. Bármilyen fizetésnél minimum két bank pióca van, lehúzza a magáét a küldő és fogadó bank is.Az ingyenes fizetés meg csak szöveg mikor felszámolják tranzakciónak,legföljebb a a nagyobb forgalmú ügyfeleknél nem

[ Szerkesztve ]

(#76) hackeeeee válasza djculture (#75) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Több nem kerülne levonásra, szerintem.

Véleményem szubjektív...

(#77) opeter87


opeter87
senior tag

Jól hangzik az új rendszer. Már várom :DDD

Arról, hogy fizetős lesz a hardverapró annyit, hogy én eddig sem értettem, hogy miért ingyenes, hiszen a rendszer fent tartása igen költséges.

(#78) Lauda válasza Fancy-boy (#58) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom semmilyen forgalmi informacio nincs a birtokodban es gyanitom ezutan sem lesz, szoval ez megint csak tippelgetes. Eltunik a szemet, atlathatobb rendszer, konnyebb lenyomozhatosag, ami forgalom el fog veszni, arra nincs is itt szukseg.

(#74) máyköl ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79) föccer válasza korpicschess (#71) üzenetére


föccer
nagyúr

n+1 helyen le lett már írva, de akkor ismét leírom:

A "jelenlegi" phmegbízhatosag.atw.hu-s pirospontos megbízhatósági értékelés a PH-tól teljesen független kezdeményezés és megvalósítás. Ezzel kapcsolatosan a HA semmilyen módon nem kapcsolódni. Természetesen ha az azt üzemeltetők úgy látják jónak, akkor továbbra is üzemben tartják az oldalt, és így a hirdetésbe (pint mint eddig) továbbra is be lehet linkelni az adott oldalt.

A tisztal lappal indulás ebből a szempontból elveszti az értelmét, mert a HA szempontjából eddig senkinek nincsen "lapja" (kivéve a csalásért rendőrségi eljárásban részeült felhasználókat illetve azok összes regisztrációját).

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80) Parci válasza helkis (#67) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy ilyesmin még gondolkodtunk is, de lássuk be, a mi méretünkben az ilyesmi építése nem reális. kevesen vagyunk, teszteket is kell csinálni stb. stb., a hardverapró csak az egyik pillér, nincs rá igazán erőnk/kapacitásunk (azért is adtuk külső fejlesztőnek).

másrészt, minden ilyen mások pénzét kezelő rendszernek millió egy feltétele van, nem lehet csak úgy hipp-hopp csinálni.

egyelőre nem reális ilyesmi, sajnos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81) korpicschess válasza föccer (#79) üzenetére


korpicschess
veterán

Értem, nem telejesen erre akartam rákérdezni, de oké. Ezt tudtam. Viszont itt is vannak topikok (Kivel érdemes üzletelni), gondolom azt nem zárják be, szóval lehet majd linkelni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#82) hackeeeee válasza Parci (#80) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem a tesztekkel nem lenne gond, lennénk páran akik szívesen segítenének.. De ez csak egy szempont teljesítése lenne a sokból. :)

Véleményem szubjektív...

(#83) Parci válasza hackeeeee (#82) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez azért nem ilyen egyszerű, no meg tényleg sajnos csak az egyik szempont. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84) lujó55


lujó55
őstag

Kíváncsi vagyok milyen lesz.

(#85) föccer válasza korpicschess (#81) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha az elmúlt években nem volt ok zárni a topikot, akkor szerintem ezután sem adnak rá. Topikot "csak úgy" sosem zárunk.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#86) hackeeeee válasza Parci (#83) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Persze, sejtettem az előző hsz-ből. :K

Meglátjuk ebből mi lesz, kíváncsian várom a startot. :)

Véleményem szubjektív...

(#87) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó munkát kívánok srácok :R

All→M8

(#88) rt06 válasza Parci (#45) üzenetére


rt06
veterán

a bankkartyas fizetes ket, vagy harom szereplos lesz? (bar nem tudom, elobbire jelenleg van-e egyaltalan lehetoseg nalunk)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#89) ch003067


ch003067
addikt

" A fórumos rangokon reszelni fogunk, kikerül az egyenletből a Hardverapró .... "

Akkor az adatlapról is el fog tűnni a PIACI hozzászólások száma ?

(#90) hackeeeee válasza ch003067 (#89) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom igen. :K

Véleményem szubjektív...

(#91) .mf


.mf
veterán

Kösz az ápdét! :))

"A rendszergazdánk kapott is egy "Mi a kurva anyádat csinálsz már, te paraszt?" szövegű e-mailt, így, konkrétan"

Remélem egy permabannal jutalmaztátok :) Ekkora taplót...

"Nem üzletszerűen kereskedőknek a hirdetésfeladás egyelőre ingyenes marad. Nem örökre, "

:(

"Sokan nem tudják, de átlagosan hetente van legalább egy rendőrségi feljelentés hardveraprós csalás miatt."

Ejj :( nem gondoltam volna, hogy ez ennyire elharapózott, még itt is...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#92) kaller1 válasza ch003067 (#89) üzenetére


kaller1
veterán

Ez csak a seftelni idejáró, 3-7k piacos hozzászólással rendelkező egyéneknek fog problémát okozni, másnak nem.

.::> <::.

(#93) huntermati


huntermati
tag

Éljen! :))

(#94) ch003067 válasza hackeeeee (#90) üzenetére


ch003067
addikt

De remélem nem fognak törlődni :U

kaller1 Az igaz.

[ Szerkesztve ]

(#95) lujó55 válasza ch003067 (#89) üzenetére


lujó55
őstag

Pedig már így is csak 10%-ot ér egy piaci hozzászólás, vagy UPolás, hogy ne ez legyen a végső cél.

(#96) Malachi


Malachi
addikt

végre, hurrá és csak így tovább! :R

(#97) Lauda válasza ch003067 (#94) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tunik el, csak nem fog beleszamitani, mint ahogy a logoszfera sem.

(#98) helkis válasza Parci (#80) üzenetére


helkis
addikt

sajna én sem vagyok toppon a jogok világában (főleg hogy mostanában több jogszabály születik mint csecsemő :D) köszi a válaszokat! :R

az ember már csak olyan, ha fizetni kell valamiért, akkor el is vár valamit..
ami eddig ingyen volt és most pénzbe kerül, arra sosem mosolyognak, csak ha kapnak valami plusz-t is a csomagba.. ;)

végülis ez lehet majd a jövő fejlesztése is, nem lehet mindent egyszerre, valahol el kell kezdeni, kíváncsian várom mi sül ki a mostani update-ből, egy valamit ígérj meg: nyitott maradsz az építő ötletekre a jövőben is! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#99) korpicschess válasza lujó55 (#95) üzenetére


korpicschess
veterán

Azt mondja, (amit én is szeretnék), hogy maradnak, csak mondjuk 0-ás szorzóval.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#100) Parci válasza ch003067 (#89) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha nem is azonnal, de el, igen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.