Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) xxxbmx válasza kaller1 (#198) üzenetére


xxxbmx
tag

köszönöm!akkor hagyom a mentegetést!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#202) GrandeP


GrandeP
őstag

Nekem most ide már szabad írnom, vagy ezt is törlítek?!

Teszt hozzászólás! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#204) torocsik válasza tuser (#171) üzenetére


torocsik
tag

Ide is csak azok irkálnak akik amúgy is aktívan itt vannak a PH-n akik csak hirdetni járnak ide azt sem tudják most mi van (szánalmas) ha beindul az új oldal akkor lesz itt kalamajka. A sok uppolgatós ("LOOL", "UP!", "Jó cucc") meg majd csak kapkod meg kérdezget jobbra balra.

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#205) kaller1 válasza GrandeP (#202) üzenetére


kaller1
veterán

Ha ott folytatod, ahol a másik topikban, akkor felesleges ide írnod.

.::> <::.

(#206) Picur1992 válasza kaller1 (#198) üzenetére


Picur1992
tag

Kőszi a választ :))
Akkor megnyugotam:)) :R

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#207) GrandeP válasza kaller1 (#205) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem tudom miről beszélsz, de biztos...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#208) Kiki18 válasza Lenry (#17) üzenetére


Kiki18
őstag

Isten ments,hogy kötekedjek,de az egyikből a másik következik.
Megértem én mindenki problémáját,és senkitse akarok hibáztatni.

(Carlas):Ez van,el kell fogadni.

(#209) föccer válasza torocsik (#204) üzenetére


föccer
nagyúr

a hirdetés topikjába írt hozzászólás az új rendszerben sen fogja a lista elejére hozni a hirdetést. Az ilyen jellegű hozzászólásokank továbbra sem lesz értelmük.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#210) Bagira01 válasza torocsik (#204) üzenetére


Bagira01
veterán

Hát igen apróhirdetések zöménél a fórum részbe, az esetek nagy részében nem történt értelmes hozzászólás. Akit érdekelt a termék az úgy is privátot írt. A többi meg a Jó cucc, Up(a régi megszokásból) és társai hsz-ek voltak. Illetve, gondolom itt ilyen nem lesz, hogy adatok kiadása tiltott, mint a vateránál :F

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#211) Picur1992


Picur1992
tag

És avval a személyel aki be ir mondjuk az én hirdetésem alá és olyat ir be ami rontja az én hirdetésemet PL: EZ MEKÓRA EGY SZ...R
Azokkal az embereket valahogy buntetik a jővőben vagy marad ugy ahogy volt??
Nem azért de engem személy szerint elégé idegesitet mikor hozám irtak be hasonló dolgokat:(( :R

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#212) kaller1 válasza Bagira01 (#210) üzenetére


kaller1
veterán

Megmarad a hozzászólás lehetősége.

Picur1992 az üzletrontás (is) ugyanúgy szankcionálva lesz, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#213) hétalvó


hétalvó
addikt

Ez remek, imadott aprom bezar. Itt szerettem egyedul eladni es mindent el is lehetett, most sok ev korrekt uzletelesem a kukaban vegzi. vegul is csak ezert nem toroltem magam a ph-rol. Ezert volt ertelme nem ujoncnak lenni es igy tovabb...

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#214) Kiki18 válasza ATM_automata (#179) üzenetére


Kiki18
őstag

Erre sel esz megoldás.Tiszteséges megolás neten keresztül,még mindig nagyon gyerekcipőben jár.A magyar ember találékony,úgyis kibújik alóla,bármilyen ultraatombiztos is a rendszer...ezt is le kell nyelni.

(#215) aero. válasza Picur1992 (#211) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez eddig is komoly szankciókkal járt (ha jelentetted), ezután sem lesz másképp.

[ Szerkesztve ]

(#216) torocsik válasza föccer (#209) üzenetére


torocsik
tag

Nagyon helyes de van olyan akinek ilyenből volt 2-3000db így növelte a rangját, de ti ezt tudjátok.

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#217) daninet


daninet
veterán

Valaki magyarázza meg, mert nem értem, gyök kettő vagyok. :F

Ingyenes lesz a hirdetés feladás. De jutalék az lesz? Vagy totál ingyenes a hirdetés? Mert nem mindegy. A hirdetés feladás gondolom olyan 10-20 Ft körül lenne, jutalék meg akár 5-6% :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#218) Bagira01 válasza Picur1992 (#211) üzenetére


Bagira01
veterán

Hát igen, egyesek nem bírtak magukkal, árat kritizáltak és társai. Ha fizetős lesz a rendszer akkor remélem, már nem engedik, hogy összeszemeteljék a hirdetést(eddig is lehetett moderációt kérni, de remélem ez már auto lesz)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#219) DaveJr válasza Bagira01 (#210) üzenetére


DaveJr
őstag

A rendszer nem változik...csak fejlődik...nem a RIOS motor fogja hajtani egy teljsen másik lesz alápakolva.
A hozzászólások megmaradnak...a jelenlegi hirdetéseket átemelik mindennel együtt....

Pluszban tudja majd kezelni az új motor az értékelést....

Egyelőre ennyit tudni.
Plusz még ezt:
[link]

Speciel nem volt rossz az ha vki beírta hogy azért drágán adod mert így jópár pofátlan eladó kikerült az oldalról....tényleg ne nézzék már hülyének az embert pláne egy ilyen oldalán ahol azért mindenki ért vmennyire a dolgokhoz...szerintem jó volt látni azt h próbálják megvédeni egymást az emberek és kiszűrni a nem megfelelő hozzáállásúakat.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#220) tuser válasza föccer (#209) üzenetére


tuser
aktív tag

Most nem az apróról van szó. A többi hozzászólásról.

Vagy ha beírom minden hírhez hogy "Király, ez kell!", vagy minden egyes fórumban vitázok egy jót és elérem a péhámax rangot az egyenértékű azzal ha valóban érdemben hozzászóltam volna ? :U

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#221) makro válasza tuser (#203) üzenetére


makro
aktív tag

Hat nem tudom mire akarsz ezzel kilyukadni.

En azt mondtam hogy az "UP"-las es tarsai a piaci szekcioban oshonos, ezzel viszont a rangot csak nagyon minimalisan lehet felfele tornazni.
Jelenleg 0.1-es szorzot kapnak, biztos marhara sok ingyen hirdetest fog jelenteni.
Az uj rendszerben viszont a szorzo NULLA.

[ Szerkesztve ]

(#222) aya válasza Bagira01 (#218) üzenetére


aya
addikt

Nem kicsi visszaesés lesz az oldalon ha fizetőssé válik, erre már van pár oldal ( aukciósok )
Érdekes lesz az biztos, sokan azért választották az oldalt mert ingyenes. :(

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#223) Mittu88 válasza tuser (#171) üzenetére


Mittu88
senior tag

én nem vagyok pHatyaúristen, de ugye te nem gondolod komolyan, hogy ez a szolgáltatás ingyen fenntartható? inkább vedd úgy, hogy ez a pH! ajándéka, hogy eddig ingyenes volt.

na de ami lényeg! van egy olyan ötletem, nem tudom megvalósítható-e: ne ingyen hirdetések legyenek, hanem évente/negyedévente/havonta rangonként meghatározott összegű jóváírások a hardveraprós egyenlegen (ehhez ezt be kell vezetni, de egyszerűbb lenne összességében) és azt nem csak hirdetésfeladásra lehetne felhasználni, hanem pl. kiemelésre, meg ilyen apró extra stuffokra. Az egyenlegről természetesen nem lehetne kivonni pénzt, nem ez lenne a célja. Viszont ezután be lehetne könnyedén vezetni az emeltdíjas sms-es egyenlegfeltöltést, meg ilyen nyalánkságokat, amennyiben van rá igény. Egyszerűbb lenne, mint paypal-lel meg banki átutalással megismertetni a kevesebb gyakorlattal rendelkezőket.
Erről kérnék véleményt a készítőktől/készíttetőkről, csak ne anyázzatok, ha valami hülyeséget írtam :)

(#224) korpicschess válasza Picur1992 (#211) üzenetére


korpicschess
veterán

Az üzletrontást igen, a helyesírást viszont nem büntetik.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#225) föccer válasza daninet (#217) üzenetére


föccer
nagyúr

Az első hónapban teljesen ingyenes lesz. Utána kis számban lesz ingyenes a hirdetések feladása, nagyobb számban pedig díjköteles lesz. Ezen kívül (a napi, minimális up-ot leszámítva) a különszölgáltatáoskért kell majd díjat fizetni (kiemelés stb)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#226) Ricardooo


Ricardooo
tag

na kiváncsi leszek :)

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#227) Picur1992 válasza Bagira01 (#218) üzenetére


Picur1992
tag

Én soha nem kértem mert nem tudtam a lehetöségröl!!
De ha tudtam volna rola nagy valószinüségel nem irtam volna senkinek mert szerintem aki direkt rontya más üzletét azt autómatikusan ki kéne zárni 1-2 órára előbb utobb észre veszi magát!!
Olyat látam hogy törölték a hsz-t :)
Mindenkitől elnézést ez csak egy észrevétel nem személyes :R

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#229) DaveJr válasza korpicschess (#224) üzenetére


DaveJr
őstag

Azt is lehetne :DDD

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#230) kaller1


kaller1
veterán

Most átmegyek mobilaréna TV-t nézni, esetleges kérdésekre csak utána tudok válaszolni. :))

.::> <::.

(#231) aero. válasza tuser (#228) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hajrá, senki nem állít meg.

(#232) Ricardooo válasza kaller1 (#230) üzenetére


Ricardooo
tag

mikor lesztek kész kb ? :)

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#233) Mittu88 válasza föccer (#225) üzenetére


Mittu88
senior tag

mondjuk ami nekem nagyon fog hiányozni, az a párszár forintos ajánlatok :D olyat nem lehetne beiktatni, hogy ha valamilyen kütyüt pl. 500Ft értékhatárig tesznek fel, az ingyenes lehessen? Nehogy olyan anomália forduljon elő, hogy egy "táblacsokiért vihető" típusú hirdetés feladása 100-200Ft-ba kerüljön.

(#234) kenwood3 válasza aero. (#231) üzenetére


kenwood3
őstag

De, majd 1 modi hsz gyűjtés miatt :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#235) Bagira01 válasza aya (#222) üzenetére


Bagira01
veterán

Itt azért többnyire azok tudtak eladni, akik tisztába voltak a hw árakkal(akik nem azoknak írogattak is a hirdetésébe rendesen). Vaterán vannak furcsaságok, 9800GTX 20k-ért meg ilyenek.

(#225) föccer: Gondolom a hirdetés árkategória szerint lesz valami feltöltési díj intervallum vagy egységes ár lesz?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#236) xxxbmx válasza tuser (#228) üzenetére


xxxbmx
tag

hétföre már itt lesz az uj HA és akkor mindenki nullás lesz!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#237) föccer


föccer
nagyúr

A díjszabás pontos mértéke és formája még nincs kialakítva. Ez majd a tesztidőszak alatt kerül pontos rögzítésre.

A párszáz forintos apróságoknak lesz ingyenes felület, valószínüleg egy közös bazár keretében.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#238) werszomjas


werszomjas
őstag

Lesz valami debütálás? visszaszámlálás, tüzijáték stb

vagy egyszer csak az új HA fogad majd minket? :D

daninet> nem lesz jutalék, csak a feladásért kell fizetni

[ Szerkesztve ]

üdv

(#239) daninet


daninet
veterán

Erre valaki?? :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#240) makro válasza tuser (#228) üzenetére


makro
aktív tag

Elolvasod amit linkeltem es megtudod hol mennyi pont jar.

Jah, es gratulalok a hozzaallasodhoz, biztos buszke leszel magadra 3000 "UP"-olas utan.

Reszemrol ez lezarva!

(#241) Ricardooo


Ricardooo
tag

vki megtudja mondani mikor lesz kész az oldal? :) :U

nem válaszol senki :W

[ Szerkesztve ]

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#242) pirintgabor

Ez érdekelne engem is! Mikor lesz kész? :R

Üdv.: Gábor

(#243) Ricardooo


Ricardooo
tag

nem tudom eladni e-remek szuper mobilomat :))

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#244) Picur1992


Picur1992
tag

A pénzt azt hogy szedik majd??

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#245) Bagira01 válasza tuser (#228) üzenetére


Bagira01
veterán

Semmi gond a 2-3 szavas válaszokkal. Nem lehet eldöntendő kérdésre körmondattal felelni. Csak mikor már chat jelleget ölt egy topic az kicsit zavaró tud lenni :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#246) föccer válasza tuser (#228) üzenetére


föccer
nagyúr

Kérlek ezen nem húzd fel magad. Főleg, hogymég nincs kitalálva az, hogy az esetleges magasabb rang, milyen kedvezményekkel jár.

A hsz vadásaztról csak annyit, hogy nem nézzük jó szemmel, de egyszerűen nem törölhetjük a hozzászólások x százalékát.

Az meg hogy egy Házigazdát hozol fel negatív példának meg inkább nem kommentálnám csak annyival, hogy inkább hanyagoljuk ezt a témát.

Köszönöm.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#247) Bagira01 válasza Picur1992 (#244) üzenetére


Bagira01
veterán

Paypal, átulatás stb.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#248) tuser válasza xxxbmx (#236) üzenetére


tuser
aktív tag

Melyik év ? ;]

Ha mindenki nullás lenne, oké ... de ha eddig nem tűnt volna fel, rang alapján lesz majd kredit, a rang számításba pedig a linkelt "...áh mindegy..." is beletartozik.

Vagyis : Sok "...áh mindegy..." > +rang > +ingyen hírdetés/kredit/jóváírás/...

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#249) korpicschess válasza Picur1992 (#244) üzenetére


korpicschess
veterán

Behajtókat küldenek.
n+1x le lett írva (idéztem ;] ). átutalás, paypal, sms..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#250) XaraX


XaraX
addikt

A majd 8 évem alatt megérem a 2. "lefokozásomat+ is, úgy tűnik? :O
Az első bekövetkezett, amikor a piacos hozzászólások nem teljes értékűek lettek, a második meg most lesz, amikor már nem is érnek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.