Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) huntermati


huntermati
tag

Nem tudok belépni. :(

(#1502) Varoz


Varoz
őstag

Üdvözletem!

Megérkezett a várva várt újítás. De sajnos szomorúan kellett megtapassztalnom, hogy hiába az egész cécó. Direkt jó ha nem lehet használni és olyan mint a teszvesz?
Sokkal jobb volt a régi. Miért nem lehet olyat, hogy a rendszer marad a régi(mármint a kinézet és a funkciók), de jönne a fieztős rész meg az új értékelési rendszer? Sokkal jobb lenne, átláthatóbb, használhatóbb, élhetőbb.
Szerintem nagyon sokan ezt választanák és ez egy jel, hogy nem jó irányba halad a dolog.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1503) danih válasza akoska23 (#1500) üzenetére


danih
addikt

Dettó, nem tudok belépni. sikeres belépés után a nagy semmi.
Zavaró még, hogy a hasonló termékek nem az oldal alján vannak, a hsz-ek után. Enneg így nulla értelme - ennyi erővel akár a saját hirdetésem elé is be lehetne tenni :)

[ Szerkesztve ]

(#1504) Vaktera válasza batt (#1497) üzenetére


Vaktera
csendes tag

Hozákel majd szokni

A jővő nem végleges csak ha magad is bevégzed!!!

(#1505) mexel


mexel
veterán

A hirdetésfeladás Opera alatt nem működik nálam, úgy néz ki Firefox-al megy. Közben nézem, firefox alatt is teljesen bugos még, pl azt írja nem adtam meg a területet vagy mit, pedig beírtam. Nem látszanak a gombok, stb. Egy kis csiszolnivaló :)

[ Szerkesztve ]

(#1506) Picur1992 válasza joshua7 (#1494) üzenetére


Picur1992
tag

Én még sajna odáig sem jutottam el mint te mert ecerüen nem lehet rá lépni a belépés ikonra.

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#1507) kenwood3 válasza Ricardooo (#1489) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD
Nem is értem, hogy kerül az első oldalra az ilyen :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1508) tjaca válasza Ricardooo (#1492) üzenetére


tjaca
csendes tag

Ok...köszi, úgy csináltam. Most sikerült, kb. 9.-re... :K ;) :B

I see dead people...

(#1509) :MTC:kandur válasza Varoz (#1502) üzenetére


:MTC:kandur
tag

és nem hiába a sok picsogó, mint én is, aki eddig a tiszta, egyszerű, tökéletes designhoz volt hozzászokva. oké, kell idő átállásra, de ez a style ne maradjon már!!

★★★★★

(#1510) werszomjas válasza syl5 (#1484) üzenetére


werszomjas
őstag

Ezek engem is zavarnak, de reméljük beleférnek a javítandó kategóriába és nem marad így.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#1511) C0d3r


C0d3r
addikt

Engem csak a logó zavar, hogy Apró nagy betűvel van írva, szó első része pedig kis h-val.
;]

(#1512) sota81


sota81
csendes tag

Na de gyerekek! Ez most komoly?? Tényleg ezt találtátok ki, hogy akkor mostantól így fog kinézni minden, nem fogok semmit megtalálni, és nemsokára fizetős lesz a hirdetés???
Na persze gondolom, valami kényszer hatására csináltátok ezt, nem magatoktól jöttetek rá, hogy ez milyen jó lenne... komolyan, nem szokásom panaszkodni, de ez...
Leírná valaki, hol találom a hirdetésemet?
Köszönöm.

Imádtam az oldalt. Kár érte :(

Ja, igen! Még azt akartam írni, hogy TeszVesz-ből meg Vaterából már volt eddig is elég. Nem, mintha azok nem lennének jók arra, amire valók, de ez az oldal más volt...

[ Szerkesztve ]

"Csak a bolond hisz abban, amit soha sem látott." - Kevin Costner, Waterworld

(#1513) Frail007


Frail007
csendes tag

Időrendi sorrendbe ,hogy lehet rakni a hirdetéseket?

(#1514) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Szerintem menjünk tüntetni az új design ellen. :K

(#1515) musculus válasza Picur1992 (#1506) üzenetére


musculus
tag

Nálam a Chrome még csak nem is tölt be, közben meg a Firefox inkognitó-módban röhögve viszi...

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#1516) K1LLMy53Lf válasza werszomjas (#1510) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

a keresés szerintem alapvetően nem talál semmit (remélhetőleg ez ideiglenes)
legalábbis én próbáltam keresni már meglévő hirdetést adott kategóriában (videokártya már van ott egy hd6770es hirdetés) és sem a 6770-re keresve sem *6770*-ra nem találta meg...

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#1517) Picur1992 válasza BRIKLY (#1498) üzenetére


Picur1992
tag

Igaz csak valamit szeretnék én is megtapasztalni az ùj oldalról plusz jó lenne már bizniszelni valamit.

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#1518) :MTC:kandur válasza HollyBoni (#1514) üzenetére


:MTC:kandur
tag

hálleluja! :R

★★★★★

(#1519) franc0


franc0
őstag

Próbálnám a feladás időpontja szerinti sorbarendezés hiányát RSS-sel áthidalni, de nekem az sem működik.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#1520) kenwood3 válasza Frail007 (#1513) üzenetére


kenwood3
őstag

sehogy

Mi az az ekezet dragasag??

(#1521) kaller1 válasza kenwood3 (#1507) üzenetére


kaller1
veterán

Úgy került oda, hogy kapott egy UP-ot. :)

.::> <::.

(#1522) SUPREME7 válasza Melack (#1403) üzenetére


SUPREME7
őstag

Persze, nyílván a háttérbizniszhez nincs közünk, nekem meg főleg az én kis szerény rangommal, csak nem tudom, elképzelem ahogy előálltak ezzel a megjelenéssel, és azok akik az oldalt eddigis üzemeltették, erre azt mondták, hogy igen ez vállalható egy közösség számára - próbáltam finoman fogalmazni de nem megy - szóval ami nem éppen pisis hülyegyerekekből áll, hanem azért általában komolyabb emberekből (leszámítva néha a trollkodást ;] ), akik komolyabb, letisztultabb megjelenésre vágynak. És nem csak a dizájnról van szó, azért sok olyan funkció hiányzik ami a régi HA-n alap, ezért is hisztizik a nép, helyette meg kaptak hót felesleges dolgokat (hasonló hírdetések például, vagy a jobb oldali fülesen a kommentek .. ez nem fórum, vagy közösségi oldal, ki fogja nézni a sok "pü ment" kommentet? - hacsak nem éppen valami "gémer pécét" osztanak :D ). De, hogy pozitívat is mondjak, sok olyan funkció is van ami viszont hiányzott.

(#1523) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

nálam tuti nem frissül még a dns, mert a régi oldal jön be. esetleg tud valaki mondani IP alapú elérést?

köszi!

(#1524) :MTC:kandur válasza kaller1 (#1521) üzenetére


:MTC:kandur
tag

tudsz valami biztatót mondani a sok elkenődött júzernek?(nekem) design téren lesz változás, vagy jobb, ha hozzászokunk?

★★★★★

(#1525) Vaktera


Vaktera
csendes tag

Mikor indulunk? :)) :))

A jővő nem végleges csak ha magad is bevégzed!!!

(#1526) Gaborking válasza r3dsnake (#1523) üzenetére


Gaborking
tag

Az miért van hogyha megnézem az adatlapomon a hirdetéseimet akkor kiírja, hogy 4 hozzászólás, ha rámegyek a hirdetésre akkor meg egyet sem jelez?
(Elnézést, nem válasznak akart menni.)

[ Szerkesztve ]

(#1527) Varoz válasza :MTC:kandur (#1509) üzenetére


Varoz
őstag

Én csak ennyit kérnék:
Idéznék egyet.
de látjuk, hogy mi az, amit sokan kérnek,

Remélem, belátják ők is, hgoy helytelen volt a lépés, az új design-al.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1528) danih


danih
addikt

hardverApró
Ahol megtalálod, amit keresel.
Hát most már nem.
Rádaásul eladó alapján sem tudok keresni, azaz linkesíteni a hirdetéseim...

(#1529) akoska23


akoska23
aktív tag

Még egy utolsó megjegyzés mára: Szerintem valami 3-ik fejlődő országból származó grafikusokat alkalmaztak az új dizájn felépítésére a szemem kisül szörnyű az egész valahol már le is írtam olyan mint egy gagyi társkereső.
A hibák biztos javítva lesznek és gondolom majd megpróbálunk együtt élni ezzel a ....nem is találok szavakat milyen felülettel. Arról nem is álmodok hogy visszaáll a régi rend de sajna ilyen országban élünk mindent meg lehet etetni velünk tetszik nem tetszik ez van és kész.Tudom nem kötelező itt lenni de miért nem veszi senki figyelembe a köz akaratát én nem olvastam róla sehol hogy megkérdeztek volna minket is miben legyen más az új apró.Na mind1 nem idegesítem magam kis pont vagyok én ehhez.

De most látom volt hogy kérdeztek milyen legyen de minek....................

[ Szerkesztve ]

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1530) Frail007 válasza kenwood3 (#1520) üzenetére


Frail007
csendes tag

Köszi!
Ha az újak érdekelnek,akkor is olvassak át 30000 hírdetést?

(#1531) kenwood3 válasza kaller1 (#1521) üzenetére


kenwood3
őstag

Jó ezt értem én, de nekem az a bajom, hogy nem azokat a termékeket akarom látni, ami már 80 hete fent van és upoltak, hanem azokat amik most mennek fel időrendben. A régi aprót is így használtam, és nagyon elszomorít, hogy nincs ilyen állítási lehetőség.
(#1530) Frail007 passz :(

Remélem valami nagybetűs meg tudja mondani, hogy később lesz-e erre lehetőség :F

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1532) Parci válasza :MTC:kandur (#1524) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

leírtam már ezzel kapcsolatban mindent.

egyelőre működjön a rendszer hibátlanul. kerüljenek bele a maradék funkciók. hangoljuk be az összes indexet stb. stb. erre jár is megy majd január kb. utána megnézzük, hogy mit tehetünk színek, fontok, spacingek ügyében. de az első a funkcionalitás.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1533) kaller1 válasza :MTC:kandur (#1524) üzenetére


kaller1
veterán

Lesz még ezen csiszolva, nyugi. :D

.::> <::.

(#1534) Tyler8


Tyler8
tag

Hát ez sajnos nem üti meg a szintet jelenleg, a régi aprót néha órákig tudtam nézegetni, ettől meg 10 perc után rosszul vagyok. Egyszerűen egy katyvasz lett az egész. Túl nagyok a hirdetések emiatt nem átlátható meg a felület se valami rendezett.

Reméljük majd kipofozzák, mert kár lenne érte... :U

► borders are made for the dumb ◄

(#1535) Shady313


Shady313
aktív tag

Huhh... ezt a dizájnt még meg kell szokni.

(#1536) cashback


cashback
őstag

Én mára feladom a dolgot hogy betudjak lépni... hirdetést még nem is akartam feladni. :U

Reméljük minden szép és jó lesz, ha végre beáll a rendszer...

(elfogyott a cigim és egyre idegesebb leszek... a HA meg rátesz egy lapáttal :W )

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1537) :MTC:kandur válasza Varoz (#1527) üzenetére


:MTC:kandur
tag

reméljük imánk meghallgattatik...( nincs ilyen szó? )

★★★★★

(#1538) Vaktera válasza :MTC:kandur (#1524) üzenetére


Vaktera
csendes tag

Tuti lesz valami válaszhato témák csak ki kellene várni hogy kész legyen ugy rendesen

A jővő nem végleges csak ha magad is bevégzed!!!

(#1539) finest


finest
őstag

Most akkor kimarad a felhasználó szerinti keresés a keresési lehetőségek közül?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1540) mexel


mexel
veterán

Inkább semmi. :(

[ Szerkesztve ]

(#1541) syl5 válasza SUPREME7 (#1522) üzenetére


syl5
őstag

Egyetértek.
Bal oldalon az a két box ilyen formában felesleges, sok helyet foglal el.
A fontos tudnit feltenném vízszintesen a kategóriák alá olyan szélességben mint a hasznos rész.
Jobb oldalra meg egy vékonyabb sávban megjeleníteném a kommentjeimet, a kedvenceimet, meg a hirdetéseimet, esetleg a jelentéseket. (mint régen)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1542) zoli03


zoli03
őstag

A képes hirdetések szövege beljebb kezdődik annyival, mint a kép nélkülié. Nem lehetne egy vonalba hozni majd pl valami képpel, ami jelöli, hogy nincs megadva kép? Mert ez így elég olvashatatlan. Vagy már kérdezte valaki?

(#1539) finest: http://hardverapro.hu/tag/zoli03 Kicseréled a nevet, aztán láthatod a felhasználó hirdetéseit.

[ Szerkesztve ]

(#1543) :MTC:kandur válasza kaller1 (#1533) üzenetére


:MTC:kandur
tag

oké, de nyugodt nem vagyok :D elvégre venni/eladni akarok az oldalon, azért hőbörgök...

Semmi gond, türelmesen kivárjuk... Ez a legjobb apró oldal ( ;] )

★★★★★

(#1544) Tibiajax válasza Tyler8 (#1534) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem számít... lényeg, h termeli innenstől a pénzt...

(#1545) DaveJr válasza Vaktera (#1538) üzenetére


DaveJr
őstag

Azt én is remélem mert így ez nagyon nem gyere be:):(

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#1546) FehérHolló


FehérHolló
veterán

HTML kód alapú szerkesztő. :C

Skynet is real. It's called Google.

(#1547) Parci válasza akoska23 (#1529) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, de melyik website szokta kikérdezni a usereket designváltás előtt? igyekszünk mindennek megfelelni, tényleg, de azért van egy pont, amin túl egyszerűen elhagyjuk a realitások talaját...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1548) akoska23 válasza cashback (#1536) üzenetére


akoska23
aktív tag

Ugorj fel megkínállak egy szállal és együtt bosszankodhatunk :DD :DD

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1549) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Áhh kár volt ezzel bajlódni, amilyen jó napom volt most tucatjával jönnek a rosszak, erre most ez tetőzi be.. Minden ami új, egyre rosszabb :(((
Miért kellett megváltoztatni az egészet?

Nem lehetne hogy legalább úgy nézzen ki mint a régi?

Nem megszokás kérdése, áttekinthetetlen az egész..

(#1550) franc0 válasza mexel (#1540) üzenetére


franc0
őstag

Nekik muszáj igazán, mert nincs jövedelmük :)
Csomó dolog csak 2-3 ezerrel olcsóbb az aprón mint a boltban, ekkor inkább szépen elslattyogok a vadiúj, dobozos, garanciás termékért, mert megtehetem. De van akinek ez a párezer is létfontosságú.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.