Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) albert8 válasza C0d3r (#1511) üzenetére


albert8
addikt

NA végre nem csak én vettem észre :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1552) poli27


poli27
veterán

nekem be se jön az oldal merre találom?A Hardverapro.hu azt írja karbantartás. :W

(#1553) hackeeeee válasza Parci (#1547) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Erre Én is kíváncsi lennék. :)

Véleményem szubjektív...

(#1554) :MTC:kandur


:MTC:kandur
tag

oké, szerintem lépjünk túl ezen a (sz#r)design dolgon, szvsz ha a funkcionalitás hibátlan, én spec lesz#rom milyen a külsőség..

★★★★★

(#1555) akoska23 válasza Parci (#1547) üzenetére


akoska23
aktív tag

Szerintem az a website érdeklődik kérdez akinek fontos hogy megmaradjon a tábora. De mint írtam majd megszokja mindenki és nem is kötelező itt lenni.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1556) cashback válasza Parci (#1547) üzenetére


cashback
őstag

Elhagytátok a talajt. :D

Melyik? Amelyik törődik velük és az ő érdekeiket nézik?

Pénzt a régiért is lehetett volna kérni... ezért az újért meg nem akarok fizetni. :DDD

Bocs. :U

akoska23 - Megyek... :C

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1557) modern válasza Tyler8 (#1534) üzenetére


modern
aktív tag

Te tudtad nézni 10 percig?:D
Én órák óta be se tudok lépni (karbantartás) :(, pedig én is szerettem volna üzletelni, de várok.
A jó dolgokhoz idő kell :)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#1558) Varoz válasza cashback (#1556) üzenetére


Varoz
őstag

Kíváncsi leszek amúgy, hogy mennyien akarnak majd fizetni az új hardverapróért. Főleg, hogy n+1 ilyen oldal van. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1559) Ricardooo


Ricardooo
tag

ez az el szabadul itt is a pokol,mint az egész országba ;]
na go ;]

http://www.youtube.com/watch?v=_ovdm2yX4MA&ob=av2e

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#1560) :MTC:kandur válasza FehérHolló (#1546) üzenetére


:MTC:kandur
tag

na most értettem meg... anyám :Y

★★★★★

(#1561) hackeeeee válasza cashback (#1556) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát Én itt országon belül nem nagyon tudok olyan "nagyobb" portálról, ahol kitárgyalták volna, hogy milyen legyne az új dizájn.. :D

De mondj egy példát.

Véleményem szubjektív...

(#1562) mexel


mexel
veterán

Reggel még csak azon ríttam hogy a google változtatta meg az alap keresőoldalát igoogle-ra, de délutánra az már másodlagos lett :)

(#1563) K1LLMy53Lf válasza Parci (#1547) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ez valóban így van, de a legtöbb (véleményem szerint) értelmes oldal ezt választható skin-ekkel hidalja át. Szerintem itt is nagyon sokat segítene, mert ahogy már előttem is írták: ez a design max a tiniknek jön be, illetve akik... hát finoman fogalmazva metroszexuálisak... (persze idővel majd, ha minden szépen, megfelelően működik és akár egy szavazás kiírása után) :R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#1564) kisspinyoo


kisspinyoo
tag

Mi ez a "Karbantartás"?Semmit nem lehet csinálni... :W :W :O :O

Tisztelet pénz hírnév!

(#1565) Shady313 válasza Tibiajax (#1544) üzenetére


Shady313
aktív tag

Hááát így nagyon nehezen fogja, van olyan érzésem :( De pozitívan állok hozzá, tudom milyen az, ha az első munka nem sikerül tökéletesre. A javítások mindent megoldanak.

Annyit hozzátennék, hogy azért mert valami régi, nem biztos, hogy rossz. A régi barátságos felületet bővítve az új funkciókkal sokkal jobb lenne és szívesebben is fizetnének érte a régi motorosok is (szerintem). Nekem is volt, hogy vissza kellett lépnem egy szintet a dizájn elemekkel, sok munka volt, hogy a funkcionalitás is megmaradjon cserébe. Remélem rugalmasan állnak hozzá a fejlesztők.

(#1566) joshua7


joshua7
veterán

Ha a kategória bal oldalán lent a 3 vízszintes vonalas opciót választom, akkor jobban tömörítette a hirdetéseket, ez jó! A feladás dátuma szerinti rendezés és a felhasználó összes hirdetésére való keresés ha jól látom nincs a rendszerben. Ez szerintem alapvető hiányosság. Remélem, ez majd pótolva lesz.
A pci-e vgáknál nekem összesen 2 db hirdetést dobott ki. Ez most miért? Netán azokat mutatta csak, amiket előtte up-oltak?

=============
Kövérre, hogy később is lássuk.

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

Semper Fi

(#1567) LÁZ


LÁZ
addikt

nekem a régit frissiti folyamatosan, remélem 1xcsak, mondjuk hnap már az új lesz, jó lenne - van pár aktiv hirdetésem, és uppolnám őket már nagyon ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1569) Tyler8 válasza Tibiajax (#1544) üzenetére


Tyler8
tag

Elvileg még nem termeli de engem nem az zavar hogy fizetős lesz vagy nem (nyilván értelmes keretek között) hanem az, hogy ne haragudjatok de okádék lett, nem tudok rá mást mondani. Aki csinálta az oldalt nem látta a réginek a színvonalát?

Nem tudom mik voltak a lehetőségek de a régit kellett volna átalakítani fizetőssé inkább 100x mint ez vagy minimum valami legalább olyan szintűt készíteni.

:O

► borders are made for the dumb ◄

(#1570) akoska23 válasza hackeeeee (#1561) üzenetére


akoska23
aktív tag

Hát ez az hogy példa nem is nagyon akad talán ez a baj nem??? Sokáig külföldön éltem hasonló oldalakon jártam ott azért volt egy pont hogy kikérdezték az userek véleményét.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1571) hackeeeee válasza Rómeó (#1568) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah ez már viszont gázos...

(#1570) akoska23: Én még azok közül a külföldi lapok közöl sem nagyon tudok példát hozni, amiket olvasok néha, évek óta. Nem kell ehhez kint élni, csak elég lapokat, fórumokat olvasni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1573) föccer válasza Rómeó (#1568) üzenetére


föccer
nagyúr

Értesítettük a fejlesztőket, hogy ennek nézzenek utána. Remélhetőleg hamarosan meg lesz a hiba forrása és javítva lesz. Addig szíves türelmedet kérjük.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1574) MacCaine válasza :MTC:kandur (#1537) üzenetére


MacCaine
őstag

Meghallgattatott.

(#1575) Vaktera válasza franc0 (#1550) üzenetére


Vaktera
csendes tag

Végre valakinek igaza van :)) :))

A jővő nem végleges csak ha magad is bevégzed!!!

(#1576) musculus válasza poli27 (#1552) üzenetére


musculus
tag

esetleg?

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#1577) :MTC:kandur válasza MacCaine (#1574) üzenetére


:MTC:kandur
tag

és ez miben nyilvánul meg? még 0 vált.

★★★★★

(#1578) kenwood3 válasza joshua7 (#1566) üzenetére


kenwood3
őstag

Na ez nagyon jó lenne ha megvalósulna .
Szóval +1 ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1579) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Rábökök, hogy belépés, írja, hogy sikeres belépés, erre meg nem vagyok belépve.

Véleményem szubjektív...

(#1581) Rómeó válasza föccer (#1573) üzenetére


Rómeó
tag

Thx! :R

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#1582) r3dsnake válasza r3dsnake (#1523) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

valaki légyszi tud segíteni? köszi!

(#1583) kisspinyoo válasza hackeeeee (#1571) üzenetére


kisspinyoo
tag

Hát sajnálattal látom hogy amire vártam nem érkezett meg sajnos...Ez ami el készül nem lett akkora durranás többet vártam de úgy érzem ez nem az amiért én fizetni fogok SAJNOS

Tisztelet pénz hírnév!

(#1584) korpicschess válasza r3dsnake (#1582) üzenetére


korpicschess
veterán

Itt be kéne jönnie: [Sokszor kértük, hogy ne használjátok ezt az oldalt] :U

[ Módosította: föccer ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1585) :MTC:kandur válasza r3dsnake (#1582) üzenetére


:MTC:kandur
tag

azt mondták, hogy ha t-s hálózatról vagy, akkor naponta egyszer van frissítés, akkor még várj..
bár nem biztos, hogy látni akarod..

★★★★★

(#1586) Tyler8


Tyler8
tag

Ja és persze nem arra értem ezt hogy hupikék vagy bármi hanem hogy nem átlátható nem kezelhető normálisan.

► borders are made for the dumb ◄

(#1587) cashback válasza hackeeeee (#1561) üzenetére


cashback
őstag

Tudok olyan oldalt (ez nem a reklám helye)... bár nem a nép szavazott, de legalább a moderátoroknak / helpdeskeknek volt beleszólása.

Fejlesztők felvázolták mire képesek... megcsináltak 4-5 sablont. Téma kiválasztva. Funkciók már előzőleg lefixálva. És hajrá.
Átállásra leállították az egész oldalt 2órára... hajnalban, amikor a legkevesebb a forgalom.
Taddddaaaaaa... reggel az új arc fogadott mindenkit.
Bug-ok folyamatosan javítva.

Itt már a téma is olyan, hogy eddig senki nem dicsérte.

Nem fikázni akarom, mert rohadt nagy munka, de már közel éves tervezés végeredménye ez lett?

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1588) werszomjas válasza r3dsnake (#1582) üzenetére


werszomjas
őstag

parancssorba beírtad már, hogy:

ipconfig / flushdns

?

nekem az segített

[ Szerkesztve ]

üdv

(#1589) franc0


franc0
őstag

Na most valamit eltaláltatok, nálam most hasít eddig a legjobban. Előtte vagy 15 percig olyan volt, mintha valaki letörölte volna a CSS-t :)

Tipp: ha már bedob 2 hasonló hirdetést a rendszer, jó lenne ha nem lenne az a kettő ugyanaz.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#1590) hackeeeee válasza kisspinyoo (#1583) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ki, hogy gondolja, ennyi. :)

Én meg nem tudok belépni. :(

Véleményem szubjektív...

(#1591) mr.kocka válasza hackeeeee (#1579) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Nálam is ez van, a lapcsalád több oldalán pedig azt jelzi be vagyok lépve... :U
Na, most beléptem. :D

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#1593) C0d3r


C0d3r
addikt

Pánikra semmi ok, minden rendben lesz, mert az oldalt nekünk készítik! :) :P

(#1594) akoska23 válasza hackeeeee (#1571) üzenetére


akoska23
aktív tag

Hát igen itt biztos mindenkinek igaza van de azért kiváncsi vagyok ha tartanátok egy szavazást melyik a jobb a régi vagy az új mi lenne az eredmény. Ezt most nem arra értem hogy most sok a hiba hanem ugy általában melyik a jobb (dizájn áttekinthetőség funkciók) valaki előttem nagyon helyesen megfogalmazta: a régi dizájnt is lehetett volna bővíteni.....

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1595) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#1592) kisspinyoo: Egyszer is elég volt, köszönjük.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1596) Melack válasza C0d3r (#1593) üzenetére


Melack
veterán

Azt hiszem gyorsan meg fog telni az a postafiók :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1597) noorbertt válasza C0d3r (#1593) üzenetére


noorbertt
őstag

:DDD :DDD :O

(#1598) hackeeeee válasza mr.kocka (#1591) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kommunikációs hiba.

Véleményem szubjektív...

(#1599) kisspinyoo válasza hackeeeee (#1590) üzenetére


kisspinyoo
tag

Én a belépésig nem tudok el jutni Karbantartás Szlogennel!

Tisztelet pénz hírnév!

(#1600) r3dsnake válasza :MTC:kandur (#1585) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

korpicschess: köszi, műxik

:MTC:kandur: szerencsére semmi közöm a t-hez. amúgy láttam már, külföldi proxy-t használva, de úgy lassú, ezért érdeklődtem itteni elérés iránt. amúgy nem tetszik sajnos : (

ápdét: elkiabáltam, 503

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.