Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) hackeeeee válasza adamgp (#1893) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszönjük..

Nos, az egyik, az üzeneteid meg vannak, csak a fórum felől kell őket megnézni. 1 kérdőjel és 1 smájli is bőven elég. :U

Hirdetéseiddel kapcsolatban meg szólni kell az illetékeseknek, ha tényleg eltűnt.. Nem kapásból szarozni. Lehet hasonló szart csinálni... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1902) domperke válasza hackeeeee (#1888) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ezt is próbáltam...Operával megy rendesen de a firefox alatt most be sem tudok lépni :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#1903) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Nekem sem működik megfelelően. Belépek, kiírja hogy sikeres, aztán még sem tudok vele csinálni semmit.
Elég eldugott helyen vannak mellesleg bizonyos dolgok.

(#1904) Ranagol_5 válasza hackeeeee (#1901) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Már te is kezded ezt a "lehet hasonlót csinálni" témát? :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1905) rx7tomy


rx7tomy
tag

Én sem tudok belépni, azt írja, hogy sikeresen beléptél, rögtön továbbítunk, megy is, de továbbra sem vagyok belépve, most akkor mi van?

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#1906) danih


danih
addikt

Kaptam mailt hogy valaki értékelni szeretne - olyasvalaki aki nem is vásárolt. Lehet azt hitte hogy az a vásárolok gomb? Hardverapróra belépve a profilomnál miért nem látok figyelmeztetést függőben lévő értékelésre? Miért csak az emailen keresztül jutok oda?
Áhhh én itt fizetni nem fogok, nyögvenyelős az egész ahogy van, kontraintuitív, zavaró.

(#1907) pentium4


pentium4
senior tag

hát gyerekek, én szerintem egy kicsit ellett ba*****va az oldal!
félreértés ne essék, nem a fizetéssel van a bajom hanem magával a design-al meg a működéssel, totál más mint a PH lapcsalád, akinek több hirdetése van az még megnézni se tudja a sajátját, mert ugye nincs ott a lista jobb oldalt mint ahogy eddig, és ha még a kedvencekhez se adod hozzá akkor a keresőbe kell rákeresni, ami kicsit gázos, másik észrevétel a privátok, remélem 1 közös privát rendszer lesz, mert ha külön lesz az üziküldés a HA-n meg a PH n akkor veszett a dolog és kavarodás lesz ezerrel!
énszerintem a legjobb megoldás az lett volna ha marad minden a régiben csak perkálni kell, jo volt, átlátható és egyszerű, mindenki szerette, most meg szivja a nép, mert mire ezt megszokod, mindenki más oldalra megy át!
de azért jó munkát a fejlesztéshez, rem rendbe rakják hamar és jobb lesz!

P4

(#1908) GrandeP válasza Ranagol_5 (#1898) üzenetére


GrandeP
őstag

Vélemény, olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senkisem kíváncsi a másikéra...

És ha túlságosan nem egyezik a véleményed egy adminszerűvel, akkor mész az örök banmezőkre.. ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1909) Piloss válasza rx7tomy (#1905) üzenetére


Piloss
senior tag

Sütik törlése

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#1910) helkis válasza Ranagol_5 (#1898) üzenetére


helkis
addikt

így van, bár lehetne még valamit a kettőből összegyúrni, de a régebbi nekem is jobban tetszett, világos és átlátható volt, anno 8éve pont ezért váltottam hwsw-ről, de most még az is jobban tetsztik.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1911) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Srácok nyugodjatok már meg könyörgöm!

Képzeljétek magatok elé az előző HA színvilágát és úgy nézzétek az oldalt. Gyakorlatilag minden logikus helyen van, könnyen megtalálható, a hirdetések admin felülete is egyértelmű. Egy valag pénzt kipengettek ezért az oldalért, nem fogják a kukába dobni és nem is kell, mert azt leszámítva, hogy momentán baromi ronda, nincs vele más baj. Ha már minden a helyére állt minden úgy megy ahogy kell, akkor kicsit macerálják a CSS-t, kisebbre veszik a fontokat, optimalizálják a színeket, megjelenik az eladó neve a hirdetés mellett és csókolom, tökéletesen használható lesz.
Ne azért fröcsögjetek, hogy "jajj de ronda vissza a régit", hanem inkább tegyetek javaslatokat, hogy funkcionalitását tekintve még jobb legyen az oldal.
Azokat meg eleve nem értem, akik az átállás napján azért verték a nyálukat, hogy "de méérnem megy, meg miért lassú?". Egy nap alatt javították és már gyakorlatilag stabil az oldal....Többet vártok, mint amit adtok gyerekek, ez így nem pálya...

(#1912) Neoteric


Neoteric
addikt

Remélem még nem utalták át Parciék a munkadíjat, mert ez eddig lókuki.
Nem írom le én is a panaszaimat, mert már megtették jópáran, de ha számít a tagok visszajelzése, akkor részemről abszolút negatív, nem csak működésre (azt még megértem, mert új, meg átállás, meg hirtelen nagy terhelés, meg mittomén), hanem leginkább külsőre.. és nem, nem csak a színekkel van bajom.

PSN: ne0teric_sAN

(#1913) vhunor válasza Tomate (#1844) üzenetére


vhunor
őstag

Ez a Webinform oldal is hogy néz ki, hűen tükrözi az új HA-t...

(#1914) smiti válasza smiti (#1894) üzenetére


smiti
addikt

Végülis megtaláltam ezt de vannak kétségeim. A fórumtárstól megvásároltam a hirdetéséből 20 méter kábelharisnyát. Na mármost neki nem csak ez a mennyiség van, de ha sikeresnek értékelem akkor inaktív lesz neki a hirdetése? Idézem: megveszi a hirdetésem, és engedélyezem neki az értékelést, a hirdetésem inaktívvá válik.

(#1915) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na jó reggelt!

Most nézem ezt az új oldalt. Hát hogy néz ki? :W Az egész egy átláthatatlan fos a régihez képest. A régi tökéletes volt, max a szűréseken kellett volna finomítani és soha jobbat. Ehhez képest most jött egy ilyen csilli villi akármi, ami így elsőre egy átláthatatlan sz.r.

Most komolyan, ha valami működik, akkor azt mi a f.szért kell megváltoztatni? :W

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1916) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

A kritikát nem teccenek nagyon bírni, ;] és le teccenek törölgetni a hsz-eimet innen, amiben semmi sértő nincs, sőt! egy kollégát intettem nyugalomra, mert olyan volt a helyzet, mintha a falnak beszélne.
Szóval mindjárt itt egy hiba: a régi hirdetéseim közül egy sem ment át az új apróra. Vagy ez valami ujfajta bünti? :DD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#1917) domperke válasza Piloss (#1909) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Mindenki a sütik törlését irogatja...Én töröltem őket és kizárólag operával enged be...

Én türelmes vagyok de egyenlőre nagyon negatív a dolog...Ingyen munka volt a fejlesztőktől???

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#1918) rx7tomy válasza Piloss (#1909) üzenetére


rx7tomy
tag

Köszönöm, megjött.
A privátok és kedvencek másnak sem látszódnak, azokkal mi lesz?

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#1919) Tomics válasza GrandeP (#1883) üzenetére


Tomics
addikt

Idén világvége, az új hardverapró az előjele :(

PH! addikt since 2004

(#1920) Ranagol_5 válasza Rav3n02 (#1911) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Én nem vagyok ideges, csupán levontam a konzekvenciát. Igazából az, hogy ők nem raktak ki mintát, hogy lássák milyen a userek visszajelzése rá, hogy menni fog-e vagy tetszeni fog-e, vagy mi a hal a véleményük róla, mielőtt kiperkálták, az már szerintem nem a mi problémánk. Elvileg belőlünk fognak élni/élnek, akkor nem minket kéne leginkább meghallgatni? Olvasd vissza a véleményeket, ez nem fröcsögés, szimplán elkeseredés.

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#1921) antikomcsi válasza lezso6 (#1882) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk már pont nem jöttem volna az éjjel, de ez elég gyerekes volt.

Totál önlejárató ez a strucc politika....

(#1920) Ranagol_5

Belőlem nem, mert én ezt így nem fogom használni, majd figyelem az aláírásokat a ph-n, aki nem nagy tételben kereskedik megtalálja majd a megoldást, és elboltoljuk privátba.

Ha pedig a potenciális vevők látogatási száma csökkenni fog, az eladóknak sem lesz olyan vonzó hirdetést feladni.

Ha most még megvan a látogatottság, az nagyban annak is köszönhető, hogy mindenki kíváncsi, és lapozgatja az oldalt, próbál keresgélni.

De én nem kívánom magam kínozni. Ha így marad ahogy most van jelenlegi formájában, biztos jóval kevesebbszer ütöm majd fel. Nem azt mondom, hogy soha, de csak nagy ritkán.

Eddig akkor is böngésztem, ha konkrétan nem kellett semmi, de hátha van valami épen bomba áron. Azért mert gyorsan, kényelmesen át tudtam nézni. Ezután ezt nem teszem majd, csak akkor megyek fel, ha konkrétan kell valami, nagyon gyorsan.

Sokszor amúgy is csak "összetartásból" vásároltam, a kollektív szellem miatt, de mint más is mondta, már nem olyan jók az árak és inkább megrendelem másnapra mondjuk ip0nból, 1-2K-val drágábban, bolti garival, mintsem itt küzdjek.

[ Szerkesztve ]

(#1922) LaptopSystem válasza rx7tomy (#1918) üzenetére

nekem sem látszódnak még?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1923) GrandeP válasza domperke (#1917) üzenetére


GrandeP
őstag

Engem is, viszont a többi oldalról meg kidob....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1924) V.Stryker válasza V.Stryker (#1915) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mindez mellett meg az egész új oldal olyan színösszeállítással van megcsinálva,hogy b.ssza a szemet és nehezen is olvasható a lightos barna írás sötétebb barna háttér előtt, stb. brrr.... Ki volt az az elvetemült, aki erre rábolintott? :Y

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1925) mghltm válasza blueMerle (#1855) üzenetére


mghltm
addikt

megneztem a referencia alatt szereplo korabbi munkaikat. a vilag 8. csodaja, hogy meg mindig kapnak megbizasokat... :(((

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#1926) sutszi


sutszi
veterán

Korábban működött az a keresési módszer, hogy: "Ezen szavak bármelyikét tartalmazza"(Tehát VAGY kapcsolat) Most csak úgy lehet keresni, hogy mindegyikkel egyezést kell mutatnia a hirdetésnek...Mi ezzel a probléma? Az, hogy a korábbi rendszerben működött ez: "thinkpad t60 t61 t400 t410 t420" Most meg nem működik(Vagyis nem dobja ki ezen típusú gépeket". A probléma még az is, hogy így minden típusra rá kell keresni külön. Ezzel kapcsolatban tudtok mondani valamit? Van remény egy normális ésszerű keresésre?

A dizájnal kapcsolatban egy dolog. Ha a belépés gomb feletti X-re rákattintok eltűnik ez a borzalmas kép és csak a sima egyszínű háttér marad. Ez feature vagy mi?

Adatvédelemmel kapcsolatban: Fentebb írta föccer, hogy nem publikus a hiper-szuper bűnüldöző megoldásotok. Nem is érdekel nagyon. Viszont érdekelne, hogy mégis milyen adatokat tároltok? Természetesen nem az érdekel amit én önként megadok, hanem amit esetlegesen az oldal látogatása során keletkezik.(pl IP...stb )

Más:

Nem akarom túl ragozni sem, de ha nem írjuk le elegen akkor még a végén úgy jön le mintha csak pár embernek van gondja. A változással nincs bajom, ha az pozitív.
Az oldal külleme most egyszerűen rossz. Ennél többet nem írnék, pláne nem akarom más munkáját pocskondiázni. Egyszerűen ez, ide nem passzol.
Azt pedig egyszerűen nem értem, hogy mégis mi történt az elmúlt hónapok alatt ha még most is ennyire bugzik.

Megint más:
Persze csak ha nem nagy titok.
A hardveraprót mint projektet tekintve használtatok e/ vagy a fejlesztő használt e valamilyen projekt/szoftverfejlesztési módszertant?
Ha külső fejlesztő munkája akkor elvileg a csúszás miatt fizethetne kötbért,(amennyiben a szerződés tartalmazza.)
Hány ember fejlesztette?
Pusztán csak szakmai szempontból érdekelne, hogyan következhet be egy ekkora csúszás és ilyen eredmény.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1927) gordonfreemN válasza antikomcsi (#1921) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Egyértelműen fáj a kritika.
Amolyan, a vár tetejéből kiabálnak a király alattvalói az udvarban lévő pór néphez özönvíz idején, hogy: "mit jajveszékeltek, úgyis sokan vagytok, lesz majd aki tud úszni és megmarad parasztnak" és amikor már nem bírják a sok kiabálást, be*****ák az ablakot.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#1928) DaveJr válasza madd dogg (#1850) üzenetére


DaveJr
őstag

Bocsánat...rossz hozzászólás:(

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#1929) LaptopSystem

csak PayPal lehet fizetni?megoldhatnák a bank kártyás fizetést is mert PayPal ezt utálom!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1930) rx7tomy válasza V.Stryker (#1924) üzenetére


rx7tomy
tag

Gondolom még nincs az összes hirdetés sem átrakva, mert pont videokártya vásárlásban voltam vagyok benne, és semmit nem találok, vagyis a kereső semmit nem talál, pedig többfajta kártyát is kerestettem vele.
Rendezni majd lehet időrendbe a hirdetéseket, mert jelenleg ez is elég gagyi.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#1931) Piloss válasza domperke (#1917) üzenetére


Piloss
senior tag

Én a legújabb FF-al nyomulok, sütitörlés előtt nekem sem ment, de utána már működik rendesen

szerk

Chrome alatt is megy

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#1932) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Visszasírom a régi hardveraprót :O :O :O
..kár érte :K :K

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1933) V.Stryker válasza rx7tomy (#1930) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Áhh, én már felbasztam az agyam. Voltak a régiben egyszerű fain szűrések,hogy pl pci-e-es vga-t akartam venni, de csak budapesti eladótól. Pár kattintás és rendben volt a szűrés. Ehhez képest most meg basztathatom végig a részletes keresés menüpontot, aminek míg a végére érek megunom és abbahagyom az egészet.

Egyébként mi a ráknak olyan rohadt vastag a bal oldali rész, amelyeken kevés fontos dolog van. A hirdetés a fontos szvsz, az meg épp másfélszer nagyobb és jól kiszorult a jobb oldalra, ami olyan sánta érzést ad az egésznek.

Én ezt a sz.rt tuti nem fogom használni, nemhogy eladásra, még vásárlásra se. Átláthatatlan, b.ssza a szemem az összeállítás, stb. Inkább a vatera, bár azt is rühellem, de legalább a színek jobbak.

VISSZA AKAROM KAPNI A RÉGI HARDVERAPRÓT!!!!

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1934) rx7tomy


rx7tomy
tag

A régi oldalon kapott értékeléseket is áthozzák ide, remélem nem veszik el semmi.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#1935) Rive


Rive
veterán

SZVSZ ideje lenne szétcsapni a topikot:

- külalak és általános kritika
- működésbeli kritika/help
- bugreport

Az új bolha sokkal átláthatóbb és kezelhetőbb, mint ez a metatopik :DDD

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1936) GrandeP válasza LaptopSystem (#1929) üzenetére


GrandeP
őstag

Majd elvileg lehet sms-el is... :DD

(#1935) Rive
Az aljára egy kapcsoszárójel... sz@r működésében hiányosságok tapasztalhatóak.. ;]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1937) LaptopSystem válasza LaptopSystem (#1929) üzenetére

hát igen a régi jobb volt az biztos!

és nem azért mert már hozzá szoktunk hanem azért mert sokkal áttekinthetőbb volt,letisztultabb,egyszerűbb!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1938) mezgag


mezgag
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Gratuláció az új kinézethez! :C :C :C
Sok sikert a jövőben!
Üdv! :R

mezgag

(#1939) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Bug: a képek ki tudnak lógni a commentboxból...

Bug2: komment szerkesztőben totál szorosan vannak egymás mellett az emoticonok, undorítóan néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#1940) gordonfreemN válasza LaptopSystem (#1937) üzenetére


gordonfreemN
addikt

ááá, dehogy is volt jobb, majd jönnek nemsoká és elmagyarázzák, hogy miért...

Tényleg nem értem, hogy ez mire volt jó. Ha ti fejlesztetek a motorra kicsit és fizetőssé teszitek, illetve esetleg karbantartjátok, akkor nem gondoljátok, hogy nektek is kicsit több maradt volna a zsebben? Vagy manapság már ez a trendi?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#1941) cellpeti


cellpeti
veterán

a régi tényleg jobb volt. Átláthatóbb, gyorsabb praktikusabb és jobb is. Ha pl részletes keresésre megy az ember, akkor ott már nem tud márkát választani pl :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1942) start2


start2
csendes tag

Firefox 8.0.1 alatt nem működött a belépés, sütik törlése után jó, viszont semelyik PÜ-met nem látom. volt 1 db új, meg egy csomó korábbi, de az az üzenet fogad, hogy Nincsenek üzenetek.

Egyenlőre megoldom úgy, hogy prohardver-re lépek be, és ott látom a PÜ-ket, mindenesetre az eladóknak/vevőknek ez most kiesés.

(#1943) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Nem tudom volt-e már, de :

1. Ha egy hirdetést archiv-ra módosítok, kiírja, hogy sikeres adatmódosítás, de az adott hirdetésben marad. Célszerűbb lenne, ha a hirdetéseim listájába dobna vissza.

2. Zavaró, hogy a hirdetések listázásakor nem látni az eladó nevét.

3. A személyes menübe nagyon jó lenne egy fórum link :U

4. Részletes keresésnél, ha város szerint akarok keresni végig kell pörgetnem az egész legördülő listát, klaviatúráról bevitt karaktereket nem érzékeli a listában.

5. Egyes hirdetéseknél a listában alul több hozzászólást is jelez, de a hirdetésbe belépve nincsenek hozzászólások.

A jelentés menüvel, ami egyébként jól lett kategorizálva, gondolom megszűnik a moderátort keresek az apróhirdetésekhez topic. Lehet tudni valamit a visszajelzési rendszerről? (Tehát pl mint ahogy a fórumban is szerkesztve lett az adott hsz és jelezve, hogy mi lett a kimenetele a dolognak.)

:R

[ Szerkesztve ]

(#1944) antikomcsi válasza gordonfreemN (#1927) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, igen.

Hogy is mondta a Shrekben a nagyúr a lovagi tornán? Nem emlékszem pontosan.

"lehet, hogy páran meghaltok de erre az áldozatra hajlandó vagyok..."

(#1939) WonderCSabo

Szerintem meg totál úgy néz ki, mint amiket én csinálok hozzáértés nélkül önfejlesztő módon 1-2 óra alatt.

A menete annyi, hogy letöltök egy ingyenes html alapú sablont, minimális php-val, aztán NVU-val kiveszem ami nem kell, és beteszem ami kell. Beindexelem az al oldalakat, és TC-vel feltöltöm.

Elég primitíven hangzik, de én nem értek hozzá, és ennyit tudok csinálni, erre ez az új HA totál erre hajaz.

[ Szerkesztve ]

(#1945) oriic válasza mezgag (#1938) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na vegre sikerult feladnom plusz hirdetest. Kerdesem az lenne hogy a bb kod gombok visszakerulnek majd?

Live-Die-Respawn

(#1946) V.Stryker válasza gordonfreemN (#1940) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És ezzel a fizetős mókával meg akkorát buknak, mint a nagykabát. Egyszerűen Magyarországon ennek nincs jövője. Mert a magyar ember ott fog eladni, ahol a legolcsóbb. Ezzel az ingyenes oldalaknak tettek egy marha nagy szívességet, mert arra fog tolongani a nép.
A vatera meg nem ez a tészta. Óriási reklámkampánnyal és óriási vásárlói réteggel rendelkezik, én is csak ezért használom. De a hardverapró csak alig egy kis szeletet vesz ki abból, amit el lehet adni és ezért ugyanennyivel kisebb a potenciális vásárló is és azok egy része is több helyen nézelődik.
És fel lehet venni még jó pár modit, mert a fórumban a hsz-ek tele lesznek hirdetéssel, mert nem akarnak majd fizetni érte a juzerek. Én se akarnék.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1947) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

BUG: belépéskor kiléptet a többi portálról, akármit is pipáltam be ottani bejelentkezéskor. A többi portálon belépve az autentikáció nem alkalmazódik a Hardverapróra.

A főoldalas belépésnél a felhasználónév első karakterét beírva, az űrlapkitültési előzményeken billentyűzettel navigálva nem csak a kívánt adatot választja ki, hanem be is akar lépni. A jelszót begépelve és <ENTER> billentyűt ütve pedig nem akar belépni, egérrel kell kattintani.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1948) LaptopSystem válasza Rav3n02 (#1943) üzenetére

2. Zavaró, hogy a hirdetések listázásakor nem látni az eladó nevét.

3. A személyes menübe nagyon jó lenne egy fórum link :U

4. Részletes keresésnél, ha város szerint akarok keresni végig kell pörgetnem az egész legördülő listát, klaviatúráról bevitt karaktereket nem érzékeli a listában.

abszolút egyetértek ezzel jó hogy felhoztad!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1949) Melack


Melack
veterán

OS Snow Leo alatt Safarival nem enged belépni. Kiírja, hogy sikeres a belépés, de aztán megint semmi. A többi fórum megy rendesen. Ötlet?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1950) Chaser


Chaser
titán

No, sokkolt az új "design". Vannak olyan dolgok amikhez nem feltétlen kell hozzányúlni, a régi felület olyan volt. Azt se vágom mért kellett külső fejlesztő ehhez. Maradt volna a régi fizetősen, az mért nem volt jó :F Egyszerűen nem látom át, nincs ph feeling, nincs semmi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.