Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Def26 válasza ch003067 (#89) üzenetére


Def26
félisten

Ahogy nézem Te sz@rb@n leszel. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#102) huntermati válasza Parci (#100) üzenetére


huntermati
tag

Akkor ki kell venni a phcalc-ból is :U

(#103) Parci válasza helkis (#98) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sosem zárkóztunk el a usereink elől, még akkor sem, ha időnként ez egyenlő azzal, hogy az őrületbe kergetnek. :B

a plusz egyébként, ami a pénzért jár egyrészt az új rendszer (ami nélkülünk és önállóan tud fejődni a jövőben, tehát nem kell annyit várni rá, mint eddig), másrészt az, hogy egyáltalán remélhetőleg fenntarthatóvá válik az egész, így nem kell bezárni fél év múlva. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#104) Tomate


Tomate
veterán

Nagy kár, hogy az új oldalon nem lesz ott a rangom. Így PH kedvenceként az emberek simán utaltak nekem előre, tudták, hogy megbízható vagyok és soha nem volt semmi gond 50 piros ponttal a hátam mögött (+ még amik nem lettek pontozva) Tudom, hogy nem a rang határozza meg az ember becsületes mivoltát de nagy szerepet játszik a megítélésben. Remélem azért az új oldalon a pályafutásomat ugyan ezzel az 50 pozitív hangvételű értékeléssel kezdhetem mint ahol a régi hardver aprón abbahagytam, nem pedig újonc szintről kell indulnom mint aki most ad el először itt.

[ Szerkesztve ]

(#105) Parci válasza huntermati (#102) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miért lenne muszáj? pusztán azért, mert nem írunk ki egy értéket, még számolhatunk vele.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#106) korpicschess válasza Tomate (#104) üzenetére


korpicschess
veterán

+1

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#107) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Jó dolog a hardverapró, de én inkább fizetek jutalékot (eladás esetén) a nagyságrendekkel megbízhatóbb Vaterán, mint hogy itt átverjenek...

[ Szerkesztve ]

(#108) Parci válasza Tomate (#104) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz, ahol ott lesz.
viszont nem tudom, hogy milyen 50 pozitív értékelésre gondolsz, a ph rendszerében soha nem volt értékelés, nincs mit átvenni.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#109) huntermati válasza Parci (#105) üzenetére


huntermati
tag

De én kiveszem. :D

Amúgy nem muszáj :N

(#110) kaller1 válasza Tomate (#104) üzenetére


kaller1
veterán

Nem lesz ott a rang? :)

.::> <::.

(#111) ch003067 válasza Def26 (#101) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, azért érdekel ennyire a dolog :D

Parci Rendben.

(#112) Lauda válasza huntermati (#102) üzenetére


Lauda
félisten

A piaci hszbe beirod, hogy nulla. :U (szammal termeszetesen) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113) Parci válasza =Mentor= (#107) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt fontos volt leírnod. nem mellesleg ott is átverhetnek, vannak szépen ügyeik nekik is. tudom, mert néha hozzánk fut be a megkeresés. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#114) Tomate válasza Parci (#108) üzenetére


Tomate
veterán

Ph, kivel érdemes üzletelni fórum, fekete listás fórum kivel jó vigyázni fórum ne mond, hogy nem volt értékelés "rendszer"

És mi az ellenjavallat az ellen, hogy a PHmegbízhatóság oldalról átvegye az új oldal a minősítéseket? Azért mert nem "hivataos" PH? És? Megbízható fúrumtársak szerkesztik, megbízható és valós adatok alapján. Mi az akadálya, hogy ezt az adatbázist a ph elkérje az üzemeltetőjétől?

[ Szerkesztve ]

(#115) hackeeeee válasza =Mentor= (#107) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerinted ott nem vernek át?

Mondod ezt addig, amíg nem fog megtörténni.. :U :U

(#114) Tomate: Ezekről csak egy rutinosabb fórumozó tudott. Oké tudom, hogy ott volt a kis ablakba írva, de ezt sem mindenki nézte. A phmegbizhatosag-ról pedig ténylegesen nem tudott az, aki nem rutinos fórumozó. Meg mint Én is írtam, az nem hivatalos rendszer volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#116) Lauda


Lauda
félisten

Nem lehetne kezdeni valamit a ket topikkal? Mert ketfele irogatnak az userek.

(#117) aero. válasza Tomate (#114) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az nem hivatalos értékelési rendszer, magánjellegű kezdeményezés volt mindig is.

(#118) Pisztillus válasza ch003067 (#111) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Annyira nem vészes a dolog, kicsit később leszel (hivatalosan is) addikt... :DDD

Kíváncsian várom az új HA-t, szvsz. jó lesz az. (Bár amennyit én aprózok... :B ) De ha valamit el akarok majd adni (vagy venni), akkor úgyis itt nézek szét először.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#119) Tomate válasza aero. (#117) üzenetére


Tomate
veterán

Attól függetlenül, hogy magánjellegű kezdeményezés, rendben, kulturált keretek között működött valós adatokkal. Miért nem lehet átvenni? Egy nap simán van száz új hsz a topicban (de általában több) = csak 1 nap több száz ember mond véleményt más eladókról, portékájukról. Azért ez nem pár ember tudott róla kategória. (főleg, hogy ha megnézed hány archivuma van és mennyi hozzászólás ezekben a fórumokban)

(#120) yolan


yolan
őstag

Visszaszámolás indul, kíváncsian várom milyen lesz az új.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#121) ch003067 válasza Pisztillus (#118) üzenetére


ch003067
addikt

háth, ne csak rólam van itt szó, van akinek 10. 15.ezres HA-s hozzászólása van, és szinte semmi szakmai és közösségi. Nah azzal mi lesz ?

Valahogy nem lesz ez így jó :S

(#122) kenwood3


kenwood3
őstag

Bocsi ha már volt a kérdés. Van rá példa, hogy valaki felkínál 1 terméket a lokálba levő topikokba, de aprón nem hirdeti meg. A kérdésem az lenne, hogy ezután megszűnik az ilyen?

Mi az az ekezet dragasag??

(#123) hackeeeee válasza Tomate (#119) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom épp ezért, mert magánjellegű volt.

Belegondolsz, ezt mind végignézni, minden egyéb. Oké tudom, külön adatbázis van rá a phmegbizhatosag alatt, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#124) aero. válasza Tomate (#119) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nézd, az egy külön adatbázis, nem 2 perc az integrálása, főleg nem egy embernek. Így is elég munka van az új rendszer és a mostani összehangolásával. Nincs rá kapacitás.

Eddig is linkelted a hirdetésbe, ezután is megteheted majd.

(#125) kaller1 válasza Tomate (#119) üzenetére


kaller1
veterán

Már egyszer leírtam, de megteszem ismét:

Azért nem lehet átvenni (többek között), mert az új aprón nem annyi az értékelés, hogy pozitív/negatív, hanem jóval összetettebb.

.::> <::.

(#126) kornel76 válasza kenwood3 (#122) üzenetére


kornel76
aktív tag

A lokál totyikokban az hirdetés illetve felkínálás nem szűnik meg az ígéretek szerint , illetve fizetős sem lesz. Bár gondolom ha hirtelen feldobsz 100+ cuccot a lokális topikban nem hiszem h buksisimi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#127) stifi


stifi
senior tag

várjuk az új fejlesztést!

ugye nem baj, ha a PH bookmarkomat a "Mi a kurva anyádat csinálsz már, te paraszt?" google linkre helyezem át (jelenleg az első természetes találat a PH erre a kifejezésre), és mostantól így látogatom az oldalt? :)
aztán majd lehet tippelni az analyticsben, hogy mi a kurva anyja hozta ide a sok tahót :)

bocs az erős kifejezésért, de nagyot röhögtem ezen :C

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#128) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Várom már nagyon, hogy milyen lesz. De nagyon várom az új rangrendszert is :)

[ Szerkesztve ]

(#129) Tomate válasza hackeeeee (#123) üzenetére


Tomate
veterán

Mi a gond azzal, hogy magánjellegű? PHmegbízhatóság ezeknek a fórumoknak a statisztikája. Csak ki kell nyerni a feldolgozott nyers adatot. Vagy szerintetek enginev3.0 és Thunderzolee kedvtelésből random írogatta a pontokat? 3 napja értékeltem utoljára a kivel érdemes üzletelni topicba azóta 377 friss értékelés úgy, hogy abból 1,5 napja már nem megy az apró. Ez nem pár ember...

aero.: Ez igaz

[ Szerkesztve ]

(#130) kenwood3 válasza kornel76 (#126) üzenetére


kenwood3
őstag

akkor jó :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#131) hackeeeee válasza Vasinger! (#128) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

[link]

(#129) Tomate: Épp most írták, mivel nem csak pozitív, negatív értékelés lesz. Ki beszélt ilyenről? Szerintem senki... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#132) deathtania


deathtania
senior tag

hajráhajrá! várom!!! :C

www.brczart.hu

(#133) Picur1992


Picur1992
tag

Mr X kőszi a linkett :))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#134) ch003067


ch003067
addikt

De ha már nem lesznek beintegrálva a pontok, azért nem leszek törölve azok a topikok.

(#136) ^Clown válasza aero. (#117) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem volt hivatalos, mégis a PH! moderátorai és "atyaúristenei" jelölték ki azokat, akik gondozták az oldalt. Na mindegy, kicsit sántít, de ez van...

Értem én, hogy nyitni akar az új HA, de szerintem egy kicsit jobban meg kellene becsülni a régi motorosokat.

(#137) hackeeeee válasza Enszuke (#135) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez így igaz, sajnos.

Véleményem szubjektív...

(#138) Prof01


Prof01
veterán

Kíváncsian várom milyen lesz! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#139) Pisztillus válasza ch003067 (#121) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Őket valóban komolyabban érinti, de hátrányuk nem lesz belőle. Valószínű, hogy emiatt is indul tiszta lappal mindenki az új HA-n. De ez csak szvsz, majd Parci pontosít.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#140) kaller1 válasza hackeeeee (#131) üzenetére


kaller1
veterán

Ez már nem újdonság, ha valakinek nem tetszik a válsz/infó, egyszerűen figyelmen kívül hagyja, és fújja a magáét tovább. :DDD

.::> <::.

(#141) hackeeeee válasza kaller1 (#140) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:)

Véleményem szubjektív...

(#142) smiti válasza ch003067 (#134) üzenetére


smiti
addikt

A régi pontokat simán tudjátok linkelni az adatlapotokon szereplő honlapnál. Mint pl. nekem is van. :B

(#143) hackeeeee válasza smiti (#142) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így van. :)

Véleményem szubjektív...

(#144) Fooler89


Fooler89
őstag

Nem úgy lesz, hogy névtelen lesz a hirdetés csak az értékelések fognak látszani? Mert akkor sokat számit a mostani piros pontozás...

(#145) torocsik


torocsik
tag

Hasznos [link] az újjonan érkezőknek, kérdezőknek. :C

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#146) hackeeeee válasza Fooler89 (#144) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Névtelen?

[link]

Véleményem szubjektív...

(#147) DaveJr


DaveJr
őstag

Emberek....olvassatok már kicsit vissza.

Az új HA-n mindenki 0ról indul az értékelések szempontjából mert nem olyan egyszerű lesz a pontrendszer h piros-fekete.

Az eddigi fórum témák a kivel érdemes üzletelni nem lesz törölve. (egyelőre)

A hirdetésekben be lehet majd linkelni az eddigi pozitív értékeléseket

Az atw-s oldal teljesen függelten a PH-tól. Nem a PH lapcsalád tulajdonában lévő oldal. Megmarad az is, kivéve ha a tulajdonosok máshogy nem döntenek.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#148) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nagyon-nagyon megörültem, mikor olvastam, hogy az "egyszerű halandóknak" egyelőre ingyenes marad a használat, és szerintem nagyon jó lenne, ha ez így is maradna, mert így megmaradhatna az hardverapró igazi bazár jellege, mindenféle apró-cseprő hirdetésekkel, régiségekkel, ritkaságokkal, kacatokkal, amik az oldal igazi különlegességét biztosították a többi internetes hirdetőprtál között. persze a döntés a ti kezetekben van, de én nagyon örülnék, ha ilyen irányban maradnának a kondíciók.

kívánok a staff-nak kitartást és jó munkát az egész évre :R

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#149) kaller1 válasza DaveJr (#147) üzenetére


kaller1
veterán

Ennyi. (nem mellesleg ezek az infók már meg lettek osztva).

.::> <::.

(#150) makro


makro
aktív tag

En bizom benne, hogy jol osszeraktatok a szekeret! :K

A puding proba viszont csak most lesz... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.