Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá, hajrá, várjuk...

Live-Die-Respawn

(#152) Bagira01 válasza Tomate (#119) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem is több száz sikeres üzletem volt már. Kb az üzletek harmada lett értékelve. Sokan azt se tudták, hogy kell linkelni. Ráadásul úgy emlékszem az elején nem is kellett a hirdetést linkelni. Én sem örülök, hogy minden a 0-ról indul, mert így vissza kell majd nézegetni a topic-okat, hogy melyik eladó, mit követett el stb... Már az utóbbi időbe is elég halott volt az apró(1-2 évvel ezelőtthöz képest) Van egy érzésem, hogy az új rendszer tényleges beindulásával további hanyatlás lesz, de ne legyen igazam :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#153) Fooler89 válasza hackeeeee (#146) üzenetére


Fooler89
őstag

utána meg irsz neki egy privit prohardveren és már nem is kell fizetni. Vagy itt csak egyszeri díj lesz nem vatera féle adó?

(#154) torocsik válasza makro (#150) üzenetére


torocsik
tag

Biztos lesz egy-két hiba még a rendszerben ,na de mi is azért vagyunk és voltunk a régi felállásnál is ,hogy segítsük az oldal minél hatékonyabb működését ez a mi érdekünk is.Hajrá

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#155) #92888064


#92888064
törölt tag

a régi pontok linkelésével csak annyi lenne a problémám, hogy bárki linkelhet bármit, így vissza is élhetnek ezzel. természetesen csak akkor, ha a hirdetésben nem látszik a felhasználó neve.

(#156) hackeeeee válasza Fooler89 (#153) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A hirdetés feladásért, és egyéb dolgokért kell majd fizetned, nem az eladásért...

(#155) Ad-m: Bármit? Másét nem nagyon tudod linkelni. :) Plusz olyat sem, aki nem szerepel a topic-ban..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#157) darál0w válasza #92888064 (#155) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bárki bármit?

olyat nem tud linkelni, ami nem volt...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#158) Móci


Móci
addikt

Az az email nem lehetett semmi, amúgy meg én is nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz az új apró.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#159) Vasinger! válasza kaller1 (#125) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az tiszta, hogy jóval összetettebb lesz, de mondjuk a mostani pontrendszert nem lehetne valamiféleképp átfordítani az újra?

Gondolom itt is a becsületesség alapján lehet majd valahogy pontozni, nem pedig pénztárcavastagság vagy kedvenc szín szerint. Radikális különbségek nem lehetnek.

Szóval itt is lesz teszem azt, hogy 2 véglet: Jó és rossz, mint ahogy most.
(Talán lesz szöveges alapú is, ha jól tippelek)

Igazából azért lenne tényleg jó, mert a mostani fekete pontosok tisztalappal indulnak, ami azért nem túl jó dolog...

(#160) aero. válasza #92888064 (#155) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Honnan szedtétek ezt, hogy névtelen lesz a hirdetés feladója?

(#161) xxxbmx


xxxbmx
tag

hát igen én örülök annak h megújul a HA,de annak nem igazán hogy "mindent ujból kell kezdeni" itt értem azt hogy 0 apro,0 pirospont:S

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#162) makro


makro
aktív tag

Az indulasrol tudunk mar valami pontosabb adatot?

(#163) Fooler89 válasza hackeeeee (#156) üzenetére


Fooler89
őstag

Mennyire hiteles a phmegbizhatóság oldal? Semennyire. Holnap ha akarok annyi pontot generálok amennyit csak akarsz.......

(#164) #92888064 válasza hackeeeee (#156) üzenetére


#92888064
törölt tag

ilyenre gondoltam. ha nem látszik a hirdetésben az eladó neve, akkor linkelheti bárki referenciáját. csak át kell írni a link végén a nevet. nem kell feltétlenül a top10es embert linkelni, elég ha van 20-30 "régi" értékelése.

(#160) aero.:
régen erről volt szó, hogy ne lehessen kikerülni HA-t. de a jelenleg felvázolt rendszernél nem sok értelme lenne az tény. aztán az is lehet, hogy rosszul emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#165) kenwood3 válasza makro (#162) üzenetére


kenwood3
őstag

Persze. Ott van a bejegyzésben hogy "24 órán belül" :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#166) hackeeeee válasza Vasinger! (#159) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Namégegyszer...

(#164) Ad-m: Pirospontos topic-ból szeded össze, ott látszik a neved..

Mellesleg, buherálni ezt sem tudod, mert akinek semmije nincs, azt hiába linkeled.. Legalábbis szerintem. :DDD

Mellesleg a topic-ban úgy kellett "hivatalosan" értékelni, hogy benne van a név, és szerintem csak azokat a pontokat is írták jóvá, ami így volt írva a topic-ban.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#167) DaveJr válasza Fooler89 (#163) üzenetére


DaveJr
őstag

Holnap már nem...mert új HA lesz:D

Ad-m: linkelheti bárki bárkiét...de attól csak gyanusabb lesz. az atw-s oldalon lévő számok is a fórum bejegyzések alapján születtek....szóval a fórumon és az atw-s oldalon is ugyanazzal a névvel szerepelsz....így nehéz más referenciaként felhozni.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#168) Lauda válasza Fooler89 (#163) üzenetére


Lauda
félisten

Magadnak nem tudsz, csak mas Neked.

(#169) föccer válasza Vasinger! (#159) üzenetére


föccer
nagyúr

De át lehetne, de nem lesz.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#170) Smile8822 válasza kenwood3 (#165) üzenetére


Smile8822
senior tag

Kíváncsian várom én is! :)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#172) makro válasza kenwood3 (#165) üzenetére


makro
aktív tag

Gondolhattad volna hogy nem arra celoztam :P

(#173) Bagira01 válasza Vasinger! (#159) üzenetére


Bagira01
veterán

Aki ténylegesen feketepontos volt és anyagi kárt okozott, azok szerintem nagyrészt ki lettek rakva. Az üzlettől való elállásért, vagy a nem korrekt hozzáállás-ért meg szerintem nem is kapott senki feketét(aztán lehet h tévedek :B )

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#174) Picur1992


Picur1992
tag

este már lesz ujj PH??? Mert nagyon kiváncsi vagyok:))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#175) Vasinger! válasza hackeeeee (#166) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez az 5let nem életképes.

2 külön pontozási rendszer? Ez nem fog így menni. Egy darab kéne, de az egységes legyen.

föccer:

Jah, ezt azért írhattátok volna, hogy nem azért nem fogjátok, mert nem lehet, hanem mert nem akarjátok. Így már tiszta.

[ Szerkesztve ]

(#176) kaller1 válasza Vasinger! (#159) üzenetére


kaller1
veterán

Azért nem fordítható át, mert 5 szempont alapján kell majd értékelni, és egyikbe sem vihető át önmagában a jelenlegi értékelés. Többet nem mondhatok. :)

.::> <::.

(#177) hackeeeee válasza Picur1992 (#174) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Milyen új ph?! :W Nem lesz...

(#175) Vasinger! : Miért lenne 2? A fórumos pontozgatás már nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#178) makro válasza tuser (#171) üzenetére


makro
aktív tag

A piaci pontozas kiesik a rangbol, akkor nem mind1 mennyit "UP!" volt ?! :W

(#179) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Előre utalással és átveréssel kapcsolatosan javasolnám a modiknak meg fejlesztőknek, hogy ezen rágódjanak kicsit:

Nagyon szerettem nálatok meghirdetni a cuccaimat, nem mint üzlet, hanem mint magánszemély. Még jutalékot is adnék, ha minden korrekt lenne, de az értékelések most nem jók, vagy nincsenek is értékelve a tranzakciók.

Előre utalásról: Nálam 2 fizetési mód volt. Személyes átvételkor KP, vagy előre utalás, amiről mindenkit lebeszéltek, érthető módon. Az biztos, hogy ha nem találtok ki valami normális fizetési megoldást, mondjuk paypalt, akkor ez egy megoldhatatlan ügy lesz.

A legnyomósabb érv, hogy miért NE adjon fel senki utánvétes csomagot: Engem többször megszivattak azzal, hogy adjam fel utánvéttel, mert ő nem akar előre utalni, meg úgyis kell neki a cucc. Az utánvét díja, amit a posta benyelt pár éve 1.500.-Ft volt, melyet az fizet meg majd a végén, aki átveszi a csomagot és neked vissza hozza a postás a teljes összeget, de csak akkor, ha sikeres a deal. No itt jön a csavar. Az emberek lerendelik a cuccot, aztán meggondolják magukat és nem veszik át. Volt olyan, hogy felhívtam az illetőt. hogy 2 hete áll a cucc a postán náluk, mi lesz vele? Leugatta a fejem, hogy ő majd átveszi ha akarja, ha meg nem akarja, akkor meg nem veszi át és b@szhatom. A posta többször megpróbálja kivinni, mire sikertelennek nyilvánítják a dolgot és vissza küldik a cuccot. Tehát postázásonként 3-4hét és 1.500.-Ft postaköltség az, amit bukik ilyenkor a tisztességes eladó. És mi történik ezek után? Semmi..az illetőt max törlik, aztán bereggel egy új email címmel és kezdi előröl.

Várom a megoldást a problémára, ha egy TISZTESSÉGES jutalékos rendszer szeretnétek bevezetni. :R

[ Szerkesztve ]

What else?

(#180) DaveJr válasza kaller1 (#176) üzenetére


DaveJr
őstag

Hagyd inkább....nem értik:D majd meglátják h miért nem lehet:D

Picur1992: nem lesz ujj, se láb se kéz....helyette lesz új hardverapró:P

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#181) Picur1992 válasza hackeeeee (#177) üzenetére


Picur1992
tag

idézőjelben ujj:))

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#182) Vasinger! válasza hackeeeee (#177) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor továbbra sem értem a linkedet: [link]

Egyszer lenne az amit belinkelsz az adatlapodon, a régi és lenne az új rendszer. Vagy rosszul értelmezem?

(#183) Lauda válasza Picur1992 (#181) üzenetére


Lauda
félisten

;] ;]

(#184) hackeeeee válasza Vasinger! (#182) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Te azt mondod, hogy ne legyen 2 értékelési rendszer, és nem is lesz, mert a pirospontos topic nem lesz, gondolom be lesz zárva..

Bár már ezek után azt mondom lehet törölni kéne. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#185) xxxbmx


xxxbmx
tag

azt meg tudja valaki mondani hogy a jelen pillanatban futo apróhirdetések megszűnnek és újra kell rakni?vagy azok maradnak?mert lementem ha törlődnek.köszi

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#186) föccer válasza Vasinger! (#175) üzenetére


föccer
nagyúr

A volt tanárom mondását egy kicsit átírva: Az informatika nem ismer lehetetlent. Minden csak kellő pénz és technológia kérdése.

Technikailag megvalósítható lenne. Csak 1: túl bonyolult, 2: túl megbízhatatlan, 3: az új rendszertől teljesen idegen lenne. Ezért nem lesz átírva a pirospontos rendszer az új értékelési rendszerbe.

Remélem most már világos, hogy miért nem foglalkozunk vele.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#187) hackeeeee válasza Picur1992 (#181) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Abban sem lesz új. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#188) Smile8822 válasza xxxbmx (#185) üzenetére


Smile8822
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék!
Mert nekem 13 is van!
Köszi! :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#189) Bagira01 válasza hackeeeee (#177) üzenetére


Bagira01
veterán

Régi pontozás annyiba megmarad, hogy egyelőre csak onnan tud majd tájékozódni az ember, az eladó/vásárló megbízhatóságáról.

(#182) Vasinger!: Aláírásba is be lehet linkelni, sokan eddig is úgy tettek, elletve a hirdetésekbe is.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#190) Vasinger! válasza hackeeeee (#184) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

De én nem is a topikról beszélek, hanem a weboldalról. Vagy a mostani oldal helyén lesz az új rendszer is?

föccer: Világos.

[ Szerkesztve ]

(#191) Fooler89 válasza Lauda (#168) üzenetére


Fooler89
őstag

És nem tudok regisztrálni más névvel meg csinálni hirdetéseket, etc.... hagyjuk...aki ennyire 1.0 user annak mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#192) kenwood3


kenwood3
őstag

Ahogy olvasom a hsz-eket itt és az előző topikban, az jön le belőlük, hogy csak azoknak fáj inkább a fizetős rész, akik eddig is üzletszerűen kereskedtek. Mondjuk ők örüljenek, hogy eddig is ingyen hirdethettek, holott tudomásom szerint nekik eddig is fizetni kellett volna :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#193) hackeeeee válasza Vasinger! (#190) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A phmegbízhatóság a pirospontos topic-ra épül, azt pedig külsősök intézik/intézték, nem pedig a PH maga.

Tehát, NEM!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#194) kaller1 válasza Vasinger! (#190) üzenetére


kaller1
veterán

Vagy a mostani oldal helyén lesz az új rendszer is? Nem!

.::> <::.

(#195) Picur1992 válasza hackeeeee (#187) üzenetére


Picur1992
tag

Rendben:)) ;] ;]
Ahogy kérdezték előtem maradnak a meglévő hirdetéseink vagy tőrlődnek??

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#196) Lauda válasza Fooler89 (#191) üzenetére


Lauda
félisten

De tudsz es ki is vagnak azzal a lendulettel.

(#197) hackeeeee válasza Picur1992 (#195) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nemsoká kiderül.

(#191) Fooler89: Szerinted ezért most mi járt? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#198) kaller1 válasza Picur1992 (#195) üzenetére


kaller1
veterán

Nem törlődnek.

.::> <::.

(#199) xxxbmx válasza Smile8822 (#188) üzenetére


xxxbmx
tag

nekem 8 van,de ha teljesen uj lesz az oldal akkor gondolom törlődnek!ugyh biztos ami biztos lementem!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#200) Vasinger! válasza hackeeeee (#193) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jah, én azt hittem, hogy az is a PH-hoz tartozik. Így oké.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.