Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Szerintem egyáltalán nem lett olyan szörnyű csak más. A régihez hozzászoktunk, de már idejét múlt. Az újhoz is hozzá fogunk szokni, úgy mint a ph esetén. Én csak az ingyenességet fogom sajnálni, de még marad jó pár ilyen oldal, ahol lehet hirdetni.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#4002) philo válasza Porcupain (#4001) üzenetére


philo
tag

Ne add alá a lovat, hééé, meglincsel a nép.:D:D:D

SOHA nem adok el semmit úgy, hogy kereső hirdetésre ajánlom fel! Ha valamim van meghirdetem, akkor is, ha keres valaki, én nem írok rá! Ha pedig feltörik a nevemet, akkor a hardverapro-t meg kell javítani!

(#4003) prmcsk válasza madgie (#3991) üzenetére


prmcsk
addikt

Már megint nem mondtál semmit, ami előbbre visz.
Ez pusztán off és fika...Én azt mondom: fejezzük be egymással.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#4004) Faxxx válasza Porcupain (#4001) üzenetére


Faxxx
csendes tag

Új funkciókkal bővített riossal jó lett volna. A problem a külsös céggel van/volt.

[ Szerkesztve ]

(#4005) BRIKLY válasza Parci (#3963) üzenetére


BRIKLY
veterán

Milyen érdekes, hogy most gyors,és a funkciók is jobban működnek,mint amikor mindenki ráugrott. :Y

(#4006) Youri


Youri
veterán

A konstruktivitás jegyében ezek jutottak eszembe
[link]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#4007) BlackPriest válasza BRIKLY (#4005) üzenetére


BlackPriest
őstag

belépni sajnos nem enged kommunikációs hibára hivatkozva

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4008) Smile8822 válasza Youri (#4006) üzenetére


Smile8822
senior tag

Bocsi 2 napja nem voltam fent !
Csak nem vissza állították a régire a ph-t :) ?
Aki tudja írjon hogy hogyan lett még is ez!
köszi :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4009) BRIKLY válasza BlackPriest (#4007) üzenetére


BRIKLY
veterán

Az egyértelmű,de a régi működik rendesen. Nem tudom,minek köszönhetjük,hogy most is bele leshetünk az új felületbe. :)

(#4010) xstyle válasza BRIKLY (#4005) üzenetére


xstyle
tag

Sztem most is látszik,hogy nem gyors, 3-4 sec egy lap váltás, egy - gondolom a saját szerverén maradt - olyan helyen, ahol nincs rajta senki

Úgyan ez itt, ha megnyomom a Válasz gombot 1 secen belül előttem az ablak (itt most gondolom a terhelés is nagyobb)

De még ha visszatérek a fórumba sem több sokkal, mint 1 sec (nyílván itt több adatot kell olvasni, mint amikor a válasz gombra nyomok)

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#4011) BRIKLY válasza xstyle (#4010) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nálam azonnal nyit mindent. :U

(#4012) Youri válasza Smile8822 (#4008) üzenetére


Youri
veterán

[link]
a régi üzemel, az új, amolyan nyílt béta, csak nem működik :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#4013) Smile8822 válasza Youri (#4012) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszönöm!
:)

Én Örülök neki hogy visszakerült a régi! Nem várom az újat :)

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4014) Parci válasza agabe (#3989) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a hagyományos az éles most, a másikat lehet tesztelni, nyúzni, de legközelebb is a hagyományosról fogjuk átrakni az akkor aktuális adatokat az újra. tehát, amiket most írtok az újba, el fog veszni. viszont épp ezért lehet jól tesztelni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4015) BlackPriest válasza Parci (#4014) üzenetére


BlackPriest
őstag

újra kell regelni, vagy csak nálam van hiba?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4016) cadeyrn válasza Parci (#3963) üzenetére


cadeyrn
aktív tag

Parci...

Ezt a designt olyan készítette, aki legalább 5, inkább 6 éve nem követi az új lehetőségeket, de még IE-ben sem. Ezt az IE7 megjelenése utáni időszakban készítették, és adták nektek sokért a fiókból kiszedve.

Nem, nem rosszindulatból mondom, tényként közlöm.
Miért?
Mert képek nélkül ennyi látszik:

Ma a design 90%-át ma meg lehet oldani nyers CSS-ből, még a gradienseket is. Még IE alatt is.

És hogy miért van kikapcsolva a képek megjelenítése? Mert eszik a tetves sávszélességet, azért, és mert brutálisan csicsás.

[ Szerkesztve ]

(#4017) DRAGON23


DRAGON23
tag

Köszönöm szépen:) Imádom a régit:) Remélem ez is marad, olyan praktikus:)

[ Szerkesztve ]

Érdeklődőkből lesznek a vevők :)

(#4018) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy ha rákattintok a hirdetésre, akkor látszódjon a feladó arcképe? Sok esetben erről ismerem meg az embereket. Vagy csak én vagyok így? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4019) Youri válasza DRAGON23 (#4017) üzenetére


Youri
veterán

nem fog

RTX ON

(#4020) Smile8822 válasza DRAGON23 (#4017) üzenetére


Smile8822
senior tag

Én is nagyon Szeretem a régit! Nagyon jó lenne ha ez maradna!
Nem is érdekelne ha fizetős lenne de maradna ez! ! ! :K

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4021) BRIKLY válasza Smile8822 (#4020) üzenetére


BRIKLY
veterán

Meg lett mondva, hogy nem marad. Tehát dobáljuk az ötleteket az újhoz! egy kis paintozással csináltam ezt, jó lenne, ha a hirdetések így jelennének meg kívülről. rögtön átláthatóbb lenne..

(#4022) Melack válasza BRIKLY (#4021) üzenetére


Melack
veterán

Ez határozottan jobb, mint a mostani. A kérdés az az, hogy miként tudnak legalább hasonló verziót létrehozni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4023) TazLeacher válasza BRIKLY (#4021) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez ugyan az mint a régi. Ez csak vicc volt ugye?

Teljesen fölösleges az utolsó hsz. pl. Engem sosem érdekelt, hogy az adott hirdetéshez ki szólt hozzá utoljára.Az sem baj, ha kicsit növekszik a betűméret, és a hirdetési listában megjelennek a képek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4024) Norbi14


Norbi14
senior tag

Most kellemes sebességgel fut az új, így azért könnyebb megszokni.

(#4025) djcir


djcir
tag

Az új lapon nem enged hirdetni....

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#4026) TazLeacher válasza djcir (#4025) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rá kell nyomni gondolom a "Település hozzáadása" gombra. Még nem használtam az új felületet, de a képed alapján az a hiba.

Szerk.: meg az, hogy ekkora képeket direktbe illesztesz be.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4027) mexel


mexel
veterán

Az mindenesetre fontos lenne, hogy ne a bal szélen legyenek teljesen a hirdetések. Szerintem legalábbis nagyon zavaró, hogy egészen a monitor szélén kell olvassak. Középen lenne jó, és a két oldalon lennének a plusz infók, stb.
Ami még kellene: a privát üzenet dolgot nem megroformálni, hogy mindegy legyek hogy éppen a PH-t vag a HA-t nézem, mindig lássam mihez szóltak hozzá és jött-e privim. (jó ötlet volt a kis szám a listánál, hogy mennyi új hsz van a hirdetéseimnél is.)

(#4028) xxxbmx


xxxbmx
tag

nagyon imádom a régit!!!:Digen egy kis szin nem ártana az ujnak!mert ezek vakitnaka:s

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#4029) djcir válasza TazLeacher (#4026) üzenetére


djcir
tag

Szokatlan még :) :R

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#4030) BRIKLY válasza TazLeacher (#4023) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nem volt vicc. nem kell, hogy teljesen ugyan ez legyen, de valami hasonló lenne jó. De tudom, hogy feleslegesen pofázok....... DE legalább a "város" legyen feltüntetve a hirdetés elején,hogy ne kelljen az összeset megnyitni.. :W

(#4031) aram01 válasza TazLeacher (#4018) üzenetére


aram01
nagyúr

én sem látok képet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4032) kungzi


kungzi
veterán

http://hardveraproeles.webinform.hu

nekem itt minden böngésző alatt kommunikációs hibát ír ki :F

(#4033) xstyle válasza aram01 (#4031) üzenetére


xstyle
tag

Nekem színpatikusabb a 3 hasábos elrendezés, mivel több információ jobban szelektálva jelenik meg rajta, mint az új esetében ez a kettő.

Jobb oldalon a Jelentések Kommentek Kedvencek részt elfordítanám 90 fokkal és a mostani analógiájára a Hírdetéseim fület is odatenném (tehát nem felül lenne, hanem mint egy regiszterben oldalt)

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#4034) kungzi válasza xxxbmx (#4028) üzenetére


kungzi
veterán

már mondták vagy 200szor, hogy meglesz oldva a dizájn is :((( nem tudom mit lovagoltok még mindig ezen :N

(#4035) --ka válasza kungzi (#4032) üzenetére


--ka
senior tag

Akkor a Te készülékedben van a hiba.
Nálam - XP SP3 IE7 és Opera 11.60 és UPC, minden alapértelmezett, nincs semmi "szétkonfigolva" - tökéletesen működik.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#4036) djcir


djcir
tag

Valami nem oké :N

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#4037) utánvétel


utánvétel
aktív tag

Na most mi a helyzet, marad a régi?
Egyáltalán miért kell új felület a régi jól bevált, megszokott helyett? :F

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#4038) xxxbmx válasza kungzi (#4034) üzenetére


xxxbmx
tag

persze tudom h sok munkájuk van a mod oknak ebben!ugyh nem fikázom ez egy béta versio...tuti megoldják!ugyh sok sikert!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#4039) xxxbmx válasza utánvétel (#4037) üzenetére


xxxbmx
tag

uj cég,uj dizájn:S

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#4040) BlackPriest válasza utánvétel (#4037) üzenetére


BlackPriest
őstag

olvass már vissza lécci

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4041) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

ez az egyetlen értekmes 5let hogy visszaállították
MARADJON IS

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4042) torocsik válasza BRIKLY (#4021) üzenetére


torocsik
tag

Na ez már elfogadható egy kinézetnek. :C

Az időnek egyetlen oka van: minden nem történhet egyszerre.

(#4043) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

szerintem sok user nem fogja használni az új oldalt, lesz pár ember aki végleg elbúcsúzik ha jön az új.

(#4044) Mr.Grincs válasza BRIKLY (#4021) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez nagyon király ötlet szerintem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4045) Atimester válasza SkyS1gn (#4041) üzenetére


Atimester
aktív tag

Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy ez csak ideiglenes.

Az nem baj, ha pl: a települést kötelező kitölteni. Mert legalább egy csomóan nem írnak feleslegesen, (akik helyben szeretnének vásárolni). Azt meg külön be lehet írni a hirdetésbe, hogy ha kérik, akkor akár postázza is az illető.

Attila

(#4046) Spet


Spet
addikt

Nem, tudom, hogy fel jött-e még ez az ötlet (nem olvastam végig a majdnem frame áramlatot), de nem lehetne létrehozni egy teszt oldal jellegű új ph-t ahol mindenki tesztelheti és elmondhatja a véleményét egy külön topikban?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#4047) BadGe válasza BRIKLY (#4021) üzenetére


BadGe
aktív tag

Azért az öszvér megoldásoktól is tartózkodni kellene... apropó 10 éve is ugyanígy nézett ki a Hardverapró? rémlik, hogy igen, de a fene tudja... biztos sokat finomodott az apró részletekben.
ge.

(#4048) engine19 válasza Spet (#4046) üzenetére


engine19
tag

van... olvasd végig :D

[ Szerkesztve ]

(#4049) prmcsk válasza utánvétel (#4037) üzenetére


prmcsk
addikt

Nem marad, mert a ráfordított pénzt és energiát "mindenáron nevesíteni" kell... :DDD
"Vajúdtak a hegyek és egeret szültek", sőt: a linkek és képek alapján még az sem kizárt, hogy bizony át lettek bassintva.

Pont az a baj, hogy az okosok alapkoncepciója nem az, hogy tökéletesen kitalált és használható a régi, hanem az, hogy megszoktad. Véleményem szerint, ez a nagy hiba.
Csinosítsák a meglévőt, ha már nevesíteni akarják az elszórt lét, mert jobbat, használhatóbbat nem fognak csinálni.
Ne akarjanak pápábbak lenni a pápánál. Én ezt már megtanultam, mikor úgy 600k.-t buktam két hét alatt, mert hittem egy dologban, megvalósítottuk, működött, de a piac azt mondta: nem kérem, ennyi...Nehogy itt is ez legyen

Azt is megkaptuk, hogy tízmillió webfejlesztő országa vagyunk, tehát, ha nem értünk hozzá, ne ugassunk bele, pedig ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy meg tudjam e itélni, ha valami nem oké. Szép is lenne, ha "sz@rkotorászati egyetemet kéne ahhoz végeznem, hogy tudja mi a sz@rszag...Anélkül is érzem, ha büdös.

Vegyük már mindannyian észre, hogy az újhoz azokat akarjuk, amik a régiben benne vannak.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#4050) engine19 válasza prmcsk (#4049) üzenetére


engine19
tag

Hát ja.

Mellesleg nem kéne semmi nagyot csinálni, mindössze fogni az új motort és a régi dizájnt.. szerintem sokan észre se vennék, hogy megváltozott! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.