Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) devilke válasza szente (#2995) üzenetére


devilke
tag

most néztem az árakat.. ugylatom valaki ferrarira gyüjt.... ilyen iszonyat draga hirdetési dijakkal ki fog urulni az oldal, es ahogy csokken a latogatottsag ugy fogynak a hirdetok is..

ugylatom ez az oldal is a hwsw stb sorsara fog jutni...

mindegy lesz masik ahhol nem ilyen éhesek az uzemeltetok.

(#3002) HoReSz1975 válasza Tomate (#2996) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Ezt én is írtam, akárhogy módosítok, mindig html kódokat kapok, amikor ránézek :B :Y :O

(#3003) #16729600


#16729600
törölt tag

Én nem tudok hinni a kialakult közhiedelemben,miszerint is ez a váltás sok pénzbe kerülhetett.Épp azért olyan amilyen,mert nagyon kevés forrás volt hozzárendelve.Egy profi csapat kezei közül egyszerűen nem kerülhet ki ilyen pre-alfa állapotú munka :R

(#3004) szab.tam válasza devilke (#3001) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"most néztem az árakat"

már megint lemaradtam. hol vannak?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3005) engine19 válasza devilke (#3001) üzenetére


engine19
tag

hol vannak az árak? :)

(#3006) Parci válasza devilke (#3001) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem kell a hangulatkeltés, de tényleg. egyrészt, csak a hardverapró változott, semmi más. másrészt, várjuk ki a végét, írtam már, hogy nem célunk kitolni senkivel. a design nyilván nem tetszhet mindenkinek, de pont az up-ok meg ilyesmik árán lehet reszelni.

a lényeg, hogy most, amíg épp semmi sem működik, kár még keresztre feszíteni minket. előbb működjön, csituljon el minden, aztán lehet tételesen megnézni, hogy mit, miért, meddig, hogyan.

és kéretik nem meglincselni engem, ha én leírom, hogy nem lehet egy design kívánságműsor, ugrik ezer ember, de amikor ezer ember elküld a picsába, mosolyogjak. nehéz, na, én is ember vagyok........ :(

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3007) kerekfej


kerekfej
addikt

Ha a hardverapró-ról elfogynak az emberek akkor a prohardver-ről és a logout és a mobilaréná-ról is elfognak.

(#3008) stranger28 válasza Tomate (#2996) üzenetére


stranger28
addikt

Nekem is ilyen lett, kellett nekem beleszerkeszteni. :)

(#3007) kerekfej: Azért ennyire ne menjünk előre. :)

[ Szerkesztve ]

(#3009) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Azért ez már tényleg elgondolkodtató kéne, hogy legyen!
A lapcsalád felhasználóinak az összes rétege szinte csak negatívumokat mond a változásra.
Legyen az újonc vagy jómunkásember...

[ Szerkesztve ]

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#3010) Kashim válasza kerekfej (#3007) üzenetére


Kashim
őstag

Édes istenem... ne kezdjük már a hülyeségeket légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#3011) 04ahgy válasza Parci (#3006) üzenetére


04ahgy
nagyúr

No meg a hardverapró miatt a többi portál stabilitása... :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3012) föccer válasza sniphoe (#3009) üzenetére


föccer
nagyúr

1 nap alatt meg lehet ismerni egy majd 1 év alatt felépített rendszert?

Nem.

Főleg, hogy még (sajnos) a funkciók egy részét meg el sem lehetett indítani. Ha sikerül gatyűába rázni, és az lesz leírva, hogy na gyerekek, most kész van, akkor lehet felette pálcát törni. Odáig max véleményt mondani (nem fröcsögni) és ha valakit jó szándék és segítő készség vezet akkor a bugriportokkal segíteni a fejlesztők munkáját.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3013) Tomate


Tomate
veterán

Hogy nézem meg a telefonszámát az eladónak? Az új adatlap elég fos...

(#3014) wikings2 válasza Parci (#3006) üzenetére


wikings2
őstag

"a design nyilván nem kívánságműsor"
Köszönöm a választ a kérdésemre amit körülbelül 4 szer tettem fel neked.
Akkor azt hiszem itt az ideje keresni valami hasonló oldalt a régihez.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3015) ch003067


ch003067
addikt

Hali !

Amire szerintem nagyon figyeljenek oda, és javítsák ki a teknikusok, hogy ha feladok egy hirdetést, akkor ugye 3 kategóriát kell bejelölni.

Most, ha kijelölöm az elsőt, akkor a 2, egyáltalán nem jön be, csak akkor, ha sokszor rányomok a többire. Ugyan ez van a harmadiknál is. Nem tudom miért van ez :S Vagy ez csak átmeneti ?

(#3016) szab.tam válasza Kashim (#3010) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem mond hülyeséget. amikor megdizájnolták anno a ph-t, engem annyira zavart, hogy jó darabig nem olvastam egyáltalán a hírket. pedig azelőtt az összeset, és mentem a topic-jába is utána. most már újból néha-néha elolvasok párat...
de azóta főként csak a fórumot és az aprót látogatom. főoldal-> fórum -> bejelentkezés után.
most marad csak a fórum...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3017) beni121 válasza BRIKLY (#2732) üzenetére


beni121
aktív tag

Én se vagyok se programozó se milliárdos, de ahogy tudom segítem az oldal "normalizálását", akár itt akár más szerveren. Lehetséges, hogy még embert is tudnék egy másik oldal létrehozására.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#3018) wikings2 válasza Tomate (#3013) üzenetére


wikings2
őstag

Felmész egy fórumra.
rámész a Belépve Tomate névre
amit kiad linket abba beilleszted a saját neved helyére az övét
megkapod az adatlapját régi stílusban amire ha kiírta akkor ott lesz...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3019) kiskeke94


kiskeke94
tag

sziasztok
lenne egy gondom.nem tudok belépni.google chrome használok!!!SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#3020) wikings2 válasza kiskeke94 (#3019) üzenetére


wikings2
őstag

nem vesztettél sokat

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3021) m3tr0 válasza Parci (#3006) üzenetére


m3tr0
senior tag

Én eddig nem véleményeztem a változást, pont azért, mert látszik,hogy még nincs kész.
Változtatni, fejlődni kell persze, ez igaz.
Azt is értem,hogy üzleti szemszögből nézve, jó üzlet lehet az apróhirdetésekért csekély összegeket kérni.

De!

Ha olyan lesz az oldal, amit mi Ph!-sok nem szívesen látogatunk, ki a dizájn,ki a fizetőssé válás miatt, akkor nem fog menni...

Az utolsó mondatod az meg szerintem elég erős. Jaaa,hogy nem kívánságműsor..?! Értem.
Majd akkor olvasd el ezt a hozzászólásodat, amikor feleannyi felhasználó, hirdető lesz a lapcsaládon...

Mi szeretünk itt lenni, szeret(t)ünk itt hirdetni, de ha a mi véleményünk csak ennyit számít, akkor legyen így.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3022) devilke válasza Parci (#3006) üzenetére


devilke
tag

ez nem hangulat keltes kerdese, sot ahogy nezem nekem nem kell hangulatot kelteni meg tettetek ti az elmult 1 hetben (az elozo volt az elso (és egyetlennek szánt) hozzaszolasom)

ilyen fejlesztesi hibat komoly ceg nem engedhetne meg maganak, viszont az árakkal abszolut magasra pozicionaltatok magatokat. ez a ket dolog nehezen fér meg. tehat elobb a minoseg aztan a penz...

az meg hogy a jelenlegi hirdetesi forma mellett napi 1000ft folott legyen az eddigi 15 hirdetes napi 2 uppal.... lesz valaki aki ezt kifizeti? vagy celcsoportot valtottatok? (apronet irány...)
en azert marketing/kozgaz szemmel atszamoltam volna elobb.. mert ugye a fizetett apro , a fizetett hirdetes ellensege..

no mindegy ti tudjatok nekem aztan mindegy, termeszetesen ilyen horror osszegeket semmikeppen nem fogok/tudok fizetni.

peace

(#3023) ABnormal


ABnormal
őstag

...egy régi hirdetésemnél az első hozzászólásba feltöltöttem két képet a termékről,de ezek most nem jelennek meg,a kép linkek nem lettek konvertálva az új rendszerbe? -ha ez már fel lett vetve elnézést a tárhely pocséklás miatt-

+1 kérdés: aki keres és nem kínál az is fizetős lesz az újban?

[ Szerkesztve ]

(#3024) #10949376


#10949376
törölt tag

rablo,es kaki az egesz uj hadverapro.

(#3025) Ranagol_5 válasza föccer (#3012) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Még sem kaptam választ arra a kérdésemre, hogy ha azt mondjátok, hogy kész, és ugyan ez lesz a vélemény, akkor mi lesz? Milyen kifogás lesz kitalálva? Ha valamiért pénzt vártok, akkor azért illik megkérdezni azokat, akiktől várjátok is majd.. nem?

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#3026) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gyors kérdés. Ha HA-n kapok egy pm-et azt jelzi PH-n is ugye?

Live-Die-Respawn

(#3027) kicsiultra


kicsiultra
tag

Nem olvasok vissza ennyi hozzászólást, tehát csak leírom. Nem lehet rendesen feladni 1 hirdetést, mivel muszáj alkategóriát választani, de a szoftvereknél nincs is olyan. Az egyébbe tudtam csak betenni az eladó pc játékamiat. Nem lehet rendesen szerkeszteni sem a hirdetést, mivel tele b@ssza <br /> tag-ekkel amit hiába törölsz ki, visszamászik. Folytassam..? :W

Tudom, hogy dolgoztok rajta, de nem volt egy teszt vagy valami az indulás előtt? Használhatatlan a cucc.

Azért hajrá :R

Kávé?

(#3028) Winner_hun válasza oriic (#3026) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem, a privátos rész két külön rendszer.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3029) oriic válasza Winner_hun (#3028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszöntem... :R

Live-Die-Respawn

(#3030) BlackPriest válasza wikings2 (#2955) üzenetére


BlackPriest
őstag

ez jó

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3031) engine19 válasza m3tr0 (#3021) üzenetére


engine19
tag

Parci még mindig nem fogta fel, hogy nem az üzemeltetés termeli a pénzt, hanem a használat, ergo a felhasználók.

Ha a felhasználóknak nem tetszik, akkor nem fogják használni... kell a beleszólás. Nyilván nem ilyen formában mint mi itt tesszük, de mindenképpen kell valami :R

(#3032) ch003067 válasza Winner_hun (#3028) üzenetére


ch003067
addikt

Na nehogy már :F:Y

fricz19 És ? Azzal én még nem megyek semmire...

[ Szerkesztve ]

(#3033) fricz19 válasza ch003067 (#3032) üzenetére


fricz19
őstag

mailt kapsz róla

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3034) execute93 válasza oriic (#3029) üzenetére


execute93
őstag

Hellotok!
Nekem be sem jelentkezik.
Feladtam elvileg egy hirdetést, és amikor be akarnák lépni ezt írja: "Sikeres Belépés! Továbbítunk." Továbbít is csak a főoldalra..És nem jelentkezik be.
Nektek is áll ez a probléma? :F

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#3035) föccer válasza ch003067 (#3032) üzenetére


föccer
nagyúr

Pedig de. Parci már megírta, hogy miért, had ne ismételjem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3036) Rive válasza devilke (#3022) üzenetére


Rive
veterán

... termeszetesen ilyen horror osszegeket semmikeppen nem fogok/tudok fizetni.

Más sem. Azaz: a korábbi tök fölösleges hangos Up-Up-UPogás jól lecsendesedik, aztán hopp, mindenki azt veszi észre, hogy a hirdetései ~ ugyanúgy állnak a sorban, ahogy azelőtt.

A kevesebb hirdetéssel rendelkezők kapnak egy kis fórt, ennyi.

A kiemeléseket meg már az apróneten is reflexből átlapozta a legtöbb felhasználó.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3037) Jakesz válasza Winner_hun (#3028) üzenetére


Jakesz
őstag

Neeeeee, ez komoly? :W Már ez is. Kívánom, hogy csappanjon meg az oldal látogatottsága, amennyire csak lehet, akkor majd talán megtanulják a leckét :W

(#3038) szente válasza fricz19 (#3033) üzenetére


szente
addikt

Én nem kaptam...

(#3039) wikings2


wikings2
őstag

Ezért imádom a Ph! -t (mármint az összefogás miatt)
Egyre egyértelműbb ,hogy bugok ide vagy oda, ez jobb már nem lesz... Technikailag persze, csak hogy az előző közel 3000 hsz nagyrésze nem a technikai hibákról szól, kb az Újonc kategória , 2-3 napos regisztráltjai nyávogtak azért hogy nem tudnak rendesen hirdetni.

Valakinek a kiírásában volt ilyesmi hogy Szabad országban élünk, azt csináljuk ami szabad.
Ha ezt hozzáveszem ahhoz a kijelentéshez hogy " ez nem kívánságműsor " akkor már minden érthető.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3040) ch003067 válasza föccer (#3035) üzenetére


ch003067
addikt

Akkor köszönöm szépen, részemről ennyi volt..

Megyek a lokálba... :W :W

(#3041) Tomate válasza Winner_hun (#3028) üzenetére


Tomate
veterán

Ez még egy baromi nagy baj... :((

(#3042) mézi123


mézi123
tag

(XP/SP3.Google 8) Nem tudok a Harderapró hirdetéseibe belépni.Karbantartás figyelmeztetést kapok-- itt most ebben a pillanatban is--.

(#3043) Kiki18 válasza Jakesz (#3037) üzenetére


Kiki18
őstag

Nem kell azt kivánni,mert meg fog.

Tisztelet a fejlesztőknek,hogy annyit gürcölnek vele.Reméljük,hogy kifizetődő lesz.

(#3044) szab.tam válasza szente (#3038) üzenetére


szab.tam
nagyúr

lehet, hogy nem aktív a mail küldéses értesítés a profilodban beállított címre...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3045) gyurgyevo válasza Parci (#3006) üzenetére


gyurgyevo
csendes tag

És akkor hol is vannak az árak?

üdv, Gyuri

(#3046) Bagira01


Bagira01
veterán

Hol van az árszabás mert én nem látom :F :B

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3047) engine19 válasza Bagira01 (#3046) üzenetére


engine19
tag

Nincs, szerintem az csak egy tipp volt...

(#3048) Poli32


Poli32
csendes tag

Ennél hol a francba lehet megtalálni a saját adatot? Regeltem új nicket de így se tudom megtalálni !!Tökre átláthatatlan ez !!!

[ Szerkesztve ]

(#3049) Parci válasza m3tr0 (#3021) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

félreértettél. mindenki indulatból ír sajnos...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3050) Tomate


Tomate
veterán

Amúgy nekem már megvan a módszerem. Aprón megnézem a felhasználónevet google keresés majd PH-s privi írás :) Innentől minden a régi. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.