Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) mexel válasza DaveJr (#1719) üzenetére


mexel
veterán

Alakul amit mutatsz. Ha valaki aki ért hozzá és nekifekszik lehet ebből valami, ha a rendellenességek is megszűnnek.
antikomcsi ötlete is bejött, hogy az oldalt nem 100%-on nézem.
Ami valóban fontos lenne még, hogy a priviket nem kellene szétválasztani a fórumtól. Egyrészt nem értem mire jó, másrészt nem látja az ember ha írtak neki ha a ph oldalain van. (ebből is az jön le, hogy a PH-s hardverapró tulajdonképpen megszűnt és van helyette valami teljesen más új oldal. Legalábbis most ez úgy néz ki. Ennyi erővel bármilyen más oldalra is mehetnénk, mert így már csak annyi lesz a közös a PH-ban és a HA-ban hogy ugyanaz a nick és jelszó kell mindkettőhöz)
Jim-Y ötlete is tetszik: " ha az új motorra, és az új fejlesztésekre egy az egyben ráhúznák a régi átlátható css-ét. Szinte ugyanúgy nézne ki meg működne mint a régi, csak a plusz dolgok bele lennének rakva."
Valami ilyesmi sem ártana, hogy választható legyen 1-2 skin. (pl a mostani a gyerekeknek és metrósoknak, a régi khakibarna a kocka ph-soknak és még egy rózsaszínű vagy karácsonyi)
Sajnos én annyira nem értek ennek az elkészítéséhez, de biztos lenne aki megcsinálja, neki is utalunk szívesen egy kis pénzt :)
Szerintem ha ezek meglennének (plusz a működés egyes részeit megbeszélni, de ez megint más kérdéskör) akkor máris elégedettebb lenne mindenki és talán a fizetéses rendszer is háttérbe szorulna az örömmámortól. :)

(#1802) Alg válasza Tomate (#1774) üzenetére


Alg
veterán

A tömegek többnyire elégedetlenkednek, ha valami megszokott dolog gyökeresen megváltozik. Nekem is furcsa volt, de majd megszokom és jó lesz. Mondjuk kicsit a színeken lehetne javítani mert most minden egyforma, de kiforrja majd ez magát, én bízok Föccerékben ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1803) Bengio válasza danih (#1756) üzenetére


Bengio
tag

+1

Egyébiránt erre az egészre mi szükség volt? A régi hardverapro átlátható, logikus, egyszerű rendszer volt. Nem értem. Mi volt benne a hiba ami miatt ezt a semmit kellett a helyére tenni? Örültem, hogy legalább a hardverapro a régi, mivel minden más megújul, és ezzel együtt egyre sz.rabb lesz. Hát eddig örülhettem... :O

Egyébként a privát üzeneteimet csak én nem látom? ("Nincsenek üzenetek.") :U

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#1804) #31342592


#31342592
törölt tag

Meg is van mi ez az érzet. A konzolosodás érzete. Talán azért mert mindent butítanak, lassacskán. Úgy ahogy a játékokat is, a kezelőfelülettől kezdve mindent(funkciószükösség lényegretörekvés) És a dizájn a lényeg only(ott meg a grafika). FB?:D. Csak nem vágom, hogy miért kellett ez pont ide is..:(

[ Szerkesztve ]

(#1805) akoska23 válasza Shady313 (#1798) üzenetére


akoska23
aktív tag

Próbáltam már feldobni a témát az userek megkérdezéséről stb de nem találtam kedvező fogadtatásra. Lehet sztrájkolni kellene.............

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1806) vlcsko82 válasza Bengio (#1803) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Csak nem találod :K

Pü-be leírom,hogy hol találod :DDD

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#1807) djculture válasza mexel (#1801) üzenetére


djculture
félisten

Ezt már egyszer átéltük amott:)

(#1808) LÁZ válasza Bengio (#1803) üzenetére


LÁZ
addikt

a privát még a jobbik eset, többen be sem tudnak lépni, én sem, pl ha innen 'régi' kattintok a hirdetésemre, már az új oldal jön be, de uppolni már nem tudom, mert ott nem vagyok belépve, és nem is tudok belépni :U

ps. viszont az X-el kilövöm a felhős mintát, nájsz :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1809) Jakesz válasza #31342592 (#1804) üzenetére


Jakesz
őstag

Itt pont, hogy nem butítottak, hanem bonyolítottak. Szégyen, remélem megfizetnek ezért a felelősök.

(#1810) Tomate


Tomate
veterán

A kolléga neve eszembe jutott. Priviben zaklatom! :))

(#1811) Alg


Alg
veterán

Hmm... a gyorkereső/szűrési lehetőségek nagyon hiányoznak, és a faszerkezetes menü nélkül kicsit nehézkesek tűnik a dolog...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1812) C0d3r válasza Tomate (#1774) üzenetére


C0d3r
addikt

"Visszaút nincs, mert egy csomó lóvé ki lett fizetve, az oldal nem működik a tömegek elégedetlenek."
Erről ez a kép jut eszembe. :)

(#1813) djculture válasza Jakesz (#1809) üzenetére


djculture
félisten

Nem hiszem hogy a hirdetők a felelősök mert azok fognak fizetni.

(#1814) poj válasza C0d3r (#1812) üzenetére


poj
tag

:C ;]

:W :W

(#1815) akoska23 válasza Tomate (#1810) üzenetére


akoska23
aktív tag

Várjuk ....szerintem egyre többen :K

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1819) qfm válasza C0d3r (#1812) üzenetére


qfm
senior tag

Ez egy jó kép.

Amúgy ha befejezem az új HA szidását, akkor csak azon vagyok fent akadva, hogy miért van 2 tételem végzős programozóként a rendszerfejlesztésből, és hasonló dolgokból, ha kiadnak egy ilyen rendszert éles környezetbe, valódi körülmények között. Oké, értem én az oktatók magyarázatát, hogy a felhasználó lenyeli, mert erre van nevelve, na de ilyet..

[ Szerkesztve ]

(#1820) Szabesz


Szabesz
őstag

Nem követtem az eseményeket, de ahogy néztem és próbálgattam az új HA-t, az fogalmazódott meg bennem, hogy kizárt, hogy ezt az eredeti RI/OS alkotó(i) csinálták. Így beleolvasgatva topicba nem tévedtem. Tudom pénz meg idő meg minden, de ha már külső cégtől kértek fejlesztést, akkor előtte egy referenciát kellett volna kérni, mert a lapcsalád igen magasra rakta a lécel, amit az új HA nem tudott megközelíteni első körben (hogy mit hoz még a jövő, azt meglátjuk)

¯\_(ツ)_/¯

(#1821) Jakesz válasza djculture (#1813) üzenetére


Jakesz
őstag

Olyanra gondoltam, hogy például javában megcsappan az oldal látogatottsága. Ez elég fizetség lenne azoknak a drága programozóknak, akik ezt a szutykot összedobták.

(#1823) kisspinyoo válasza robick5 (#1793) üzenetére


kisspinyoo
tag

Akkor törölt a sütiket meg egyebeket a böngésződből :D

Tisztelet pénz hírnév!

(#1826) Bengio válasza vlcsko82 (#1806) üzenetére


Bengio
tag

itt, a "régi" felületen oké, hisz ott volt, ahol eddig is, de az új-ban hol?? :))

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#1827) blueMerle


blueMerle
veterán

Egy kis érdekesség:

A kialakult helyzet kisértetiesen emlékezetet arra, mint ami nálunk történt Szlovákiában az ország legnagyobb autóhirdetős oldalával, az autobazar.eu-val.

Ha megnézitek a weboldalt, láthatjátok hogy a design ősidők-előtti. DE! Könnyen használható az oldal, mindent egyszerűen meg lehet találni. A weboldal tulajdonosai kb. 1 éve kitalálták hogy követik a trendet, az oldal fizetős lesz és persze a megjelenés, design is trendi, "szupermodern" webkettes, itt van róla egy screenshot. Mondanom sem kell, szinte lincselés volt, minden létező csatornán és fórumon ment a régit vissza, ez egy rakás szar c. bejegyzésáradat, a látogatottság csökkent és nem volt annyi hirdető sem, és úgy tünt a weboldal a süllyesztőben végzi.

Végül feladták, vissza lett állítva a most is látható régi design, és bővítve lett az új, fizetős funkcióval. A hirdetők visszatértek és a látogatottság is nagy-nehezen helyreállt.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy soha semmit nem kell újítani, de a HA esetében valóban érdemes lett volna egy kicsit csak reszelgetni, csiszolni a megjelenésen, és az új funkciókat beépíteni. Azt hiszem egy IT oldalon nem kell emlékeztetnem senkit sem arra az örökbecsű mondásra hogy ami működik, azt ne akard megszerelni. A régi HA design nagyon jó volt, az elrendezés és a funkcionalitás is. Azért hajlandó lett volna (pláne funkcióbővítéssel) szerintem nagyon sok ember fizetni. Ezért pedig....érdemes a fent említett példából okulni :U

[ Szerkesztve ]

(#1828) LÁZ válasza vlcsko82 (#1806) üzenetére


LÁZ
addikt

ezt a privát dolgot nekem is megsúghatnád, remélem el tudom olvasni a privit :D

ps. mondjuk mind1 is, mert belépni se enged :(((

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1830) robick5 válasza C0d3r (#1812) üzenetére


robick5
tag

:C Durva,de attol tartok mi pont ebbe a helyzetbe estünk ! :C

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#1832) ntomka


ntomka
nagyúr

[link] :))

ツ Headphones on - World off

(#1833) djculture válasza qfm (#1819) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem ez csak itthon szokás. Pár nagyobb nem hazai fórumon portálon vagyok és ott még pár jelentkezővel béta teszt is volt amibe megkérdezték a véleményt és esetleges hibákat. Aztán mondjuk vagy megfogadták vagy nem:)

(#1834) Picur1992 válasza djculture (#1788) üzenetére


Picur1992
tag

Ìrtam rossz volt a netem.

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#1835) moonguru


moonguru
őstag

Itt a PH-n baloldal van ez az Adok-veszek témák!

Ez így fog maradni?

Mert pl. én rengetegszer ugrottam rá ha valami érdekes került ki írásra ott!

Ennek úgy látom vége! :W

Ezzel szerintem jó sok potenciális vásárlót veszítünk...

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1838) #31342592 válasza Jakesz (#1809) üzenetére


#31342592
törölt tag

Egy oldalon 20tonna felesleges információ van, a gombok össze vissza vannak elhelyezve hatalmas betűmérettel, nem rendes oldalméret kihasználással. A beléptető rendszer gagyi. Ez nem bonyolizáció, hanem még amit egyszerűen meg lehetett volna csinálni az is elvan rontva. Olyan szintű ez tényleg mint vatera. Az is nagyon komplex.. Gyakorlatilag kb 10gombra tudok kattintani a hirdetéseken kivül. Hát ha ez komplex..

(#1839) Varoz válasza blueMerle (#1827) üzenetére


Varoz
őstag

Remélem megfogadják a PH-tagjai is.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1840) akoska23 válasza blueMerle (#1827) üzenetére


akoska23
aktív tag

És mi ebből a tanulság......................?
Remélem ez az írásod egyszer eljut az oldal tulajdonosához is.
Én még mindig azt mondom sztrájkoljunk akkor majd kapdosnak a fejükhöz ha drasztikusan csökken az oldal látogatottsága............ :Y

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1842) vlcsko82 válasza LÁZ (#1828) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Az új felületen nincs privát,de a régin úgy találod meg ha egyszerűen belépsz mint régen csak először a (Fórum-ra) katt :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#1843) akoska23 válasza Bengio (#1826) üzenetére


akoska23
aktív tag

A régi privát üzenetek valószinüleg nem kerülnek át...

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1844) Tomate


Tomate
veterán

Webinform-nak kérnék egy nagy feketét mert elb*szták a hardveraprót...

(#1846) blueMerle válasza vlcsko82 (#1842) üzenetére


blueMerle
veterán

Már hogyne lenne privát az új felületen :F Ott van az. Csak eldugták a kis gonosz webinformos manók ;]

[ Szerkesztve ]

(#1847) rento


rento
őstag

Miért van az, hogy alig látok új hirdetést fenn? Pl. vga-nál az ati részlegen nem láttam még mai hirdetést, pedig el sok oldalt végig lapoztam, és ez nem csak ennél a kategóriánál van így. oké, tudom hogy nem rég indult újra, de azt nem akarom elhinni, hogy 8óra alatt még senki sem akart ati kártyát eladni. Azt már nem is mondom, hogy amikor kiválasztom a vga kategóriát 65 hirdetést mutat, aztán kiválasztom a pcie-t, ott 7db hirdetést, kiválasztom az amd/atit, ott pedig 412-t. :F
Felraktam egy hirdetést, kb. fél óráig tartott, mert nem képes megjeleníteni az alkategóriákat, ha kiválasztom mondjuk a hardvert. Aztán települést is alig akar felvenni, a hirdetés szövege rész egy vicc, nem tudok kiemelni, linkelni, stb... egyenlőre nagyon nagy csalódás...

(#1848) vlcsko82 válasza Picur1992 (#1845) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Nm ;)

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#1849) gofry


gofry
senior tag

Sziasztok,
egy újabb társ a nem tudok belépni csapathoz (valószínűleg nem egyedi gond)
A dizájn szokatlan, kissé áttekinthetetlen meg olyan házipatika, nőklapja vagy ezoterikus honlap érzésem lett tőle :) :F

(#1850) madd dogg


madd dogg
senior tag

Na most a jobb felső sarokban van egy X, amire azt hittem kilépés, Rányomtam és eltűnik a fejléc cicoma.

Ennek tényleg volt értelme? Ehhez programsort írni? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.