Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) s3nsitivity válasza Peet91 (#100) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Attól függ mit jelent az 'újabb'.
Nekem a 2014 októberi gyártású és a 2015 márciusi tök ugyan olyannak tűnik, na meg ha ettől gyengébb volt a vibra/fényerő az már elég gáz mert ez is a tűréshatáron van. :D

(#99) fornettisuti
Néhány szoftverben a zajszűrés nagyon durva és elég doboz hangot kölcsönöz a másik oldalon. :(
ROOT-al könnyen orvosolható. :K
Ami még problémás és sokaknak előjött az a halk mikrofon, de ez is szoftveres és javítható. :K

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#102) fornettisuti válasza Peet91 (#100) üzenetére


fornettisuti
veterán

köszönöm, egy úr vagy és s3nsitivity is! :R
rendelném a feketét, de kicsit így elbizonytalanodtam.
rootolni nem szokásom, mennyire kell belepiszkálni, hogy örö' - bódottá' legyen a dolog?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#103) dragonfx válasza petipetya (#87) üzenetére


dragonfx
veterán

de ehhez mindent külön kell rendelni emrt az még egy 30as...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#104) petipetya válasza dragonfx (#103) üzenetére


petipetya
nagyúr

Micsoda?

"nincs rá lezsóidő"

(#105) s3nsitivity válasza fornettisuti (#102) üzenetére


s3nsitivity
addikt

ha fenn áll az agresszív zajszűrés(tudtommal a CM12S-ben már egyáltalán nem) akkor mindössze a build.prop és az audio_platform_info.xml fileokban 1-1 sort ki kell módosítani 1 -1 szóval és rebootolni, ennyi. :K
De van "bolond biztos" megoldás is, az egy zip amit TWRP-ből kell flashelni és az is megoldja. :K

(#103) dragonfx
Nem kell külön rendelni semmit, csak lehet. :K
Doboz tartalmaz töltőt és adatkábelt, na meg a király kulcstartós simtűt. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#106) petipetya válasza s3nsitivity (#105) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezért nem értettem, hogy mit akar. Ebben a cikkben is írják, a OnePlus One topicjának összefoglalójában is írják, te is írtad és én is kipróbáltam már a vásárlást a oneplus.net oldalon (persze nem vittem végig), hogy tudjam: ennyibe kerül és kész. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#107) fornettisuti


fornettisuti
veterán

elkapott a gépszíj, feketét rendeltem

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#108) s3nsitivity válasza petipetya (#106) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A fórumból, sőt lehet az egész országból, én voltam az első aki magyar címre rendelt készüléket közvetlenül. (ha bár nem én kaptam meg először.. standard shipping ftw! :D )
Nem volt benne semmi varázslás, 110 a készülék + 5 a standard shipping(Royal mail angliában ,határon túl meg GLS) Rendeléstől számítva kerek 7 nap volt a megérkezés, szépen igényesen becsomagolva ( 5 percig hámoztam róla a dolgokat) majd barna "zip-záras" doboz + töltő doboz(210-es persze) dobozban telefon, kábel, simtű (ami érdekes, hogy a kínai verzióhoz anno kaptam kínai nyelvű user manualt is.. nem mintha annyira hiányozna de itt még a dobozban sincs ott a helye míg a kínaiban ott van)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#109) s3nsitivity válasza fornettisuti (#107) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem fogod megbánni. :))
Én már a másodikat nyúzom.. felraktam apróra de igazság szerint nem igazán tudok alternatívát.. talán egy HTC M9-et újítanék be vagy ilyenek.. de saját kategóriájában nincs ellenfele. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#110) dragonfx válasza s3nsitivity (#105) üzenetére


dragonfx
veterán

annyi nekem elég is mi kell még?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#111) Souky válasza s3nsitivity (#109) üzenetére


Souky
újonc

Valóban.Nincs ellenfele.Én is nagyon meg vagyok elégedve.Nem olyan régen,azonban felfedeztem egy másik gyönyörűséget.Ha ez megvalósul,azért az nagyon ütős lenne.Itt van: http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=7986&c=letv_lemax_dual_sim_td-lte_128gb

(#112) RetepNyaraB válasza Souky (#111) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ehhez a felbontáshoz kicsit karcsúnak tűnik az akku...
Meg a kijelző kódhoz én nem értek, de nem ips, hanem tft változat. Manapság az jónak számít?
Meg nagy dög, de kinek mi kell. Ezt már nem nagyon fogod fél kézzel piszkálni biciklizés közben :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#113) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Jó kis cikk, köszönet érte és grat. :R

What else?

(#114) fornettisuti válasza Souky (#111) üzenetére


fornettisuti
veterán

6.3 " :Y

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#115) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Megjött a telcsi. :) 6-án rendeltem,Standard szállítással,ma megjött.Szerintem elég gyors volt. Sajnos másokkal ellentétben nem kaptam hozzá semmi tokot,pedig pont ezért nem rendeltem előre semmit hozzá,hátha kapok valami szilikon tokot,ideiglenesen jó lett volna. EU töltő külön dobozkában,a tempered glass-t pluszban rendeltem hozzá.Valaki még korábban kérdezte,GLS viszi házhoz.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#116) ABal válasza Engikrisztus (#115) üzenetére


ABal
őstag

Volt olyan, akinek ingyen passzoltak egy tokot?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#117) Engikrisztus válasza ABal (#116) üzenetére


Engikrisztus
tag

Úgy emlékszem volt aki írta,hogy adtak ajándék tokot a telcsi mellé,aztán lehet hogy tévedek.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#118) zizi7229 válasza Engikrisztus (#117) üzenetére


zizi7229
tag

gyári EU-s töltőt kaptál? :Y

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#119) s3nsitivity válasza zizi7229 (#118) üzenetére


s3nsitivity
addikt

EU-s rendelés mellé az jár. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#120) Engikrisztus válasza zizi7229 (#118) üzenetére


Engikrisztus
tag

Igen.Rendelésnél amikor megadod a régiót,akkor automatikusan mellérendeli az EU töltőt.A számlán külön tételként jelenik meg,de 0 ft. Egy sima bubis borítékban jött az egész.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#121) szmissz


szmissz
senior tag

Fantasztikus készülék, minden szempontból meg vagyok vele elégedve.

A Cyanogen -es szakítást nagyon sajnálom, mert amit elsőre letettek az asztalra az Oxygen OS-es srácok(és csaj) az siralmasan kevés. Nem marad más, csak a remény, hogy összeszedik magukat a Oneplus Two-ra.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#122) s3nsitivity válasza szmissz (#121) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Miért lenne siralmas?
Egy nexus szintű stabilitást és sebességet hoz, eszméletlen.
Ami kevés benne az a testreszabási lehetőség de ezt pótolhatod egy xposeddal.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#123) szmissz válasza s3nsitivity (#122) üzenetére


szmissz
senior tag

Ja, nagyon szeretnék Xposeddel gányolni, "gyári" megoldás helyett.

Az "eszméletlen" jelzőn meg konkrétan beszartam, felesleges is tovább beszélnünk a témáról. :U

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#124) s3nsitivity válasza szmissz (#123) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Miért szerinted a „gyári” megoldás, hogy van megoldva ?
Ugyan azt csinálja az x is csak a „gyári” alapból implementálva van, na bumm.
Kicsit gondolkozz mielőtt ideböfögsz valami hülyeséget.

És igen, elég durva stabilitást és sebességet hoz az Oxygen de sejtem ezek szerint nem is próbáltad. :U

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#125) RetepNyaraB válasza szmissz (#123) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Telefonod az alma, vagy a csempe; ott minden helyből "gyári" és az is marad till the end of times :K
Aki droidot vesz, az vagy szeret barkácsolni, vagy nem tudta kifizetni az S6-i6 árát és savanyú a szőlő.
Az OPO-t lehet szidni, de van rá kismillió, igen jól támogatott rom. Te dolgod mit teszel rá. Az xposed-et gányolásnak lehet ugyan titulálni, csak szimplán nincs igazad. Visszamennyé.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#126) szmissz válasza s3nsitivity (#124) üzenetére


szmissz
senior tag

De, próbáltam, egy seggbuta Nexus, ahogy te is írtad. Jelen állapotában maradna, kiskanállal belezné ki a Oneplus közönsége a céget.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#127) s3nsitivity válasza szmissz (#126) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azt tudja amit a google megálmodott a droidnak. Ami pluszba kell azt belerakhatod magadnak. Cserébe gyors és stabil. Akár csak egy nexus. Nem véletlenül van mégis elég nagy piaca a nexusoknak.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#128) szmissz válasza s3nsitivity (#127) üzenetére


szmissz
senior tag

Ja. És nem véletlen van nagy piaca a Oneplusnak, aminek killer fícsöre volt a kezdettől a gyári Cyanogen.

Semmi értelme a vitának, a mostani Oxygen OS csak egy 1.0 _SEGGBUTA_ cucc, alapvető funkcióit nem tudja működtetni a telefonnak pl a színes led vezérlés. Ennél sokkal jobb lesz akkora, mire alap rendszere lesz a Oneplusnak.

Gyors és stabil a CM12S is, kurvajó extrákkal.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#129) s3nsitivity válasza szmissz (#128) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem igaz, hogy nem bíród felfogni, hogy miről pofázok..

A nexusoknak jóval nagyobb piaca van.
Az Oxygen tud mindent amit a google megálmodott, hogy tudjon az android.
Az, hogy a CM ben több a fícsör attól azok nem alap dolgok.
Mint mondtam ha akarod belerakhatod ugyan azokat az Oxygenbe is.

Egyáltalán nem a CM miatt volt „killer” az OPO ha nem az ára miatt..

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#130) szmissz válasza s3nsitivity (#129) üzenetére


szmissz
senior tag

Oké, élvezz el az eszméletlen Oxygen OS-től.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#131) s3nsitivity válasza szmissz (#130) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Látom még most se sikerült felfogni.
Sebességben, stabilitásban közelébe se ér semmi.
Egyáltalán nem a tudásáról volt szó.
Aki annyira agyatlan, hogy nem tudja magának megoldani a dolgokat az utálhatja. Khm.
Még így is többet tud mint más platform.
Nem CM és ez az alap tudásán is meglátszik ez tény nem is mondta senki az ellenkezőjét.
De az is tény, hogy ugyan ez a sebességén és stabilitásán is meglátszik.

Egyáltalán nem szemét, egyáltalán nem beta, azt adták amit ígértek.
Attól, hogy egyesek nem képesek felfogni, nem értenek hozzá attól nem szar.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#132) zizi7229 válasza s3nsitivity (#131) üzenetére


zizi7229
tag

van akinek az is számít hogy mit tud egy rom alapból...ettől függetlenül xposed fent van pl a youutbe background miatt....nyilván a oneplus egy olyan telefon amit nem vesz meg egy átlag user mert még nem is hallott róla, aki meg megveszi az többségében ért a mókoláshoz ettől függetlenül a kényelmet is mindenki szereti, na ebben nyújt többet a cm csomó kis apróság...sebességgel ebben sincs gond egy rom pedig nem fog 810-est csinálni a 801 ből(valahol ez nem is baj :D) ...valahol van egy határ a sebességben, stabilitás meg...egyszer fagyott szét cm OS egy bugos xposed modul miatt

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#133) s3nsitivity válasza zizi7229 (#132) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem azt mondtam, hogy gondok vannak a CM sebességével de az Oxygen jóval erősebb teljesítményt biztosít.
Ettől függetlenül én se az oxyt se a CM -et nem használom de belátom, hogy az Oxygen igen is jó ROM egy stock androidnak. Főleg, hogy ezt ígérték.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#134) zizi7229 válasza s3nsitivity (#133) üzenetére


zizi7229
tag

melyiket használod?(csak kiváncsiság, mert a miui fell kacsintgatok...most ugyis multirom fentvan

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#135) s3nsitivity válasza zizi7229 (#134) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Euphoria OS t használok régóta. :K
Olyan fél éve :DDD
Ha nem lennék lusta Oxygent használnék.. Egyébként a MIUI V6 -ot váron nagyon.
Vagy egy 4 -es FlyMe t. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#136) RetepNyaraB válasza s3nsitivity (#135) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

kernel eredeti vagy sem? Ha nem melyik?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#137) s3nsitivity válasza RetepNyaraB (#136) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Eredeti. :K
5.0.2 röl dirty flash el mentem fel 5.1.1 -ig és semmi probléma, pedig igen tele van sz@rva. :D
Már anno is nagyon szerettem a mahdi -féle romokat így nem csoda, hogy ezért is oda vagyok. :K
Szép, gyors, okos. Antutuba közel 50ezret ér el, GFX bench Trex off screen átlag meg 35 fps. Számomra tökéletes. :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#138) atikó


atikó
őstag

tetszett a teszt, és nekem is tetszik a készülék, de már megvárom a 2 generációt!

(#139) zizi7229 válasza s3nsitivity (#135) üzenetére


zizi7229
tag

miui v6 még nagyon kezdetleges 15.-ei aszt hiszem az utolsó update, de ha jól tudom a play még azon sem megy... a flyme az egyetlen dolog amiért sajnáloom hogy nem mx4-et vettem

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#140) s3nsitivity válasza zizi7229 (#139) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen, elég gáz még az a v6.
Na meg sajnálom, hogy nem lollis. :(
FlyMe is van már 5 -ös. De az se tökéletes még.. Na meg az se lolli. :D
Ma adták ki a Find 7 hez a Color OS Lollipopos verzióját, arra is kíváncsi leszek majd, bár még az Oppokon is csak beta :(
Az MX4 2 giga ramja már kevés lenne nekem. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#141) dontdoit


dontdoit
tag

Kvázi ez az írás ösztönzött arra hogy vegyek egyet. Köszönöm :C :C

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#142) Peet91 válasza dontdoit (#141) üzenetére


Peet91
aktív tag

Örülök neki, nem titkolt célom volt, hogy erre ösztönözzek embereket, hiszen tényleg jó készülékről van szó, és kicsit fájó, hogy egy kivétellel nem láttam még ilyet más ember kezében. :)

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#143) zizi7229


zizi7229
tag

Itt a forumon azert van par embernek...egy baratomnak anno en mutattam az elso hireket rola...aztan elobb vett mint en :)

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#144) s3nsitivity válasza Peet91 (#142) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Velem már többen jöttek szembe OpO-val a kézbe. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#145) ABal válasza s3nsitivity (#144) üzenetére


ABal
őstag

A szomszédomnak is One van.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#146) fornettisuti


fornettisuti
veterán

en is ezen irasutan szantam el magam, mate7 elleneben.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#147) ABal válasza fornettisuti (#146) üzenetére


ABal
őstag

Én meg azzal szemeztem először.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#148) Saccco válasza fornettisuti (#146) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én meg arról váltottam. Nem bántam meg, ez a rendszer jobb. Mondjuk ott meg az akku bitang, bár ez is hozza a számomra szükséges képernyőidőt. Mérete kezelhetőbb. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#149) fornettisuti


fornettisuti
veterán

megkerdem itt is, hatha tudja valaki; hogy tudom kikapcsolni az smsek megjeleniteset a kepernyozaron? :F

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#150) Saccco válasza fornettisuti (#149) üzenetére


Saccco
nagyúr

Zárképernyőn hosszan tartod az értesítést, "i"-gomb megjelenítés zárképernyőn pipa ki.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#151) fornettisuti válasza Saccco (#150) üzenetére


fornettisuti
veterán

:B :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#152) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Jó cikk lett és alapos. Köszi!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#153) Land


Land
veterán

Ejha! Már többször szemeztem vele, de a forumában elég sok elégedetlenkedo tulaj véleményét olvastam különféle idegesítő bugokrol, így elvetettem. Pedig a fekete 64 gbos tetszett is. Erre kiderul, hogy mára már nem gatya szoftveresen?!
Jelenleg Honor 6-ot használok, előtte pedig LG G3-at és G2-t használtam. Kíváncsi lennék sebességben a dicsért H6-hoz, kamerában a korrekt G3-hoz, uzemidoben a kiemelkedő G2-hoz képest milyen... Erősen elgondolkodtam a valtason.

Komolyabban az Mi4 fogott meg. Szép és jó telefon, de a 16 gb rom karcsú, a 64-es meg drága.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#154) petipetya válasza Land (#153) üzenetére


petipetya
nagyúr

Használtam Honor 6-ot pár napig és LG G2-t 1 hónapig, most pedig OnePlus One van. A OnePlus One sebessége gyorsabb a Honor 6-nál, pedig az sem lassú. A G2 alapból gyors a kitkat alapú gyári rommal.

Aksiban a G2 odaver a OnePlus One-nak, pedig ez sem szomorkodhat e tekintetben.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#155) Saccco válasza Land (#153) üzenetére


Saccco
nagyúr

A CM12S nagyon jó, szerintem nem mérhető egy EMUI-hoz, valamint az LG szoftvere is elmarad helyenként.
Honor 6-tal nincs tapasztalatom, csak Mate7-tel, ahhoz képest szerintem jobb a tempó, igaz hogy abból 2GB-os verzióm volt, szerintem sokat számít a +1GB. A G2 az egyik legjobb telefon, amit valaha gyártottak, kompakt méret, jó tempó, szűkös tárhely... :( Akku időben kb. pariban van a OPO.
A G3 kamerája szerintem nem jobb, illetve általában nem jobb, sötétben szebb képeket csinál, nem mellesleg van benne stabilizátor, viszont nincs pl. hosszú záridő, ami nagyon hasznos tud lenni.
Nekem 32GB ROM alatt karcsú bármilyen telefon is legyen (sokat fotózok, videózok, telepítek).

G2 óta először érzem úgy, hogy jól döntöttem újra.
Előélet (váltás fő oka): ZTE v987 (teljesítmény utáni vágy, jó lehetőség G2-re) -> G2 (16/2) (noSD) -> G3 (32/3) (elrepedt, fos akkuidő) -> Mate7 (16/2) (EMUI frász, multitask 0) -> OPO (64/3) (egyelőre nincs alternatíva, esetleg G4, ha normalizálódik az ár, QHD visszatart :DDD )

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#156) ( V ) válasza Saccco (#155) üzenetére


( V )
veterán

jó a G2 csak kár hogy laghalmaz a Nexus 5-hoz képest ;]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#157) Land


Land
veterán

A kijelzo mennyire szép szinvilagu a G2-hoz, H6-hoz képest? G3 kicsit fakobb volt.
Ma beleneztem a telefon forumaba és még mindig van akinek kijelzogondjai vannak vagy dobálja a tererot. Mit tegyek hogy ha emellett döntök tuti hibatlant fogjak ki használtan vagy újonnan?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#158) Saccco válasza Land (#157) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egymás mellett nem próbáltam, de én elégedett vagyok a kijelző színeivel.

Nekem semmilyen gondom sincs vele (kopp-kopp :DDD ). Babrálnom sem kellett, össz-vissz a CM12S-t tettem fel a gyári CM recoveryből, mert nem akartam az OTA-ra várni. Most, hogy akciós talán jobban megéri egy új, garanciáztatás esetén viszik hozzák, csere (vagy első körben teamspeak telepítés utána a cipelés).

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.