Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) nagyzzz válasza vacs (#3249) üzenetére


nagyzzz
tag

Így már értem, de ezt azért beírhatták volna. Akkor innentől még gyakoribb frissítések várhatók, elvileg?

(#3253) agressor12


agressor12
senior tag

Nem tudjátok, lehet itthon kapni gyári 5T tokot reális áron?

(#3254) C64


C64
őstag

Gyári OOS-en tapasztalt valaki fantom rezgéseket? Bekapcsolt és alvó módban is szokott rezegni időnként. Nem tudom mi lehet az oka...

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3255) zachary válasza C64 (#3254) üzenetére


zachary
tag

Igen, először azt hittem, hogy hülye vagyok és csak képzelődöm, aztán már nem csak zsebben, hanem asztalon is csinálta. Nálam az outlook volt a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#3256) Divinity válasza zachary (#3255) üzenetére


Divinity
őstag

+1 az Outlook nálam OP6-on és a Mediapad-omon is produkálta ezt.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3257) C64 válasza Divinity (#3256) üzenetére


C64
őstag

Én viszont nem használok outlookot 🧐

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3258) kcsa válasza C64 (#3254) üzenetére


kcsa
veterán

Én egyelőre ott tartok hogy én vagyok a hülye, konkrétumot még nem tapasztaltam, de lehalkítva néha mintha hallanám rezzenni. Persze zsebben is érzem néha, de ez évek és sok telefon óta megvan, szerintem a függőség egyik jele :D

(#3259) YAS-dude válasza C64 (#3254) üzenetére


YAS-dude
őstag

Akkor sem érzem ha tényleg hívnak. Eddigi legbénább vibramotor.

(#3260) simkoG


simkoG
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom, volt-e már itt téma (sajnos nehéz szétnézni ~3500 üzenet között), de másnak nem darálta le a telefon hátulját a gyári szilikon tok? Anno, mikor kiderült a probléma, rögtön ment a kukába a tok, OnePlus support egy "nemazőhibájuk, viszlát" üzenettel elküldött, hogy ez nem garanciális hiba. Elég ocsmány így a fekete hátlap.

[ Szerkesztve ]

www.simko.me | poco f4 gt

(#3261) YAS-dude válasza simkoG (#3260) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ez ilyen. Egyszerű olcsó tpu tok és alámegy a por ami koptatja a festést.

(#3262) mukisrác válasza YAS-dude (#3261) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Nem nevezném a gyárit olcsó TPU toknak. Az enyém is karcos, bár nem ennyire

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3263) simkoG válasza YAS-dude (#3261) üzenetére


simkoG
csendes tag

Most beszéltem a OnePlus Support-al. Azt mondták, hogy (most már igen?!) elküldhetem a szervizbe, és átvizsgálás után cserélik ingyen, ha mindent rendben találtak. A gond az, hogy a szerviz vagy Csehország, vagy Lengyelország, és ha valamit találnak, amitől ugrik a gari, akkor a bevizsgálás+szállítást rögtön rám is verik.

www.simko.me | poco f4 gt

(#3264) C64 válasza simkoG (#3263) üzenetére


C64
őstag

Hát de mit találhatnának?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3265) simkoG válasza C64 (#3264) üzenetére


simkoG
csendes tag

Olvastam a oneplus fórumon, hogy a beázási indikátor szeret víz nélkül is elszíneződni. És akkor lőttek mindennek.

www.simko.me | poco f4 gt

(#3266) C64 válasza simkoG (#3265) üzenetére


C64
őstag

No comment........ :DD

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3267) kenccsi válasza simkoG (#3263) üzenetére


kenccsi
tag

Nekem tökéletesen pontosan ugyan ilyen lett az egész telefon hátoldala körbe. Lehet meg próbálkozom én is egy cserével mert marha idegesitő.

Vajon csak új borítást kap ilyenkor vagy teljesen új készüléket az illető?

[ Szerkesztve ]

(#3268) simkoG válasza kenccsi (#3267) üzenetére


simkoG
csendes tag

Csak a hatlapot cserelik.

www.simko.me | poco f4 gt

(#3269) darál0w válasza simkoG (#3263) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

7600ft ha javítás nélkül kéred vissza...

38870ft egy kijelzőcsere, ha valakit érdekel :B

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3270) laca71


laca71
aktív tag

Szintén zenész...
Én is jeleztem most nekik, hogy teljesen foltos a telefon...
Kíváncsi vagyok mit jeleznek vissza...

(#3271) Vagany válasza kenccsi (#3267) üzenetére


Vagany
őstag

Elég jól szerelhető: [link] Csak új hátlapot kap. Ahogy néztem még egy akku csere sem tűnik vészesnek.
Nálam nincs kopás a hátlapon egyelőre, szilikon tokban, igaz nem gyári tok. :U

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3272) kenccsi válasza Vagany (#3271) üzenetére


kenccsi
tag

Köszi! Valamikor elküldöm egy cserére majd a hátlapommal akkor én is, ha a többieknek sikerül. ;)

(#3273) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok!
Valaki esetleg tudna valami jó kis tokot ajánlani hozzá, ami vékony mint a gyári és jól is néz ki? Van emellett egy vastagabb tokom is, de abban valahogy nem fest úgy. :) Mindenképp vékonyat keresek amivel megmaradnak a telefon vonalai, de alap védelemmel felvértezi azért. Ja és ha lehet Aliexpressen elérhető legyen, az se baj ha kicsit prémium fele mozdul el. :D :D

(#3274) kcsa válasza mukisrác (#3262) üzenetére


kcsa
veterán

Pedig a gyári minősége elég gyászos nagyobb tokgyártók termékeihez képest, kb. egy hétig használtam, és így is lett pár apróbb folt rajta - én speciel dbrand fóliát raktam fel a végén, a sarkokon kicsit meggyűrődött, de kifejezetten pozitív a tapasztalatom vele :K

(#3275) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Létezik, hogy valahogy el lehet tüntetni az Android rendszer gombjait a beviteli képernyőről (pl. Amikor gépelek, ilyesmi) ? Eléggé idegesítő (biztosan user error), de de gepeleskor sokszor kilépek a fokepernyore, szóköz helyett...

Köszi!

yo

(#3276) kenccsi válasza kenny123 (#3275) üzenetére


kenccsi
tag

Csak akkor ha a gesztus vezérlést bekapcsolod. "Navigációs gesztusok" a "Gombok" menü pontban

[ Szerkesztve ]

(#3277) kenccsi válasza FerBal (#3273) üzenetére


kenccsi
tag

https://m.aliexpress.com/item/32847271657.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32847271657&productSubject=32847271657&shortkey=7jaeYVNb&addresstype=600

Nekem ez van mostmár több hónapja és nagyon elégedett vagyok vele. Vékony, tök jó fogást biztosít. Mindenképp ilyen nem zsírosodós anyagut kerestem plusz, hogy fedje a gombokat. Ez minden szempontból kivvvvváló lett végül. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3278) ßrainiac válasza kenccsi (#3277) üzenetére


ßrainiac
addikt

Orulok h bevalt, jo h en ajanlottam es nekem omlik rola lefele a sandstone reteg :DDD Ezek szerint neked nem?

Lehet h enyem hibas darab :/

(meg OP6-on van, nem 5T-n..)

Kozben rendeltem hozza nillkin frozen akarmit, baromi jo es minosegi fogas, de joval vastagabb is :(

[ Szerkesztve ]

(#3279) kcsa válasza ßrainiac (#3278) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem van mindkettő - nillkin sokkal passzosabb, pontosabb, minőségibb. És... vastagabb :)

(#3280) Gergosz2 válasza simkoG (#3260) üzenetére


Gergosz2
veterán

az enyém is így néz ki, szintén gyári szilikon tokkal. Annyira nem zavar, ezért nem küldöm vissza.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3281) laca71


laca71
aktív tag

Nem cserélik a hátlapot, ez nem hiba... Most írtak...

(#3282) Fatrai


Fatrai
csendes tag

Sziasztok!
Van egy visszatérő problémám! Ha pl. galériából fényképet akarok megosztani, mindíg felajánlja a legtöbbekkel megosztottak fejecskéit. Ez fasza, de én nem szeretném, hogy ez látszódjon, vagy fejecskéket vennék ki onnan! Hogyan lehet ezt megtenni?

(#3283) Divinity válasza Fatrai (#3282) üzenetére


Divinity
őstag

Szia!
Ez nem hiba, ez fícsör.:))
Magában az Android rendszerben van benne, hogy ajánl és szerintem nem lehet kikapcsolni

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3284) Nunder


Nunder
őstag

Mintha láttam volna BT problémákat a topikban mostanság. A legutóbbi stabil verzió - Treble aktiválás -telepítése óta a BT eszközeim nem hajlandóak kihangosítóként működni. Valamiért az összes párosított eszköznél kiveszi a Phone Calls pipát a rendszer, és nem is engedi visszatenni. Restart után ott marad, de amint csatlakozok egyhez, megint csak ez történik, teljesen mindegy, hogy az autó rendszere, vagy mondjuk a fülhallgatóm.

Találkozott valaki hasonlóval? Eléggé kellemetlen a dolog, mert nem véletlenül használnám kihangosítóként ezeket.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3285) zachary válasza Nunder (#3284) üzenetére


zachary
tag

Igen, a Bullets teljesen meghülyült. Vicces, hogy egy headset pont telefonálásra nem használható.

(#3286) Nunder válasza Nunder (#3284) üzenetére


Nunder
őstag

Kicsit utána nézve ezt találtam: resetelni kell a network connection részt a beállításoknál.

Settings -> Backup & reset -> Network settings reset

Ez MINDEN BT, hálózat és WIFI beállítást töröl, de egyelőre úgy néz ki, hogy működik és megint lehet használni telefonálásra az eszközöket.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3287) Vagany válasza Nunder (#3286) üzenetére


Vagany
őstag

Nekem régebben elegendő volt csak a Bluetooth adatait törölni az alkalmazásoknál, legalábbis igy emlékszem. :U

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3288) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Root nélkül bele tudok piszkálni valahogy az alkalmazások mappáiba(telefon memória)? Elmúlt pár frissítés óta nem lehet némítani a Facebook Messenger / lite alkalmazást, és már kezdem unni. :(

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

yo

(#3289) kcsa


kcsa
veterán

Beta 16 elérhető:

(#3290) cirx válasza kcsa (#3289) üzenetére


cirx
senior tag

Micsoda fejlesztések...
Remélem azért ez a "nagy" hajtás mert a 9nek feküdtek neki.

S23 GREEN

(#3291) Nunder


Nunder
őstag

A gyári Screen Protector jó dolog, értem?!

A kijelző köszöni szépen jól van, úgyhogy aki eddig kételkedett benne, hogy megéri-e a drágább: igen, meg.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3292) C64 válasza Nunder (#3291) üzenetére


C64
őstag

Ez hol kapható?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3293) kcsa válasza Nunder (#3291) üzenetére


kcsa
veterán

A kínai 5D is jó. Már kétszer jó volt, a harmadik már úton van :)

(#3294) 08danikA


08danikA
csendes tag

Egy linket tudnál dobni? Tegnap sikerült összetörnöm a gyárit és most én is fólia keresésben vagyok de nem találtam eddig semmi meggyőzőt. Kösz!

Oneplus 5T 8/128 | VW Golf MK4 1.9PD | Canon EOS 700D |

(#3295) mukisrác válasza Nunder (#3291) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Dettó

Azóta megjött Kínából 2db 2 dolláros, olyan mint a gyári 20 dolláros (az is van egy tarcsiban)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3296) Nunder válasza C64 (#3292) üzenetére


Nunder
őstag

OP honlapról lehet kapni, be is szeretem a pótlékot.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3297) C64 válasza Nunder (#3296) üzenetére


C64
őstag

:R

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3298) Nunder válasza kcsa (#3293) üzenetére


Nunder
őstag

Gondolkoztam én is valami alternatív megoldáson, de van pár referral kuponom, amik meg rám rohadnak, így muszáj volt :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3299) macii97


macii97
senior tag

[link]
2 dolláros mindenhol tapadós, frankó üveg. Ráadásul nekem kettőt küldtek :))

(#3300) Vagany válasza macii97 (#3299) üzenetére


Vagany
őstag

Köszi :R rendeltem egyet, nekem még a gyári fólia van rajta :B . Van egy nillkin h9+-om, még nem raktam fel mert az nem teljes üveg és úgy nem olyan szép azért a telefon. A gyárit sokallottam lehet kipróbálok egy ilyen noname-et.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.