Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) kenccsi válasza agressor12 (#3500) üzenetére


kenccsi
tag

Egyszer-kétszer én is lemaradtam hívásról mert elegánsan mozgott a vibrátor a zsebemben, de Halle isten, hogy annyival kevesebbet kellett beszélnem idegesítő egyedekkel.. úgyhogy nálam ez feature! 😁😁

[ Szerkesztve ]

(#3502) kcsa


kcsa
veterán

Oneplus fórumon terjeng egy állítólagos beszélgetés egy OP dolgozóval, miszerint Pie beta december vége - erősen korlátozott körben, végleges pedig január.

[ Szerkesztve ]

(#3503) macii97 válasza kcsa (#3502) üzenetére


macii97
senior tag

Erősen korlátozott pie beta már van (closed beta kb 100 userrel), ez kiszivárgott, sőt, a kínai Hydrogen OS pie-ból már open beta is van 5/5t-re, tehát az OOS open betat várjuk, ami nem túl korlátozott, hiszen aki akarja felteheti :D
Elvileg valóban nemsokára, én úgy tudom azért jött előbb a hidrogén, mert az oxigénnek át kell mennie egy google certification processen, és ez idő.

(#3504) kcsa válasza macii97 (#3503) üzenetére


kcsa
veterán

Erről is volt szó, hogy certificationre várnak. Nem tartozom (már :D) a hisztizősök közé, de azért kicsit furcsa amit művelnek. Legközelebb Nokiát veszek :)

Zárt betat még sehol nem láttam hivatkozva, de valahol logikus hogy legyen persze :)

(#3505) macii97 válasza kcsa (#3504) üzenetére


macii97
senior tag

Azért 8.1 oreo sem a világ vége még egy-két hónapig szerintem...

(#3506) kcsa válasza macii97 (#3505) üzenetére


kcsa
veterán

Nem zavar, tényleg elégedett vagyok. Csak ugye nem ez a hivatalos kommunikáció, amit tapasztalok ;)

(#3507) YAS-dude válasza kcsa (#3502) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem baj, ha ennek következtében nem lesz tele battery drain meg bluetooth bugokkal (lásd op6) , akkor csak dolgozzanak rajta.

(#3508) Divinity válasza YAS-dude (#3507) üzenetére


Divinity
őstag

lásd op6
what? :D
Nálam semmi ilyen probléma nincs, sőt sokkal jobb az üemidő és a BT stabilitás is Pie-on.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3509) Rem-X


Rem-X
senior tag

Sziasztok!

Vettünk asszonynak egy kis régi 2005os Corsát. Elképzelhető hogy nem jó a szivargyújtóba a oneplus dash charger autós töltő? Változtak ezek a dugaljok? :U :U

Try again, fail again, fail better!

(#3510) YAS-dude válasza Rem-X (#3509) üzenetére


YAS-dude
őstag

Elvileg nincs igazán szabvány a szivargyújtóra, tehát lehetnek minimális eltérések. De azért olyannal még nem találkoztam, hogy valami nem működne. Ford fiesta, toyota avensis, suzuki swift, honda jazz - eddig ezekben járt a op dash töltőm, működött mindben.

(#3511) Rem-X válasza YAS-dude (#3510) üzenetére


Rem-X
senior tag

Ez fura egyszerűen nem megy bele...

Try again, fail again, fail better!

(#3512) Gergosz2 válasza Rem-X (#3511) üzenetére


Gergosz2
veterán

Igen. simán elképzelhető. Egyszer nekem is sikerült olyat vennem, ami nem ért le teljesen a szivargyújtó aljáig, és állandóan kiugrott a helyéről.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3513) sszemtelen válasza Gergosz2 (#3512) üzenetére


sszemtelen
őstag

Anno nekem is sikerült Alfába olyan szivargyújtót venni, ami kiesik.. Egy hónappal később lecseréltem az egész aljzatot két USB-re. Azóta oda a gond :D

(#3514) haly


haly
őstag

No, mától én is 5T tulaj lettem.

Első benyomásaimat leírom ide, hátha valakinek még hasznára válik.

Elsőre kézbe véve a telefont 2 dolog jut az ember eszébe. Az egyik, hogy minőségi, jó anyaghasználat stb. A másik pedig, hogy hatalmas. :D

Sebességgel semmi gondom nincs, az arcfelismerés az félelmetesen gyors és nagyon jó használni. Végre elérkeztünk arra a pontra, hogy a biometrikus azonosítás fel sem tűnik. Csak kézbe veszem és használom.
Ujjlenyomat érzékelő is tök jó helyen van, természetesen rá lehet tapintani.
Kijelző szép, az OLED király.
Teljesítménye nagyon jó. Xperia XZ-ről jövök, illetve pár napig használtam Galaxy J6-ot. Ahhoz a két telefonhoz képest érzékelhetően gyorsabb és gördülékenyebb. GPS jelet iszonyú gyorsan megtalálja és minden alkalmazás pikk-pakk indul és megy.
Kamerát még nem próbálgattam annyira, jónak tűnik így elsőre, telefonnal nem szoktam fotózni sokat.
A rendszer nagyon pure, a Moto G3-amra emlékeztet.

Egyetlen bajom van a telóval, hogy nagyon nagy nekem. Pontosabban baromi széles.
Eredetileg is vakartam a fejem a specs sheet láttán, de gondoltam majd biztos nem lesz szembetűnő.
Így a Galaxy J6 pár napos használata után, hatalmasnak tűnik, amire nem voltam felkészülve.

Meglátjuk mi lesz a sorsa. Egy ideig használom, aztán ha nem tudom megszokni, akkor nézek valami kisebbet magamnak. :U

(#3515) Divinity válasza haly (#3514) üzenetére


Divinity
őstag

Használd egészséggel! :)

Az XZ-hez képest annira azért nem nagy. :) Biztosan megszokod :K

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3516) ßrainiac válasza haly (#3514) üzenetére


ßrainiac
addikt

Felesegem is hasznalja, biztosra veszem hogy kisebb a keze (raadasul pluszban tok is van rajta), mondjuk elotte Nexus 6P-je is volt, az meg megnagyobb xD

Ha nagy kijelzot akarsz, ahhoz egy nem sokkal, de nagyobb keszulekhaz is jon, ez van.

(#3517) zizidor válasza haly (#3514) üzenetére


zizidor
senior tag

Én Xperia Z5-ről váltottam, ez pont akkora mint az XZ. Az 5T ezekhez képest mindössze 3 mm-rel szélesebb és 1 cm-rel hosszabb, köszönhetően a keskeny kávának és a 18:9-es kijelző méretnek.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#3518) kcsa


kcsa
veterán

Nnna, megjött Pie Open Beta. Már töltődik. Kockáztatok :D

(#3519) YAS-dude válasza kcsa (#3518) üzenetére


YAS-dude
őstag

Hősként fogunk rád emlékezni :) (jön itt is lefele)

(#3520) szkorhetz válasza kcsa (#3518) üzenetére


szkorhetz
őstag

Elsőre eléggé akadozik, többet gondolkodik, egyértelműen lassabb a rendszer

(#3521) kcsa válasza szkorhetz (#3520) üzenetére


kcsa
veterán

Én is észrevettem. Persze nem clean flash volt enyém sem (gondolom tiéd sem).

(#3522) macii97 válasza szkorhetz (#3520) üzenetére


macii97
senior tag

És néhol rettenet randa... :(((
Szerk: pl.
[kép]
Értem én hogy ott nincs kis miniatűr izé ezér kezdődik beljebb de nemár... Mint egy elcseszett word doksi ahol a margó néhol beljebb került... Az értesítési sáv két szélén lévő margót nem is értem... Vagyis de... A 6/6t biztos ott görbül ezért ott beljebb lett húzva itt meg nem lett visszarakva... :(((
Ezért vártátok ennyire :D

[ Szerkesztve ]

(#3523) kcsa


kcsa
veterán

Speciel szerintem az akku is jobban merül. Érzésre, alátámasztani nem tudom.

(#3524) vacs válasza macii97 (#3494) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Én az előző telefonomon (ami egy Nexus 5 volt) kb 10 féle custom romot kipróbáltam.
Nougat és Oreo romok között voltak iszonyat stabilak, minden napi használatra is tökéletesen alkalmasak!
Ebben a hozzászólásban látható, hogy miket tesztelgettem ...

... viszont 5T-n teljesen meg vagyok elégedve a rendszerrel, nem igazán hiányzik a romolás, bár most év végén talán lesz kis szabad időm, szóval nem kizárt, hogy tesztelek majd pár romot! :))

(^)(>.<)(^)

(#3525) bekk


bekk
csendes tag

Üdv fórumtársak! Megérkezett az Android 9! Kicsit változtak az ikonok..egyenlőre ennyi,amit észrevettem.. remélem több előrelépés lesz..a kamera szerintem nem változott.. további szép napot mindenkinek!
:)

(#3526) Divinity válasza bekk (#3525) üzenetére


Divinity
őstag

Csak az utolsó 7hsz-t kellett volna elolvasnod. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3527) YAS-dude válasza macii97 (#3522) üzenetére


YAS-dude
őstag

Open *BETA*

(#3528) bekk válasza Divinity (#3526) üzenetére


bekk
csendes tag

Hát ja.. már a fórumnál is gondjaim vannak..👍

(#3529) kcsa


kcsa
veterán

Pozitívum: a vezérlősáv helyett gesztusvezérlés nekem bejön. (vagy most égettem be magam, és eddig is volt, csak nem kerestem/találtam :D)

(#3530) zizidor válasza kcsa (#3529) üzenetére


zizidor
senior tag

Volt eddig is, bár azt írják, hogy most "Brand new navigation gestures".
A navigációs sáv teljesen eltűnt, vagy bekapcsolható valahogyan?

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#3531) kcsa válasza zizidor (#3530) üzenetére


kcsa
veterán

Alapértelmezetten bekapcsolt volt, én most kikapcsoltam. Szoknom kell még kicsit, de egészen intuitív, és most úgy érzem hogy megkaptam a teljes kijelzőt amiért fizettem :DDD

(#3532) macii97 válasza zizidor (#3530) üzenetére


macii97
senior tag

Háromból lehet választani: normál navbar, pixeles verzió, vagy gesztusok.

(#3533) kcsa válasza macii97 (#3532) üzenetére


kcsa
veterán

Ebből ránézésre a pixeles tűnt a leghaszontalanabbnak, ki sem próbáltam.

(#3534) kcsa


kcsa
veterán

Ezt a FAQ-t mindenesetre érdemes elolvasni.

(#3535) mgy


mgy
senior tag

nálam szarakszik a net a 9-es upg után, messenger, waze nem látja a mobilnetet.

(#3536) zizidor válasza kcsa (#3533) üzenetére


zizidor
senior tag

Én kipróbáltam ezt az iPhone stílusú (alulról felhúzós) módszert, de jobban bejön az elrejthető navigációs sáv. Így megvan a teljes kijelzős élmény, és tudom dupla meg hosszú érintéssel további vezérlésre használni a navi gombokat.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#3537) zizidor válasza mgy (#3535) üzenetére


zizidor
senior tag

Én megvárom amíg kijön a végleges.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#3538) macii97 válasza mgy (#3535) üzenetére


macii97
senior tag

Gondolom vodás vagy, APN-ket kell törölni, resetelni és jó lesz...

(#3539) YAS-dude válasza mgy (#3535) üzenetére


YAS-dude
őstag

Vodán átváltott az apn a waposra, tedd vissza az internet.-re.

(#3540) kcsa


kcsa
veterán

Ez speciel nekem is rögtön eszembe jutott, de nem írtam le, mert "áh, már biztos mindenki ezzel kezdi" :D

(#3541) mgy


mgy
senior tag

Bakker.... :)
Köszönöm, magamtól nem találtam volna meg, elmúltak már azok az idők. :D
:R

(#3542) kenccsi


kenccsi
tag

Na, gondoltam én nem rakom fel, mostmár kibírom amíg kijön a stable. 3 perc múlva már clean installal ment felfelé. Először volt egy két furcsa dolog. Egy két app nem indult el, csak fekete képernyő, már épp akartam volna tölteni a stablet, amikor valahogy helyre jött. Én eddig nem tapasztalom az általatok említett lassúságot, sőt, elég pattogós. Ha nem is jobb mint Oreo rosszabbnak sem mondanám egyelőre úgy érzem. Azt amit Marci említett, hogy néhol otrombán vannak az UI elemek, aláírom és elég zavaró is, szerintem ezek majd változnak stable-ig. Akkumulátorról még korai lenne ítéletet mondani de egyébként clean install utan, amíg belaktam, (1.5-2 óra) nem merült csak kb 5 százalékot, pedig folyamatosan töltötte az appokat, úgyhogy egyelőre azt mondanám, nem érzem rosszabbnak, pedig volt már béta ami nagyon durva volt. :DDD Viszont hosszú szövegben a kurzort ide oda állítani... Istenem de vártam ezt a kis buborék nagyító feature-t. Már csak ez hiányzott a régi iPhone ból. :R

[ Szerkesztve ]

(#3543) kenccsi válasza kenccsi (#3542) üzenetére


kenccsi
tag

UI.: Azt hittem lesz új System font, szomorúan látom, hogy nem változott semelyik sem a kettő közül. :(

Más: Tudja esetleg valaki, ha Chrome-on keresztül nézek mondjuk Youtube videót, landscape-ben, jobb fennt a sarokban mi az a két kis párhuzamos csíkocska? Mintha funkció lenne, de hiába nyomkodom semmi nem történik.. :D

[ Szerkesztve ]

(#3544) zizidor válasza kenccsi (#3543) üzenetére


zizidor
senior tag

Egy screenshotot tudsz mutatni? Én nem látok két vonalkát, vagy csak rossz helyen keresem.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#3545) kcsa válasza zizidor (#3544) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem is van.

[ Szerkesztve ]

(#3546) kenccsi válasza zizidor (#3544) üzenetére


kenccsi
tag

Itt is van kérem alássan. Oh már megelőztek közben!

[ Szerkesztve ]

(#3547) kcsa válasza kenccsi (#3546) üzenetére


kcsa
veterán

Oké, de a te screenshotod jobb :D

(#3548) kenccsi válasza kcsa (#3547) üzenetére


kenccsi
tag

Sokat gondolkoztam rajta, mindenképp valami lazával szerettem volna mutatni.. :DD

(#3549) HardRic válasza kenccsi (#3546) üzenetére


HardRic
addikt

Azt hittem valami gesztusvezérlős téma, de sima OP5-ön is van. Mostmár idegesít, hogy mi az. 😀

(#3550) YAS-dude


YAS-dude
őstag

Első bug ami nálam előjött: az autós bluetoothon zenét tudok a telefonról hallgatni, de hívást fogadni és beszélni nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.