Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nyíjjki :R

All→M8

(#2) alibaba78


alibaba78
őstag

"Ha tud valaki, ne legyen rest magában tartani."

Rendben, magamban tartom. :U :P

(#3) callmeakos válasza alibaba78 (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Értékelem :U :P :D

All→M8

(#4) alibaba78 válasza callmeakos (#3) üzenetére


alibaba78
őstag

Ha mar ilyen szepen kersz, akkor leirom a velemenyem. :D Mennyi idore berelned a konzolt? 4-5-6 nap? Mindegy is, mert legalabb szamolhatsz egy 10k kiadasra szerintem. Akkor mar inkabb vedd meg, es ha ugy alakul, hogy nem jon be, akkor nagy valoszinuseggel csak par ezerrel kevesebbert fogod eladni, es kozben megvan a feeling, hogy a sajatod, es nem kell ra ugy vigyaznod, mint a himestojasra.

(#5) callmeakos válasza alibaba78 (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ezt már tényleg értékelem :P :)
Vélhetően igazad van, már ami az árat illeti, de tényleg kihasználatlan lenne ahhoz, hogy én most beruházzak egyre, akár használtan is. Mert az árakat elnézve alsó hangon is 30 egy használt. Ennyit kiadni ahhoz hogy most 1-1 játékot kitoljak, és játsszak heti 2-3 órát felesleges. Ezért jutott ez az eszembe.

All→M8

(#6) Entryy válasza callmeakos (#5) üzenetére


Entryy
aktív tag

Az elmúlt hetekben pont ugyan ilyen dilemmában voltam én is. Megrögzött ős pc játékosként úgy tűnt beadom a derekam és veszek egy konzolt( na nem next gent) Próbáltam kölcsönkérni, de hagyjuk kategória.
Első körben leszűkítettem Xbox ra a dolgot. Majd rengeteget apróztam és végül megtaláltam a - hirdetés alapján - az ideálisat. Ember is középkorú megbízhatóbb fajta és most Kedden el is mentem érte.
Kőbánya nem túl baráti környékén lakik, csörögtem, h megjöttem.
Majd szatyorban lehozza a boxot (és nem csak a tartozékok voltak külön,hanem pl a rom is...) és h felesége hisztizik,nem tudjuk kipróbálni , de tuti jó.
Ok, köszi. Ott hagytam.
De ha már meg volt a feeling felhívtam az egyik neppert( B terv),h most kell egy box.
Rendben, elmentem érte, rendben a cucc full doboz, stb. megvettem,hazahoztam akkor game és FPS nél (COD, Crysis) majd felrobbantam,h egyszerűen nem lehet célozni és az egész szar- bill&egér után.
Még pár hétig próbálkozom vele és megy vissza apróra. Nem kell konzol.

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#7) callmeakos válasza Entryy (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát az tuti hogy nekem is meglehetősen kínszenvedés lenne konzolon FPSt tolni megannyi év Bill+Egér kombó után (főleg a Dualshock3on), és lehet nem is bírnám sokáig :D

All→M8

(#8) DeFranco válasza Entryy (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Konzol jó, box jó, gamepados irányítás jó, de FPS-t ezen ne akarj játszani. Arra szerintem is közel alkalmatlan, legalább is minden mással előbb kell kezdeni, mint FPS-sel. Játssz TPS-t, Batmant, AC-t, platformert, autóversenyt, minden mást, csak FPS-t ne. Aztán ha megszokod, akkor esetleg elkezdheted ezt.

Gears of War 3-nak állj neki. Az is shooter, de az irányítása sokkal jobb, kézre is esik minden. Kölcsön boxon játszottam én is, sajátom nincs, de ez a tapasztalatom, azért mondom.

@noxwill: én wii bérlésén gondolkodtam ugyanígy, mint most te, de letettem róla, értelmes lehetőség erre sajnos nincs. Szerintem esélytelen.

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mintha láttam már volna hasonlót (igaz, én XBOX-ra kerestem rá), de olyan ára volt, hogy inkább veszek újonnan egyet. Ugye kaució meg egyebek nélkül nem fogják odaadni, egyszerűbb tényleg venni egyet.

(#10) callmeakos válasza DeFranco (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most voltam az Auchanban, ott most le volt akciózva a Wii Mini (nem is tudtam hogy itthon lehet már kapni azt) 33k-ra, ami elég baráti. (mondjuk még mindig messze van a 99 dolláros ártól, amennyiért Kanadába vesztegették)

(#9) Jhonny06
Néztem az árakat. PS3 Slim 12GBs verzió olyan 40-45k között mozog. Lehet az lesz a végén belőle. Én használt konzolt nem veszek. Inkább legyen több, de akkor az zsírújonnan, makulátlanul, garanciával kerüljön a kezem közé. Ki tudja hogy az esetleges eladó titkon mit hallgat el a géppel kapcsolatban.

All→M8

(#11) Jhonny06 válasza callmeakos (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, PS3 árakat nem annyira vágom, XBOX-ot újonnan is nevetséges áron lehet már venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.