Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Taknyoshal válasza picur220 (#1750) üzenetére


Taknyoshal
tag

ÁÁá :C

Köszi. Azt hittem azt jelenti, hogy SiLver, az enyém pedig fehér. Megnyugtattál. :R

(#1752) mrego


mrego
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
A telóm galériaja nem jeleníti meg a mentett fényképeket. Pedig a memóriakártyára rákerülnek, mert a fájlkezelőben látszanak és meg is lehet nyitni őket. A galéria azonban azt írja, hogy nincs mentett kép! Egyszerűen nem látja a képeket!
Nem tudom találkozott -e már valaki ilyennel.

(#1753) Taknyoshal válasza mrego (#1752) üzenetére


Taknyoshal
tag

Újraindítás? Akku ki, akku be? Szoftverfrissítés? Hard reset?
Nem találkoztam ilyen problémával.

(#1754) picur220 válasza mrego (#1752) üzenetére


picur220
veterán

Rakd fel a Resco Photo Viewert, ami sokkal gyorsabb, mint az eredeti képnézegető progi, és mappanézetben látod benne a dolgokat! A problémádat viszont nem tudom, hogy mi okozhatja.

(#1755) picur220


picur220
veterán

Találtam egy témát, asszem Zedge-n. A neve: enchanted FP2. Szép, és nagyon gyors a telo alatta. Van még egy Luxury FP2, és egy Ultramarine Dark nevű.

(#1756) mrego


mrego
csendes tag

Köszi!

Végül is csak a hard reset segített. :((
De azért ezt nem akarnám sűrűn alkalmazni, mivel mindent újra fel kellett telepítenem.

(#1757) mrego


mrego
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki esetleg valamilyen feliratozó progit?
Mint pl. a VobSub?

(#1758) picur220 válasza mrego (#1757) üzenetére


picur220
veterán

Nem tudok ilyenről s60 alatt.

(#1759) ludsimon válasza picur220 (#1758) üzenetére


ludsimon
veterán

De, én én úgy tudom, hogy létezik, a SmartMovie feliratoz. :K

undefined

(#1760) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Van zenefelismerő program erre a telefonra?

(#1761) ludsimon válasza Taknyoshal (#1760) üzenetére


ludsimon
veterán

Milyen zenefelismerőre gondolsz? :F
Zenelejátszónak én a PowerMP3-at ajánlom!

undefined

(#1762) Taknyoshal válasza ludsimon (#1761) üzenetére


Taknyoshal
tag

Olyasmire mint Sony Ericssononkon a TrackID.
Tehát egy hangrészletet "megmutatok" neki és megkeresi a neten az előadót, ilyesmi. :F

(#1763) ludsimon válasza Taknyoshal (#1762) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor majd talán a többiek, mert én nem nagyon szoktam ilyeneket használni, és nincs is rá szükségem. :DDD
Úgyis mixeket szoktam inkább hallgatni, mint zene.

undefined

(#1764) Taknyoshal válasza ludsimon (#1763) üzenetére


Taknyoshal
tag

Köszi. Neten nem nagyon találtam ilyet.

(#1765) attisx válasza Taknyoshal (#1760) üzenetére


attisx
addikt

A Shazam ID elvileg erre való, hogy működik-e, azt nem tudom, még nem próbáltam...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1766) vasipeti válasza attisx (#1765) üzenetére


vasipeti
csendes tag

Én próbáltam, tökéletesen működik. Még a kevésbé ismert számokat is simán felismeri.

(#1767) picur220 válasza vasipeti (#1766) üzenetére


picur220
veterán

Na akkor megszerzem! (Azért nem azt írtam, hogy leszedem, mert nem tudom, hogy freeware-e:D)

(#1768) picur220 válasza ludsimon (#1759) üzenetére


picur220
veterán

Sztem nem arra gondolt, hanem amivel feliratozni tudja ő maga a filmet!

(#1769) vasipeti válasza picur220 (#1767) üzenetére


vasipeti
csendes tag

Ingyenes úgyhogy leszedheted :D

(#1770) vasipeti


vasipeti
csendes tag

A hard reset tehet valamilyen kárt a telefonban?

(#1771) ludsimon válasza vasipeti (#1770) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem!
Magában a telefonban nem!
De a fájlaidban, képek, videók, zenék, programok, ezeket letörli.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1772) ludsimon válasza vasipeti (#1766) üzenetére


ludsimon
veterán

Én is kipróbálom! ;)

undefined

(#1773) rene0619 válasza ludsimon (#1772) üzenetére


rene0619
aktív tag

A shazam nálam is tökéletesen műxik , csak az elindítás után a beállításokban ki kell kapcsolni a hang figyelmeztetéseket, különben nem csatlakozik a progi a netre...FP2 miatt...

(#1774) picur220 válasza rene0619 (#1773) üzenetére


picur220
veterán

Honnan szedted le? Kéne egy link, mert NP-ról nem jó, amit spec N79-re írnak... Meg .dcf formtumban van a telepítő.
Kárt nem tesz a hard reset, de teljesen gyári állapotba állítja a telot!

[ Szerkesztve ]

(#1775) fecs


fecs
senior tag

Használja vki a Ovi maps-et? Nekem a Nokia maps van most a telon. Érdemes lecserélni vagy csak a nevet változtatták meg?

Pixel 6a

(#1776) picur220 válasza fecs (#1775) üzenetére


picur220
veterán

Ne cseréld le, mert elfoglal a telo memóriából elvesz egy csomót. Nem sokkal jobb am...
Szvsz inkább tégy úgy, mint minden más ember: használj garmint! :D

[ Szerkesztve ]

(#1777) fecs válasza picur220 (#1776) üzenetére


fecs
senior tag

Tudom, hogy kisebbségben vagyok, de nekem a Garmin nem jött be. Ha viszont sok helyet foglal az Ovi-s verzió, akkor felejtős. Használ vki 8 Gb-os kártyát a telóban? Ha igen, akkor melyiket?

Pixel 6a

(#1778) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Fasza, működika Shazam, nagyon jó program. :R

(#1779) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Kerestem Soroksáron egy utcát, Nokia Maps lazán megtalálta de a Garmin "nem is tudja", hogy ott utca van. :( Miért nem?

(#1780) RandomGosu válasza Taknyoshal (#1779) üzenetére


RandomGosu
senior tag

frissitsd a garmint

(#1781) rene0619 válasza picur220 (#1774) üzenetére


rene0619
aktív tag

Mailban át tudom küldeni...egyébként az NP magyarított shazamját használom...asszem csak 1 van ott, ami ilyen formában letölthető

(#1782) rene0619 válasza RandomGosu (#1780) üzenetére


rene0619
aktív tag

Ne Kaiserre cseréld...inkább Touch Pro 2 (tapasztalatból)...persze a Kaiser használt ára jóval alacsonyabb...

(#1783) ludsimon


ludsimon
veterán

Elegem lett az állandó nyitott wifi után keresgélni, megrendeltem a
T-Mobile-tól a 100MB-os csomagot, 990Ft-ért /30nap.

Vodafone-nál ugyan ez 1600Ft (rabló banda!), pannonnál meg nem engedte a 100MB-ost, csak a 20MB-ost, de az mi a túróra elég. :F

Vodafone simkártyám mondjuk nincs is, csak Pannon 7 éve, T-Mobile 1 éve.
T-Mobile simkártyám összesen jó ha 10x volt ezalatt az idő alatt a telefonomban, nem is tudom fejből a számát. :DDD
Asszem viszont T-Mobile-os leszek, mármint úgy, hogy az lesz az aktív a telefonomban, nem a Pannon, már csak az internet miatt is!

Domino Nap díjcsomag sokkal kedvezőbb, még a Pannon hálózaton belüli csomaggal szemben is!
Míg a Pannonnal 20-ast, csúcsidőben, és kívül olcsón hívok, a többit meg marha drágán, 59Ft, addig a T-Mobile egységes 38Ft hálozaton belül/vezetékes hálózatba, 41Ft Vofa, Pannonba.

Majd mikor 20-ast hívok átteszem a Pannon-t bele, úgyis a hátlap alatt pihen mindig a nem aktív simkártyám.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1784) ludsimon válasza ludsimon (#1783) üzenetére


ludsimon
veterán

Ehhez kapcsolódó kérdés:

Melyik böngésző generálja a legkisebb adatot?

Opera Mini-t használok, és eddig elég kevés adatot generált, pedig 3 órát aktívan neteztem, és 4,5MB 2 nap alatt eddig.

undefined

(#1785) ludsimon válasza ludsimon (#1783) üzenetére


ludsimon
veterán

Ehhez kapcsolódó kérdés:

Melyik böngésző generálja a legkisebb adatot?

Opera Mini-t használok, és eddig elég kevés adatot generált, pedig 3 órát aktívan neteztem, és 4,5MB 2 nap alatt eddig.

Jah, mielőtt valaki megkérdezné, hogy mire elég az a 100MB, ez a 4,5MB, kb ennek a fórumnak az 50x-es megnyitását jelenti Opera Mini-ben!

A másik meg nem vagyok hajlandó azért 2000Ft-ot, vagy többet kiadni, hogy egész nap telefonon internetezni tudjak.
Szerintem egy telefonhoz a reális mobil internet ár az az 1000Ft környékén mozog.

Főleg ha azt nézzük, hogy már van akár 2500Ft-ért is korlátlan, 2Mbites internet a UPC-től.

undefined

(#1786) RandomGosu válasza rene0619 (#1782) üzenetére


RandomGosu
senior tag

köszi és kérdés, TP2 mennyivel gyorsabb mint a sima touchpro?

(#1787) ludsimon válasza ludsimon (#1783) üzenetére


ludsimon
veterán

Ehhez kapcsolódó kérdés:

Melyik böngésző generálja a legkisebb adatot?

Opera Mini-t használok, és eddig elég kevés adatot generált, pedig 3 órát aktívan neteztem, és 4,5MB 2 nap alatt eddig.

Jah, mielőtt valaki megkérdezné, hogy mire elég az a 100MB, ez a 4,5MB, kb ennek a fórumnak az 50x-es megnyitását jelenti Opera Mini-ben!

A másik meg nem vagyok hajlandó azért 2000Ft-ot, vagy többet kiadni, hogy egész nap telefonon internetezni tudjak.
Szerintem egy telefonhoz a reális mobil internet ár az az 1000Ft környékén mozog.

Főleg ha azt nézzük, hogy már van akár 2500Ft-ért is korlátlan, 2Mbites internet a UPC-től.
Csak ide a 16.kerbe (Rákosszentmihály) nem hajlandó kiépíteni a UPC az internet rendszerét. :W
Itt csak T-Home van. :W

undefined

(#1788) picur220 válasza rene0619 (#1781) üzenetére


picur220
veterán

Küldd mailben vagy privátban légyszi! :R
Nekem a Garmin Pesten sokkal jobban navigált a legújabb térképpel, mint a N.Maps. Az körbevezetett mindenhol krülőúton, a Garmin meg simán a legrövidebb úton megy. Persze jó beállítás is kell neki...

(#1789) picur220 válasza ludsimon (#1783) üzenetére


picur220
veterán

Sztem a Pannon elég jó, de ne a nem egy kategóriába illő csomagokat hasonlítsd, a Pannonnak is van olyan csomagja, amivel minden hálót egy árban hívsz, régen Praktikum Perfektnek hívták, most nem tudom, mi a neve, djuice-os vok:D
A Pannonnál 150MB-os net van 2k-ért, de az nem éri meg, ők próbálnak a számlás csomagok felé terelgetni, pl ott a MobilKvartett, ami 5k/hó, 150perc duma, 75 SMS, 15 MMS, 150MB adat. Azért ez szvsz jó ár:DDDMegnéztem a csomagot, Praktikumnak hívják, 41FT minden mindenhova (MMS kivétel). Van hálón belüli meg csúcsidőn kívüli csomag, egyik hálón belül, másik csúcson kívül 20 FT, más esetben 59. (SMS 41 FT, jól felemelték az árát...)

(#1790) ludsimon válasza picur220 (#1789) üzenetére


ludsimon
veterán

Ezt neveznéd jónak? :(

Nekem nem kell megmagyarázni, én is nagyon nehezen viselem el a 30-ast egyenlőre, mondom, 7 évig ugyan az volt a számom, még anno "Pannon GSM - Az élvonal" ezzel reklámozták, emlékszem. :DDD
3310-esen nyomtam. :D

"5k/hó, 150perc duma, 75 SMS, 15 MMS, 150MB adat. "
Igen?
Én, aki havi max. 5 percet beszél telefonon, havi 1-2 SMS-t írok alkalmanként, 0MMS-t (nincs is semmi értelme szvsz) nekem egyáltalán nem éri meg!

Nekem csak adatcsomag kellene, max. 1500Ft-ért, 1GB-osat elviselnék, de 500MB-nak is jobban örülnék mint ennek a 100MB-osnak, de legalább van! :))

A szokásos helyeken, suli, stb... persze wifit használok, miért terheljem le fölöslegesen, de ahol nincs wifi ott bizony kell a net.

Ami viszont érdekes, hogy 3G-vel még nem találkoztam! :Y
Eddig mindig E betűt írt ki, nagy valószínűséggel ez az EDGE.

1Gb-ossal már mernék online rádiót is hallgatni. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1791) dussy


dussy
őstag

Én a T-nél nem rég váltottam MédiaMánia S csomagra. (10éves előfizum van)
5k - teljesen lebeszélhető (kb 170perc), ezen felül 500Mb adatforgalom, 50sms, 10óra mobil Tv. A nagyobb csomagban (L) már 750Mb adat, 20óra Tv, 100sms és kb.240 perc beszélgetés. Mindez 8k.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1792) picur220 válasza ludsimon (#1790) üzenetére


picur220
veterán

A Pannonnál van 300 vagy 500 mega, de sztem nem éri meg:DDD
Nekem 2001 óta van mobilom, akkor még voltak Praktikum classic meg egy csomó fajta praktikum csomag, meg az optimum, minimum, stb számlások!:DDD Volt Bee-m is:D
Ezt a csomagot nem neked találták ki, de annak, aki beszél és esemesezik, meg még netezik is, annak jó!:D
Azér van csak EDGE, mert a telod GSM módban van, és nem UMTS/Kettősben!
Am egy régi kérdésedre válaszolván az Opera Mini 5béta generálta nálam a legkevesebb adatot, aztán jött a 4.x. De a 4.x használhatóbb!

[ Szerkesztve ]

(#1793) ludsimon válasza picur220 (#1792) üzenetére


ludsimon
veterán

Azér van csak EDGE, mert a telod GSM módban van, és nem UMTS/Kettősben!

Isten vagy! :R
Erre nem is jöttem volna rá magától, komolyan!
Annyira nem gondoltam rá, hogy ez a GSM mód vonatkozik az adatkapcsolatra is.
De most már megoldódott.

Véleményem szerint semmi értelme telefonon a 3G/HSDPA 3,6Mbit/s-os sebességre, úgyse letöltésre, vagy youtube-ra használom, csak tök egyszerű https, és http-re.
Ennek a 3G-nek akkor lenne értelme, ha mondjuk legalább 1GB-os adatcsomagban lennék, és youtube videókat nézegetnék, vagy online rádiót hallgatnék, amúgy nincs.

Igen a stabil 4.2-es Opera Mini a király!
Az 5-ös béta, még nagyon béta, nem nyilatkozok róla..

Kérdés:
Tényleg, most ez az N79, HSDPA 3,6Mbit/s-ra képes, vagy HSUPA 7,2Mbit/s-ra? :F

Mert ha HSUPA, akkor bizony egy üzleti embernek ez a telefon a lehető legjobb választás!!!
Vannak olyan számlás, havi díjas mobil internet előfizetések, ami képes használni a telefont modemként!!!

undefined

(#1794) rene0619


rene0619
aktív tag

Most frissitettem 31.002 es verzióra!vki hallott erröl?

(#1795) picur220 válasza ludsimon (#1793) üzenetére


picur220
veterán

Köszönöm a riszpektet!:D Ez nekem tök logikus, triviális volt kezdettől fogva, ivel ez a módváltásnak a lényege. Nem gondoltam, hogy ennyit tudok segíteni vkinek ezzel:D
HSUPA nincs 7,2 MB/s-ban...A Teloban HSUPA nincs, csak 3,6-os HSDPA.
Sztem nyugodtan aktiváld a HSDPA-t, nekem aktív, és nem zabálja az akksit nagyon...

(#1796) picur220 válasza rene0619 (#1794) üzenetére


picur220
veterán

Van ilyen? Pedig most néztem, hogy van-e FOTA-n frissítés kb egy napja még nem volt...

(#1797) ludsimon válasza picur220 (#1795) üzenetére


ludsimon
veterán

Na, aztán el ne szállj teljesen magadtól. ;]
Azért, mert ez a kis jelentéktelen beállítás kiment a fejemből. ;]

Ki fogom próbálni kettős módban is, és majd megírom van e valami sebességbeli különbség egyszerű böngészés közben!
Valószínű, hogy sima böngészésnél nem lesz számottevő különbség.

undefined

(#1798) vasipeti


vasipeti
csendes tag

SDHC karinál kb. mennyinek kellene lennie az írási sebességnek?

(#1799) Stunts666 válasza vasipeti (#1798) üzenetére


Stunts666
őstag

Attól függ, hogy hányas class.

(#1800) rene0619 válasza picur220 (#1796) üzenetére


rene0619
aktív tag

Én FOTA-n keresztül frissitettem tegna.csak kiváncsiságból néztem meg hogy van e sw frissités.5 mb amúgy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.