Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csongi


csongi
veterán

Koszi a tesztet!
Ha szabad megjegyeznem, azt a csikkes fotot jobb lenne masra cserelni :)

(#2) rdt89


rdt89
addikt

De rég olvastam ilyen remek, csipkelődős, humoros tesztet. 😂

A készülék ennyi pénzért, meg marha jó és nem tucat design.

(#3) kcsa


kcsa
veterán

"2000 mAh 7,6 Volt." - ez biztos? :)

(#4) kovy79


kovy79
őstag

Miért kell egy 5 colos tepsit 4-4,5 colos telefonokhoz hasonlítani (utolsó oldal)??
Mintha valaki új, városi kiskocsit akarna venni és megírnád, hogy a használt Ford Transit olcsóbb és szerinted jobb...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#5) Csapoati válasza kovy79 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert egy árkategóriája és fél coll azért nem a világ. 4 colloshoz 6,44-est már nyilván nem lenne értelme hasonlítani. Ez a telefon amúgy ennyiért még elmegy (a design tisztára redmis amúgy), de többet egy forinttal sem adnék érte. Sőt, az 1 giga RAM miatt egy év múlva kb kukázható lesz, szóval most is megfontolandó.
A csikkes képtől nekem is felfordult a gyomrom. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) kovy79 válasza Csapoati (#5) üzenetére


kovy79
őstag

De, valakinek 4,7" és 5,0" között is ég és föld a különbség.
Egyébként szerintem a 4-hez képest az 5 pontosan 25%-kal nagyobb...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7) kcsa válasza kovy79 (#6) üzenetére


kcsa
veterán

Ja, átlóban. De könnyen előfordulhat hogy a készülék méretében nincs, vagy alig van különbség.

(#8) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Relative erős hardver.
Az Mtk 6580 ugye elég nagy sláger most alsó kategóriában, de pl 2017-ben remélhetőleg már valamivel fejletebb lesz majd az MTK alsó kategóriás chipsete.

Mondjuk pl az Mtk6573 kerül a mostani 6580 poziciójába.

Azért az csak 64bites.

(#9) Kampó válasza kovy79 (#4) üzenetére


Kampó
senior tag

Mivel véletlen pont láttam több helyen is az emlitett márkákat az említett paraméterekkel, egy árban vagy drágábban a teszt alanyánál.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#10) Kampó válasza Csapoati (#5) üzenetére


Kampó
senior tag

Elnézést a csikkes képért más nem volt közeli témának hirtelen , cserélni nemtudom mert a készülék már nincs meg :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#11) Kampó válasza rdt89 (#2) üzenetére


Kampó
senior tag

Ennyit szerintem is megért :) valóban egész kellemes telefon

AMD volt AMD van AMD lesz

(#12) Csapoati válasza kovy79 (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, akinek pár mm annyit számít... az vegyen iPhone SE-t, vagy valami Navon csodát. ;]

aprokaroka87: Az MT6737 most a menő, nemrég vettem egy olyan Uhans-ot, kemény 15 ezer Ft-nyi dollárért.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Seirus


Seirus
tag

"...szinte már-már tényleg elég..." ezeket a töltelékszavakat legalább a felére érdemes lenne leredukálni :DDD

"Szofverek" >> gondolom elgépelés, de kicsit fura, hogy az oldal tetején félkövérrel

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#14) dementor


dementor
senior tag

Biztos nem kellene, de ennyiért nem rossz vétel. Aki nem lesegeti egész nap a kijelzőt ott még az akku is elegendő. Köszi a tesztet.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#15) Kampó válasza Seirus (#13) üzenetére


Kampó
senior tag

Fogalmazás stílus nem töltelékszó. : Korrektorok átszabták kicsit az elhelyezést igy került a lap tetejére

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#16) macilaci78 válasza Kampó (#15) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szétszedtem oldalakra, mert a képekkel együtt hosszú volt és az átlagos olvasó lusta ennyit görgetni.
A CSS mondja, hogy egy-egy oldalnak kell külön cím, és ezt a címet nagyobb betűmérettel, félkövérrel jelzi is az oldal tetején.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) Kampó válasza macilaci78 (#16) üzenetére


Kampó
senior tag

:R engem nem zavar :R csak kérdezték miért igy van :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Soha nem adnám a fejem ilyen rettenetre :/

Nulla támogatás, ha összetörted, vége is a karriernek...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Kampó válasza Graphics (#18) üzenetére


Kampó
senior tag

Ha összetöröd akkor mindegyik telonál vége a karriernek, amilyen árakon vannak a kijelzők pl:)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#20) Graphics válasza Kampó (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy fenét :)

5 ezerért rendeltem Lumia 530-ra kijelzőt + érintőt.

Szinte mindenhez kapni ebay-en, rendes kijelzőt.

Xiaomi Redmi Note 3 Promhoz most nézem, szintén 5 ezer, kijelző+érintó

Ehhez hol kapsz? Sehol, ezért kerülöm az ilyen hulladékokat :D
Ennek a típusát se tudni, még azt se, hogy melyik selejten gyártják... Ez a baj ezekkel...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Kampó válasza Graphics (#20) üzenetére


Kampó
senior tag

A lumia 530az egy hulladék ugyan úgy.... Szerintem. Ebay nem mindenkinek alternativa... Én a szervizes árakra gondoltam. Ne keverjük ide az otthoni mokerolást

AMD volt AMD van AMD lesz

(#22) Graphics válasza Kampó (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A lényegen nem változtat, ha hulladék, ha nem az 530as...

Ez a myPhone megéri? Nem... Ha baja van javíthatatlan, nincs rá rom, ez elkészült ide magyarisztánba és annyi...

El van vágva már a gyártás után bármiféle jótól, mert nincs neki még csak felhasználói bázisa sem...

Nincs hozzá alkatrész... Ha szervizes árakat nézzük, ha nem. Mert azt se tudni ki gyártja.

Nem mondom azt, hogy majd teszünk hozzá, és majd remek mást kapunk / mert persze lenne alternatíva / de ez tényleg az a kategória, amikor az Android-ot elrettentésképp kapjuk meg..

Némely készülék otthoni mókerólása kb 3 perc Youtube.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Seirus válasza Kampó (#15) üzenetére


Seirus
tag

Nem az elhelyezés volt a fura, hanem hogy a vastag lap tetején lévő szöveg ellenére nem tűnt fel az elütés.

Másik: jogos, ha neked az a stílusod, hogy esetleg olykor néha alkalomadtán kicsit ilyen olyan mondhatni nem teljes mértékben avagy nem egészen indokolhatóan reálisan odaillő mennyiségben szükséges szavakkal pakolod tele a mondataid akkor ahhoz semmi közöm. Én kérek elnézést :DDD

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#24) Kampó válasza Graphics (#22) üzenetére


Kampó
senior tag

Bezúzáson kívül ha megdöglik gondolom cserélik max, gari dőn bellül.Innen kezdve nem érint a szerviz. Használhatóságot tekintve a kezdeti ,cikkben is emlitett softweres dolgokon kívül semmi gondom nem volt vele . Lefrissült a googlepay meg a sok hobelebanc és onnantól fogva müködött.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#25) Graphics válasza Kampó (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gari időn belül ?

A törés nem garanciális ... :) Nem, nem cserélik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) Kampó válasza Seirus (#23) üzenetére


Kampó
senior tag

Mennyivel lett volna jobb így? A doboz fehér, egész csinos. A készülék is fehér, pofás darab. Hardverileg elmegy de használható. Kjelző szép kamera elégséges. Köszi a figyelmet xd

AMD volt AMD van AMD lesz

(#27) Kampó válasza Graphics (#25) üzenetére


Kampó
senior tag

"bezúzáson kívül"....

AMD volt AMD van AMD lesz

(#28) tiha190


tiha190
újonc

Szerintem jobb meg egy tizessel megtoldani es venni komolyabbat,mint egy ev utan megint befizetni egy ujabb hulladekra.

(#29) pluhm


pluhm
aktív tag

GPS? (szimpla gps, vagy tud esetleg más rendszert?),
LTE van? (ezen belül esetleg B20?),
Értesítő LED?
Egy SoT teszt az akksival kapcsolatban?
Hirtelen ennyi jutott eszembe....

(#30) Dr. Romano válasza pluhm (#29) üzenetére


Dr. Romano
veterán

GPS ebben az árban van vagy nincs
6580 nem tud 4g-t
értesítő led még a komolyabb telefonoknál sem mindig jellemző, pláne itt
2000mah 2-3 ó képernyőidő jobb esetben (írta hogy már nincs meg)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31) Kampó válasza tiha190 (#28) üzenetére


Kampó
senior tag

no igen körül néztél :D:D van ami 30e és ennyit sem tud pláne nem függetlenbe :), említettem a wvga kijelzős 512ramos csodákat ,Amiket látni lehetett még, akkor inkább a teszt alanya. Tudom kibánol is lehet rendelni :)

Polcról leemeled kifizeted hazaviszed.. 20e ft ért mondj jobbat mint ez :)
Nem kétlem hogy sokan felszisszenek de az árát ne hagyjátok figyelmen kívül. Nekem felüdülés volt megírni ezt a kis összefoglalót. Számomra van helye a 100e ft os telefonok mellet, egy low-budget telóban meglepő dolgok lehetnek mig mindig ugyan arrol olvasni 80-100e ft os készülékeknél számomra unalmas. Akinek nem nyerte el a tetszését így járt nem is ez volt a célom, nem akartam senkit meggyőzni hogy ilyet vegyen, én vettem egyet írtam róla egy bemutatót.

bövebb infok a telefonról

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#32) Kampó


Kampó
senior tag

"Tudom kibánol is lehet rendelni "-Kínából akart lenni csak lejárt a szerkesztési idő.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#33) balazs1022 válasza csongi (#1) üzenetére


balazs1022
őstag

Nem rossz kis telo. Nekem is van egy hasonlom, kb ugyanezekkel a parameterekkel (thl w100). A mai napig hasznalhato kis telo. Meg legutobb a Modern Combat5- el toltam rajta.

Rootolva van a telcsi?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#34) pauliboy23 válasza Kampó (#31) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Én navon t452-t vettem ugyanezzel a hardverrel, stock droid 6.0 van rajta, 15-ért. 4,5" igaz csak 854*480. Teljesen jól működik. Ennyit megért.

(#35) Kampó válasza pauliboy23 (#34) üzenetére


Kampó
senior tag

na ha az megérte akkor ez kicsit drágábban 5col hd ips-el miért ne érné meg..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#36) tiha190 válasza Kampó (#31) üzenetére


tiha190
újonc

En csak elmondtam a velemenyem,a bemutatod amugy tetszett.En is egy low budget telefont hasznalok es igen Kinabol.Polcrol leemeled, kifizeted,hazaviszed....hazai garancia,meg igy is tularazott mikor mar plusz par ezerrel tobbert, van mtk6737 proci,2gb ram,16gb rom,nagyobb aksi.Nem azt mondom,hogy odavissza lecsapja, de sokkal jobb.Nekem ennyi pezert (28e ft eu-raktarbol),meg a riszikot is inkabb vallalttam,eddig nem bantam meg.Persze benne van a pakliban minden,de szerintem nem kell annyira parazni.

(#37) MineFox54 válasza tiha190 (#36) üzenetére


MineFox54
őstag

Trackelt szállítással, szállítási garival (a szállítás ingyenes ált., a gari meg kb 2-3 $) nagy bajod nem lehet

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#38) tiha190 válasza MineFox54 (#37) üzenetére


tiha190
újonc

Baj az nem is lett.Megjott a csomag,igaz kicsit kesobb mint vartam.Birminghambol 3 nap alatt Magyaro.-on volt ,es majdnem harom hetet valahol parkolt.

(#39) kovy79 válasza Csapoati (#12) üzenetére


kovy79
őstag

A matek, a matek...
Pl egy 4,3"-os Jiayu G2F pontosan 20mm-rel alacsonyabb és 10mm-rel keskenyebb a cikkben szereplő tepsinél (és nem, a hardver most nem releváns, mivel méretekről beszélünk).
Vagy egy 4,7"-os G4S-nél ezek a számok 12 és 7mm...
Igen, valóban "pár" az a 20,10, 12, 7.
Ahhoz képest, hogy kb az összes fórumozó, meg a MA stábja is már az Omnia 1 tesztnél kijelentette (2008-ban), hogy kb az a maximálisan még kezelhető méret (3,2" !), jól elszaladt a ló az ocsmány, kezelhetetlen tepsik felé...
(#7) kcsa, ugye viccelsz? Főleg ekkora káva esetén, mint a cikkben szereplő?
(#9) Kampó, Logikus, hogy az egyik zöldségesnél kritizálod a narancs árát, mivel a szomszédnál olcsóbb a citrom... Mit nem lehet azon megérteni, hogy ne hasonlítson össze az ember 4"-os hulladékot 5"-os hulladékkal? Kb, mint a sok agytröszt a dualsim-es cikkeknél, akik istenítik a telefonjukat, ami természetesen 1 simes...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#40) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Ennyiért lehet hogy csak bosszúságot okoz rövid időn belül.

Az a hamutál elég undi :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#41) Graphics válasza kovy79 (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért a "kezelhetetlenség" elég szubjektív vélemény, ha jól gondolom.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) kovy79 válasza Graphics (#41) üzenetére


kovy79
őstag

Persze, szubjektív.
De jó iránymutató ezesetben, hogy ma szinte minden tepsi betört kijelzővel végzi pár hónap után...
6 éve tized ennyi kijelzőt/touch panelt cseréltem, mint manapság...
mod: pár hónapja munkaügyben voltam egy német C&A étkezőjében. 10 telefonból 10-nek volt betörve a kijelzője (természetesen, mint a német fiataloknál is, mind tepsi)! A csajok meg használták őket vígan. De mindezek ellenére biztosan nekik is kezelhető méretűek voltak...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#43) Csapoati válasza kovy79 (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a telefon elég magas az 5 collhoz képest, az LG G3S-em még 140 mm sem volt. Na most a 4,5-4,7-es telefonok (4 collosból már csak az iPhone SE van, meg a teszkós förmedvények, azokkal nem hasonlítanék össze semmit sem) olyan 130-tól indulnak, szóval 10 mm-ről beszélünk. Az meg már igazán nem sok, még százalékosan sem. Nekem nincs nagy kezem, de az 5 coll tökéletes volt nekem, és a barátnőm sem panaszkodik az ugyanekkora Redmi 3-ja miatt, pedig 4,7"-ról váltott. A Jiayu több éves modelljei meg nem tudom hogy jönnek egy új készülékhez.
Törés témához: egy telefonomat ejtettem el eddig, mert egy kutya megijesztett a menetrend olvasása közben - az is a hátára esett és kutya baja sem volt. Barátnőm sem ejtett le soha egyet sem. Inkább a csúszós hátlap és az izzadt tenyér okozhat esést szerintem, nem annyira a méret.
A kioktató stílus meg nem áll jól, higgy nekem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) kovy79 válasza Csapoati (#43) üzenetére


kovy79
őstag

Miért is releváns egy méretbeli vitában, hogy mennyi idős a készülék???
Hol írtam én ilyen szegmentációról?
Az, hogy mi áll jól, nem hinném, hogy te meg tudnád állapítani...
Törés: oké, kicsúszott...
(#45) wesder, ez pontosan így van.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#45) Wesder válasza kovy79 (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Aki nem képes vigyàzni, í.j.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) Csapoati válasza kovy79 (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy releváns a kor, hogy ha az ember most választ telefont, akkor ugye nem a 3-4 éves modellek között fog körbenézni. Márpedig ez a MyPhone vagy mi egy 2016-os készülék. 4,5 coll alatt maradnak a használtak, meg a Navon rettenetek, 4,5-5 coll között jelennek meg az alsós Huawei, Samsung stb. telefonok, ezért gondolom úgy, hogy nem volt helytelen az ezekhez történő hasonlítás a cikkben. De nem akarok én ebből vitát, így is túlbeszéltük a dolgot. Ugorgyunk. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) Kampó válasza raskolnikoff (#40) üzenetére


Kampó
senior tag

3 hónapnál tovább a p8am sem volt meg :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#48) Kampó válasza kovy79 (#39) üzenetére


Kampó
senior tag

Őhm kehet velem van baj de leirom újra 19900ft ért bőven van a piacon szarabb mint a teszt alanya, itt jött képbe az emlitett wvga 512mb ramos MA IS KAPHATÓ csidák amikhez képest ez a myphone egy isten...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#49) Chaser válasza Kampó (#48) üzenetére


Chaser
titán

jó írás
láttam páran nehezményezték a csikkes képet, sztem töröld:d akkor is ha nem tudod pótolni, undorító...( :

árához képest jó, ennyi

tavaly eustocknál volt dogyiiiiiii' valami 20k-ért, kb ugyanilyen specekkel és elég korrektnek írták árához képest, kinti csájna' árakhoz nincs értelme hasonlítani, sokan nem rendelnek onnan, még odáig se jutnak el h magyar shopból rendeljenek

ezt a kijelző témát nem értem, én nem túlzottan vigyázok már jó ideje a telómra, 5,5", esett is már, jók a reflexeim, lábam általában mindig alá tudom csapni:d de csattant már betonon is, lehet szerencsém volt:)
aki ért hozzá úgysem vesz ilyet, aki nem ért annak meg teljesen mindegy h drágább modellhez van 5k-ért kijelző kinnről, se megvenni, se beszerelni nem tudná ha a kezébe nyomnák akkor se

mért mindig az itteni emberekből indulnak ki sokan?:) persze itt is tudok nem egyet akinek nem menne egyik művelet sem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) KYZRR válasza kovy79 (#6) üzenetére


KYZRR
őstag

Ott van Sony Compactok esete... z1c kemény 4,3", z3c már 4,6", z5c már 4.7", és 1-2mm-es különbségek vannak csak a telefonok között, sőt, z1c meg z3c talán meg is egyezik szélességre meg magasságra.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#51) MineFox54 válasza kovy79 (#39) üzenetére


MineFox54
őstag

Simán kezelhető pl egy Redmi 2, pedig nincs tepsi kezem...

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#52) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Nekem szürke (grey, gray) Myphone Prime telefonom van.

Kiegészíteném a tesztet néhány gondolattal.

A telefonra 24 hónap gyártói garancia van, amit a Fixit Kft (Miskolc) biztosít. Ők szervizelik a Prestigio telefonokat is.

A telefonhoz van gyárilag mellékelve kijelzővédő fólia, amit a vevőnek kell a kijelzőre felhelyeznie.

Jelenleg fehér és szürke színekben kapható.

Nincs értesítési LED.

A GPS-t még nem próbáltam.

Tetszik, hogy a tartozékok színe megegyezik a telefon színével. A szürke telefon hátlapja és oldala szürke, előlapja fekete. A hozzá kapott töltőfej, adatkábel és headset fekete. Fehér telefon esetében ezek fehérek. Itt nem fordul elő az, hogy az adott színű telefonhoz más-másszínű tartozékokat adnak. Samsung Galaxy S Duos 2 és Samsung Galaxy Grand Neo Plus telefon esetén láttam hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#53) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A telefon nem LTE képes, tehát nem tudja a 4G-t. Csak 3G érhető el mindkét kártyafoglalatban.

A kamera vállalható. Jobb, mint a Doogee telefonok esetében és az AF is stabil.

A tartozékok ízléses Myphone Prime feliratú szalagcsíkokkal vannak ellátva.

[ Szerkesztve ]

(#54) Kampó válasza Wallenberg (#52) üzenetére


Kampó
senior tag

Nekem nem vol foliám :( valamint a tescoba 1év garit mondtak

AMD volt AMD van AMD lesz

(#55) Wallenberg válasza Kampó (#54) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Tévedsz. A garilevél hátoldalán is ott van leírva a 24 hónap.

Az enyémben volt fólia.

Én is a Tesco áruházban vettem a telefont.

(#56) Kampó válasza Wallenberg (#55) üzenetére


Kampó
senior tag

Én nem néztem meg :) a csaj mondta aki papirozta.

Igy hogy 2év a gari szerintem 19990 ft ért abszolut korrekt ajánlat akárki akárhogy fanyalog és fikázódik, S7el a zsebembe lehet én is köpködnék az ilyenekre de nem mindenki milliomos :)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#57) MineFox54 válasza Kampó (#56) üzenetére


MineFox54
őstag

Én sem vagyok milliomos, de +15e forintot simán kiadnék egy Redmi 4A-ért mondjuk. Megéri a plusz költséget.

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#58) Kampó válasza MineFox54 (#57) üzenetére


Kampó
senior tag

ezt a plusz ennyi plusz annyit hagyjuk már könyörgöm itt 19990ft ról van szó nem 21000 nem 25000 nem 35000 hanem 19990ft. EBBEN AZ ÁRBAN ez van kész. nem értem ezt a nyargalást ilyen szempontból +x ezret rádobva az aktuális telónk árára mindig van jobb.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#59) MineFox54 válasza Kampó (#58) üzenetére


MineFox54
őstag

Mindig ezt mondom ilyenkor:
Inkább lassabban, de jobbat! Jobb 35000 tökéletesen elköltött pénz, ami után nem fáj a szíved hogy, hát lassú a teló, amiért kiadtam az ötöd fizetésemet, meg szar a képe, meg nem tudom, mint 20000 kidobott.

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#60) Chaser válasza MineFox54 (#59) üzenetére


Chaser
titán

valaki csak telefonál vele, meg néha fb, annak tökéletes

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61) Csapoati válasza Chaser (#60) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Facebook tipikusan az egyik leginkább memória- és akksizabáló app, ami egy belakott rendszernél komoly problémákat tudo okozni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62) Chaser válasza Csapoati (#61) üzenetére


Chaser
titán

nem azokra gondolok akik ott élik az életüket

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#63) kcsa válasza Chaser (#62) üzenetére


kcsa
veterán

Elég napi egyszer elindítani, és kitéped a hajad :D

FB Lite egy so-so megoldás.

(#64) Chaser válasza kcsa (#63) üzenetére


Chaser
titán

litera gondoltam nyilván, ha jól rémlik a címben benne is van hogy a normál verzió nem ment
viber, alapdolgok, sokaknak annyi elég

én se használok pl messengert, magamnak nem vennék ilyet de van az a réteg akinek ez bőven megfelelő, akinek nem, az nem veszi meg ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65) MineFox54 válasza Chaser (#64) üzenetére


MineFox54
őstag

Lite nagyon-nagyon gagyi. Régen sokat használtam, tényleg szörnyű. Kösz, nem kérek belőle. (Tabletemen is az van, hát nem vagyok oda érte. Csak portrait mód, nagyon gagyi üzenetkezelés (mondjuk most már van messenger lite), és a gagyi mobil UI.

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#66) kcsa válasza MineFox54 (#65) üzenetére


kcsa
veterán

pont ezért nem használom én sem. Ritkán fészbukozok mobilról, de a lite elég gyűlöletes. Gondolom direkt csinálják.

(#67) Chaser válasza MineFox54 (#65) üzenetére


Chaser
titán

nem is mondta senki, hogy te ezt a telefont vedd meg és a liteot használd ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#68) raskolnikoff válasza Csapoati (#61) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Meg egy viber is.

Milyen lehet a FB/Msgr lite ha mások inkább a fullt választják omg. Pedig azok tényleg riherongy appok.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#69) Kampó


Kampó
senior tag

Egyébként rengeteg fb messenger van, van amelyik használható facebookot kizárólag böngészöből...meg úgy álltalában én appokat sem teszek fel egy tv24, egy máv start, egy billiard game vagy az a crash valami amin üvegeket kel rombolni csapágygolyókkal xd kb ennyi... Igy nem igénylem az atom hardvert.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#70) Dilikutya válasza Graphics (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az gondolom megvan, hogy az Android felhasználók 99,99~%-a nem mókolja otthon a telefonját, mert vagy nem ért hozzá, vagy semmi kedve, és vesz olyat, ami jó neki. Innentől tökmindegy, van-e mókolt rendszer hozzá, vagy nincs. Abban se mindig van köszönet, ha van, pl. a Galaxy SIII Minihez szerintem mai napig nem sikerült olyan romot összedobni a sufniban, amiben minden működne, ami a gyáriban. Nyilván nem is lesz már hozzá, de a gyári 4.1.2-et követően az összes 4.x és 5.x hulladék volt, valamelyikben pl. nem működött a telefon funkció. Ez egy telefonnál csak enyhén gáz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#71) macskea válasza kovy79 (#6) üzenetére


macskea
őstag

Kijelzőt célszerű felületben nézni, és úgy már - nyilván képarány függvényében - akár 56 százalékos különbség is összejöhet. Parasztosan úgy mondják, hogy másfélszer akkora. Szóval ja, szerintem is túlzás a 4 és az 5 incses telefonok összevetése. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#72) macskea válasza MineFox54 (#59) üzenetére


macskea
őstag

Ez is elég uncsi már. Van akinek 20e a keret. Persze, plusz 15e-ért van jobb, végülis csak 75%-kal drágább. De a 35e-s telefonnál is minden bizonnyal van jobb, mondjuk plusz 26e-ért. Meg is érkeztünk a 61e forintos telefonhoz ezen logika alapján. De amúgy annál is van jobb, nincs más dolgunk, mint 75%-kal több pénzt szánni rá, mint az előző keret volt. :D Szóval vegyük valamit 107e-ért, és várjuk meg a nem is olyan soká érkező kommentelőt, aki majd elmondja, hogy 187e-ért sokkal de sokkal jobbat lehetne kapni. Csak 75% a különbség, hát hülye leszek nem összespórolni, nem? A Következő lépcső a 327e-s telefon lenne, de azt már nem veszem bele, pedig csak 75-kal drágább, ami mint tudjuk pont az az összeg, amit mindenképpen érdemes meg pluszban rászánni. ;)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#73) Chaser válasza macskea (#72) üzenetére


Chaser
titán

arra gondol, sokkal használhatóbb telefont lehet venni +15e-ért, ami %-osan 75 valóban
viszont sokaknak ez is elég, ezt nem tudom mért nem lehet megérteni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#74) MineFox54 válasza Chaser (#73) üzenetére


MineFox54
őstag

Van egy szint ami alá nem érdemes menni. Ez még talán használható lehet.

Egy 35e-s Xiaomi és egy 65e-s Samsung vagy akár szintén Xiaomi között nincs akkora különbség mindennapi használhatóságban mint egy 20e-s gagyi és a 35e-s között. Lehet hogy a 65e-s telefonban jobb a kamera mint a 35e-sben, de mindkettő gyors, teljesen használható.

Viszont a különbség a 20e és 35e-s telefon között hogy az egyiket nem akarod minden nap megtaposni.

Ja, és szólok, sem milliomos nem vagyok, sem nem használok erőforrásigényes alkalmazásokat, viszont ha a rendszer nem elég smooth attól kiakadok. FB, Firefox, Messenger, SMS, hívás, kb ennyi.

Voltak belépő szintű mobiljaim, azok is már akkor véve amikor korosodott a hardver, meg járt is a kezem között sok, nem kérek többet belőle.

Ez az álláspontom, de nyilván ezt más máshogy látja.

Én megvenném a 35e-s telefont akkor is ha lenne a pénzem egy Xiaomi Note2-re, mivel az igényeimet kielégíti, és bőven jó. Nem dobnék rá.

[ Szerkesztve ]

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#75) Dilikutya válasza MineFox54 (#74) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pont a Facebook két alkalmazása az, ami szar egy komolyabb készüléken is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76) Csapoati válasza macskea (#72) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vehetsz 100 ezerért is autót, csak jó eséllyel egy rakás szar lesz, míg 300 ezerért mondjuk már közlekedni is tudsz vele normálisan. Melyiket éri meg megvenni? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77) Chaser válasza MineFox54 (#74) üzenetére


Chaser
titán

továbbra sem arról szól a cikk, hogy _neked_ ezt meg kell venni:)
van akinek elég, én se venném meg, hasonló árban sokkal gagyibbak vannak, ez a lényeg, ha valakinek csak tartalék telefon kell mert sűrűn cserélgeti a sajátját annak is jó

Csapoati rossz példa:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#78) MineFox54 válasza Dilikutya (#75) üzenetére


MineFox54
őstag

R2Pro-n teljesen használható, Snapi 410, 2gb RAM.

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#79) Chaser válasza MineFox54 (#78) üzenetére


Chaser
titán

jóanyámnak' pl tökéletes, ezt se használná másra mint a butatelefont':) max annyi, hogy viberen is el tudnám érni hang alapú kommunikációban ( :
nem mintha sajnálnám tőle egy r4a árát, de nem használná semmire

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80) Kampó válasza MineFox54 (#74) üzenetére


Kampó
senior tag

Láttam 35ért szarabbat mint ez... Nehogy azt hidd hogy az aztán hűha szint. Aki meg nem nyomkodott ilyen telefont nem is tudom hogy alakíthat véleményt eoka a száraz adatok alapján.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#81) Csapoati válasza Chaser (#79) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyiban nem rossz példa az autó, hogy a(z okos)telefon sem létszükséglet. Nem kötelező 15 ezerért venni kb senkinek sem, vagy ha igen, akkor meg nem kötelező újat venni. :)

Kampó: Volt egy Uhans A101-em. Szűz 6.0-s Android, 1 GB RAM, MT6737 SoC. Utóbbi azért jóval erősebb, mint a 6580, és azért nem futotta szét magát a telefon. Nyilván alapfeladatokra jó MÉG, és nem véletlen emeltem ki a "még" szócskát. A kérdés az, hogy vajon fél év múlva, jó pár appal leterhelve hogy fog viselkedni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

20000-ért nem rossz telefon ez.

Ha csak egy Deák van a zsebedben, akkor ez a(z egyik) legjobb ajánlat annyiért.

Háttérvilágítással rendelkező érintőgombok, agybadugós headset és 2 év garancia. Ezeket egyik konkurens sem tudja az ugyanilyen árú telefonok közül.

Én megtartanám másodtelefonnak, mert nem rossz cucc ez, csak kaptam egy jobb telefont és azt tartanám meg. Így az én szürke Prime-om eladósorba került. Ha érdekel valakit, írjon priviben.

[ Szerkesztve ]

(#83) Kampó válasza Csapoati (#81) üzenetére


Kampó
senior tag

Mondandódban a kulcsszó, appokkal telirakva "teleszemetelve" a 16gb ram is elfogy a gépembe ha egyszerre akarok mindent csinálni... Aki úgy használja az okostelót mint én maximum 3-4 progi van telepítve ami kell, facebook böngészőből, ha nagyon felakarok nézni, néha net, zene és Youtube ha valamit megakarok nézni és ez a 3-4-5 folyamat nem egyszerre mivel tisztában vagyok mit bir a vas... de egy messenger meg zene hallgatás nem akasztja meg nyilván ha még deadtriger 2-zöl is közbe az már sok neki... De felhasználási szokások itt jönnek a képbe. Én nem tárolok 5000videot meg fényképet amiket nem tudnék nélkülözni ha visszarakom gyáriba mert kicsit belassult a sok progitól..(de mivel nem telepítem teli minden sz**rral) igy erre nincs szükség.. sokadik menüpontban megemlíteném 6 hónapig egyik telefonom sem volt meg. (még a máig egész jónak számító p8-am sem).

AMD volt AMD van AMD lesz

(#84) MineFox54 válasza Kampó (#80) üzenetére


MineFox54
őstag

Nem egy 35e telóról beszélek, hanem egy 35e árú R4A-ról

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#85) Chaser válasza MineFox54 (#84) üzenetére


Chaser
titán

valakinek megfelel ez is 20-ért ( :
egyébként még nem kapható annyiért, eustockhoz érkezik majd, amit valszeg 1-2 nap alatt el is kapkodnak
a kinti rendelés pedig sokaknak nem alternatíva

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86) MineFox54 válasza Chaser (#85) üzenetére


MineFox54
őstag

Ebben igazat adok.

(De csak azért hogy ne vitázzunk tovább ;] )

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#87) janeszgol válasza Kampó (#83) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem rossz telefon, de a Tesco-s újság tele volt nagyon hasonlókkal. Bár ha a specifikációt (és ezt a tesztet) nézem, kijelzőben ez felettük áll, illetve lehet kamerában is.
Akinek ennyije van, talán ajánlott vétel, ha nem akar előfizus lenni. A beszédhangszóró mennyire hangos, tiszta?

[ Szerkesztve ]

(#88) Kampó válasza janeszgol (#87) üzenetére


Kampó
senior tag

tisztának tiszta, hangerőben nem világbajnok sajnos. Most lumia 640lte-m van utóbbi jóval hangosabb

AMD volt AMD van AMD lesz

(#89) MineFox54 válasza Kampó (#88) üzenetére


MineFox54
őstag

Elvileg beszédhangszóró-mikrofon párosításban Lumia minden felett áll, úgyhogy ahhoz azért "nem ér" hasonlítani :D

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#90) Kampó válasza MineFox54 (#89) üzenetére


Kampó
senior tag

Akkor azt írom épp olyan mint a lark cumulus 5 HD :D zajosabb környezetbe kicsit halk :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#91) aprokaroka87 válasza Kampó (#90) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Lark Cumulus 5 HD egy érdekes dolog amúgy.

Nekem még az a verzió van amin Amin 5.1 Android van.
Ismerősőmnek meg nemrég olyat vettem amin már a 6.0 van,a Romban pár dolog eltér.

Az enyém rootolt
xposed is van rajta
illetve a viper4android is rajta van.

[ Szerkesztve ]

(#92) Kampó válasza aprokaroka87 (#91) üzenetére


Kampó
senior tag

nem nézted nem jött rá 6.0?? mármint a Lark ra:D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#93) aprokaroka87 válasza Kampó (#92) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem jött és sanszos hogy nem is jön.
Mivel a két Rom nemcsak verzióban tér el.

(#94) Kampó válasza aprokaroka87 (#93) üzenetére


Kampó
senior tag

csak gondoltam ha az egyiken 5.1 van a másikon 6.0 :D:D akkor lesz rá :D Haver Navonjára is jött pedig az sem egy SONY :D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#95) kovy79 válasza Csapoati (#46) üzenetére


kovy79
őstag

"...az ember most választ telefont..."
Pont erről szólt volna az alapgondolatom: már nincs értelmes hardver nem tepsibe csomagolva...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.