Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) KendiAdam


KendiAdam
csendes tag

Szeretnék kicsit kötekedni a cikkel. Egyrészt a belső tárhely mérete: 4 GB a belső tárhely, nem 512 MB, ehhez jön még a microSD. Másrészt a tv működik és nagyon is ismeri hazánkat, igazán sajnálom, hogy nem sikerült megtalálni, vagy felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, akik példa nélküli módon segítőkészek. Ők adtak volna szériaszámot is az alkalmazáshoz. Harmadrészt szó sem esik a cikkben egy olyan szolgáltatásról aminél a Samsung féléknél hatalmas mellcsapkodás lenne tapasztalható, a 30 GB ingyen Cloud szolgáltatás, ehhez mindössze regisztrálni kell egy MyID-t a készüléken található alkalmazással, és beírni a készülékhez kapott kódot. Nagyjából ennyi lenne ami nagyon bökte a szemem, remélem valaki elolvassa aki tudja javítani a hibákat a cikkben.

Nem vagyok belső ember sem és ilyen telefonom sincs, ellenbem egy MyAudio Series 8 (808 DC) tabletem van és elég sokat tájékozódtam a gyártóról és a termékeikről. Rendkívül szimpatikusak és arról még szót sem ejtettünk, hogy egy többségében magyar cégről beszélünk.

Üdvözlettel,
Ádám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.