Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#396) ufo13 válasza kovike (#395) üzenetére


ufo13
tag

Sziasztok, lassan 1 napja nyúzok egy Myaudio Phone series 5 Plus-t.
Doboz és tartozékok teljesen ugyanazok, mint a sima Series 5-nél. Doboz, töltő, headset, 2db akksi adatkábel + 4GB kártya. Illetve 30 napos felhő szolgáltatás. TV nincs benne, az antenna ott van, de nem húzható ki, csak dísznek van...ez mondjuk fura. (vagy csak nem cibáltam meg eléggé)
Összeszerelés kiváló. Nincs nyikorgás, atomstabil.
Hálóza dobálást nem tudtam folyamatosan figyelni, de majd hazafelé a pályán figyelni fogom. Egyszer vettem észre 3 mp-re.
Hát, hogy mennyivel gyorsabb, mint a sima...őszintén. Nem tudom. Nekem az is gyors volt, laikusként azt mondom, ugyanolyan, vagy ha bemagyarázom, akkor gyorsabb. Menü görgetés piszok gyors, fagyni nem fagyott. Menü is teljesen azonos a sima verzióval, de talán a kijelző minősége jobb vagy annak látom.
Tegnap vettem a MMarktban 60e-ben, adtak hozzá egy rápattintós szilikon (nem olyan lágy) tokot és egy note tokot is. No ez utóbbiba nem fért bele, mert valamivel vastagabb, mint a Note.
Video lejátszásnál (mamkártyámon lévő videokat) hang nélkül játszotta le, de Marketról szedtem le egy video lejátszót 'Easy Video Player", ezzel van már hang is. Ez nem tudom miért van, ezt a sima 5-ösnél is tapasztaltam. File sima avi és divx. :F
USB-n a gép gyorsan felismerte a készüléket, és a fileokat is nagyon gyorsan másolta.
Egyébként nagyon szeretem, szerintem best buy, 5 col, dual sim, 2Ghz proci jó választás.
Ja és fontos! Sok újságban úgy látjátok, hogy a fizikai gombok felett a képernyő alján is vannak ugyanazok a funkció gombok. No ez valójában nincs. Tehát továbbra is a fizikai gombbal és a mellette lévő "Vissza" és "Opciók" gombbal lehet használni. Így nem a képernyőből veszi el a funkció gombok a helyet. Ezért teljes egészében élvezhető az 5col.
Hát ennyi így elsőre, akinek van kérdése szívesen válaszolok...
Szép estét! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.