Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

Nekem az MWC 2018 híreket olvasva úgy tűnt, hogy kb. tanácstalan az ipar, merre tovább. A Notch-mizéria olyan kínos, hogy nem értem, tényleg milyen agyhalott marketinges fejéből pattanhatott ki az az ötlet, hogy azzal reklámozzák a terméket, hogy a mi kijelzőnkön a "félsziget" kisebb, mint a másiknál. Most komolyan, reklámozni azt, hogy mi is hülyék vagyunk, csak nem annyira, az hogy lehetne pozitív üzenet?!?

A leginkább az aksik és az üzemidők fájnak nekem. Hihetettlen, hogy a kisebb gyártókat leszámítva (bár az Energizer most akkor minek is minősül?) továbbra se próbál élhető méretű aksit beszerelni a telefonba. És nem, a Note 7 nem arra példa, hogy miért nem kell nagyobb aksit szerelni a telefonba, hanem arra, hogy hogyan ne csinálják. Legyen már fél vagy egy milliméterrel vastagabb az a fránya telefon, de adjanak legalább 4000mAh-s aksit!

Az AI marketing a másik üres buzzword, komolyan, ha a telefongyártók a marketingesek helyett a mérnököket fizetné meg, sokkal látványosabb fejlődés lenne. Csak hát amíg a vásárlókat jobban érdeklik a buzzword-ök, addig egyértelmű, hogy mire fognak költeni...

Végül pedig csak nekem tűnt úgy, hogy mintha kevesebb szó lett volna a VR-ről idén?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.