Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #04441088 válasza AusWolf (#100) üzenetére


#04441088
törölt tag

Reszemrol lezartnak tekinten. PU megy :)

(#102) moonlight115 válasza AusWolf (#100) üzenetére


moonlight115
tag

Szerintem jobb lenne, ha nem privátban, hanem nyíltan, akár itt is, mindenki elmondaná végre, miről van szó. Homályosan célozgatni... azt a legkönnyebb.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#103) old rocker válasza moonlight115 (#102) üzenetére


old rocker
veterán

Ennyire nem sajnálod, offoltatni a topikod?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#104) moonlight115 válasza old rocker (#103) üzenetére


moonlight115
tag

Tudod mit? Igazad van. Ennyit nem ér az egész. Csak kíváncsiságból szeretném már végre megtudni, miről van szó.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#105) Varoz


Varoz
őstag

Nem olvastam a hsz-eket. Csak a bejegyzést.
Temetésen nevetgélni? Azért ez több a soknál. :(((
Minek mentél el? Őszintén? Felesleges volt, ezért.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#106) moonlight115 válasza Varoz (#105) üzenetére


moonlight115
tag

Igen, beláttam, hiba volt.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#107) Varoz válasza moonlight115 (#106) üzenetére


Varoz
őstag

Sajnos voltam már pár temetésen. Nehezen tudom elhinni, hogy nem lehet kibírni. Elvégre kegyeletet leróni megy oda az ember.
Mert ha nem akkor eleve semmi keresnivalója ott.
Remélem tanultál a hibából.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#108) moonlight115 válasza Varoz (#107) üzenetére


moonlight115
tag

Szórakoztató lehet másokat kioktatni, de még szórakoztatóbb ezen nevetni ! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#109) Varoz válasza moonlight115 (#108) üzenetére


Varoz
őstag

Ezek szerint nem. Én kérek elnézést. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#110) #04441088 válasza moonlight115 (#108) üzenetére


#04441088
törölt tag

Rajtad nevetni meg annal is szorakoztatobb. :))

[ Szerkesztve ]

(#111) AusWolf válasza Varoz (#107) üzenetére


AusWolf
őstag

Ugyan, ember, te nem voltál még olyan helyzetben, amikor másra éreztél ingert, mint amit a környezeted elvárt tőled? Nyilván nem nevetni megy az ember temetésre, de ha előjön belőled, akkor bizony nem nagyon van mit tenni. Kibírni bármit lehet. Nyilván lehet ezen vitatkozni, de szerintem az élet nem arra való, hogy kibírd. ;) Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik soha, semmilyen körülmények között nem képesek elveszíteni a jókedvüket.

Ami pedig a hibákat illeti, szerintem nincs olyan, hogy hiba. Döntések vannak, és következmények. Nyilván ez is megérne egy egész éjszakás filozofálást. :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#112) Varoz válasza AusWolf (#111) üzenetére


Varoz
őstag

De voltam. De egy temetésen adjuk már meg azt a tiszteletet, hogy nem röhögjük szét a hátsó sorban.
Ha annyira nem bírom ki akkor elsétálok. De nem ott kezdek el nevetni.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#113) AusWolf válasza #04441088 (#110) üzenetére


AusWolf
őstag

Már ne haragudj, de ez a kötözködés kezd nagyon bosszantó lenni még nekem, kívülálló félnek is! :((( Főleg, mivel azt hittem, privátban mindent tisztáztunk.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#114) AusWolf válasza Varoz (#112) üzenetére


AusWolf
őstag

"Ha annyira nem bírom ki akkor elsétálok. De nem ott kezdek el nevetni."

Ebben van valami, ott a pont.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#115) #04441088 válasza AusWolf (#113) üzenetére


#04441088
törölt tag

Privi ment megint. Nah nem offolok tobbet..

[ Szerkesztve ]

(#116) moonlight115 válasza AusWolf (#114) üzenetére


moonlight115
tag

Asbestos gelos. Visszafojthatatlan nevetés. Erről szól az egész.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#117) AusWolf válasza moonlight115 (#116) üzenetére


AusWolf
őstag

Pontosan erre céloztam (#111). ;)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#118) flash-


flash-
veterán

Nem szeretném részletezni a dolgokat,de én is elveszítettem nemrég egy nagyon közeli családtagomat.

Temetésénél több kiábrándító dologgal találkoztunk.

A temetkezési vállalkozó még a kellékeket is ki akarta velünk fizettetni amiket ingyen az x egyház szokott nekik használatra odaadni.na ez a gusztustalan.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#119) moonlight115 válasza flash- (#118) üzenetére


moonlight115
tag

Fogadd őszinte részvétem.

Köszönöm, hogy elolvastad.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#120) flash- válasza moonlight115 (#119) üzenetére


flash-
veterán

Köszönöm

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#121) Reibek válasza moonlight115 (#93) üzenetére


Reibek
senior tag

1: kb 40-50 ember eleg bizonyitek hogy bevettunk a kozossegbe aztan egyik tagunknak fenyegeto pu ment toled amit nehezen toleralunk.

Ui: mi direkt nem idezunk belole ugyanis a masik fel engedelye nelkul a szabalyzat megsertese. Ellenben te ideztel Staker privatjabol.
En nem lattam hogy megengedte volna.

(#122) moonlight115 válasza Reibek (#121) üzenetére


moonlight115
tag

Nem emlékszem arra, hogy bárkit is megfenyegettem volna. Nem szokásom.

" Ellenben te ideztel Staker privatjabol.
En nem lattam hogy megengedte volna."
- Nem idéztem Staker privátjából. Ha idéztem volna, arról tudnék. Légyszíves, mutass egy olyan hozzászólást, ahol én Staker privátjából idéztem.

Ezennel felhatalmazlak, idézz bármelyik privátomból. Engedélyem megadva. Különösen arra a bizonyos " fenyegető pü "-re vagyok kíváncsi.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#123) Reibek válasza moonlight115 (#122) üzenetére


Reibek
senior tag

privát
lehet,hogy csak egy szó de akkor is a kettőtök közt zajlott pü egy része!

Ha Staker akarja megmutatja a nyilvánosság előtt én nem tehetem.
Maradjunk annyiban, hogy bevettünk közénk láttad a véleményünk a gondolataink és te fenyegetőztél, hogy szaladsz szólni XY-nak. (direkt nem írom a nevét)
Ez gusztustalan! Ezt hívják úgy hogy vanzerség avagy csicskaság.
Az a csoport zárt (nem véletlenül) ami ott elhangzik a mi dolgunk.

[ Szerkesztve ]

(#124) moonlight115 válasza Reibek (#123) üzenetére


moonlight115
tag

Nem írtam, hogy kitől jött a privi, csak egy kérdést tettem fel AusWolf-nak.
Staker magára vette, ergo: ő árulta el saját magát. Erről nem tehetek.

Nem emlékszem arra, hogy bármikor bárkit megfenyegettem. Célravezetőbb lett volna, ha nyíltan mindenki leírja, mi a gondja. Privikben könnyű üzengetni, hisz az ilyen levelek bizalmasan kezelése miatt bárki írhat olyat is, ami félrevezető, vagy nem fedi a valóságot.
Miért kell félni a nyilvánosságtól? Ezt nem értem.

Mint fentebb írtam, képes vagyok belátni, ha hibáztam. Nem dől össze a világ. Vagy mégis?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#125) Reibek válasza moonlight115 (#124) üzenetére


Reibek
senior tag

Niki.... (moonlight)
Jó estét, Vendel! (Staker)
Láttam, hogy te igen aktív vagy a csoportban. Elolvastam hónapokig visszamenőleg a hozzászólásokat. Beszélni fogok .........-al, hogy lejáratjátok. (Például: .......... jelző)
Ennyi tényt szerettem volna veled közölni, remélem nem zavartam. További szép napot neked és a pajtijaidnak!

ui:
A :L topikban a történtektől függetlenül várunk játszani!"

Azért jöttél a csoportunkba?
Besúgónak?

Az :L topikba pedig mentek játszani a többiek. A maguk módján.

Nem írtam, hogy kitől jött a privi, csak egy kérdést tettem fel AusWolf-nak
Csak a birka nem vágta le, hogy Staker privátjáról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#126) Reibek válasza Reibek (#125) üzenetére


Reibek
senior tag

Kiegészítés:

Ennyi erővel mehetsz jelenteni minket a politikusoknak, Izraelnek és még sorolhatnám....

(#127) #04441088 válasza Reibek (#125) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lényegében ennyi! Valaki tőletek beregisztrál fb-ra, aztán csatlakozott a csoportunkba, elkezdte reklámozni a :L topikot, de annyira, hogy már idegesített..majd este felé szépen megfenyegetett, válaszolni meg már nem tudtam neki, mert eltűnt. :W

Szerk.: Ha nem te voltál, akkor ki ? :U :W

[ Szerkesztve ]

(#128) moonlight115 válasza Reibek (#126) üzenetére


moonlight115
tag

Én ebből semmit nem értek. Nem világos, hogy: ki kit hívott hova? Ki súgott be kit?
A ködös fogalmazás félreérthető. Szerintem. De ha épp ez a cél.....ki tudja?

nem regisztráltam, nem csatlakoztam semmilyen csoportba

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#129) Reibek válasza moonlight115 (#128) üzenetére


Reibek
senior tag

Te gyp-s vagy?
Te magad írtad és nem érted :W
Te jelentkeztél a csoportba majd fenyegetőztél és eltűntél.

(#130) aram01 válasza moonlight115 (#128) üzenetére


aram01
nagyúr

miért tagadod? kb 20-an tudjuk bizonyítani,lehet még shot-okkal is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#131) moonlight115 válasza aram01 (#130) üzenetére


moonlight115
tag

Oké. Várok a bizonyítékra.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#132) aram01 válasza moonlight115 (#131) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnálom hogy ilyen ember vagy,nem érzem hogy méltó lennél rá hogy több időmet pazaroljam rád,remélem kiismernek majd az L topicban is előbb utóbb. :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#133) moonlight115 válasza aram01 (#132) üzenetére


moonlight115
tag

"Új Válasz Privát 2012-07-09 11:48:38

aram01
(PH! kedvence)
(LOGOUT blog)
miért tagadod? kb 20-an tudjuk bizonyítani,lehet még shot-okkal is"

Várok a bizonyítékra.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#134) aram01 válasza moonlight115 (#133) üzenetére


aram01
nagyúr

én is vártam előtte egy választ,de csak kifigurázást kaptam tőled,ezért arra jutottam hogy egyszerű vagy mint a fakocka,remélem nem kell ezentúl egy topicban tartózkodnom veled,válaszod innét kezdve hidegen hagy és számomra értéktelen,ne is fáraszd a picike ujjacskáid a válaszadással,na szia

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#135) moonlight115


moonlight115
tag

A vita itt lezárult, világbéka a virtuális homokozóban. :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#136) shaft72


shaft72
tag

A topik, ahol néhány hozzászólás érdekesebb, mint a témaindító írás :D Köszi old rocker, 8th - ezek külön posztot is megérnének! (De azért mooné se volt rossz :))

(#137) moonlight115 válasza shaft72 (#136) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi!
Te végigolvastad az egészet???? :Y

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#138) shaft72 válasza moonlight115 (#137) üzenetére


shaft72
tag

A "végigolvasás" korrektori ártalom :D

(#139) moonlight115 válasza shaft72 (#138) üzenetére


moonlight115
tag

Jéééé, most hogy mondod....tényleg!
Szerintem is jobbak a hsz,-ek, mint az írásom, nagyon kezdő vagyok, eddig csak olvastam.... ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.