Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) moonlight115 válasza old rocker (#15) üzenetére


moonlight115
tag

Vicces, groteszk.....Meghatódtam.

Ja, és a morbidról se feledkezzünk meg:
A bátyám, aki nagyon nagyon ateista, racionális ( de a Potter könyveket imádja! :) ) ,egyszer azzal állt elő, hogy felajánlja porhüvelyét orvosi célokra, nyugodtan boncolgassák, tanulmányozzák, kísérletezzenek rajta, őt nem zavarja, már persze kimúlása után.....Ezen mi nevettünk, ismerem, tőle ez várható, viszont a felesége megdöbbent, morbidnak találta az ötletet. Lehet, hogy tényleg az ? Én bele se akarok gondolni. Komolyan nem.
Csak a történeted kapcsán jutott eszembe. És még ez:

Mindenszentek, temetőkapu előtti virágvásár. Kivételesen egyedül voltam, a bátyám akkoriban Hollandiában dolgozott. Nézelődtem, válogattam, mikor felbukkant mellettem a nagynéném, három unokatesóm társaságában. Évek óta nem láttam őket, ők nagyon megörültek, jaj, hogy vagytok, mi újság, stb. Pár perc múlva eszembe jutott, hol van a nagybátyám? Mindig együtt láttam őket, mondjuk, ez a " mindig " jó régen volt.....Már épp kérdezni akartam, hogy: és Józsi bácsi hol van? mikor nagynéném közbevágott: Na, mi megyünk, majd a sírnál találkozunk, Józsi bátyád sírja sincs messze...... Huhh.....de ciki, tudtam, hogy meghalt, csak....hát...elfelejtettem. Megkönnyebbülve bólogattam, hogy jó, majd mindjárt megyek én is...Aztán " véletlenül " elkerültük egymást....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.